Увійти


Чим живе поліція

Теги

Хто «кришує» генерала Середу В.В. у Печерському суді?

ЗАЯВА ЖУРНАЛІСТА ПРО ВЧИНЕННЯЗЛОЧИНУ ГЕНЕРАЛОМ СЕРЕДОЮ ДО ГЕНПРОКУРАТУРИ
 
У недавніх публікаціях під назвою «Знову порушення закону у Кам’янка-Бузькій поліції, знову слідчі?», «Хто ще буде притягнутий до відповідальності у Кам’янка-Бузькій поліції?», «Службове розслідування чи службове підроблення поліцією Львова?», «Службове підроблення в поліції, як спосіб уникнення відповідальності?», «Чому генерал Середа В.В. не поважає права і свободи громадян України?» я вже згадував про ті системні порушення Закону, які чиняться у стінах Залізничного та Кам’янка-Бузького відділів поліції. Я назвав конкретні прізвища службових осіб цих «право….нних» органів, які ніяк не можуть призвичаїтись до вимог КПК України, щоб не порушувати його вимог і працювати на благо громадян України, а не на шкоду їм.
 

Суд скасував незаконну постанову слідчої Кам’янка-Бузької поліції!!!

Чому знову порушником закону є слідчий Камянка Бузького ВП01.07.2018 року Залізничним відділом поліції за наслідком розгляду повідомлення журналіста про вчинене кримінальне правопорушення відкрито кримінальне провадження за ознаками ст.366 КК України, а матеріали були скеровані для проведення досудового розслідування у Кам’янка-Бузький ВП- слідчій Кушинській У.Я.
Детальніше Коментар (0) Перегляди: 168

Чому знову порушником закону, є слідчий Кам’янка-Бузького ВП?.

Чому знову порушником закону є слідчий Камянка Бузького ВПУ недавніх публікаціях мною згадувалось про порушення кримінально-процесуального законодавства працівниками Кам’янка-Бузького відділу поліції, яке полягало у тому, що допит свідка у кримінальному провадженні слідчим Парієм А.В. було доручено дільничому інспектору Нетлюху М.Я. Нагадаю, що свідком у цьому кримінальному провадженні був саме я, як журналіст ІА «Журналісти проти корупції».
Детальніше Коментар (0) Перегляди: 130

Який запах має постанова слідчого Парія А.В.?

Який запах має постанова слідчого Парія АЯк Ви міркуєте , шановні читачі, чи має запах документ? Так, на мою думку має, особливо тоді, коли вчитуєшся у його зміст і знаєш автора цього документа. Ось і в мене, після надходження на мою адресу листа від Кам’янка-Бузького ВП ГУ НП у Львівській області (рекомендоване поштове відправлення № 8040021070867) та ознайомлення із цим документом виникло відчуття, що хтось зробив непристойність у моїй присутності, неприємний запах тхнув від цього документа(???) Чому так мені здалось? Ще й тому, що цей документ датований 03.10.2019 року, а скерований на мою поштову адресу тільки 15.10.2019 року. Ну і, що тут особливого? Звичайно нічого, тільки чому постанова про задоволення мого клопотання на ознайомлення із матеріалами кримінального провадження від 03.10.2019 року ухвалена та надіслана на мою адресу після винесення постанови про закриття кримінального провадження, зразу, після того, як я залишив у Суді скаргу на цю постанову.
Детальніше Коментар (0) Перегляди: 379

Залізничний та Кам’янка-Бузький відділи поліції - порушники конституційних прав та свобод людини?

Залізничний та Камянка Бузький відділи поліції порушники конституційних прав та свобод людини27.09.2019 року Дмитренко І.В. звернувся із заявою (в порядку ст.214 КПК України) про вчинене кримінальне правопорушення, стосовно нього, до слідчого Залізничного ВП ГУ НП у Львівській області. Нагадаю читачам, що заставило Дмитренка І.В. звернутись із цією заявою в поліцію.
Детальніше Коментар (0) Перегляди: 612

Знову фальсифікація документів у Львівському ДБР?

Знову фальсифікація документів у Львівському ДБР 1
У недавніх публікаціях під назвою «Вас ще не викликали на допит у ДБР»?, «У Львівському ДБР фальсифікатор?» я вже згадував про обставини виклику журналіста на допит до цієї державної установи та неявки на допит слідчого ДБР Антошка М.І.(???), про внесення завідомо неправдивих відомостей згаданим слідчим до постанови про закриття кримінального провадження, щодо незаконних дій службових осіб Кам’янка-Бузької поліції, які зловживаючи службовим становищем приховують від досудового розслідування кримінальні правопорушення, вчинені службовими особами Старояричівської сільської ради у земельних питаннях.
Детальніше Коментар (0) Перегляди: 555

На сайті

На сайті 250 гостей та відсутні користувачі

Останні користувачі

  • Троценко - Добрянська Ольга
  • FumesothFet
  • Vasya
  • Sevnday
  • Sevenday

Статистика

Користувачі
506
Статті
599
Перегляди статей
603283

Лічильник