Увійти


Службове підроблення в поліції, як спосіб уникнення відповідальності?

Службове підроблення в поліції як спосіб уникнення відповідальностіВсе більше посадових осіб правоохоронних органів втягується у орбіту, вчинених правопорушень, допущених працівниками Старояричівської сільської ради. Вже відкрито ряд кримінальних проводжень і виявляються нові факти зловживань службовим становищем з боку слідчих Залізничного ВП.
 
Я вже згадував про те, що тричі звертався до керівництва Залізничного ВП ГУ Н у Львівській області з приводу надання для ознайомлення висновку службового розслідування за фактом порушень службової дисципліни слідчим цього відділу поліції Сталеним М.В. Це треба було три рази прийти до канцелярії цього правоохоронного органу і залишити заяви на ознайомлення, які службовими особами (чиновниками), мабуть, складались у окрему папку для набрання цими документами «державної» ваги, а іншими словами просто нехтували своїми службовими обов’язками і виявляли службове недбальство.
 
Нагадаю читачам, що мова ведеться про порушення слідчими Залізничного ВП ГУ НП у Львівській області термінів внесення відомостей, викладених у моїй заяві про вчинене кримінальне правопорушення до ЄРДР, приховування від досудового розслідування інших кримінальних правопорушень, тощо.
 
Також, не зайвим буде нагадати, що у відповідності до вимог Дисциплінарного статуту Національної поліції України у випадку порушення поліцейськими службової дисципліни- проводиться службове розслідування. Щодо слідчих поліції, то недотримання норм кримінально-процесуального законодавства України під час досудового розслідування, вважається порушенням службової дисципліни і є підставою для проведення службового розслідування. Характерною і визначальною вимогою (ознакою) для проведення службового розслідування є наявність письмового наказу посадової особи, якій надано повноваження із застосування до поліцейських дисциплінарних стягнень. Мабуть,такою посадовою особою у ГУ НП У Львівській області є його начальник- генерал Середа В.В.

Небажання службових осіб Залізничного ВП надати для ознайомлення запитуваний висновок службового розслідування та ненадання відповідей на згадані заяви, викликали з мого боку ще більший інтерес до цього документу. Врешті, запідозривши керівництво слідчого відділу у умисному приховуванні від надання для ознайомлення висновку службового розслідування, вимушений був письмово звернутись до керівництва Національної поліції України. Яка ж реакція на це звернення? Миттєва! На наступний день, після отримання мого рекомендованого поштового відправлення у Національній поліції України до мене зателефонувала службова особа слідчого відділу Залізничного ВП ГУ НП у Львівській області з пропозицією ознайомитись у службовому приміщенні поліції із згаданим висновком. Мабуть, реагування було «суттєвим»?
 
19.07.2019 року мені була надана можливість ознайомитись із згаданим документом. Що ж, приховували слідчі поліції не надаючи мені можливість ознайомитись із цим документом? В чому полягали їх порушення? Чи були підстави , щось приховувати?
 
Однозначно, можна заявити, що цей документ є сфальсифікований у Залізничному відділі поліції. Найперше, на що звертаю увагу- незаконність проведення службового розслідування. Я не звертався до Залізничного ВП з проханням провести службове розслідування, скарга від 03.04.2019 року була скерована до Львівської місцевої прокуратури № 2 з проханням перевірити викладену інформацію та вжити заходів до порушника Закону. Яким чином моя скарга опинилась у Залізничному ВП? Невже, прокурор має право «від футболити» звернення, адресоване йому, до поліції? Чому прокуратура до цього часу не надала відповідь на скаргу? Виникає запитання наступного змісту- хто , на якій підставі дав незаконну вказівку проводити службове розслідування? У висновку, який затверджений т.в.о. начальника Залізничного ВП ГУ НП у Львівській області підполковником поліції Пилип’яком С.В. 08.05.2019 року зазначено, що службове розслідування проводилось дисциплінарною комісією на підставі наказу начальника Залізничного ВП № 132 від 11.04.2019 року.
 
Невже начальник Залізничного ВП так незграбно «підставився»? Наступне питання, яке виникає-хто дозволив начальнику Залізничного ВП зловживати своїм службовим становищем та підписувати наказ про проведення службового розслідування , не маючи повноважень на те? Як можна охарактеризувати юридичні дії голови т.з. «дисциплінарної» комісії, т.в.о. начальника слідчого відділу Залізничного ВП майора поліції Шкодина О.П., створеної у Залізничному ВП для проведення службового розслідування, який всупереч вимог Закону України «Про Дисциплінарний статут Національної поліції України» очолив згадану «комісію» і поставив підпис у висновку. Аналогічні запитання виникають і до членів комісії-начальника ВРЗЗС СВ Залізничного ВП Боровця Б.Р., начальника СКЗ Залізничного ВП Ліб Л.М., старшого інспектора СМ Залізничного ВП Крисевич Т.М., які теж незаконно приймали участь у роботі цієї комісії і «сотворили» т.з. висновок. Як ці службові особи виконують свої обов’язки, якщо вони не знають вимог Законів України, в тому числі «Дисциплінарного статуту Національної поліції України», «Порядку проведення службових розслідувань у Національній поліції України» та «Положення про дисциплінарні комісії в Національній поліції України»? Особливо, хочу підкреслити незаконність дій Т.В.О. начальника Залізничного ВП Пилип’яка С.В., що самостійно «присвоїв» собі повноваження генерала Середи В.В., затвердивши згаданий висновок.
 
Отже, «маємо те, що маємо». Як, я вже згадував у попередніх публікаціях, такого виду дисциплінарного стягнення, як «попередити слідчого Залізничного ВП ГУ НП у Львівській області Сталеного М.В. про необхідність дотримання службової дисципліни…» Дисциплінарним статутом Національної поліції не передбачено. Викладене свідчить, що група посадових осіб з числа чиновників Залізничного ВП, в тому числі керівництва цього правоохоронного органу, вчинила службове підроблення- зловживаючи своїм службовим становищем, всупереч інтересам служби, сфальсифікували висновок службового розслідування для не притягнення до відповідальності інших службових осіб та приховування від досудового розслідування кримінального правопорушення, вчиненого ними, завдавши при цьому шкоди моїм правам та свободам і законним інтересам людини та громадянина.
 
Що ж, викладене дає підстави, до вчинення наступних кроків щодо вжиття заходів для припинення цих незаконних дій згаданих чиновників, адже журналістське розслідування триває.
 
Який висновок вбачається з цієї публікації? Рекомендую всім читачам, у яких може скластись аналогічна ситуація, не впадати у відчай при ознаках незаконних дій з боку поліції, домагайтесь свого - «стукайте у двері і Вам обов’язково відкриють» .

Загальний рейтинг ($ s)

$ s з 5 зірок
  • Немає коментарів

Залиште Ваші коментарі

Залишити коментар в якості гостя

0
Ваші коментарі можуть бути редаговані адміністратором.
Автор :

На сайті

На сайті 160 гостей та відсутні користувачі

Останні користувачі

  • Троценко - Добрянська Ольга
  • FumesothFet
  • Vasya
  • Sevnday
  • Sevenday

Статистика

Користувачі
506
Статті
664
Перегляди статей
685953

Лічильник