Увійти


Суд скасував незаконну постанову слідчої Кам’янка-Бузької поліції!!!

Чому знову порушником закону є слідчий Камянка Бузького ВП01.07.2018 року Залізничним відділом поліції за наслідком розгляду повідомлення журналіста про вчинене кримінальне правопорушення відкрито кримінальне провадження за ознаками ст.366 КК України, а матеріали були скеровані для проведення досудового розслідування у Кам’янка-Бузький ВП- слідчій Кушинській У.Я.
 
Тричі, як потерпілий у цьому кримінальному провадженні, звертався з клопотаннями до слідчої з проханням надати для ознайомлення матеріали провадження.
 
Тричі вона виносила постанови про задоволення мої клопотань, але дивним чином? я так і не зміг ознайомитись з цими документами. Постійно знаходились певні причини (відпустка, хвороба, відсутність справи, відрядження і. т.п.), з посиланням на які мені відмовлялось у ознайомленні. Цікаво, чи не так? Клопотання задоволене, а ознайомитись з матеріалами справи не дають? Слід зауважити, що нарешті, одного разу мені була надана можливість ознайомитись із запитуваними документами, але я категорично відмовився це робити. Чому? Уявіть, що Вас запросили ознайомитись із справою, яка не приведена до порядку - документи не підшиті, не пронумеровані, в опис справи не внесені, все виглядало так, що завтра половина цих документів могла вже бути відсутньою у справі. Як назвати таку справу – справою? Звичайно, що таке зауваження слідчій не сподобалось, вона вказала, що мені доведеться ще раз приїхати до неї для ознайомлення із документами ( після приведення справи у порядок). Невже не можна було завчасно привести справу у порядок?
 
Між іншим, всім читачам, які будуть у майбутньому мати справу з правоохоронними органами, прошу врахувати мої рекомендації - вимагайте при ознайомленні з документами, щоб вони були підшиті, пронумеровані та внесені до внутрішнього опису. Це так, на всякий випадок, який може знадобитись і бути корисним.
 
Впродовж більше року я не міг ознайомитись із згаданими матеріалами кримінального провадження і ось на чергове звернення для ознайомлення із матеріалами провадження отримав лист заступника начальника СВ Кам’янка-Бузького ВП Мазуркевич О., у якому мене запросили до Кам’янка-Бузького ВП для ознайомлення на 15.10.2019 року (невже не можна було це зробити у 2018 році???).
 
В процесі ознайомлення із матеріалами провадження встановлено, що ще 27.12.2018 року слідча Кушинська У.Я. винесла постанову про закриття кримінального провадження. Згідно Закону, вона зобов’язана надіслати копію постанови сторонам провадження, в тому числі мені. В матеріалах справи знаходиться копія листа (повідомлення про закриття), яким ніби-то на мою адресу скерована згадана копія постанови. Але, що і кому я мав говорити, якщо такого документа не отримував та й в матеріалах провадження немає жодного доказу (поштової квитанції, тощо) про направлення листа з цією постановою на мою адресу. Але, як вона могла направляти на мою адресу цю постанову, якщо у резолютивній частині постанови відсутній запис про направлення копії постанови на мою адресу?
 
Тобто, я можу припустити з великою вірогідністю про те, що слідча Кушинська У.Я. умисно приховала від мене факт закриття кримінального провадження, щоб унеможливити її оскарження мною в суді. Забігаючи наперед, хочу зауважити, що саме представник слідчого відділу Бута О.М. на початку судового засідання запропонував суду відмовити мені у розгляді скарги і скасуванні згаданої постанови про закриття провадження тільки тому, що строки на оскарження давно минули (майже рік минув). Ця правова позиція керівника СВ Кам’янка-Бузького ВП спонукала до думки, що слідчі цього правоохоронного органу можуть умисно так чинити для унеможливлення оскарження постанови про закриття кримінального провадження. Така незаконна схема цілком може бути напрацьована у цьому слідчому відділі.
 
Враховуючи, те що під час ознайомлення із матеріалами кримінального провадження мною виявлено ще цілу низку порушень Закону до Кам’янка-Бузького районного суду Львівської області скеровано Скаргу на постанову слідчої Кушинської У.Я.
 
За наслідком розгляду моєї Скарги слідча суддя Костюк У.І. постановила ухвалу, якою скасувала постанову слідчої Кушинської У.Я. про закриття кримінального провадження.
 
Хочу відмітити ще один пласт питань, який виник під час аналізу наявних у кримінальному провадженні документів. В 2018 році я неодноразово звертався із скаргами на незаконні дії слідчої Кушинської У.Я. при досудовому розслідуванні до органів прокуратури, просив відвести слідчу Кушинську У.Я. від цього кримінального провадження. На мою адресу керівництво Радехівської місцевої прокуратури надсилало «відписки» та повідомляли про відсутність порушень з її боку та підстав для відводу. Як виявилось, у матеріалах згаданого провадження відсутні будь-які відмітки про те, що керівник Радехівської місцевої прокуратури Друзюк М.В., чи інший прокурор знайомився із матеріалами провадження. Виникає логічне запитання - яким чином він надавав відповіді на мої звернення, якщо не знайомився із матеріалами провадження? Невже по формулі «стеля»? Значить, можна дійти висновку, що листи скеровані ним на мою адресу сфальшовані? А, якщо він знайомився із матеріалами кримінального провадження і не встановив тих порушень Закону, які були встановлені мною- це означає його рівень професійної кваліфікації??? А , може це умисні дії на приховування порушень Закону з боку слідчої Кушинської У.Я.? Може це корупційні дії?
 
Мабуть, так само потрібно підійти і до питання кураторства працівника Слідчого Управління ГУ НП у Львівській області Ткачика А., який теж кілька разів витребовував матеріали кримінального провадження для вивчення. Які наслідки вивчення цих документів Ткачиком А.? Чи він дав якісь письмові вказівки? Чи він виявив порушення Закону з боку слідчої Кушинської У.Я. при досудовому розслідуванні? Ні! Нічого не було. У матеріалах провадження знаходяться тільки супровідні листи , які свідчать про пересилання цих документів з одного органу поліції до іншого. Значить знову напрошується висновок, про умисність дій, щодо приховування злочинних дій слідчої Кушинської У.Я. або непрофесіоналізм «куратора».
Що ж вимальовується з викладеного? Суцільні порушення Закону з боку слідчої, керівника СВ, «куратора» та прокурора.
 
Знову є підстави для проведення службового розслідування у Кам’янка-Бузькому ВП? Звернення з цього приводу мною вже скеровано до керівництва ГУ НП у Львівській області.
 
Чи не забагато службових розслідувань у цьому органі? Може, щось так складається у слідстві Кам’янка-Бузького ВП. Пора зробити певні висновки з моїх попередніх публікацій на цю тему.
 

Загальний рейтинг ($ s)

$ s з 5 зірок
  • Немає коментарів

Залиште Ваші коментарі

Залишити коментар в якості гостя

0
Ваші коментарі можуть бути редаговані адміністратором.
Автор :

На сайті

На сайті 20 гостей та відсутні користувачі

Останні користувачі

  • Троценко - Добрянська Ольга
  • FumesothFet
  • Vasya
  • Sevnday
  • Sevenday

Статистика

Користувачі
506
Статті
670
Перегляди статей
693126

Лічильник