Увійти


Чим живе поліція

Теги

Як слідча поліції похоронила живого фермера?

Як слідча поліції похоронила живого фермераЩе один член організованого прокурорсько-поліцейського злочинного угруповання Кам’янеччини попав в поле зору журналіста. Сьогодні , 28.02.2020 року у судовому засіданні Кам’янка-Бузького районного суду розглядалась скарга голови фермерського господарства «Дубина» с. Батятичі Д.В.П., який оскаржив постанову слідчої СВ Кам’янка-Бузького ВП ГУ НП у Львівській області Кушинської У.Я. у кримінальному провадженні № 12019140220000232 від 29 травня 2019 року про закриття кримінального провадження.
Детальніше Коментар (0) Перегляди: 564

Прокурорсько-поліцейське злочинне угруповання Кам’янеччини продовжує свої брудні справи?

Прокурорсько поліцейське злочинне угруповання Камянеччини продовжує свої брудні справиНещодавно мною була оприлюднена публікація під назвою «УВАГА! БУДЬТЕ ПИЛЬНИМИ! На Львівщині діє організоване прокурорсько-поліцейське злочинне угруповання»? Подробиці фабрикації кримінальних справ у Кам’янка-Бузькому ВП ГУ НП у Львівській області мною згадані у публікації під назвою “Прокурорсько-поліціейське злочинне угруповання фабрикує кримінальні справи?».
Детальніше Коментар (0) Перегляди: 618

Прокурорсько-поліцейське злочинне угруповання фабрикує кримінальні справи?

Прокурорсько поліцейське злочинне угруповання фабрикує кримінальні справи
 
Нещодавно мною була оприлюднена публікація під назвою «УВАГА! БУДЬТЕ ПИЛЬНИМИ! На Львівщині діє організоване прокурорсько-поліцейське злочинне угруповання»? Як в воду дивися. Все справджується. Дійсно діє група чиновників в пагонах, які зловживаючи своїм службовим становищем «клепають» кримінальні справи для статистичної звітності і окозамилювання своєї професійної діяльності. Але все по порядку.
 
У вересні 2019 року у с. Старий Яричів Кам’янка-Бузькогo району на території ФГ «Озеро» , з проміжком часу в один день, щодо місцевого працівника Дмитренка І.В. було вчинено два кримінальних правопорушення: одне вчинив місцевий житель Копильчак М., а друге- невідомий злочинець, який під час побиття Дмитренка І. передавав йому «вітання» та погрози вбивством від сільського голови Андрія (можна припустити, що він є замовником побиття).
Детальніше Коментар (0) Перегляди: 629

Рішення, дії чи бездіяльність слідчих Кам’янка-Бузької поліції ?

Рішення дії чи бездіяльність слідчих Камянка Бузької поліції
 
В кінці 2018 року був прийнятий Закон України «Про Дисциплінарний статут Національної поліції України», а Наказом МВС УкраЇни № 893 від 07.11.2018 року – положення « Про порядок проведення службових розслідувань у Національній поліції України». Чи, часто використовує цей Закон та Наказ керівництво обласної поліції?
Детальніше Коментар (0) Перегляди: 322

Невже таке могло статися, що слідчий і прокурор приховують злочин?

Невже таке могло статися що слідчий і прокурор приховують злочин
 
Недавно оприлюднені публікації під назвою «Чию скаргу розглядав суддя Сaмсін М.Л.?» та «Прокуратура приховує злочини?» знайшли своє продовження. Нагадаю, що мова ведеться про розслідування злочинів, вчинених щодо Дмитренка І.В., а саме - погроз вбивством та нанесення тілесних ушкоджень.
Детальніше Коментар (0) Перегляди: 393

Для чого голова дисциплінарної комісії А. Ткачик підставив свого шефа?

Знову фальсифікація документів у Львівському ДБР 1Недавні мої публікації під назвою «Чому без п’яти хвилин генерал Віконський В.В. порушує закон», «Скільки часу потрібно поліціянтам, щоб надати для ознайомлення справу?» мабуть були прочитані керівництвом обласної поліції, тому що невдовзі до мене надійшло запрошення відвідати слідче управління поліції, попередньо зв’язавшись по телефону з Лесею Марко, яка у відповідь на телефонний дзвінок люб’язно запросила мене до офісного приміщення ГУ НП у Львівській області на пл.Ген.Григоренка, 3 в м. Львові для ознайомлення із запитуваними документами.
Детальніше Коментар (0) Перегляди: 138

На сайті

На сайті 17 гостей та відсутні користувачі

Останні користувачі

  • Троценко - Добрянська Ольга
  • FumesothFet
  • Vasya
  • Sevnday
  • Sevenday

Статистика

Користувачі
506
Статті
634
Перегляди статей
650815

Лічильник