Увійти


Відкритий лист начальнику Личаківського ВП ГУ НП України у м.Львові та Генеральному прокурору України Луценку Ю.В

  • Автор: Віктор Палас

10.04.2017 року  біля дев’ятої години ранку  до мене на подвір’я приватного будинку, завітала незнайома особа чоловічої статі. Як потрапив на подвір’я невідомий чоловік для мене є загадкою? Через певні обставини об’єктивного характеру, не кожен вільно може потрапити на чуже подвір’я.

Однак факт є фактом - невідомий біля дверей та дзвонить у двері. Я відчинив двері і вийшов до нього. - Ви Палас Віктор? Пролунало запитання з уст незнайомця. - Я шукаю Палас Віктора. Мені треба знати чи він тут проживає, - заявив незнайомець? - Мені треба його допитати по справі. Зрозуміле, моє  запитання, по якій справі? Ну тут, до нас прийшло з Галицького. - Що, з Галицького прийшло ? Куди та до кого конкретно прийшло, - я так і не зрозумів. 

А особа незнайомець, був щось не впевнений у своїх висловах. Хід розмови зайшов у глухий кут.  Я запитав, а хто Ви? Незнайомець  відповів, що з Личаківського райвідділу. Я попросив представити  документ. Такий був наданий. Я прочитав прізвище Мозола Павло Ярослав Васильович, старший лейтенант оперуповноважений ВКП… 

Розмова продовжилась. - Я маю Вас допитати. Бланк протоколу був у руках працівника поліції. В мене виникло запитання,  а що, керівник поліції відправив Вас до мене додому, щоб  в мене в  будинку я був допитаний? На що він мені відповів. Та ні, мені треба знати чи Ви тут живете чи за іншим адресом.

Ого, подумав собі я.  А для чого це і кому конкретно треба знати де я живу?  У всіх повідомленнях, зверненнях  я пишу і адресу і номер мобільного телефону. Хіба не можна було зателефонувати до мене і спитати де я живу? Треба було відправляти  цілого оперуповноваженого  працівника до мене? Чи не забагато честі для такої скромної персони як я? Особисто я, гадаю, що забагато. В мене є ще повідомлення до прокуратури. То, що тепер і прокурори до мене додому зачастять? Цікавий розвиток подій.

З поведінки «бравого» оперуповноваженого, неозброєним оком було видно його нестерпне бажання потрапити в середину мого помешкання. Це було видно по тілу - рухах та відображено у зорових аналізаторах. Однак я стояв на перешкоді. Правоохоронець не наважився  реалізувати задумане, чим був засмучений. Певна кількість невідомих мені дрібних предметів у оперуповноваженого в руках, які от-от мали би випасти з рук  наштовхувало мене на  певні тривожні думки. А, що як активісти ВГО «Журналісти проти корупції»,  ГО «Коло НЕдовіри» чи ГО «Рабів до раю не пускають» приїдуть наприклад в м. Городок, подивитись чи живе в  житловому будинку  загальною площею  85,4 м/кв, Мозола П-Я.В.? Або захочуть поцікавитись чим займаються п’ятеро дітей Макогона  Р.В. чи проживає він особисто у житловому будинку в 135 м/кв, в службовій квартирі площею 74 м/кв. чи в квартирі площею у 71 м/кв. Або можливо не є секретом що, 1/4 квартири, це можливо  не остання площа на якій проживає  Ханик Т.І. з двома синами та дружиною, куди я не надсилав повідомлення про вчинення злочинів?

Бажання розмовляти безпредметно, у мене не було. Тому я запропонував  оперуповноваженому викликати для допиту, мене повісткою. На решту своєї доброти, я повторно повідомив працівнику, номер мобільного телефону і попросив повідомити мене на коли буде повістка про виклик. Згодом зі слів сусідів та моєї дружини я довідався, що в той же день та час,  невідома особа збирала  відомості про мене, такого характеру;   де я живу, хто зі мною проживає, як часто я ходжу на роботу…  

 Шановні добродії допоможіть мені будь ласка розібратись в даній ситуації. Кому і для чого це все потрібно?

Разом з тим, Генерального прокурора України прошу перевірити вищевказаних посадових осіб на їх причетність до вирощування, зберігання, поширення та збуту наркотичних препаратів (коноплі), психотропних та інших заборонених законодавством  препаратів. Зберігання та збуту військових боєприпасів, стрілецької та артилерійської зброї. Медичних препаратів, які призводять до зупинки діяльності серцево-судинної системи, зокрема роботи  серця, які випадково могли би опинитись в помешканнях де я проживаю та на території де я часто з’являюсь.

Загальний рейтинг ($ s)

$ s з 5 зірок
  • Немає коментарів

Залиште Ваші коментарі

Залишити коментар в якості гостя

0
Ваші коментарі можуть бути редаговані адміністратором.
Автор :

На сайті

На сайті 33 гостей та відсутні користувачі

Останні користувачі

  • Троценко - Добрянська Ольга
  • FumesothFet
  • Vasya
  • Sevnday
  • Sevenday

Статистика

Користувачі
506
Статті
546
Перегляди статей
558285

Лічильник