Увійти


Чим живе поліція

Теги

Невже таке могло статися, що слідчий і прокурор приховують злочин?

Невже таке могло статися що слідчий і прокурор приховують злочин
 
Недавно оприлюднені публікації під назвою «Чию скаргу розглядав суддя Сaмсін М.Л.?» та «Прокуратура приховує злочини?» знайшли своє продовження. Нагадаю, що мова ведеться про розслідування злочинів, вчинених щодо Дмитренка І.В., а саме - погроз вбивством та нанесення тілесних ушкоджень.
Детальніше Коментар (0) Перегляди: 172

Для чого голова дисциплінарної комісії А. Ткачик підставив свого шефа?

Знову фальсифікація документів у Львівському ДБР 1Недавні мої публікації під назвою «Чому без п’яти хвилин генерал Віконський В.В. порушує закон», «Скільки часу потрібно поліціянтам, щоб надати для ознайомлення справу?» мабуть були прочитані керівництвом обласної поліції, тому що невдовзі до мене надійшло запрошення відвідати слідче управління поліції, попередньо зв’язавшись по телефону з Лесею Марко, яка у відповідь на телефонний дзвінок люб’язно запросила мене до офісного приміщення ГУ НП у Львівській області на пл.Ген.Григоренка, 3 в м. Львові для ознайомлення із запитуваними документами.

Чиї інтереси захищає прокурор Друзюк М.?

Чиї інтереси захищає прокурор Друзюк М05.12.2019 року на адресу Радехівської місцевої прокуратури мною скеровано скаргу на недотримання розумних строків слідчим Кам’янка-Бузького ВП ГУ НП у Львівській області під час досудового розслідування у кримінальному провадженні (справа стосується службових осіб Старояричівської сільської ради).

Вишенька зловживань на торті правосуддя?

Вишенька зловживань на торті правосуддя07.12.2019 року у відповідності до вимог ст.214 КПК України до слідчого Залізничного ВП ГУ НП у Львівській області подав заяву про вчинене кримінальне правопорушення начальником ГУ НП у Львівській області Віконським В.В. кримінального правопорушення за ознаками ст.ст.364 КК України, яке полягає у приховуванні від службового розслідування порушень службової дисципліни вчинених співробітниками Камянка-Бузького ВП ГУН у Львівській області Кушинською У.Я., Бутою О.М. , Микитою М.М. та заступником начальника СУ Ткачиком А.

Чому начальник слідчого управління поліції Харченко Н. не знає Законів України?

Чому начальник слідчого управління поліції Харченко Н. не знає Законів України
 
Нещодавно у публікаціях я згадував про те, що обласна поліція заявивши «а» забула сказати «Я». Іншими словами керівництво Головного Управління Національної поліції у Львівській області так захопилось своїми повноваженнями та «царськими» посадами, що забуло про елементарні послуги, які вони у відповідності до вимог Закону України «Про Національну поліцію» зобов’язані надавати громадянам України, в тому числі щодо охорони прав і свобод людини, а також інтересів суспільства і держави. Серед основних принципів діяльності поліції Законом встановлені: принцип верховенства права, законності, відкритості і прозорості.
Детальніше Коментар (0) Перегляди: 410

Поліцейські неуки - скільки їх є?

Поліцейські неуки скільки їх єНещодавно із Скаргою на незаконні дії начальника слідчого відділу Кам’янка-Бузького ВП ГУ НП у Львівській області Бути О.М. у кримінальному провадженні №… звернувся до Радехівської місцевої прокуратури та Кам’янка-Бузького ВП. В черговий раз просив розглянути скаргу на порушення Закону України з боку начальника слідчого відділу Кам’янка-Бузької поліції Бути О.М. та вжити заходів для недопущення їх у майбутньому. Здається це «фігня», викликали мене на допит - значить так треба!?
Детальніше Коментар (0) Перегляди: 118

На сайті

На сайті 172 гостей та відсутні користувачі

Останні користувачі

  • Троценко - Добрянська Ольга
  • FumesothFet
  • Vasya
  • Sevnday
  • Sevenday

Статистика

Користувачі
506
Статті
623
Перегляди статей
629157

Лічильник