Увійти


Чому, без п’яти хвилин генерал поліції - Віконський В.В. порушує закон?

Чому без пяти хвилин генерал поліції Віконський В.В. порушує закон24.10.2019 року мною наручно до канцелярії ГУ НП у Львівській області скеровано скаргу, адресовану начальнику ГУ НП у Львівській області на порушення вимог КПК України слідчою Кам’янка-Бузького ВП ГУ НП у Львівській області Кушинською У.Я. та іншими працівниками поліції при досудовому розслідуванні кримінального провадження № 12018140060002327 (зареєстрована за вх.№Ж-2274/оп). У цій скарзі я навів численні факти порушень вимог КПК України слідчою Кам’янка-Бузького ВП Кушинською У.Я., оперативним співробітником Кам’янка-Бузького ВП Микитою М.М., начальником слідчого відділу Кам’янка-Бузького ВП Бутою О.М. та заступником начальника слідчого управління ГУ НП у Львівській області Ткачиком А. при проведенні досудового розслідування у згаданому кримінальному провадженні.
 
На підставі викладеної інформації та вимог Дисциплінарного статуту Національної поліції України я просив призначити та провести службове розслідування за фактами порушень службової дисциплін з боку поліцейських Кам’янка-Бузького ВП ГУ П у Львівській області (Кушинська У.Я., Микита М.М., Бута О.М.) та заступника начальника слідчого управління ГУ НП у Львівській області Ткачика А., про наслідки проведення якого повідомити письмово, скерувавши на мою поштову адресу копію висновку про службове розслідування.
 
З часу скерування скарги минуло більше місяця, а службове розслідування за фактами порушень службової дисципліни вказаними поліцейськими не проведено, письмової відповіді та копії висновку про службове розслідування не надано, що може свідчити про приховування начальником ГУ НП у Львівській області Віконським В.В. від притягнення до відповідальності зазначених службових осіб поліції.
 
В діях найвищої посадової особи ГУ НП у Львівської області полковника поліції Віконського В.В. вбачаються ознаки кримінального правопорушення встановленогост.364 КК України (зловживання службовим становищем).
 
На підставі викладеного та вимог ч.1 ст.214 КПК України сьогодні звернувся до слідчого Залізничного ВП ГУ НП у Львівській області з проханням невідкладно, але не пізніше 24 годин після отримання цієї заяви внести відповідні відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань та розпочати розслідування, надавши мені копію витягу з ЄРДР.
 
Закон один для всіх? Чи, для полковника поліції він інший? Як, поведуть себе слідчі Залізничного ВП? Чи, будуть реєструвати злочин? Чи, знову відморозяться, як це було з генералом Середою В.В.? І саме головне- чому полковник поліції, самий головний поліцейський області порушує Закон? Чи, він вважає себе вищим за посадою, ніж Закон? Чи, він думає, що можна на Закон плюнути і розтерти? Мабуть, так не можна чинити, інакше Закон знищить будь-кого, хто його не поважає!
 
За кілька днів будемо знати наслідки розгляду моєї заяви, хоч вже наперед можу спрогнозувати мій похід до Залізничного районного суду м. Львова із скаргою на бездіяльність слідчого поліції, який не внесе відомості, викладені у заяві до ЄРДР, адже кримінальне правопорушення вчинив сам начальник поліції, до того ж на службовій нараді начальниця слідчого управління ГУ НП у Львівській області Харченко Наталія заборонила без її відома вносити до ЄРДР всі злочини (про це гуде інтернетіський вулик). То ж, невже дозволить реєструвати злочин на свого шефа? А далі, що буде?

Загальний рейтинг ($ s)

$ s з 5 зірок
  • Немає коментарів

Залиште Ваші коментарі

Залишити коментар в якості гостя

0
Ваші коментарі можуть бути редаговані адміністратором.
Автор :

На сайті

На сайті один гість та відсутні користувачі

Останні користувачі

  • Троценко - Добрянська Ольга
  • FumesothFet
  • Vasya
  • Sevnday
  • Sevenday

Статистика

Користувачі
506
Статті
664
Перегляди статей
684253

Лічильник