Увійти


Про рішення "Народної ради" від 05.02.2017 року

У неділю, 5 лютого 2017 року відбулися чергові збори "Народної ради" у приміщенні районної державної адміністрації. На зборах було заслухано та зачитано ряд звернень щодо діяльності чи то бездіяльності поліції м.Кам’янка-Бузька.

Одне з таких звернень, що опубліковано нижче спонукало «Народну раду» до голосування у першому пункті щодо проведення під стінами поліції акції протесту проти бездіяльності поліції на фоні підвищеної криміногенної обстановки у нашому районі.

Також, до даного рішення спонукало «Народну раду», а також ГО «Коло НЕдовіри» бездіяльність поліції району. Про ті речі, що поліція не виконує свої обов’язки на сторінках сайту «Коло НЕдовіри» писалося неодноразово.

Повідомлення про вчинення злочину вчинені працівниками желдецької сільради, скарги на працівників поліції щодо невиконання своїх службових обовязків на які немає відповіді. Окрім цього порушення про вчинення злочину, що не заносилося до ЄРДР, а кваліфікувалися відповідно до ЗУ «Про звернення громадян», а також не виконання своїх обов’язків у інших формах, які можна кваліфікувати як необізнаність, тобто низька кваліфікація співробітників поліції, або їх лінь.

ГО «Коло НЕдовіри», а також «Народна рада» з розумінням відноситься до керівника відділу поліції: низька мотивація працівників, недобір працівників у підрозділах – але це не проблема громади. Ці проблеми покладені на начальника і крапка.

Також на обговорення ставилось питання робота працівників прокуратури. Про низьку мотивацію на фоні збіднілого населення не йдеться (при з/п у 8-11 000грн, та компенсацію витрат на оренду житла 2,5 тис, дані 2016р). Йдеться про бездіяльність та службове недбальство. Також, по деяким даним, в прокуратурі нерідко домовляються, про не притягання до кримінальної відповідальності.

Трійцю замикає славнозвісний Кам’янка-Бузький районний суд на чолі з головою Самсіним М.Л. та суддею Бакай І.А. Про «роботу» суду неодноразово згадувалося на строрінках сайту «Коло НЕдовіри».

Отже беручи до уваги усі наведені приклади, рішення «Народної ради» набуло більшої конкретики в розрізі того, що ми хочемо від поліції, прокуратури та Суду. Якщо дана трійця не хоче працювати для громади, то «Народна рада» оголошує «недовіру» керівникам цих установ.

Звернення до народної ради 1

 

Звернення до народної ради 2

Звернення до народної ради 3

Загальний рейтинг ($ s)

$ s з 5 зірок
  • Немає коментарів

Залиште Ваші коментарі

Залишити коментар в якості гостя

0
Ваші коментарі можуть бути редаговані адміністратором.
Автор :

На сайті

На сайті 72 гостей та відсутні користувачі

Останні користувачі

  • Троценко - Добрянська Ольга
  • FumesothFet
  • Vasya
  • Sevnday
  • Sevenday

Статистика

Користувачі
506
Статті
546
Перегляди статей
558194

Лічильник