Увійти


Чим живе поліція

Теги

Бездіяльність правоохоронців - це спосіб існування ?

вигнали з квартириДо нас звернувся житель м.Львова Гриців Р.М. з проханням оприлюднити його офіційні звернення до Залізничного ВП та органів прокуратури про вчинення гр.Колодій Б.Б. кримінальних правопорушень (незаконне проникнення та захоплення житла) та бездіяльності працівників поліції, щодо припинення згаданих злочинних дій. Фактично згаданий потерпілий у кримінальному провадженні внаслідок незаконних дій згаданої особи позбавлений місця проживання- серед білого дня зламали замки в дверях його квартири , вставили нові, незаконно проникли в приміщення і силою не пускають його до власного помешкання. А поліція споглядає на це все і не втручається. Чому? Може тому, що сестра Колодій Б.Б. працювала у правоохоронних органах? Може хтось дав таку вказівку?
Детальніше Коментар (0) Перегляди: 231

Чи притягнули до відповідальності винних?

ДОШКА ОГОЛОШЕНЬ ПРИЙМАЛЬНОЇ ГУ НП08.03.2018 року мною оприлюднено публікацію під назвою «Чому слідчий Вихопеь Р.С. не виконує судові рішення?». Нагадаю читачам, що підставою для публікації послужили офіційні матеріали Кам’янка-Бузького районного суду Львівської області,  щодо намагання слідчим Вихопнем Р.С.  незаконно отримати повторний дозвіл на доступ до охоронюваної законом інформації у кримінальному провадженні з одного і того самого питання.

Детальніше Коментар (0) Перегляди: 168

700 кримінальних справ зникло у Дрогобицькій поліції?

700 кримінальних справ зникло у Дрогобицькій поліціїЦікавий документ отримав журналіст від громадських активістів Дрогобиччини, із змістом якого хочу поділитись з читачами.

20 січня 2017 року  Т.В.О. начальника ГУ НП у Львівській області Самарчук М.В. надав відповідь жительці м.Дрогобича Надкерничній Л.І. на її звернення від 25.11.2016 року. Наведу  уривки з цього листа без змін:

Детальніше Коментар (0) Перегляди: 367

Слідчий Гладиш Р.В.- правоохоронець, чи порушник закону в погонах?

Слідчий Гладиш Р.В правоохоронець чи порушник закону в погонахУ публікації під назвою «Чому суддя Самсін М.Л. видалив із залу суду журналіста?» ми згадували про обставини ухвалення суддею Кам’янка-Бузького районного суду  Самсіним М.Л. незаконного рішення про видалення із залу судового засідання журналіста за його професійну діяльність - відео фіксацію  розгляду справи всупереч всіх  європейських та національних законодавчих актів стосовно прав і свобод людини і громадянина,  гласності  і відкритості судочинства в Україні,  створення перешкод законній професійній діяльності журналіста,  перешкоджання законній професійній діяльності громадських організацій. У країнах Європейського Союзу за такі дії суддя, мабуть, на другий день   був би змушений написати заяву на звільнення з займаної посади, а провідні ЗМІ піддали б його такій обструкції, що він ще довгі роки згадував би , цей випадок,  як страшний сон.

Детальніше Коментар (0) Перегляди: 184

Службове підроблення у слідчому управлінні Львівської поліції - випадок, чи практика?

камянка бузька поліція10.05.2018 року мною до ГУ НП у Львівській області   подано  три скарги на незаконні дії слідчого Кам’янка-Бузького ВП ГУ НП у Львівській області Парія А.В., які він допустив при досудовому розслідуванні у кримінальному провадженні № 12017140210000696.

Детальніше Коментар (0) Перегляди: 198

Таємниці Кам’янка-Бузького «триумвірату» (Справа про затягування суддею Самсіним М.Л. строків розгляду скарги).

камянка бузька поліціяПродовжуючи  розгляд судових рішень Кам’янка-Бузького районного суду Львівської області, включених до РЕЄСТРУ у 2015 році натрапив на кримінальне провадження Кам’янка-Бузького відділу поліції № 12015140220000177 від  12.03.2015 року за ознаками кримінального правопорушення, встановленого ч.4 ст.190 КК України (Шахрайство, вчинене в особливо великих розмірах).

Детальніше Коментар (0) Перегляди: 297

На сайті

На сайті 124 гостей та відсутні користувачі

Останні користувачі

  • Троценко - Добрянська Ольга
  • FumesothFet
  • Vasya
  • Sevnday
  • Sevenday

Статистика

Користувачі
506
Статті
460
Перегляди статей
476467

Лічильник