Увійти


Хто «кришує» генерала Середу В.В. у Печерському суді?

ЗАЯВА ЖУРНАЛІСТА ПРО ВЧИНЕННЯЗЛОЧИНУ ГЕНЕРАЛОМ СЕРЕДОЮ ДО ГЕНПРОКУРАТУРИ
 
У недавніх публікаціях під назвою «Знову порушення закону у Кам’янка-Бузькій поліції, знову слідчі?», «Хто ще буде притягнутий до відповідальності у Кам’янка-Бузькій поліції?», «Службове розслідування чи службове підроблення поліцією Львова?», «Службове підроблення в поліції, як спосіб уникнення відповідальності?», «Чому генерал Середа В.В. не поважає права і свободи громадян України?» я вже згадував про ті системні порушення Закону, які чиняться у стінах Залізничного та Кам’янка-Бузького відділів поліції. Я назвав конкретні прізвища службових осіб цих «право….нних» органів, які ніяк не можуть призвичаїтись до вимог КПК України, щоб не порушувати його вимог і працювати на благо громадян України, а не на шкоду їм.
 
Щоб бути ще більш конкретним нагадаю, що у кримінальному провадженні № 12019140060000938 службові особи слідчих відділів поліції то «помилились» з дорученням щодо проведення слідчих дій дільничному інспектору Нетлюху М.Я., то «провели» службове розслідування у якому «притягнули» до відповідальності слідчого Залізничного ВП Сталеного М.В., то провели службове розслідування у Кам’янка-Бузькому ВП і притягнули до відповідальності начальника відділу поліції Яріша В.В., хоч насправді жодного із вказаних чиновників до відповідальності не притягнули, а сфальшували документи, за якими нібито притягнули їх до відповідальності.
 
Саме головне і визначне криється у тому, що до цих службових підроблень причетний на даний час колишній, а на той час діючий начальник ГУ НП у Львівській області генерал СЕРЕДА В.В., якого, мабуть, за збігом обставин, після згаданих публікацій міністр Аваков А. звільнив з займаної посади за погану роботу, а потім призначив очільником Департаменту забезпечення діяльності голови Національної поліції України. Мабуть, на цій посаді генерал Середа В.В. теж буде «липувати» документи?
 
Вже і Князєва С.М. пішли з голови НПУ у зв’язку з незаконним переміщенням через кордон України його колишньою дружиною валютних коштів у великих розмірах, а мої заяви про вчинення генералом Середою В.В. кримінальних правопорушень не тільки не розслідуються, вони до цього часу не внесені до ЄРДР. В нашій державі тільки на папері декларують рівність всіх перед Законом. Насправді всі громадяни України знають «вартість» такої рівності. Як, кажуть у народі «Гусь - свині, не товариш».
 
Отож 16.07.2019 року на адресу Генеральної прокуратури України мною скеровано Заяву про вчинення кримінальних правопорушень начальником ГУ НП у Львівській області генералом Середою В.В.
 
Невже ГПУ вчинила по закону? Невже прокурор вніс відомості до ЄРДР? Нічого подібного не відбулось, мені вказали на … і коробку маку! Є такий чиновник у ГПУ («мудрогелик»), що обіймає посаду заступника начальника Управління –начальник відділу координації діяльності підрозділів ДБР у сфері протидії злочинності та контролю виконання Р. Сутко, який замість того, щоб виконати вимоги ч.1 ст.214 КПК України незаконно скерував мою заяву про вчинене кримінальне правопорушення до прокуратури області (у кабінетах цього т.з. «правоохоронного» органу і похована моя заява). Ось так вчиняють «законники» з ГПУ? Щоб знав Генеральний прокурор України Рябошапка Р., щоб знав Президент України Зеленський В.О., який поставив цього Рябошапку Р. на цю посаду! Де ж, шановні керівники держави боротьба з корупцією? Що виробляють прокурори з нашими Законами? Вони, крутять ними, як шашлики на шампурах!
 
Враховуючи т.з. «похорони» моєї заяви 07.08.2019 року змушений був звернутись із скаргою на незаконні дії прокурора Сутко Р. до Печерського районного суду м. Києва. Згідно вимог ст.306 КПК України скарга на бездіяльність прокурора, щодо невнесення відомостей про вчинене кримінальне правопорушення до ЄРДР розглядається слідчим суддею не пізніше 72 годин з моменту надходження скарги до Суду.
 
У недавній публікації під назвою «Проблеми «небожителів» Печерських пагорбів та пенсіонерів», я згадав про причини небажання розглядати мою скаргу суддею цього суду Григоренко І.В. Призначивши справу до розгляду через майже два місці та, отримавши моє клопотання про розгляд справи у режимі відеоконференції, згадана суддя теж набралась «мудрості» від прокурора і відмовила мені у задоволенні мого клопотання після проведення судового засідання. Уявляєте до чого докотилась ця суддя?
 
Місяць вона «маринувала» моє клопотання у своїй «бочці» судових справ і не спромоглась вчасно повідомити мене про прийняте рішення? Хочу зауважити, що ця суддя, мабуть, настільки багата на гроші, що для неї тисяча гривень, які мені необхідно витратити на поїздку до Печерського Суду для розгляду скарги- копійки, тому що вона вважає, що відсутність у мене –пенсіонера таких коштів, не є поважною причиною для дистанційного розгляду скарги. Тобто, вона вважає, що незважаючи на відсутність коштів, я мав би бути добратись до Києва ( чим?) і бути присутнім у залі судового засідання. Я б з радістю «Ваша честь» поїхав до Печерського суду на розгляд скарги- як би мав згадану суму коштів!
 
Для того, щоб затягнути цю справу у «глухий кут» суддя Григоренко І.В. призначила повторний розгляд справи на січень 2020 року. Таким чином, майже 6 місяців не розглядається моя скарга, що мала би бути розглянутою впродовж 72 години(???).
 
Таким чином, генерал Середа В.В. може спокійно працювати, адже суддя Григоренко І.В. все робить для того, щоб унеможливити відкриття кримінального провадження на нього та проведення досудового розслідування. Чи, це не корупційні дії? Скільки ж. «вічнозеленого листя» дерева США отримала суддя Григоренко І.В. за такі незаконні дії? Отож, маємо у особі цієї судді, можливу «кришу» для генерала Середи В.В., чи не так?
 
Отже, маю питання до Вищої ради правосуддя . Коли, Ви шановні члени ВРП закінчите формувати «високопрофесійний» корпус суддів? Скільки ще таких Григоренків є у судовій системі? Скільки Вам, ще потрібно для цього часу? Коли ж, це припиниться нарешті? Нічого не міняється! Все, як було десять років назад!

Загальний рейтинг ($ s)

$ s з 5 зірок
  • Немає коментарів

Залиште Ваші коментарі

Залишити коментар в якості гостя

0
Ваші коментарі можуть бути редаговані адміністратором.
Автор :

На сайті

На сайті 182 гостей та відсутні користувачі

Останні користувачі

  • Троценко - Добрянська Ольга
  • FumesothFet
  • Vasya
  • Sevnday
  • Sevenday

Статистика

Користувачі
506
Статті
664
Перегляди статей
685975

Лічильник