Увійти


Слідчий Парій А.В. Кам’янка-Бузької поліції чекає на вбивство?

Слідчий Парій А.В. Камянка Бузької поліції чекає на вбивствоВже вкотре доводиться згадувати про системні порушення вимог процесуального законодвства з боку слідчих Кам'янка-Бузького ВП. Вже? в цирку мавпу навчили б їздити на велосипеді, а слідчі Кам’янка-Бузького відділу поліції ніяк не можуть (не хочуть) виконувати покладені на них законом обов’язки щодо внесення відомостей про кримінальне правопорушення до ЄРДР.
 
Складaється таке враження, що всі слідчі цього правоохоронного органу захворіли на хворобу під назвою «Мені не по дорозі із Законом» або «Я сам собі Закон».
 
Мною вже згадувалось і, ще не раз нагадаю про порушників Закону слідчих Кушинську У.Я., Гладишв Р.В., Парія А.В. та інших правоохоронців цього відділу поліції, а з сьогоднішнього дня і сам начальник слідчого відділу Кам’янка-Бузького ВП Бута О.М. попав у мій список порушників закону (порушник елементарних вимог Закону, щодо виклику особи до слідчого- не вміє або не знає, як потрібно правильно оформити повістку про виклик особи до слідчого).
 
Хочу зауважити, що вже вкотре я, як дисциплінований солдат з’являюсь на виклик до слідчого на вказану у повістці годину, а слідчого у службовому кабінеті не має. Так було і сьогодні з начальником СВ Бутою О.М., викликавши мене на 11-00 год. у приміщення слідчого відділу він пішов до основного приміщення відділу поліції. Чому, особа, яку викликали до поліції має чекати на службову особу поліції? Чому, я зі Львова вчасно з’явився на виклик до слідчого і повинен чекати його? Що, в нього важливіші справи від моїх? Привикли «витирати ноги» до людей!
 
Я вже згадував, як мене викликала на ознайомлення із справою слідча Кушинська У.Я.- видала повістку про виклик, а сама не з’явилась на своє робоче місце. Я згадував, як дільничний інспектор Нетлюх М за окремим дорученням слідчого Парія А.В. незаконно викликав мене на допит. Я вже згадував, як слідчий Парій А.В. не маючи повноважень незаконно виніс постанову про надання для ознайомлення матеріалів кримінального провадження. Я не хочу згадувати, але мушу вказати на те, що впродовж двох років слідчий Парій А.В. не надав для ознайомлення матеріали кримінального провадження, які відкриті за моєю заявою щодо судді Бакай І.А., навіть судові рішення Жовківського районного суду Львівської області, які зобов’язували його надати для ознайомлення справу та проводити слідчі дії за моєї участі, для цього слідчого, як г…, яке можна обійти. Тобто повне ігнорування вимогами Закону, повна дистрофія по відношенню до чинного законодавства.
 
Про ці порушення знає керівництво і відділу поліції і Слідчого Управління ГУ НА у Львівській області, а з нього,як з «гуся вода». Мабуть, має солідний «дах» над собою? Це я згадав про ті порушення закону, які відомі мені. А скільки ще таких порушень, які були вчинені по відношенню до інших громадян? Чи, він тільки по відношенню до мене так вчиняє? Не може бути! Уявляю, як цей майор поліції «розглядає» клопотання громадян, які не мають відповідної юридичної освіти і не можуть кваліфіковано обстоювати свої права і свободи, якщо він «внаглу» порушує закон перед колишнім працівником правоохоронного органу і робить вигляд невинної особи, ніби він не порушував закон.
 
Вчора , 18.11.2019 року слідчий суддя Кам’янка-Бузького районного суду Львівської області Самсін М.Л. у судовому засіданні розглядав скаргу Дмитренка І.В. на рішення, дії або бездіяльність слідчого відділу поліції майора поліції Парія А.В.
 
В чому суть скарги?
 
У заяві про вчинення кримінального правопорушення Дмитренко І.В. вказав, що крім нанесення йому легких тілесних ушкоджень з боку жителя с.Старий Яричів Копильчака М. на його адресу лунали погрози вбивством, до яких причетний сільський голова Андрущенко А.О. Слідчі внесли до ЄРДР тільки відомості, щодо нанесення легких тілесних ушкоджень, а погрози вбивством «пропустили». Чому? Мабуть, тому, щоб не псувати картину розкриття, адже потрібно доказувати ці погрози, та й ще з боку сільського голови, а це зайвий клопіт для слідчого. Але погрози пролунали! І це факт, про них заявив потерпілий! Потрібно проводити досудове розслідування за цим фактом. А слідчим цього не хочеться. Тому, клопотання про внесення до ЄРДР відомостей щодо розслідування поряд із побиттям, погроз вбивством є цілком логічним і необхідним. Але, слідчий Парій А.В. в черговий раз не виконав покладених на нього обов’язків і нe вніс відомості до ЄРДР. Чому? Мабуть, чекає коли станеться вбивство? Коли замордують Дмитренка І.В., або з ним щось станеться?

У судовому засіданні слідчий суддя Самсін М.Л. дуже правильно повів себе по відношенню до порушників Закону – слідчого поліції та прокурора, вимагаючи від них безумовного виконання вимог ч 1. ст.214 КПК України, щодо розгляду заяв і повідомлень про вчинені кримінальні правопорушення, констатуючи повне ігнорування ними покладених на них службових обов’язків, щодо невнесення відомостей про кримінальні правопорушення до ЄРДР.
 
Виправдовуючись за свою бездіяльність слідчий Парій А.В. щось пояснював судді про відсутність доказів погроз і т.п. В мене склалось враження, що теперішні слідчі чекають коли зловмисник або порушник закону прийде і скаже слідчому - я вчинив злочин, заарештуйте мене!
 
Це примітивне мислення, на рівні дитячого садочка. Так само, як і те що порушники Закону часто використовують для самозахисту та ускладнення досудового розслідування ст.63 Конституції України (не хоче свідчити про себе), навіть тоді , коли це питання торкається не його особисто, а службової діяльності. Я бачив такий протокол допиту свідка, у якому зазначено тільки одне речення і цей протокол складений оперативним працівником??? Прочитавши його, я вже уявив рівень кваліфікації цього правоохоронця, який навіть не знає, що таке план допиту, як і для чого він складається. Більшість слідчих теж не знає що це таке, тому що зміст документів підготовлених ними самі говорять про це. Кого набрали у правоохоронні органи? Дітей, з «волохатими» руками у батьків, тих що поступали і вчились за гроші, тих, які не знають і не хочуть знати і дотримуватись вимог Закону?
 
Про яке розкриття злочинів може вестись мова, якщо повістку про виклик особи начальник слідчого відділу не вміє грамотно, у відповідності до вимог закону оформити??? Хто їх призначив на такі відповідальні посади??? За що вони отримують заробітну плату? За те, щоб очікувати коли погрози про вбивство будуть виконані? Для чого нам такі правоохоронці?
 
Суд ухвалив законне і справедливе судове рішення, яким зобов’язав слідчих поліції внести відомості про погрози вбивством до ЄРДР та розпочати досудове розслідування. А, як відреагує на чергове порушення закону з боку слідчого Парія А.В. керівництво поліції. Нагадаю їм, що за скаргою журналіста Залізничний районний суд м. Львова зобов’язав слідчих Залізничного ВП внести відповідні відомості до ЄРДР. щодо вчинення слідчим Парієм А.В. кримінальних правопорушень, встановлених ст.ст. 364, 366 та 382 КК України.
 
 

Загальний рейтинг ($ s)

$ s з 5 зірок
  • Немає коментарів

Залиште Ваші коментарі

Залишити коментар в якості гостя

0
Ваші коментарі можуть бути редаговані адміністратором.
Автор :

На сайті

На сайті 198 гостей та відсутні користувачі

Останні користувачі

  • Троценко - Добрянська Ольга
  • FumesothFet
  • Vasya
  • Sevnday
  • Sevenday

Статистика

Користувачі
506
Статті
670
Перегляди статей
693115

Лічильник