Увійти


Чим живе поліція

Теги

Службове підроблення в поліції, як спосіб уникнення відповідальності?

Службове підроблення в поліції як спосіб уникнення відповідальностіВсе більше посадових осіб правоохоронних органів втягується у орбіту, вчинених правопорушень, допущених працівниками Старояричівської сільської ради. Вже відкрито ряд кримінальних проводжень і виявляються нові факти зловживань службовим становищем з боку слідчих Залізничного ВП.

Вас , ще не викликали на допит у ДБР?

Вас ще не викликали на допит у ДБРНа початку липня 2019 року поштою отримав повістку про виклик на допит в якості свідка у кримінальному провадженні до слідчого Територіального управління Державного бюро розслідувань, у м. Львові Антошка М.І. (вул.Кривоноса, 6). Законослухняність притаманна старшому поколінню колишніх працівників правоохоронних органів, тож я прибув за кілька хвилин до вказаного у повістці часу.
Детальніше Коментар (0) Перегляди: 279

Чому генерал Середа В.В. не поважає права і свободи громадян України?

Дисциплінарний статут національної поліції УкраїниУ своїх недавніх публікаціях під назвою «За «намахування голови РДА доведеться відповідати?» та «Знову порушення закону у Кам’янка-Бузькій поліції, знову слідчі?» мною згадувалось про обставини відмови слідчим Кам’янка-Бузького ВП у винесенні до ЄРДР заяви Кам’янка-Бузької райдержадміністрації про вчинене кримінальне правопорушення з боку посадових осіб Старояричівської сільської ради (це при тому, що за аналогічною моєю заявою Залізничним ВП відкрито кримінальне провадження).
Детальніше Коментар (0) Перегляди: 172

Службове розслідування чи службове підроблення?

Службове розслідування чи службове підробленняЗа наслідком розгляду моєї заяви щодо неправомірних дій службових осіб Залізничного ВП, за фактом невнесення (несвоєчасного) відомостей, викладених у заяві про вчинене кримінальне правопорушення за підписом заступника начальника Слідчого Управління ГУ НП у Львівській області Ткачика А.Б. у травні п.р. надійшов лист, яким повідомлялось наступне:
Детальніше Коментар (0) Перегляди: 104

Офіцйна відповідь Залізничного ВП - як туалетний папір?

Залізничний ВПУ попередній публікації «Як можна назвати державні органи, що продукують злочини?» згадував, до яких тільки хитрощів вдаються слідчі Залізничного ВП, щоб не реєструвати у ЄРДР заяви про вчинені кримінальні правопорушення посадовим особами, в тому числі самими поліцейськими.
Детальніше Коментар (0) Перегляди: 205

Чому мовчить прокурор?

Чому мовчить прокурорНедавно мною оприлюднено ряд публікацій під назвами «Як слідчі Залізничного ВП дурять людей?», «Клоуни від К.П.З.?», « І знову про суддю Боровкова Д.О.?», «Чому Кам’янка-Бущзька поліція «намахує голову РДА?», «За «намахування» голви РДА доведеться відповідати?». У всіх згаданих публікаціях піднімається давня проблема, яка існує не тільки у Залізничному ВП, а й у всіх інших підрозділах поліції- невнесення відомостей, викладених у заяві про вчинення кримінальних правопорушень до ЄРДР.
Детальніше Коментар (0) Перегляди: 254

На сайті

На сайті один гість та відсутні користувачі

Останні користувачі

  • Троценко - Добрянська Ольга
  • FumesothFet
  • Vasya
  • Sevnday
  • Sevenday

Статистика

Користувачі
506
Статті
557
Перегляди статей
565109

Лічильник