Увійти


Чим живе поліція

Теги

Напишемо детектив, знімемо кіно про слідчого поліції та сільського голову?

Напишемо детектив знімемо кіно про слідчого поліції та сільського головуТаку кількість негативної інформації, як про незаконні дії слідчого Кам’янка-Бузького ВП ГУ НП у Львівській області Парія А.В., мабуть ще ніхто не писав. І це торкається не тільки тих кримінальних проваджень, які торкаються безпосередньо мене, але й інших громадян України (Білого Т,С., Дмитренка І.В) та ще невизначеного кола осіб.
Детальніше Коментар (0) Перегляди: 277

Очільник місцевої поліції не знає Законів України?

Очільник місцевої поліції не знає Законів України14.03.2020 року мешканець с.Прибужани Кам’янка-Бузького району Олексевич Р.В. звернувся із заявою про кримінальне право порушення до Кам'янка-Бузького ВП ГУ НП у Львівській області на дії осіб, які вважали себе представниками органів місцевого самoврядування адміністративно- територіальних одиниць-сільських рад Прибужанівської, Желдецької, Батятицької, Жовтанецької, Колоднинської та Кам’янка-Бузької міської ради, щодо насильницької зміни адміністративно- територіального устрою в межах Кам’янка-Бузького району, що мають ознаки злочину, передбаченого ст.109 КК України.
 
Детальніше Коментар (0) Перегляди: 396

Як слідча поліції похоронила живого фермера?

Як слідча поліції похоронила живого фермераЩе один член організованого прокурорсько-поліцейського злочинного угруповання Кам’янеччини попав в поле зору журналіста. Сьогодні , 28.02.2020 року у судовому засіданні Кам’янка-Бузького районного суду розглядалась скарга голови фермерського господарства «Дубина» с. Батятичі Д.В.П., який оскаржив постанову слідчої СВ Кам’янка-Бузького ВП ГУ НП у Львівській області Кушинської У.Я. у кримінальному провадженні № 12019140220000232 від 29 травня 2019 року про закриття кримінального провадження.
Детальніше Коментар (0) Перегляди: 640

Прокурорсько-поліцейське злочинне угруповання Кам’янеччини продовжує свої брудні справи?

Прокурорсько поліцейське злочинне угруповання Камянеччини продовжує свої брудні справиНещодавно мною була оприлюднена публікація під назвою «УВАГА! БУДЬТЕ ПИЛЬНИМИ! На Львівщині діє організоване прокурорсько-поліцейське злочинне угруповання»? Подробиці фабрикації кримінальних справ у Кам’янка-Бузькому ВП ГУ НП у Львівській області мною згадані у публікації під назвою “Прокурорсько-поліціейське злочинне угруповання фабрикує кримінальні справи?».
Детальніше Коментар (0) Перегляди: 744

Прокурорсько-поліцейське злочинне угруповання фабрикує кримінальні справи?

Прокурорсько поліцейське злочинне угруповання фабрикує кримінальні справи
 
Нещодавно мною була оприлюднена публікація під назвою «УВАГА! БУДЬТЕ ПИЛЬНИМИ! На Львівщині діє організоване прокурорсько-поліцейське злочинне угруповання»? Як в воду дивися. Все справджується. Дійсно діє група чиновників в пагонах, які зловживаючи своїм службовим становищем «клепають» кримінальні справи для статистичної звітності і окозамилювання своєї професійної діяльності. Але все по порядку.
 
У вересні 2019 року у с. Старий Яричів Кам’янка-Бузькогo району на території ФГ «Озеро» , з проміжком часу в один день, щодо місцевого працівника Дмитренка І.В. було вчинено два кримінальних правопорушення: одне вчинив місцевий житель Копильчак М., а друге- невідомий злочинець, який під час побиття Дмитренка І. передавав йому «вітання» та погрози вбивством від сільського голови Андрія (можна припустити, що він є замовником побиття).
Детальніше Коментар (0) Перегляди: 735

На сайті

На сайті 45 гостей та відсутні користувачі

Останні користувачі

  • Троценко - Добрянська Ольга
  • FumesothFet
  • Vasya
  • Sevnday
  • Sevenday

Статистика

Користувачі
506
Статті
656
Перегляди статей
670955

Лічильник