Увійти


Чому ВРП не рорзглядає скаргу на суддю Городецьку Л.М.?

Галицький районний суд17 листопада 2017 року на адресу Вищої ради правосуддя ТзОВ Спільне Українсько-кіпрське підприємство «Лео Порто» та ТзОВ «Євген» через адвоката Сторонського Р.Я. скерувало скаргу щодо дисциплінарних проступків судді Галицького районного суду м. Львова Городецької Л.М. під час здійснення судочинства по справі № 461/10920/14. У попередній публікації під назвою «Для чого суддя ГородецькаЛ.М. зловживає службовим становищем» я вже згадував про факти системного порушення згаданою суддею вимог чинного законодавства, внаслідок чого відкрите кримінальне провадження та здійснюється досудове розслідування.
 • Автор: Олександр Жуков
 • Перегляди: 23

Як сільська рада здає в оренду земельні паї померлих громадян?

паї померлих громадянНещодавно у публікації під назвою «Що відбувається з землею у Старояричівській громаді?» я згадував про надання в оренду земельних паїв померлих громадян Старояричівською сільською радою. Для отримання додаткової інформації по цьому питанню звернувся із запитом до сільської ради, відповідь на який надаю з коментарями.
 • Автор: Олександр Жуков
 • Перегляди: 251
Детальніше Коментар (0) Перегляди: 251

Як слідчі Залізничного ВП дурять громадян?

Залізничний ВП17.03.2019 року о 10-20 год. черговий Залізничного ВП зареєстрував мою заяву з приводу неправомірних дій службових осіб одного з органів самоврядування облсті. Згаданий час реєстрації (10-20 год.) мною власноручно вказаний, як у отриманому талоні , так і у корінці цього талону.
Вимогами ст.214 КПК України встановлено, що слідчий невідкладно, але не пізніше 24 годин після подання заяви зобов’язаний внести відомості, вказані у заяві до ЄРДР. 
 • Автор: Олександр Жуков
 • Перегляди: 158
Детальніше Коментар (0) Перегляди: 158

Для чого суддя Городецька Л.М. зловживає службовим становищем?

Для чого суддя Городецька Л.М. зловживає службовим становищемОзнайомлення із судовими рішеннями по справі № 461/10920/14 показало що до Реєстру станом на сьогодняшню дату включено 65 судових рішень. Але з невідомих причин на сайті Галицького районного суду м.Львова у списку авто призначених справ ця справа є «зашифрованою»- утаємничені відомості про позивача та відповідача, предмет позову. Чому? Може у цій справі маються відомості, що становлять державну таємницю? Може для того, щоб ця «супертайна» не стала відомою для широкого загалу суддя Городецька Л. вдалась до службового підроблення? Чи це зроблено навмисно? В чому ж воно полягає? Достатньо провести аналіз судових рішень, викладених у РЕЄСТРІ по цій справі.
 • Автор: Олександр Жуков
 • Перегляди: 182
Детальніше Коментар (0) Перегляди: 182

Скільки коштує честь, гідність і ділова репутація судді Помогаєва А.В.?

ПомогаєвНагадаю читачам, що впродовж майже півтора року тягнувся розгляд позовної заяви судді Новоград-Волинського міськрайонного суду Житомирської області Помогаєва А.В. про захист його честі, гідності та ділової репутації, з яким він звернувся до Переяслав-Хмельницького міськрайонного суду Київської області у жовтні 2017 року. Відповідачами по справі були я та ВГО «Журналісти проти корупції», оцінивши моральну шкоду у 100 000,00 грн. За що ж хотів суддя Помогаєв А.В. стягнути з мене та громадської організації 100 000,00 грн.?
 • Автор: Олександр Жуков
 • Перегляди: 21

Чи є кримінал у рішеннях сільської ради? (ч.2, чотирнадцята сесія сьомого демократичного скликання від 03.02.2017 року.)

Чи є кримінал у рішеннях сільської ради 1На розгляд громади Старояричівської сільської ради Кам’янка-Бузького району Львівської області (для громадян, що мешкають у інших населених пунктах області теж буде не зайвим) пропонується ознайомитись із протоколом чотирнадцятої сесії сьомого демократичного скликання Старояричівської сільської ради від 03.02.2017 року. Прошу всіх, хто хоч трошки розуміється на питаннях організації та проведення засідань сесій органу самоврядування визначити для себе наявність або відсутність очевидних порушень вимог Закону.
 • Автор: Олександр Жуков
 • Перегляди: 84

На сайті

На сайті 258 гостей та відсутні користувачі

Останні користувачі

 • Троценко - Добрянська Ольга
 • FumesothFet
 • Vasya
 • Sevnday
 • Sevenday

Статистика

Користувачі
506
Статті
517
Перегляди статей
530178

Лічильник