Увійти


Чим живе поліція

Теги

Знову про очільницю слідства поліції Харченко Н.?

Знову про очільницю слідства поліції Харченко
 
Ще недавно ЗМІ згадували про скандал, пов’язаний з начальником слідчого управління ГУ НП у Львівській області Харченко Н., яка ніби-то на нараді давала вказівки підлеглим вносити до ЄРДР тільки ті заяви, що погоджені нею. Прокуратура області тихенько зам’яла цю справу, хоч під час перевірки виявили чималу кількість невнесених до ЄРДР заяв і повідомлень про кримінальні правопорушення. Але ця історія має своє продовження. Вже створили в стінах обласної поліції підрозділи дізнання, які займаються реєстрацією кримінальних правопорушень, але по суті нічого не змінилось, як не реєстрували , так не реєструють злочини.

Чи відкриє Аваков А. у Кам’янці-Бузькій курси «фальсифікаторів» для слідчих поліції?

КОНВЕРТ ВІД ПОВІСТКИ ПАРІЯПора , Арсене Борисовичу, пора!? Якщо, з певною періодичністю, одні і ті самі слідчі Кам’янка-Бузького ВП вчиняють фальшування документів, пора відкрити такі курси, щоб вони «вчили» інших такій «майстерності»? Мабуть,це потрібно поліції? Адже роками процвітає цей бізнес? Можливо потрібно виділити кошти з фонду Міністерства на такі цілі, надрукувати відповідні бланки і видавати посвідчення про закінчення курсів «фальшування-шахрайства» тим слідчим, які здадуть певні іспити з цих дисциплін. Мабуь, викладачами на цих курсах будуть працювати слідчі Кам’янка-Бузького ВП ГУ НП у Львівській області, а керівництво буде покладено на представників СУ ГУ поліції на Львівщині. До таких думок мене спонукало чергове «локшино навішування» з боку слідчого Кам’янка-Бузького ВП ГУ А у Львівській області майора Парія А.В.(щодо майстерності фальшування документів йому вже потрібно дати полковника).
Детальніше Коментар (0) Перегляди: 222

Фальсифікатори в погонах у Кам’янка-Бузькій?

Камянка Бузька поліція20.06.2020 року мною на сторінках Інтернету оприлюднено публікацію під назвою «Старояричівська сільська рада вкрала у держави води на 35 млн. грн.?».
 
За даними сайту - цю публікацію прочитало чимало громадян не тільки в Україні, але й наших співвітчизників за кордоном.
Детальніше Коментар (0) Перегляди: 243

Затримання Наливайка на хабарі могло не бути??

У Дрогобичі на 8 тис. доларів хабара затримали заступника начальника слідчого відділу поліції

У Дрогобичі на 8 тис. доларів хабара затримали заступника начальника слідчого відділу поліції

«Неправомірна вигода призначалась за те, що службовець перекваліфікує ч.2 ст.121 КК України (умисне тяжке тілесне ушкодження що спричинило смерть потерпілого) на необережний злочин, а відтак підозрюваний отримає значно менший строк покарання-повідомила прокурорка Львівської області Ірина Діденко.

39- річному поліцейському мають оголосити підозру, обрати запобіжний захід та відсторонити від посади. Все це вказано у оприлюднені інформації».

А цього могло б не бути, як би керівництво поліції своєчасно зреагувало на іншу публікацію під назвою «ЗА 700 ЗНИКЛИХ СПРАВ НАЛИВАЙКА О.М. ПОНОВЛЕНО НА СЛУЖБІ?, яка була оприлюднена мною у мережі Інтернет у червні 2018 року. Мабуть , підстав для відповідного реагування було достатньо.

Львівська обласна громадська організація «Вибір» та ГО «Воля України» 13.06.2018 року звернулись листом до начальника ГУ НП у Львівській області Середи В.В. Приведемо окремі витяги з цього документа:
«Хочемо звернути увагу на те, що Львівська обласна ГО «Вибір» та ГО «Воля народу» єдині та перші в Україні провели громадську експертизу структурних підрозділів Дрогобицького МВ ГУ МВСУ у Львівській області у відповідності до вимог «Порядку сприяння проведення громадської експертизи діяльності органів виконавчої влади», затверджених Постановою КМУ № 976 від 05.11.2008 року. За наслідками проведення громадської експертизи виявлено кричущі факти неналежної організації роботи начальником СВ Дрогобицького МВ Наливайком О.М.
 
Нагадаю, що 20 січня 2017 року Т.В.О. начальника ГУ НП у Львівській області Самарчук М.В. надав відповідь жительці м. Дрогобича Надкерничній Л.І. на її звернення від 25.11.2016 року. Наведу уривки з цього листа без змін:

«Проведеним службовим розслідуванням, за фактами, викладеними Вами у зверненні, щодо виявлення відсутності під час інвентаризації у січні 2016 року 686 кримінальних проваджень встановлено, що дійсно під час щорічної інвентаризації кримінальних справ у слідчому відділі Дрогобицького ВП ГУ НП у Львівській області було виявлено відсутність 658 кримінальних справ та 18 кримінальних проваджень. По вказаному факту СУ ГУ НП у Львівській області проведено службове розслідування, в ході якого встановлено місцезнаходження 421 кримінальної справи, 11 кримінальних проваджень та 7 кримінальних проваджень було відновлено.
Слідчим управлінням ГУ НП у Львівській області проводилось формальне службове розслідування з даного приводу, внаслідок чого було заступником начальника СУ ГУ НП у Львівській області Савченко Н.А. надано час на «віднайдення» втрачених кримінальних проваджень. Однак ніхто навіть не поцікавився у попереднього начальника СВ Дрогобицького ВП ГУ НП у Л/о Наливайка О.М. про причини зникнення вказаних вище кримінальних проваджень, які він у листопаді 2015 року під час інвентаризації подав як такі, що перебувають у архіві Дрогобицького МВ ГУ МВСУ у Львівській області.
 
Варто зазначити, що на вимогу прокуратури Львівської області ГУ НП у Львівській області провело повторне службове розслідування у 2017 році та ніби-то віднайдено низку кримінальних проваджень, однак станом на листопад 2017 року не встановлено місцезнаходження ще 243 кримінальних справ, що підтверджує факт зникнення кримінальних справ з архіву режимного об’єкту( про що ще можна говорити у такому випадку?).

Незважаючи на ці кричущі факти, незважаючи на факт порушення кримінального провадження по факту зникненняи (викрадення) кримінальних справ у квітні 2017 року Наливайко О.М. повторно був призначений начальником СВ Дрогобицького ВП.

Станом на червень 2018 року втрачені (викрадені) кримінальні провадження не віднайдені, жодного реагування на ці ганебні та незаконні факти немає.

В розмові з Надкерничною Л.І. мені стало відомо, що прокуратура області фактично «пригальмувала» розслідування кримінального провадження, відкритого за наслідком зникнення (викрадення) згаданих майже 700 кримінальних справ. Враховуючи, що до «віднайдення» цих справ причетні працівники Дрогобицької місцевої прокуратури (надавали «НП») можна припустити, що частина прибутку від продажі викрадених кримінальних справ осіла у кишенях прокурорів, які не хочуть, щоб був витік небажаної для них інформації у ЗМІ. А інша частина прибутків від проданих кримінальних справ осіла у кишенях поліції. Дрогобичани говорять, що начальник СВ Дрогобицького ВП придбав собі за ці викрадені справи престижну іномарку, яку оформив на свою матір. Чи це правда, не відомо? Але факт наявності такого автомобіля у нього всі могли бачити. А хто ще, збагатився на кримінальних справах? Де наші антикорупційні органи? Чому не займаються цією справою?

Отже, затримання Наливайка на хабарі можна було уникнути, як би у 2018 році його звільнили з займаної посади за вчинені кримінальні правопорушення, згадані вище. Чи не так?

Мабуть керівництво поліції умисно його лишили на посаді, щоб через два роки «злити» в архів, організувавши гучне затримання на хабарі?
Коментар (0) Перегляди: 300
Детальніше Коментар (0) Перегляди: 212

Невже міністр МВС України незамінимий?

Невже міністр МВС України незамінимийНа шостому місяці моєї тихої «війни» з Павлоградським ВП ГУ НП у Дніпропетровській області нарешті «дочекався» великого переполоху, який зчинився довкола цього органу поліції у ЗМІ. Шість місяців переписки з правоохоронними органами Дніпропетровщини- як вода в пісок.
Детальніше Коментар (0) Перегляди: 249

На сайті

На сайті 34 гостей та відсутні користувачі

Останні користувачі

  • Троценко - Добрянська Ольга
  • FumesothFet
  • Vasya
  • Sevnday
  • Sevenday

Статистика

Користувачі
506
Статті
697
Перегляди статей
763592

Лічильник