Увійти


Чому знову порушником закону, є слідчий Кам’янка-Бузького ВП?.

Чому знову порушником закону є слідчий Камянка Бузького ВПУ недавніх публікаціях мною згадувалось про порушення кримінально-процесуального законодавства працівниками Кам’янка-Бузького відділу поліції, яке полягало у тому, що допит свідка у кримінальному провадженні слідчим Парієм А.В. було доручено дільничому інспектору Нетлюху М.Я. Нагадаю, що свідком у цьому кримінальному провадженні був саме я, як журналіст ІА «Журналісти проти корупції».
 
А далі було службове розслідування, яке проведено з порушенням вимог Дисциплінарного Статуту Національної поліції України та удаваним притягненням до дисциплінарної відповідальності начальника відділу поліції Яріша В.В.
 
У попередній публікації мною було висловлене прохання до керівництва відділу поліції навести порядок у слідстві цього правоохоронного органу. Але, мабуть мої прохання- як горохом об стінку? Ніхто на них увагу не звертає? Порушення чинного законодавства продовжуються, ніхто на них не реагує!
 
Тому я вимушений знову і знову показувати громадськості порушення Закону, які чинять правоохоронці Кам’янеччини на Львівщині.
 
Знову акцентую увагу на слідчих Кам’янка-Бузького ВП, які, мабуть є «символом» законослухняності для керівництва та колег по роботі? Скарги на них, теж відлітають від керівництва, як від стінки! Мабуть «заслужили» на таке ставлення! Для мене, ці службові особи , є втіленням численних незаконних дій, за які вони мали би вже давно притягнуті до відповідальності, не тільки дисциплінарної, але й кримінальної. Їм не місце у органах Національної поліції- їм місце в тюрмі! Саме така в мене думка, і вона не зміниться за будь-яких обставин.
 
Отже, днями отримав відповідь Радехівської місцевої прокуратури на звернення щодо стану досудового розслідування у кримінальному провадженні № 12019140060000938 , що внесено до ЄРДР за ознаками злочину встановленого ч.1 ст.358 КК України.
 
Продовжуючи згадане у листі прокуратури необхідно вказати, що слідчий Кам’янка-Бузького ВП в силу своєї «високопрофесійної майстерності» доколупався до того, що віднайшов у документах те, про що навіть ніхто не здогадувався. Виявляється, він встановив, що в документах відсутні ознаки складу кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.358 КК України!!! Браво!!! Молодець!!! Премію слідчому!!!
 
Чому ж слідчий не виконав вимог ч.6 ст.284 КПК України і не направив на мою адресу копію згаданої постанови про закриття кримінального провадження? Бракнуло сміливості? Чи , вчинив це умисно, щоб я не знав про його «підступну» дію і не міг її оскаржити? Хочу звернути увагу читачів, що це «ахілесова п’ята» слідчих- виносити постанови про закриття кримінального провадження і не надсилати копії до учасників провадження, як того вимагає КПК України. Це вже не перший раз зі мною! А, скільки вони вчинили таких дій з іншими громадянами? Чи місце правопорушникам у лавах поліції? Чи вся поліція – єдиний правопорушний орган України?
 
Мабуть, це їх «золотий коньок», який вони використовують для мало обізнаних із вимогами КПК громадян.
 
Але 16.10.2019 року керівник Радехівської місцевої прокуратури, вивчивши матеріали згаданого кримінального провадження, скасував постанову слідчого поліції про закриття кримінального провадження. Невже наш «герой», щось не так зробив? Невже він помилився? Ще жодної кримінальної справи до логічного завершення не дійшло? Але таких «помилок» у кримінальних провадженнях за моєї участі у них цілий шлейф!!! Це випадковість, чи закономірність? Чи це ознака низької професійно-кваліфікаційної підготовки слідчих цього органу ? А, може це ознака того, що слідчий чи його куратори мають певні моральні зобов’язання перед службовими особами Старояричівської сільської ради?
 
Мені «ОБС» - одна баба сказала, що ціла купа службових осіб Кам’янка-Бузького відділу поліції, в тому числі керівників певних підрозділів та прокурорів різних рівнів незаконно отримали на себе або своїх близьких земельні ділянки у згаданій сільській раді і тепер відробляють їх, шляхом закриття кримінальних проваджень на посадових осіб сільської ради. Звичайно, що ця інформація підлягає перевірці. Але в мене є незаперечні відомості з цього приваду, які мною будуть оприлюднені у свій час.
 
Невже це ознаки корупції??? Невже слідчі дотичні до цього явища???

Загальний рейтинг ($ s)

$ s з 5 зірок
  • Немає коментарів

Залиште Ваші коментарі

Залишити коментар в якості гостя

0
Ваші коментарі можуть бути редаговані адміністратором.
Автор :

На сайті

На сайті 155 гостей та відсутні користувачі

Останні користувачі

  • Троценко - Добрянська Ольга
  • FumesothFet
  • Vasya
  • Sevnday
  • Sevenday

Статистика

Користувачі
506
Статті
664
Перегляди статей
685953

Лічильник