Увійти


Чому Кам’янка-Бузька поліція «намахує» голову РДА?

Чому Камянка Бузька поліція намахує голову РДА12.03.2019 року звернувся до Кам’янка-Бузької райдержадміністрації із заявою з приводу кримінальних правопорушень з боку Старояричівської сільської ради, мова велась тільки про один протокол сесії сільської ради, який, на мою думку є підробленим і у більш, як 50 рішень ради внесені відомості, що не відповідають дійсності. При цьому я вказав у цьому документі конкретні порушення вимог чинного законодавства, вчинених службовими особами згаданої сільської ради та ознаки кримінальних правопорушень, за якими відомості мають бути внесені до ЄРДР.
Цією заявою я просив Кам’янка-Бузьку РДА у відповідності до вимог ст.214 КПК України звернутись із відповідним повідомленням до Кам’янка-Бузького ВП за фактом вчинення службовими особам Старояричівської сільської ради кримінальних правопорушень для внесення відомостей до ЄРДР , проведення досудового розслідування та організації відповідного контролю за перевіркою цього повідомлення.
 
На моє прохання Кам’янка-Бузька райдержадміністрація 19.03.2019 року направила на адресу нaчальника Кам’янка-Бузького ВП ГУ НП у Львівській області підполковника поліції Яріша В.В. мою заяву та документи, що були у додатку для її розгляду, як офіційного повідомлення про кримінальне правопорушення. Цим зверненням голова райдержадміністрації просив повідомити про наслідки його розгляду до 08.04.2019 року (нагадаю читачам, що заяви про кримінальні правопорушення розглядаються не пізніше 24 годин з моменту подачі такої заяви до слідчого або прокурора).
 
Як же зреагувала місцева поліція (слідчі) на звернення найвищої посадової особи району? 03.04.2019 року Кам’янка-Бузький ВП ГУ НП у Львівській області за підписом начальника Яріша В.В. надав голові РДА, зокрема, наступні відомості:
 
«Ваше повідомлення про розгляд звернення від 21.03.2019 року з приводу звернення гр.Жукова О.С., який повідомив про вчинення кримінального правопорушення Старояричівською сільською радою…
 
В ході проведення перевірки СВ Кам’янка-Бузького ВП ГУ НП у Львівській області у зв’язку з відсутністю даних, які б вказували на наявність кримінального правопорушення та неможливістю у зв’язку із цим внесення відповідної інформації до Єдиного реєстру досудових розслідувань».
Отож, 09.04.2019 року Кам’янка-Бузька райдержадміністрація повідомила мене про наслідки розгляду мого звернення Кам’янка-Бузьким ВП, щодо незаконної відмови у внесенні відомостей до ЄРДР.
 
Прогнозуючи такі можливі незаконні дії з боку службових осіб Кам’янка-Бузького ВП, 17.03.2019 року мною до чергової частини Залізничного ВП ГУ НП у Львівській області скеровано адресовану слідчому згаданого відділу поліції заяву про вчинення кримінальних правопорушень службовими особами Старояричівської сільської ради Кам’янка-Бузького району Львівської області. Текст заяви, аналогічний тому тексту, що був скерований Кам’янка-Бузькою райдержадміністрацією до Кам’янка-Бузького відділу поліції. 18.03.2019 року слідчий поліції (заступник начальника СВ Залізничного ВП) Дейнека Н.С. , за наслідком розгляду моєї заяви вніс відповідні відомості до ЄРДР за ст.358 КК України, розпочав досудове розслідування, скерувавши кримінальне провадження по підслідності.
 
Що ж вимальовується з викладеної інформації? Мабуть, найперше, що потрібно зауважити, що Кам’янка-Бузький відділ поліції (службові особи) вчинили кримінальне правопорушення, що має ознаки зловживання службовим становищем та корупційних діянь. З другого боку потрібно зауважити, що у офіційний документ відділу поліції внесено відомості, які не відповідають дійсності.
 
Слідчі Кам’янка-Бузького ВП навіть не спромоглись перевірити ЄРДР на предмет наявності вже внесених відомостей за аналогічною моєю заявою. Вони навіть не перевіряли заяву голови Кам’янка-Бузької РДА, а тупо відписали, «відмахнулись» від керівника РДА, як від надоїдливої мухи?
Нагадаю текст відповіді:
 
«В ході проведення перевірки СВ (СВ означає слідчим відділенням - примітка автора) Кам’янка-Бузького ВП ГУ НП у Львівській області у зв’язку з відсутністю даних, яві б вказували на наявність кримінального правопорушення… та неможливістю у зв’язку із цим внесення відповідної інформації до ЄРДР».
 
Як же розуміти дії посадовців Кам’янка-Бузької поліції: вони «провели перевірку і «не уздріли» наявність кримінальних правопорушень, а слідчий Залізничного ВП за два тижні до згаданої т.з. «перевірки» по аналогічній заяві вже відкрив кримінальне провадження? Це, пряме введення в оману керівництво райдержадміністрації? Це умисні дії? Мабуть, така практика має широке застосування? Нагадаю керівництву Кам’янка-Бузького відділу поліції, що у лютому 2017 року з приводу неодноразових випадків не реєстрації кримінальних правопорушень активістами району проводилось пікетування адміністративної будівлі місцевого правоохоронного органу. Чи вони забули за це? Чи вони забули свої обіцянки, щодо не повторення подібних випадків? Місцеві прокурори теж забули про це?
 
Отож, маю право підозрювати, що слідчі та інші службові особи Кам’янка-Бузького ВП не випадково «закрили очі» на заяву голови райдержадміністрації. Пора би вже перевірити інформацію, що передається з уст в уста громадян, про «розрахунки» сільської ради земельними ділянками з правоохоронцями (можливо і слідчими) за гріхи посадовців цього органу самоврядування. Та й не тільки за це.
 
Не маю права повчати керівників державних органів влади, але вважаю, що викладена інформація, мала би бути предметом розгляду у райдержадміністрації та районній раді під час заслуховування звіту керівництва правоохоронного органу про свою діяльність. З другого боку, викладені факти будуть покладені в основу звернень до керівництва ГУ НП у Львівській області, Міністерства внутрішніх справ та органів прокуратури, щодо розслідування цих правопорушень.
Жуков О.С.

Загальний рейтинг ($ s)

$ s з 5 зірок
  • Немає коментарів

Залиште Ваші коментарі

Залишити коментар в якості гостя

0
Ваші коментарі можуть бути редаговані адміністратором.
Автор :

На сайті

На сайті 110 гостей та відсутні користувачі

Останні користувачі

  • Троценко - Добрянська Ольга
  • FumesothFet
  • Vasya
  • Sevnday
  • Sevenday

Статистика

Користувачі
506
Статті
546
Перегляди статей
558285

Лічильник