Увійти


Чим живе поліція

Теги

Знову фальсифікація документів у Львівському ДБР?

Знову фальсифікація документів у Львівському ДБР 1
У недавніх публікаціях під назвою «Вас ще не викликали на допит у ДБР»?, «У Львівському ДБР фальсифікатор?» я вже згадував про обставини виклику журналіста на допит до цієї державної установи та неявки на допит слідчого ДБР Антошка М.І.(???), про внесення завідомо неправдивих відомостей згаданим слідчим до постанови про закриття кримінального провадження, щодо незаконних дій службових осіб Кам’янка-Бузької поліції, які зловживаючи службовим становищем приховують від досудового розслідування кримінальні правопорушення, вчинені службовими особами Старояричівської сільської ради у земельних питаннях.
Детальніше Коментар (0) Перегляди: 398

Службове підроблення в поліції, як спосіб уникнення відповідальності?

Службове підроблення в поліції як спосіб уникнення відповідальностіВсе більше посадових осіб правоохоронних органів втягується у орбіту, вчинених правопорушень, допущених працівниками Старояричівської сільської ради. Вже відкрито ряд кримінальних проводжень і виявляються нові факти зловживань службовим становищем з боку слідчих Залізничного ВП.
Детальніше Коментар (0) Перегляди: 135

Вас , ще не викликали на допит у ДБР?

Вас ще не викликали на допит у ДБРНа початку липня 2019 року поштою отримав повістку про виклик на допит в якості свідка у кримінальному провадженні до слідчого Територіального управління Державного бюро розслідувань, у м. Львові Антошка М.І. (вул.Кривоноса, 6). Законослухняність притаманна старшому поколінню колишніх працівників правоохоронних органів, тож я прибув за кілька хвилин до вказаного у повістці часу.
Детальніше Коментар (0) Перегляди: 376

Чому генерал Середа В.В. не поважає права і свободи громадян України?

Дисциплінарний статут національної поліції УкраїниУ своїх недавніх публікаціях під назвою «За «намахування голови РДА доведеться відповідати?» та «Знову порушення закону у Кам’янка-Бузькій поліції, знову слідчі?» мною згадувалось про обставини відмови слідчим Кам’янка-Бузького ВП у винесенні до ЄРДР заяви Кам’янка-Бузької райдержадміністрації про вчинене кримінальне правопорушення з боку посадових осіб Старояричівської сільської ради (це при тому, що за аналогічною моєю заявою Залізничним ВП відкрито кримінальне провадження).
Детальніше Коментар (0) Перегляди: 233

Службове розслідування чи службове підроблення?

Службове розслідування чи службове підробленняЗа наслідком розгляду моєї заяви щодо неправомірних дій службових осіб Залізничного ВП, за фактом невнесення (несвоєчасного) відомостей, викладених у заяві про вчинене кримінальне правопорушення за підписом заступника начальника Слідчого Управління ГУ НП у Львівській області Ткачика А.Б. у травні п.р. надійшов лист, яким повідомлялось наступне:
Детальніше Коментар (0) Перегляди: 162

Офіцйна відповідь Залізничного ВП - як туалетний папір?

Залізничний ВПУ попередній публікації «Як можна назвати державні органи, що продукують злочини?» згадував, до яких тільки хитрощів вдаються слідчі Залізничного ВП, щоб не реєструвати у ЄРДР заяви про вчинені кримінальні правопорушення посадовим особами, в тому числі самими поліцейськими.
Детальніше Коментар (0) Перегляди: 231

На сайті

На сайті 139 гостей та відсутні користувачі

Останні користувачі

  • Троценко - Добрянська Ольга
  • FumesothFet
  • Vasya
  • Sevnday
  • Sevenday

Статистика

Користувачі
506
Статті
574
Перегляди статей
579231

Лічильник