Увійти


Чим живе поліція

Теги

Затримання Наливайка на хабарі могло не бути??

У Дрогобичі на 8 тис. доларів хабара затримали заступника начальника слідчого відділу поліції

У Дрогобичі на 8 тис. доларів хабара затримали заступника начальника слідчого відділу поліції

«Неправомірна вигода призначалась за те, що службовець перекваліфікує ч.2 ст.121 КК України (умисне тяжке тілесне ушкодження що спричинило смерть потерпілого) на необережний злочин, а відтак підозрюваний отримає значно менший строк покарання-повідомила прокурорка Львівської області Ірина Діденко.

39- річному поліцейському мають оголосити підозру, обрати запобіжний захід та відсторонити від посади. Все це вказано у оприлюднені інформації».

А цього могло б не бути, як би керівництво поліції своєчасно зреагувало на іншу публікацію під назвою «ЗА 700 ЗНИКЛИХ СПРАВ НАЛИВАЙКА О.М. ПОНОВЛЕНО НА СЛУЖБІ?, яка була оприлюднена мною у мережі Інтернет у червні 2018 року. Мабуть , підстав для відповідного реагування було достатньо.

Львівська обласна громадська організація «Вибір» та ГО «Воля України» 13.06.2018 року звернулись листом до начальника ГУ НП у Львівській області Середи В.В. Приведемо окремі витяги з цього документа:
«Хочемо звернути увагу на те, що Львівська обласна ГО «Вибір» та ГО «Воля народу» єдині та перші в Україні провели громадську експертизу структурних підрозділів Дрогобицького МВ ГУ МВСУ у Львівській області у відповідності до вимог «Порядку сприяння проведення громадської експертизи діяльності органів виконавчої влади», затверджених Постановою КМУ № 976 від 05.11.2008 року. За наслідками проведення громадської експертизи виявлено кричущі факти неналежної організації роботи начальником СВ Дрогобицького МВ Наливайком О.М.
 
Нагадаю, що 20 січня 2017 року Т.В.О. начальника ГУ НП у Львівській області Самарчук М.В. надав відповідь жительці м. Дрогобича Надкерничній Л.І. на її звернення від 25.11.2016 року. Наведу уривки з цього листа без змін:

«Проведеним службовим розслідуванням, за фактами, викладеними Вами у зверненні, щодо виявлення відсутності під час інвентаризації у січні 2016 року 686 кримінальних проваджень встановлено, що дійсно під час щорічної інвентаризації кримінальних справ у слідчому відділі Дрогобицького ВП ГУ НП у Львівській області було виявлено відсутність 658 кримінальних справ та 18 кримінальних проваджень. По вказаному факту СУ ГУ НП у Львівській області проведено службове розслідування, в ході якого встановлено місцезнаходження 421 кримінальної справи, 11 кримінальних проваджень та 7 кримінальних проваджень було відновлено.
Слідчим управлінням ГУ НП у Львівській області проводилось формальне службове розслідування з даного приводу, внаслідок чого було заступником начальника СУ ГУ НП у Львівській області Савченко Н.А. надано час на «віднайдення» втрачених кримінальних проваджень. Однак ніхто навіть не поцікавився у попереднього начальника СВ Дрогобицького ВП ГУ НП у Л/о Наливайка О.М. про причини зникнення вказаних вище кримінальних проваджень, які він у листопаді 2015 року під час інвентаризації подав як такі, що перебувають у архіві Дрогобицького МВ ГУ МВСУ у Львівській області.
 
Варто зазначити, що на вимогу прокуратури Львівської області ГУ НП у Львівській області провело повторне службове розслідування у 2017 році та ніби-то віднайдено низку кримінальних проваджень, однак станом на листопад 2017 року не встановлено місцезнаходження ще 243 кримінальних справ, що підтверджує факт зникнення кримінальних справ з архіву режимного об’єкту( про що ще можна говорити у такому випадку?).

Незважаючи на ці кричущі факти, незважаючи на факт порушення кримінального провадження по факту зникненняи (викрадення) кримінальних справ у квітні 2017 року Наливайко О.М. повторно був призначений начальником СВ Дрогобицького ВП.

Станом на червень 2018 року втрачені (викрадені) кримінальні провадження не віднайдені, жодного реагування на ці ганебні та незаконні факти немає.

В розмові з Надкерничною Л.І. мені стало відомо, що прокуратура області фактично «пригальмувала» розслідування кримінального провадження, відкритого за наслідком зникнення (викрадення) згаданих майже 700 кримінальних справ. Враховуючи, що до «віднайдення» цих справ причетні працівники Дрогобицької місцевої прокуратури (надавали «НП») можна припустити, що частина прибутку від продажі викрадених кримінальних справ осіла у кишенях прокурорів, які не хочуть, щоб був витік небажаної для них інформації у ЗМІ. А інша частина прибутків від проданих кримінальних справ осіла у кишенях поліції. Дрогобичани говорять, що начальник СВ Дрогобицького ВП придбав собі за ці викрадені справи престижну іномарку, яку оформив на свою матір. Чи це правда, не відомо? Але факт наявності такого автомобіля у нього всі могли бачити. А хто ще, збагатився на кримінальних справах? Де наші антикорупційні органи? Чому не займаються цією справою?

Отже, затримання Наливайка на хабарі можна було уникнути, як би у 2018 році його звільнили з займаної посади за вчинені кримінальні правопорушення, згадані вище. Чи не так?

Мабуть керівництво поліції умисно його лишили на посаді, щоб через два роки «злити» в архів, організувавши гучне затримання на хабарі?
Коментар (0) Перегляди: 46

Невже міністр МВС України незамінимий?

Невже міністр МВС України незамінимийНа шостому місяці моєї тихої «війни» з Павлоградським ВП ГУ НП у Дніпропетровській області нарешті «дочекався» великого переполоху, який зчинився довкола цього органу поліції у ЗМІ. Шість місяців переписки з правоохоронними органами Дніпропетровщини- як вода в пісок.

Напишемо детектив, знімемо кіно про слідчого поліції та сільського голову?

Напишемо детектив знімемо кіно про слідчого поліції та сільського головуТаку кількість негативної інформації, як про незаконні дії слідчого Кам’янка-Бузького ВП ГУ НП у Львівській області Парія А.В., мабуть ще ніхто не писав. І це торкається не тільки тих кримінальних проваджень, які торкаються безпосередньо мене, але й інших громадян України (Білого Т,С., Дмитренка І.В) та ще невизначеного кола осіб.
Детальніше Коментар (0) Перегляди: 392

Очільник місцевої поліції не знає Законів України?

Очільник місцевої поліції не знає Законів України14.03.2020 року мешканець с.Прибужани Кам’янка-Бузького району Олексевич Р.В. звернувся із заявою про кримінальне право порушення до Кам'янка-Бузького ВП ГУ НП у Львівській області на дії осіб, які вважали себе представниками органів місцевого самoврядування адміністративно- територіальних одиниць-сільських рад Прибужанівської, Желдецької, Батятицької, Жовтанецької, Колоднинської та Кам’янка-Бузької міської ради, щодо насильницької зміни адміністративно- територіального устрою в межах Кам’янка-Бузького району, що мають ознаки злочину, передбаченого ст.109 КК України.
 
Детальніше Коментар (0) Перегляди: 487

На сайті

На сайті 79 гостей та відсутні користувачі

Останні користувачі

  • Троценко - Добрянська Ольга
  • FumesothFet
  • Vasya
  • Sevnday
  • Sevenday

Статистика

Користувачі
506
Статті
670
Перегляди статей
693168

Лічильник