Увійти


Чим живе поліція

Теги

Як слідчі Залізничного ВП дурять громадян?

Залізничний ВП17.03.2019 року о 10-20 год. черговий Залізничного ВП зареєстрував мою заяву з приводу неправомірних дій службових осіб одного з органів самоврядування облсті. Згаданий час реєстрації (10-20 год.) мною власноручно вказаний, як у отриманому талоні , так і у корінці цього талону.
Вимогами ст.214 КПК України встановлено, що слідчий невідкладно, але не пізніше 24 годин після подання заяви зобов’язаний внести відомості, вказані у заяві до ЄРДР. 
Детальніше Коментар (0) Перегляди: 158

Краще дати і радіти, ніж не дати і жаліти?

Краще дати і радіти ніж не дати і жалітиМабуть по такому принципу слідча Кам’янка-Бузького відділу поліції Кушинська У.Я. діяла, коли розглядала мої клопотання про надання для ознайомлення кримінального провадження, відкритого за моєю заявою.
Детальніше Коментар (0) Перегляди: 222

Бездіяльність правоохоронців - це спосіб існування ?

вигнали з квартириДо нас звернувся житель м.Львова Гриців Р.М. з проханням оприлюднити його офіційні звернення до Залізничного ВП та органів прокуратури про вчинення гр.Колодій Б.Б. кримінальних правопорушень (незаконне проникнення та захоплення житла) та бездіяльності працівників поліції, щодо припинення згаданих злочинних дій. Фактично згаданий потерпілий у кримінальному провадженні внаслідок незаконних дій згаданої особи позбавлений місця проживання- серед білого дня зламали замки в дверях його квартири , вставили нові, незаконно проникли в приміщення і силою не пускають його до власного помешкання. А поліція споглядає на це все і не втручається. Чому? Може тому, що сестра Колодій Б.Б. працювала у правоохоронних органах? Може хтось дав таку вказівку?
Детальніше Коментар (0) Перегляди: 343

Чи притягнули до відповідальності винних?

ДОШКА ОГОЛОШЕНЬ ПРИЙМАЛЬНОЇ ГУ НП08.03.2018 року мною оприлюднено публікацію під назвою «Чому слідчий Вихопеь Р.С. не виконує судові рішення?». Нагадаю читачам, що підставою для публікації послужили офіційні матеріали Кам’янка-Бузького районного суду Львівської області,  щодо намагання слідчим Вихопнем Р.С.  незаконно отримати повторний дозвіл на доступ до охоронюваної законом інформації у кримінальному провадженні з одного і того самого питання.

Детальніше Коментар (0) Перегляди: 279

700 кримінальних справ зникло у Дрогобицькій поліції?

700 кримінальних справ зникло у Дрогобицькій поліціїЦікавий документ отримав журналіст від громадських активістів Дрогобиччини, із змістом якого хочу поділитись з читачами.

20 січня 2017 року  Т.В.О. начальника ГУ НП у Львівській області Самарчук М.В. надав відповідь жительці м.Дрогобича Надкерничній Л.І. на її звернення від 25.11.2016 року. Наведу  уривки з цього листа без змін:

Детальніше Коментар (0) Перегляди: 484

На сайті

На сайті 305 гостей та відсутні користувачі

Останні користувачі

  • Троценко - Добрянська Ольга
  • FumesothFet
  • Vasya
  • Sevnday
  • Sevenday

Статистика

Користувачі
506
Статті
517
Перегляди статей
530178

Лічильник