Увійти


Який запах має постанова слідчого Парія А.В.?

Який запах має постанова слідчого Парія АЯк Ви міркуєте , шановні читачі, чи має запах документ? Так, на мою думку має, особливо тоді, коли вчитуєшся у його зміст і знаєш автора цього документа. Ось і в мене, після надходження на мою адресу листа від Кам’янка-Бузького ВП ГУ НП у Львівській області (рекомендоване поштове відправлення № 8040021070867) та ознайомлення із цим документом виникло відчуття, що хтось зробив непристойність у моїй присутності, неприємний запах тхнув від цього документа(???) Чому так мені здалось? Ще й тому, що цей документ датований 03.10.2019 року, а скерований на мою поштову адресу тільки 15.10.2019 року. Ну і, що тут особливого? Звичайно нічого, тільки чому постанова про задоволення мого клопотання на ознайомлення із матеріалами кримінального провадження від 03.10.2019 року ухвалена та надіслана на мою адресу після винесення постанови про закриття кримінального провадження, зразу, після того, як я залишив у Суді скаргу на цю постанову.
 
Так і напрошується висновок, що саме моя скарга стала тим збудником для слідчого Парія А.В., який примусив його терміново направити на мою адресу згадану постанову. Але звідки до нього надійшла інформація про надходження до Суду скарги? Звичайно, від Суду! Для чого він направив на мою адресу згадану постанову? Потяг вже пішов? Для чого мені тепер знайомитись з матеріалами кримінального провадження, якщо я вже оскаржив цю постанову до Суду за наявними матеріалами? Що від цього зміниться?
 
Звертаюсь до таємної інформації під грифом « ОБС» - одна баба сказала, що після надходження скарги до Суду начальник Яриш В.В. в дуже «емоційному стані» розпинав підлеглих за діяльність журналіста ІА «Журналісти проти корупції» та дописи у однойменному сайті та сайті ГО «Коло НЕдовіри». «Одна баба сказала», що навіть деякі працівники почували себе вкрай погано на тій нараді. Мабуть, ця нарада теж стала приводом для скерування слідчим на мою адресу згаданої постанови, що незаконно винесена слідчим Парієм А.В.?
 
Мушу пояснити, що 15.10.2019 року мною до Кам’янка-Бузького районного суду Львівської області наручно скеровано скаргу на постанову слідчого Кам’янка-Бузького ВП ГУ НП у Львівській області Парія А.В. від 30.09.2019 року про закриття кримінального провадження № 12017140210000696. Щоб вже остаточно читачі зрозуміли про що ведеться мова, вже вкотре пояснюю, що це кримінальне провадження відкрите мною за фактом завідомо неправдивого повідомлення про вчинення мною кримінального злочину , передбаченого ч.1 ст.357 КК України, зробленого суддею Кам’янка-Бузького районного суду Львівської області Бакай І.А. на наступний день після оприлюднення мною у Інтернеті відеозйомки та публікації під назвою «Репортаж з архіву судуархіву суду» (лютий 2017 року).
 
За відомостями в.о. голови Суду Бакай І.А. зловмисник на прізвище Жуков О.С. , що скрізь представлявся керівником Львівського осередку ВГО «Журналісти проти корупції», після проведеної активістами громадських організацій 10.02.2017 року акції щодо висловлення недовіри правоохоронним органам Кам’янка-Бузького району та місцевого Суду, незаконно проник у приміщення архіву та викрав з цього архіву документи. Хочу нагадати читачам, що у відео репортажі (рекомендую подивитись) мною згадувалось і наголошено, що під час випадкового перебування у цьому приміщенні (встановлено, що це не архів, а кладовка) знаходились документи, в тому числі судові справи, які з порушенням вимог чинного законодавства знаходились у цьому приміщенні. Саме факт наявності вільного доступу сторонніх осіб до приміщення Суду з документами (судовими справами), які можна було знищити, підпалити, викрасти, вчинити підроблення документів, використати їх для власних цілей,тощо були основною метою згаданої публікації та відео. Саме з метою вжиття належних заходів для збереження документів Суду були оприлюднені виявлені факти. Без жодних доказів у «незаконному проникненні» мене звинуватили у крадіжці документів (вони мною повернуті до Суду, так як я і попереджав про це у відеоролику до публікації).
 
Чи, щось змінилось на краще у діяльності Суду після мого Репортажу? Ні , виявляється , що у Суді зникають документи та судові справи. І цьому є докази. Тобто, щоб приховати свої протиправні дії щодо порушень нормативних документів та службових обов’язків при зберіганні документів в.о. голови Суду Бакай І.А викликала до себе керівників районних правоохоронних органів і дала вказівку «фас»- відкрити кримінальну справу на Жукова О.С. (що проник та викрав документи з архіву). Хочу зауважити, що документи, з якими я свідомо ознайомився для можливого виявлення та оприлюднення зловживань з боку службових осіб Суду засвідчують системні порушення Закону ще з 2009 року, ще тоді коли був головою Суду Назаркевич М.М. До цих зловживань причетна і сама суддя Бакай І.А. У наступній публікації я оприлюдню ці документи.
 
Потрібно нагадати читачам, що аналогічні порушення режиму доступу сторонніх осіб мною виявлені і під час аналогічного «незаконного проникнення» кількома місяцями раніше у приміщення Кам’янка-Бузької прокуратури. Потрібно відмітити, що керівництво прокуратури області тоді вжило належних заходів реагування на мою критичну публікацію та відеозйомку, адже при «ранішньому моціоні вживання кави» на «гальорці» місцеві прокурори втратили почуття пильності , залишивши не призволяще документи у приймальній. На сьогодні у прокуратурі встановлено додаткові засоби охоронної сигналізації та відеоспростереження. І це приємно, що хоч у такий спосіб я спонукав їх до вжиття додаткових заходів для збереження документів. А що відбулось у Суді після «Репортажу»? Нічого! Обірвані дроти від охоронної сигналізації, як соплі висять в окремих місцях (вибачте за таку лексику). Що чекає голова Суду? Справжнього незаконного проникнення!!!
 
В чому ж полягають виявлені мною порушення у Суді? Елементарно Ватсон! Так промовляв Шерлок Хомс у відомому телесеріалі! В Кам’янка-Бузькому районному суді запроваджена злочинна практика реєстрації судових справ у Суді та в порушення вимог процесуального законодавства, без ухвалення відповідних судових рішень, повернення цих справ до скаржників супровідними листами. І ці порушення були виявлені мною у документах, що зберігались у згаданій кладовці Суду, яку суддя Бакай І.А. називає «архів». Уявляєте, яка лазівка криється за цими зловживаннями? Можна (так і було на практиці) десятками справи про адміністративні правопорушення не розглядати в суді під приводом виявлених порушень ( з мотивів особистої зацікавленості- можливо одна із сторін провадження була в цьому зацікавлена) не розглядати їх судових засіданнях і повертати (хто знає чи вони фактично повертались?) супровідними листами до скаржників(правоохоронних органів-( ДАЇ, РВ МВС). Таких листів я знайшов чимало у матеріалах переписки за 2009-2010 роки. Перевірка показала, щ жодна справа, яка поверталась супровідним листом до скаржника не зареєстрована у РЕЄСТРІ. Чому? Невже взяли гроші?
 
Хочу звернути увагу на те, що і в 2013 році така практика набула масового характеру, що підтверджується офіційними документами Суду- відповідями на мої журналістські запити. Тобто, процес порушення закону носить масовий характер, у ньому задіяні всі судді цього Суду. Чому? Мабуть, тому, що цей процес очолював голова цього Суду, що мав «кришу» у Києві?
 
Отож, я дуже детально зупинився на одній з проблем службових підроблень, які чинились і продовжують мати місце у цьому Суді впродовж купу років.
Потрібно заявити, що процес незаконного досудового провадження у кримінальному провадженні щодо мене здійснюється і до сьогодняшнього дня слідчий Золочівського ВП Захарчук В.С. так і не надав мені відповідь на мій журналістський запит від 23.07.2019 року стосовно мого статусу у цьому кримінальному провадженні та вжиття заходів для прискорення досудового розслідування цього кримінального провадження, дотримання розумних строків та прийняття законного рішення. Мабуть, слідчий Захарчук В.С. теж має мене «десь», виконує вказівки прокуратури «посадити» мене за будь-яку ціну, назбиравши іншого компромату. Інакше, як зрозуміти незаконні слідчі дії з боку працівників поліції, що допитували моїх знайомих, мешканців м. Переяслав Хмельницького, про обставини мого перебування у них в гостях. Як це назвати? Незаконний збір інформації про мої персональні дані? Хто ж це дав таке завдання на проведення слідчих дій? Невже слідчий Захарчук В.С.?
 
Ці приклади навів для того, щоб було зрозумілим, що такі порушення Закону чинять і інші правоохоронці.
 
З 2017 року я, як потерпілий у згаданому кримінальному провадженні ( ще раз наголошую- відкритого стосовно незаконних дій судді Бакай І.А.) шість разів скеровував клопотання до слідчого Парія А.В. про надання для ознайомлення із матеріалами кримінального провадження. Закон на моїй стороні, Закон зобов’язує слідчого надавати матеріали провадження потерпілому для ознайомлення. Але цей Закон, мабуть, не писаний для слідчого Парія А.В. ? Він, мабуть, також не написаний і для процесуального прокурора, керівника Радехівської місцевої прокуратури, які здійснюють нагляд за дотримання вимог чинного законодавства при досудовому розслідуванні? Цей Закон не написаний і для заступника начальника Слідчого Управління ГУ НП у Львівській області Ткачика А., який не один раз знайомились із моїми скаргами і «закривав» очі на порушення Закону з боку слідчого Парія А.В.?
 
Апофеозом незаконної діяльності слідчого Парія А.В. стала постанова про закриття кримінального провадження, яку він виніс 30.09.2019 року , так і не надавши для ознайомлення матеріали кримінального провадження. Мабуть, є що приховувати? І це при тому, що судовими рішеннями Жовківського районного суду слідчого Парія А.В. було зобов’язано- надати для ознайомлення документи провадження та проводити слідчі дії за участі потерпілого. Цьому слідчому Закон до одного місця??? Він, мабуть, уявляє себе, намісником … на землі? Слідчий Парій А.В. своїми незаконними діями вже «заробив» собі дві статті Кримінального Кодексу України- ст.382 (невиконання рішення суду) та ст.171(перешкоджання законній професійній діяльності журналіста). Я не наголошую на третій- ст.364 КК України (зловживання службовим становищем).
 
Останнє клопотання про надання для ознайомлення документів кримінального провадження № 12017140210000696, з яким я звернувся до слідчого Кам’янка-Бузького ВП датоване 01.10.2019 року. Я ще не знав про те, що на цю дату слідчим Парієм А.В. вже винесена постанова про закриття кримінального провадження. І слідчий Парій А.В. теж не догадувався, що згадана постанова ним вже ухвалена??? Як так сталось , що постанова про закриття кримінального провадження винесена 30.09.2019 року, а постанова про задоволення клопотання Жукова О.С. – 03.10.2019 року?
 
В мене виникає логічне риторичне запитання. Яким чином, слідчий Парій А.В. після закриття кримінального провадження виносить постанову у цьому кримінальному провадженні про надання для ознайомлення матеріалів кримінального провадження. Хто йому дозволив це робити? Яке він має відношення до цього провадження після такої постанови? Для чого він це робить? Прочитавши цю постанову, я відчув неприємний запах від цього документа, ніби я побував у туалеті!!! Здається, що хтось наробив в штани і сів біля мене???
 
Мабуть, процесуальний прокурор мав би звернув увагу на законність дій слідчого Парія А.В. Скільки можна закривати очі на правопорушення з його боку? Тільки недавно проводилось службове розслідування з приводу доручення, наданого ним дільничому інспектору Нетлюху М.Я. для допиту мене в якості свідка у кримінальному провадженні. Невже знову потрібно проводити службове розслідування? Невже, якщо слідчий Парій А.В. дослужився до майора поліції, то йому все дозволено? Навіть чинити беззаконня?
 
Звертаю увагу керівництва місцевого відділу поліції, особливо начальника СВ Бути О.М. та начальника відділу поліції Яріша В.В. на те, що порушення Закону з боку слідчих носять системний характер. Я попереджаю, що в мене, як колишнього працівника правоохоронного органу є ще чимало фактів зловживань з боку місцевих правоохоронців, які потребують мого доопрацювання та наступного оприлюднення.
 
Якщо не будуть вжиті ефективні заходи для наведення елементарного порядку у досудовому розслідуванні , ці зловживання будуть належним чином розслідуватись, в тому числі у кримінальному порядку.
 

Загальний рейтинг ($ s)

$ s з 5 зірок
  • Немає коментарів

Залиште Ваші коментарі

Залишити коментар в якості гостя

0
Ваші коментарі можуть бути редаговані адміністратором.
Автор :

На сайті

На сайті один гість та відсутні користувачі

Останні користувачі

  • Троценко - Добрянська Ольга
  • FumesothFet
  • Vasya
  • Sevnday
  • Sevenday

Статистика

Користувачі
506
Статті
670
Перегляди статей
693174

Лічильник