Увійти


Офіцйна відповідь Залізничного ВП - як туалетний папір?

Залізничний ВПУ попередній публікації «Як можна назвати державні органи, що продукують злочини?» згадував, до яких тільки хитрощів вдаються слідчі Залізничного ВП, щоб не реєструвати у ЄРДР заяви про вчинені кримінальні правопорушення посадовим особами, в тому числі самими поліцейськими.
 
В черговий раз зі своїми «мухами» у офіційній відповіді на звернення громадян «намалювався» заступник начальника Слідчого управління ГУ НП у Львівській області Ткачик А.Б.

Він вже до того дописався, що взяв на себе повноваження генерала Середи В.В., повідомляючи мене про службове розслідування, яке ніби-то проведене у Залізничному ВП. Ну, як не встидно цьому чиновнику повідомляти журналісту неправдиву інформацію? Ткачик А.Б. прекрасно знає, що я не тільки журналіст, але й колишній працівник СБУ і тому писати мені такі «бздури» просто неповага до мене.
 
Нагадаю, що 15.05.2019 року отримав лист Слідчого Управління ГУ НП у Львівській області за підписом Ткачика А.Б.,у якому він повідомив мене, що:
«Залізничним ВП ГУ НП у Львівській області проведено службове розслідування за фактом порушення термінів внесення відомостей до Єдиного реєстру досудових розслідувань працівниками Залізничного ВП ГУ НП у Львівській області».
 
«Слідчому Залізничного ВП ГУ НП у Львівській області лейтенанту поліції Сталеному М.В. наголошено про необхідність дотримання службової дисципліни, зокрема вимог ст.214 КПК України… та попереджено, що у випадку повторного допущення аналогічних порушень у майбутньому, до нього буде вжито заходи дисциплінарного впливу».
 
Хочу зауважити , що у 2018 році пан Ткачик А.Б. незаконно вже брав на себе повноваження генерала і від його імені вживав заходів дисциплінарного стягнення до слідчого Кам’янка-Бузького ВП Парія А.В. На той час я не загострював питання щодо незаконності дій Ткачика А.Б., сподіваючись, що у майбутньому цей чиновник не буде зловживати своїм службовим становищем та перевищувати свої службові повноваження, приймаючи рішення від імені генерала Середи В.В. Але «граблі» нічому не вчать наших посадовців і поки лоба не розіб’є, не навчиться виконувати вимоги Закону.
 
18.05.2019 року у зв’язку з отриманням такої «лукавої» відписки, про ніби-то проведене службове розслідування та виявлені факти службового підроблення мною до слідчого Залізничного ВП направлено заяву про вчинення кримінального правопорушення заступником начальника Слідчого управління ГУ НП у Львівській області Ткачиком А.Б.

Як Ви надіюсь, здогадались - відомості , викладені у моїй заяві до ЄРДР не внеслись, слідчий знову зігнорував вимогами Закону? Оперативний черговий Залізничного ВП повідомив мене, що моя заява керівництвом слідчого підрозділу скерована для розгляду до сектору моніторингу відділу поліції. Уявляєте, який цинізм, яка зневага з боку керівництва слідчого підрозділу до вимог КПК України? Закон зневажають, на нього просто плюють з висоти своїх посад, сподіваючись, що їх не можна «посадити», як цибулю на городі?
 
Враховуючи бездіяльність слідчого Залізничного ВП(вже не пам’ятаю який десяток разів) звернувся зі скаргою до Залізничного районного суду м.Львова. Попри те, що у своїх публікаціях теж часто критикую окремих cлідчих суддів цього суду за порушення вимог Закону, хочу зауважити заради справедливості, що в основному вони дотримуються вимог чинного законодавства і ухвалюють законні судові рішення (принаймні , так вони вчиняють за моєї участі).
 
23.05.2019 року моя скарга щодо бездіяльності слідчого Залізничного ВП, який не вніс відомості , викладені у моїй заяві про вчинення кримінального правопорушення Ткачиком А.Б до ЄРДР, розглядалась суддею Боровковим Д.О., тим самим суддею, незаконні дії якого я недавно згадував у своїх публікаціях. У судовому засіданні заступник начальника слідчого підрозділу Дейнека Н.С. захищав незаконні дії Ткачика А.Б., хоч в принципі предметом розгляду була бездіяльність слідчого відділу поліції, щодо невнесення відомостей заяви до ЄРДР, а не дії Ткачика А.Б.
 
У судовому засіданні Дейнека Н.С. договорився до того, що назвав відповідь, надану мені за підписом Ткачика А.Б. не офіційним документом, що відомості, викладені у моїй заяві не містять ознак кримінального правопорушення(звичайно, пане Дейнеко Н.С.- заступник начальника слідчого Управління обласної поліції Ткачик А.Б.- Ваш начальник, як Ви можете інакше стверджувати, він для Вас «священна корова», яку не можна критикувати- примітка автора). Для мене він звичайний чиновник, що систематично порушує вимоги Закону, який не дотримується вимог нормативних документів МВС України, зокрема вимог наказу МВС № 983 від 07.11.2018 року «Про реалізацію окремих положень Дисциплінарного статуту Національної поліції України», яким передбачений порядок проведення службових розслідувань у системі МВС, яким не передбачено «наголошувати слідчому Сталеному М.В. про необхідність дотримання службової дисципліни» і попереджати слідчого Сталеного М.В., що «у випадку повторного допущення аналогічних порушень у майбутньому, до нього будуть вжиті заходи дисциплінарного впливу». Немає таких форм стягнень у Дисциплінарному статуті органів Національної поліції!!! Пора би Ткачику А.Б про це знати!!! А з другого боку при чім тут Сталений М.В.? «Іменинником» на цьому святі під назвою службове розслідування(як би воно проводилось)мав би бути сам п.Дейнека Н.С., який з запізненням встановленого строку вносив відомості моєї заяви до ЄРДР(у витягу з ЄРДР він значиться реєстратором). При чім тут комп’ютер Сталеного М.В.? Це називається службове підроблення та вигороджування винного у вчинені кримінального правопорушення чиновника, чи не так? Невже Самарчукк М. буде знову вигороджувати Ткачика А. у такий самий спосіб, як і у випадку зі слідчим Парієм А.В.?
 
Найбільше мене вразило пояснення Дейнеки Н.С. стосовно того, що документи, які надаються правоохоронними органами громадянам на їх звернення – це не офіційні документи, в розумінні того, що до них не можна застосовувати поняття службового підроблення. З огляду на таку заяву цього слідчого можна дійти висновку , що всю писанину правоохоронців до громадян у листах-відповідях на звернення, можна сміливо виносити до туалету і застосовувати за призначенням? Навіть, якщо ці відповіді надаються за підписом генерала Середи В.В. чи Міністра внутрішніх справ? Слідуючи за логікою п.Дейнеки Н.С. правоохоронці замаються взагалі дурницями- для чого направляють нам , простим громадянам такий твердий папір?
 
Спеціально знайшов у Інтернеті тлумачення слів «Офіційний документ»- «документ, складений, виданий, засвідчений з дотриманням визначених законодавством норм уповноваженою особою, якій законодавством надано право у зв’язку з її професійною чи службовою діяльністю складати, видавати, засвідчувати певні види документів, що підтверджують чи посвідчують певні події, явища або факти і, який містить, передбачені законодавством реквізити та відомості». Невже слідчий Дейнека Н.С. цього не знає? Що, ж тоді, він робить у поліції? Хто і за що, його тримає на такій високій посаді? Він же не знає елементарних речей? На моє глибоке переконання, він незаконно обіймає посаду у Залізничному ВП, адже систематично відстоює порушення вимог Закону з боку слідчих, очолюваного ним підрозділу у судових засіданнях. Чому він так себе поводить? Чиновник правоохоронного органу захищає потенційних злочинців? Він що, представник злочинної організації? Рекомендую керівництву поліції звернути увагу на дії цього посадовця.
 
За наслідком розгляду моєї скарги слідчий суддя Боровков Д.О. постановив судове рішення, яким задоволив мою скаргу частково, зобов’язавши уповноважену особу Залізничного ВП внести відомості , викладені у моїй заяві від 18.05.2019 року про вчинення кримінального правопорушення заступником начальника слідчого управління ГУ НП у Львівській області Ткачиком А.Б. до ЄРДР. Викладена інформація якраз доречно доповнює тему попередньої публікації-«Як можна назвати державні установи, що продукують злочини?». Як, можна назвати службову особу Ткачика А.Б. після такої публікації?
 
Отже, маємо чергове кримінальне провадження, стосовно посадової особи правоохоронного органу. Скільки , ще буде відкрито таких кримінальних проваджень? Які наслідки очікуються в результаті досудового розслідування? Чи знову вся робота на кошик? Скількох слідчих Залізничного ВП потрібно притягнути до відповідальності, щоб нарешті вони зрозуміли необхідність належним чином виконувати свої посадові обов’язки? Чи для цього потрібні реальні «посадки»?
 
Для підтвердження викладеної інформації надаю відео фіксацію судового засідання.
 
 
 
Жуков О.С.

Загальний рейтинг ($ s)

$ s з 5 зірок
  • Немає коментарів

Залиште Ваші коментарі

Залишити коментар в якості гостя

0
Ваші коментарі можуть бути редаговані адміністратором.
Автор :

На сайті

На сайті 116 гостей та відсутні користувачі

Останні користувачі

  • Троценко - Добрянська Ольга
  • FumesothFet
  • Vasya
  • Sevnday
  • Sevenday

Статистика

Користувачі
506
Статті
545
Перегляди статей
555749

Лічильник