Увійти


Чим живе поліція

Теги

Прокурорсько-поліцейське злочинне угруповання фабрикує кримінальні справи?

Прокурорсько поліцейське злочинне угруповання фабрикує кримінальні справи
 
Нещодавно мною була оприлюднена публікація під назвою «УВАГА! БУДЬТЕ ПИЛЬНИМИ! На Львівщині діє організоване прокурорсько-поліцейське злочинне угруповання»? Як в воду дивися. Все справджується. Дійсно діє група чиновників в пагонах, які зловживаючи своїм службовим становищем «клепають» кримінальні справи для статистичної звітності і окозамилювання своєї професійної діяльності. Але все по порядку.
 
У вересні 2019 року у с. Старий Яричів Кам’янка-Бузькогo району на території ФГ «Озеро» , з проміжком часу в один день, щодо місцевого працівника Дмитренка І.В. було вчинено два кримінальних правопорушення: одне вчинив місцевий житель Копильчак М., а друге- невідомий злочинець, який під час побиття Дмитренка І. передавав йому «вітання» та погрози вбивством від сільського голови Андрія (можна припустити, що він є замовником побиття).
Детальніше Коментар (0) Перегляди: 139

Рішення, дії чи бездіяльність слідчих Кам’янка-Бузької поліції ?

Рішення дії чи бездіяльність слідчих Камянка Бузької поліції
 
В кінці 2018 року був прийнятий Закон України «Про Дисциплінарний статут Національної поліції України», а Наказом МВС УкраЇни № 893 від 07.11.2018 року – положення « Про порядок проведення службових розслідувань у Національній поліції України». Чи, часто використовує цей Закон та Наказ керівництво обласної поліції?
Детальніше Коментар (0) Перегляди: 231

Невже таке могло статися, що слідчий і прокурор приховують злочин?

Невже таке могло статися що слідчий і прокурор приховують злочин
 
Недавно оприлюднені публікації під назвою «Чию скаргу розглядав суддя Сaмсін М.Л.?» та «Прокуратура приховує злочини?» знайшли своє продовження. Нагадаю, що мова ведеться про розслідування злочинів, вчинених щодо Дмитренка І.В., а саме - погроз вбивством та нанесення тілесних ушкоджень.
Детальніше Коментар (0) Перегляди: 337

Для чого голова дисциплінарної комісії А. Ткачик підставив свого шефа?

Знову фальсифікація документів у Львівському ДБР 1Недавні мої публікації під назвою «Чому без п’яти хвилин генерал Віконський В.В. порушує закон», «Скільки часу потрібно поліціянтам, щоб надати для ознайомлення справу?» мабуть були прочитані керівництвом обласної поліції, тому що невдовзі до мене надійшло запрошення відвідати слідче управління поліції, попередньо зв’язавшись по телефону з Лесею Марко, яка у відповідь на телефонний дзвінок люб’язно запросила мене до офісного приміщення ГУ НП у Львівській області на пл.Ген.Григоренка, 3 в м. Львові для ознайомлення із запитуваними документами.
Детальніше Коментар (0) Перегляди: 108

Чиї інтереси захищає прокурор Друзюк М.?

Чиї інтереси захищає прокурор Друзюк М05.12.2019 року на адресу Радехівської місцевої прокуратури мною скеровано скаргу на недотримання розумних строків слідчим Кам’янка-Бузького ВП ГУ НП у Львівській області під час досудового розслідування у кримінальному провадженні (справа стосується службових осіб Старояричівської сільської ради).

Вишенька зловживань на торті правосуддя?

Вишенька зловживань на торті правосуддя07.12.2019 року у відповідності до вимог ст.214 КПК України до слідчого Залізничного ВП ГУ НП у Львівській області подав заяву про вчинене кримінальне правопорушення начальником ГУ НП у Львівській області Віконським В.В. кримінального правопорушення за ознаками ст.ст.364 КК України, яке полягає у приховуванні від службового розслідування порушень службової дисципліни вчинених співробітниками Камянка-Бузького ВП ГУН у Львівській області Кушинською У.Я., Бутою О.М. , Микитою М.М. та заступником начальника СУ Ткачиком А.
Детальніше Коментар (0) Перегляди: 121

На сайті

На сайті 223 гостей та відсутні користувачі

Останні користувачі

  • Троценко - Добрянська Ольга
  • FumesothFet
  • Vasya
  • Sevnday
  • Sevenday

Статистика

Користувачі
506
Статті
629
Перегляди статей
639615

Лічильник