Увійти


Скільки землі потрібно депутату Венгераку О.М.?

Скільки землі потрібно депутату Венгераку О.МЯк, Ви, шановні читачі думаєте, скільки землі потрібно людині на селі, щоб прогодувати свою сім’ю з чотирьох осіб? Гектар, два, три? На мою думку, стільки- скільки в змозі обробити.

Ознайомившись із деклараціями депутата Старояричівської сільської ради Венгерака Олега Миколайовича, був вражений отриманими відомостями. Але все по порядку, сім’я Венгерака О.М. складається з чотирьох осіб: Венгерак О.М., дружина Венгерак Ірина Олегівна, син Андрій, донька Юлія.

 • Автор: Олександр Жуков
 • Перегляди: 38

«Махлювання» , «дишлювання» та «фіглювання» документами у Кам’янка-Бузькій РДА?

Махлювання дишлювання та фіглювання документами у Камянка Бузькій РДА12.12.2020 року на електронну адресу Кам’янка-Бузької РДА скерував журналістський запит про надання для ознайомлення  з  протоколами  сесій Старояричівської сільської ради Кам’янка-Бузького району Львівської області за 2018-2020 роки.

13.12.2020 року на електронну адресу Кам'янка-Бузької райдержадміністрації скерував запит про надання для ознайомлення з протоколами сесій Старояричівської сільської ради за 31.05.2005 року та за 26.11.2006 року.

 • Автор: Олександр Жуков
 • Перегляди: 43

Хто заплатить сто тисяч судді Помогаєву А.В.?

Хто заплатить сто тисяч судді Помогаєву А.ВСаме таку суму коштів за відшкодування моральної шкоди запросив суддя Новоград-Волинського міськрайонного суду Житомирської області Помогаєв А.В. при зверненні до суду з позовом про захист честі, гідності, ділової репутації до журналіста  Жукова О.С. та ВГО «Журналісти проти корупції» у жовтні 2017 року.

Причиною подання позову стала моя публікація, оприлюднена  на сайті ВГО «Журналісти проти корупції» під назвою «Який засб ефективніший- скарга до Вищої ради Правосуддя, чи «в пику»?».

 • Автор: Олександр Жуков
 • Перегляди: 73

Сільський голова «замінував» земельні ділянки громадян під час своєї відпустки ?

Сільський голова замінував земельні ділянки громадян під час своєї відпустки У попередній публікації про виявлені порушення вимог Закону при розгляді земельних питань на 16 сесії Старояричівської сільської ради від 25.04.2020 року мною згадувалось, що рішенням ради сільському голові було надано відпустку з 03.05.2017 року по 02.06.2017 року. У період відсутності голови його обов’язки виконувала секретар сільської ради Тис М.Й.

Впродовж місяця сільський голова відпочивав від «тяжкої» праці, мабуть відпочивав на морі або в інших місцях. То ж, через тиждень після закінчення відпустки, 09.06.2017 року відбулась 17 позачергова сесія сьомого демократичного скликання Старояричівської сільської ради.

 • Автор: Олександр Жуков
 • Перегляди: 424
Детальніше Коментар (0) Перегляди: 424

Поліція з народом, чи проти народу?

КФ Ярич09.07.2020 року  Держводагенство України у Львівській області у відповідь на мій журналістський запит надало копії документів, на підставі яких ТзОВ «Кондитерська фабрика «Ярич»  у 2018 році отримала дозвіл на спец водокористування. Серед згаданих документів знаходилася копія довідки № 450 від 01.06.2018 року,  надана виконкомом Старояричівської сільської ради ТОВ «Кондитерська фабрика «Ярич» за підписом особи, що виконувала обов’язки голови Андрущенка А.О.

 • Автор: Олександр Жуков
 • Перегляди: 31

Не сесія сільради, а суцільний кримінал?

Не сесія сільради а суцільний криміналЯк можна назвати дії чиновників органів місцевого самоврядування, які з порушенням закону вирішували питання щодо розподілу (надання у власність) земельних ділянок?

Якщо делікатно - зловживання службовим становищем, службове підроблення А, якщо  «по хлопськи» - крадіжка (привласнення) державного майна - земельних ділянок. Земля, що знаходилась у власності громади мала би  підлягати розподілу  за суворого  дотримання вимог Закону. А насправді,  «патріоти»,  «псевдодемократи»  і «глибоко віруючі» особи, дорвались до влади (корита), як свині, щоб не тільки  «мордою», але й ногами залізти до  годівниці, щоб побільше нажертися, вкрасти у ближнього, показуючи   дикунство ,  ненажерливість, захланність і зашкалювану заздрість.

 • Автор: Олександр Жуков
 • Перегляди: 520
Детальніше Коментар (0) Перегляди: 520

На сайті

На сайті 70 гостей та відсутні користувачі

Останні користувачі

 • Троценко - Добрянська Ольга
 • FumesothFet
 • Vasya
 • Sevnday
 • Sevenday

Статистика

Користувачі
506
Статті
697
Перегляди статей
763993

Лічильник