Увійти


Як слідчі Залізничного ВП дурять громадян?

Залізничний ВП17.03.2019 року о 10-20 год. черговий Залізничного ВП зареєстрував мою заяву з приводу неправомірних дій службових осіб одного з органів самоврядування облсті. Згаданий час реєстрації (10-20 год.) мною власноручно вказаний, як у отриманому талоні , так і у корінці цього талону.
Вимогами ст.214 КПК України встановлено, що слідчий невідкладно, але не пізніше 24 годин після подання заяви зобов’язаний внести відомості, вказані у заяві до ЄРДР. 

18.03.2019 року об 11-30 год. звернувся до чергового ВП, щоб довідатись про внесення (невнесення) відомостей моєї заяви до ЄРДР. Черговий повідомив, що відомостей про внесення заяви до ЄРДР він не має. Мої пошуки знайти у цей час когось із керівництва слідчого відділу закінчились невдачею- на робочому місці нікого з них не було. Єдиний, хто з керівників відділу поліції був на місці- Пилипя’як В.С. (заступник начальника), до якого я звернувся з проханням встановити, чи внесені відомості, викладені у моїй заяві до ЄРДР. Зателефонувавши до співробітниці відділу по імені Ірина, згадана службова особа отримала інформацію і повідомила мене, що відомості по моїй заяві до ЄРДР не внесені (нагадаю, що це було вже після 11-30 год. 18.03.2019 року).
 
20.03.2019 року у судовому засіданні Залізничного районного суду м.Львова заступник начальника слідчого відділу Залізничного ВП ГУ НП у Львівській області Дейнека Н.С. надав суду копію витягу з ЄРДР про внесення відомостей та відкриття кримінального провадження по моїй заяві. Я звернув увагу, що відомості викладені у моїй заяві внесені до ЄРДР о 10-38 год. 18.03.2019 року. Як таке могло статись? Адже, об 11-30 год. цих відомостей у ЄРДР не було? Що на комп’ютері внесли зміни у годинник? Чи зробили цю маніпуляцію- махляцію у інший спосіб? Хто причетний до вчинення цих злочинних дій у Залізничному відділі поліції? Ці питання були задані у судовому засіданні Дейнеці Н.С., який для того щоб виправдатись нічого кращого не придумав, як звинуватити мене у тому, що я звернувся до Пилип’яка В.С., як до службової особи, що не уповноважена надавати інформацію про внесення або не внесення відомостей, викладених у заявах та повідомленнях до ЄРДР. Фактично, Дейнека Н.С. «списав махлювання» слідчих на Пилип’яка В.С., який мав би виглядати в моїх очах брехуном.

Але в мене якраз складається враження, що «лукавство» - обман криється у діях керівництва слідчого відділу Залізничного ВП, адже я не сліпий, не глухий, зрячий і адекватно мислячий громадянин, що може встановити різницю між 10-20 год. та 10-38 год. з різницею у добі, що розуміє вимоги ст.214 КПК України і надає належну оцінку встановленим обставинам справи. Маємо факт зловживання службовим становищем з боку невстановленої особи слідчого відділу Залізничного ВП та службового підроблення, вчиненого теж невідомою особою згаданого підрозділу поліції.
 
Хочу окремо зауважити, що вже впродовж кількох років спостерігаю за діями службових осіб слідчого підрозділу Залізничного ВП. У судовому засіданні я нагадав п. Дейнеці Н.С. про відповідальність за те, що впродовж останніх двох років майже всі мох заяви про вчинення кримінальних правопорушень вносились до ЄРДР тільки через оскарження бездіяльності слідчих до Залізничного районного суду м. Львова. Скільки таких скарг розглянуто судом? Десятки. Про що це свідчить? Можу заявити однозначно - про упереджений та дискримінаційний підхід до моїх повідомлень та заяв, як до журналіста. Мої заяви є незручними для слідчих, адже торкаються зловживань службовим становищем то судді, то прокурора, то слідчого.
 
Жодного разу моє повідомлення(заява) про перешкоджання законній журналістській діяльності (ст.171 КК України) до ЄРДР не внесено, як не внесено і в черговий раз за заявою від 17.03.2019 року, хоч з цього приводу є рішення Львівського окружного адміністративного суду. Слідчим Залізничного ВП на це наплювати, вони керуються внутрішнім переконанням(можливо за одержання неправомірної вигоди), а не наявними документами та вимогами Закону. Скільки часу це буде продовжуватись? Це ж не тільки зі мною відбуваються такі випадки?
 
Це явище носить масовий характер, люди вже змучились від цих незаконних дій «недонавчених або перенавчених правоохоронців- порушників Закону». Заступник начальника слідчого відділу Дейнека Н.С. вважає нормальним і законним вчинення реєстраційної дії слідчим після закінчення встановленого Законом строку-24 годин після надходження заяви.
 
Жуков О.С.

Загальний рейтинг ($ s)

$ s з 5 зірок
  • Немає коментарів

Залиште Ваші коментарі

Залишити коментар в якості гостя

0
Ваші коментарі можуть бути редаговані адміністратором.
Автор :

На сайті

На сайті 100 гостей та відсутні користувачі

Останні користувачі

  • Троценко - Добрянська Ольга
  • FumesothFet
  • Vasya
  • Sevnday
  • Sevenday

Статистика

Користувачі
506
Статті
546
Перегляди статей
558194

Лічильник