Увійти


ВРП, «хроніки» та рецидиви суду?

ВРП хроніки та рецидиви судуЗгідно вимог Закону України «Про доступ до судових рішень» судові рішення до адміністратора Єдиного державного реєстру судових рішень направляються у електронній формі відповідно до вимог ч.3 ст.3 закону- на наступний день після його ухвалення у суді. Статтею 10 цього ж Закону встановлена відповідальність за порушення вимог, встановлених цим Законом- правил ведення РЕЄСТРУ та порушення права на доступ до судового рішення.
 • Автор: Олександр Жуков
 • Перегляди: 96

Коронавірус, карантин, поліція і суд.

Коронавірус карантин поліція і суд20.03.2020 року виникла необхідність побувати у приміщенні Залізничного районного суду м.Львова. При вході до Суду поліцейський наряд, перевіривши документи повідомив, що без маски до суду не пропустять. Мої зауваження, щодо відсутності масок у продажі в аптеках міста на них жодного впливу не мали, мовляв є така вказівка і вони її виконують. Довелось надіти, завбачливо приготовлену маску, щоб потрапити до Суду. В цей час з приміщення цієї установи виходив мужчина без маски на обличчі, на що мною було звернуто увагу поліціянтам. Вони пояснили, що цей мужчина заходив до Суду у масці і їх не цікавить, чому він вийшов без неї.
 • Автор: Олександр Жуков
 • Перегляди: 124
Детальніше Коментар (0) Перегляди: 124

Звідки у члена врп такі великі статки? Коли будемо саджати корупціонерів?

Звідки у члена врп такі великі статки Коли будемо саджати корупціонерівНа сайті Вищої ради правосуддя ознайомився із біографічними даними члена Вищої ради правосуддя Іванової Лариси Броніславівни, які мною нижче оприлюднені.
 
 
 
 
 
 
 
 
 • Автор: Олександр Жуков
 • Перегляди: 27

Як слідча поліції похоронила живого фермера?

Як слідча поліції похоронила живого фермераЩе один член організованого прокурорсько-поліцейського злочинного угруповання Кам’янеччини попав в поле зору журналіста. Сьогодні , 28.02.2020 року у судовому засіданні Кам’янка-Бузького районного суду розглядалась скарга голови фермерського господарства «Дубина» с. Батятичі Д.В.П., який оскаржив постанову слідчої СВ Кам’янка-Бузького ВП ГУ НП у Львівській області Кушинської У.Я. у кримінальному провадженні № 12019140220000232 від 29 травня 2019 року про закриття кримінального провадження.
 • Автор: Олександр Жуков
 • Перегляди: 564
Детальніше Коментар (0) Перегляди: 564

Прокурорсько-поліцейське злочинне угруповання Кам’янеччини продовжує свої брудні справи?

Прокурорсько поліцейське злочинне угруповання Камянеччини продовжує свої брудні справиНещодавно мною була оприлюднена публікація під назвою «УВАГА! БУДЬТЕ ПИЛЬНИМИ! На Львівщині діє організоване прокурорсько-поліцейське злочинне угруповання»? Подробиці фабрикації кримінальних справ у Кам’янка-Бузькому ВП ГУ НП у Львівській області мною згадані у публікації під назвою “Прокурорсько-поліціейське злочинне угруповання фабрикує кримінальні справи?».
 • Автор: Олександр Жуков
 • Перегляди: 618
Детальніше Коментар (0) Перегляди: 618

Прокурорсько-поліцейське злочинне угруповання фабрикує кримінальні справи?

Прокурорсько поліцейське злочинне угруповання фабрикує кримінальні справи
 
Нещодавно мною була оприлюднена публікація під назвою «УВАГА! БУДЬТЕ ПИЛЬНИМИ! На Львівщині діє організоване прокурорсько-поліцейське злочинне угруповання»? Як в воду дивися. Все справджується. Дійсно діє група чиновників в пагонах, які зловживаючи своїм службовим становищем «клепають» кримінальні справи для статистичної звітності і окозамилювання своєї професійної діяльності. Але все по порядку.
 
У вересні 2019 року у с. Старий Яричів Кам’янка-Бузькогo району на території ФГ «Озеро» , з проміжком часу в один день, щодо місцевого працівника Дмитренка І.В. було вчинено два кримінальних правопорушення: одне вчинив місцевий житель Копильчак М., а друге- невідомий злочинець, який під час побиття Дмитренка І. передавав йому «вітання» та погрози вбивством від сільського голови Андрія (можна припустити, що він є замовником побиття).
 • Автор: Олександр Жуков
 • Перегляди: 629
Детальніше Коментар (0) Перегляди: 629

На сайті

На сайті 155 гостей та відсутні користувачі

Останні користувачі

 • Троценко - Добрянська Ольга
 • FumesothFet
 • Vasya
 • Sevnday
 • Sevenday

Статистика

Користувачі
506
Статті
634
Перегляди статей
650762

Лічильник