Увійти


Чим живе поліція

Теги

Чому мовчить прокурор?

Чому мовчить прокурорНедавно мною оприлюднено ряд публікацій під назвами «Як слідчі Залізничного ВП дурять людей?», «Клоуни від К.П.З.?», « І знову про суддю Боровкова Д.О.?», «Чому Кам’янка-Бущзька поліція «намахує голову РДА?», «За «намахування» голви РДА доведеться відповідати?». У всіх згаданих публікаціях піднімається давня проблема, яка існує не тільки у Залізничному ВП, а й у всіх інших підрозділах поліції- невнесення відомостей, викладених у заяві про вчинення кримінальних правопорушень до ЄРДР.
Детальніше Коментар (0) Перегляди: 201

Чому Кам’янка-Бузька поліція «намахує» голову РДА?

Чому Камянка Бузька поліція намахує голову РДА12.03.2019 року звернувся до Кам’янка-Бузької райдержадміністрації із заявою з приводу кримінальних правопорушень з боку Старояричівської сільської ради, мова велась тільки про один протокол сесії сільської ради, який, на мою думку є підробленим і у більш, як 50 рішень ради внесені відомості, що не відповідають дійсності. При цьому я вказав у цьому документі конкретні порушення вимог чинного законодавства, вчинених службовими особами згаданої сільської ради та ознаки кримінальних правопорушень, за якими відомості мають бути внесені до ЄРДР.
Цією заявою я просив Кам’янка-Бузьку РДА у відповідності до вимог ст.214 КПК України звернутись із відповідним повідомленням до Кам’янка-Бузького ВП за фактом вчинення службовими особам Старояричівської сільської ради кримінальних правопорушень для внесення відомостей до ЄРДР , проведення досудового розслідування та організації відповідного контролю за перевіркою цього повідомлення.
Детальніше Коментар (0) Перегляди: 254

Як слідчі Залізничного ВП дурять громадян?

Залізничний ВП17.03.2019 року о 10-20 год. черговий Залізничного ВП зареєстрував мою заяву з приводу неправомірних дій службових осіб одного з органів самоврядування облсті. Згаданий час реєстрації (10-20 год.) мною власноручно вказаний, як у отриманому талоні , так і у корінці цього талону.
Вимогами ст.214 КПК України встановлено, що слідчий невідкладно, але не пізніше 24 годин після подання заяви зобов’язаний внести відомості, вказані у заяві до ЄРДР. 
Детальніше Коментар (0) Перегляди: 225

Краще дати і радіти, ніж не дати і жаліти?

Краще дати і радіти ніж не дати і жалітиМабуть по такому принципу слідча Кам’янка-Бузького відділу поліції Кушинська У.Я. діяла, коли розглядала мої клопотання про надання для ознайомлення кримінального провадження, відкритого за моєю заявою.
Детальніше Коментар (0) Перегляди: 242

Бездіяльність правоохоронців - це спосіб існування ?

вигнали з квартириДо нас звернувся житель м.Львова Гриців Р.М. з проханням оприлюднити його офіційні звернення до Залізничного ВП та органів прокуратури про вчинення гр.Колодій Б.Б. кримінальних правопорушень (незаконне проникнення та захоплення житла) та бездіяльності працівників поліції, щодо припинення згаданих злочинних дій. Фактично згаданий потерпілий у кримінальному провадженні внаслідок незаконних дій згаданої особи позбавлений місця проживання- серед білого дня зламали замки в дверях його квартири , вставили нові, незаконно проникли в приміщення і силою не пускають його до власного помешкання. А поліція споглядає на це все і не втручається. Чому? Може тому, що сестра Колодій Б.Б. працювала у правоохоронних органах? Може хтось дав таку вказівку?
Детальніше Коментар (0) Перегляди: 361

На сайті

На сайті 113 гостей та відсутні користувачі

Останні користувачі

  • Троценко - Добрянська Ольга
  • FumesothFet
  • Vasya
  • Sevnday
  • Sevenday

Статистика

Користувачі
506
Статті
534
Перегляди статей
546867

Лічильник