Увійти


Чим живе поліція

Теги

700 кримінальних справ зникло у Дрогобицькій поліції?

700 кримінальних справ зникло у Дрогобицькій поліціїЦікавий документ отримав журналіст від громадських активістів Дрогобиччини, із змістом якого хочу поділитись з читачами.

20 січня 2017 року  Т.В.О. начальника ГУ НП у Львівській області Самарчук М.В. надав відповідь жительці м.Дрогобича Надкерничній Л.І. на її звернення від 25.11.2016 року. Наведу  уривки з цього листа без змін:

Детальніше Коментар (0) Перегляди: 313

Слідчий Гладиш Р.В.- правоохоронець, чи порушник закону в погонах?

Слідчий Гладиш Р.В правоохоронець чи порушник закону в погонахУ публікації під назвою «Чому суддя Самсін М.Л. видалив із залу суду журналіста?» ми згадували про обставини ухвалення суддею Кам’янка-Бузького районного суду  Самсіним М.Л. незаконного рішення про видалення із залу судового засідання журналіста за його професійну діяльність - відео фіксацію  розгляду справи всупереч всіх  європейських та національних законодавчих актів стосовно прав і свобод людини і громадянина,  гласності  і відкритості судочинства в Україні,  створення перешкод законній професійній діяльності журналіста,  перешкоджання законній професійній діяльності громадських організацій. У країнах Європейського Союзу за такі дії суддя, мабуть, на другий день   був би змушений написати заяву на звільнення з займаної посади, а провідні ЗМІ піддали б його такій обструкції, що він ще довгі роки згадував би , цей випадок,  як страшний сон.

Детальніше Коментар (0) Перегляди: 123

Службове підроблення у слідчому управлінні Львівської поліції - випадок, чи практика?

камянка бузька поліція10.05.2018 року мною до ГУ НП у Львівській області   подано  три скарги на незаконні дії слідчого Кам’янка-Бузького ВП ГУ НП у Львівській області Парія А.В., які він допустив при досудовому розслідуванні у кримінальному провадженні № 12017140210000696.

Детальніше Коментар (0) Перегляди: 143

Таємниці Кам’янка-Бузького «триумвірату» (Справа про затягування суддею Самсіним М.Л. строків розгляду скарги).

камянка бузька поліціяПродовжуючи  розгляд судових рішень Кам’янка-Бузького районного суду Львівської області, включених до РЕЄСТРУ у 2015 році натрапив на кримінальне провадження Кам’янка-Бузького відділу поліції № 12015140220000177 від  12.03.2015 року за ознаками кримінального правопорушення, встановленого ч.4 ст.190 КК України (Шахрайство, вчинене в особливо великих розмірах).

Детальніше Коментар (0) Перегляди: 247

Таємниці Кам’янка-Бузького «триумвірату» ( і знову про слідчу Кушинську У.Я.)?!

камянка бузька поліція10.03.2017 року у публікації «Чому слідча Кушинська У.Я. не виконує судові рішення?» я згадував, що слідча Кам’янка-Бузького ВП капітан поліції Кушинська У.Я. впродовж шести місяців не спромоглась виконати ухвалу Кам’янка-Бузького районного суду Львівської області про надання дозволу на доступ до охоронюваної законом таємниці і повторно звернулась до Суду з тим самим клопотанням, (наш суд повторно незаконно надав відповідний дозвіл).
Детальніше Коментар (0) Перегляди: 204

Увага!!! Сенсація!!! Кам’янка-Бузький відділ поліції незаконно відкриває кримінальні справи! Скільки прихованих кримінальних справ у Кам’янка-Бузькій поліції?

закон честь і гідністьДосліджуючи судові рішення Кам’янка-Бузького районного суду Львівської області за 2015 рік мною встановлено, що слідчими Кам’янка-Бузького відділу поліції ГУ НП у Львівській області до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено 1049 кримінальних проваджень.
Детальніше Коментар (0) Перегляди: 506

На сайті

На сайті 2 гостей та відсутні користувачі

Останні користувачі

  • Троценко - Добрянська Ольга
  • FumesothFet
  • Vasya
  • Sevnday
  • Sevenday

Статистика

Користувачі
506
Статті
444
Перегляди статей
451190

Лічильник