Увійти


Скільки часу потрібно поліціянтам, щоб надати для ознайомлення справу?

Скільки часу потрібно поліціянтам щоб надати для ознайомлення справуСкладається враження, що у стосунках з поліцією кожен громадянин ніби ходить по замінованому полю. Крок ступив і став на … Навіть елементарні питання потребують певних зусиль, часу і нервів.
 
Ну, що потрібно працівникам поліції, щоб виконати запит громадянина про надання для ознайомлення матеріалів службового розслідування? Зателефонувати запитувачу і повідомити місце, дату та годину ознайомлення з документами. Все! Більше нічого не потрібно вигадувати. Ні погоні зі стрільбою , ні хитрої комбінації, ні вербовки агента, ні складання плану роботи! Нічого більше не потрібно!!! Дайте документи почитати!!!
 
А насправді все відбувається, так ніби готується дипломатичний прийом- справу вилизують, підчищають, зайві документи забирають???
 
30.11.2019 року отримав лист від ГУ НП У Львівській області за підписом заступника начальника поліції- начальника слідчого управління Харченко Н., яким вона за наслідком розгляду моїх скарг повідомила про проведення службового розслідування за фактами неналежного виконання своїх службових обов’язків з боку слідчого Кам’янка-Бузького ВП ГУ НП у Львівській області Парія А.В.
 
За наслідком проведеного службового розслідування до слідчого Парія А.В. застосовано дисциплінарне стягнення у виді зауваження
 
03.12.2019 року з заявою про надання для ознайомлення із матеріалами службового розслідування за фактами порушень службової дисципліни слідчим Кам’янка-Бузького ВП ГУ НП у Львівській області Парієм А.В. звернувся до ГУ НП у Львівській області. Особисто надав до канцелярії поліції цю заяву. Далі все, як у тумані. Ніби заяву направили на підпис та узгодження до Києва- щоб наклали візи та резолюції велика кількість посадовців поліції та погодили надання документів на ознайомлення? Черга посадовців велика???
 
Лежить собі заява в кабінеті «сумлінного» працівника і вичікує свого часу? Мабуть, цей працівник вважає, що моя заява у кримінальному провадженні може розглядатись у відповідності до вимог Закону України «Про звернення громадян» цілий місяць? Можуть і продовжити строк розгляду? Поліція часто плутає вимоги КПК України та згаданого Закону, відмовляючи у внесенні заяв про вчинені кримінальні правопорушення до ЄРДР на підставі згаданого Закону.
 
На мою думку, в діях службових осіб поліції, навіть у такому дріб’язковому питанні проглядаються ознаки зловживань службовим становищем. Як я вже вище згадував: що не крок – то вступиш у якесь …но.
 
То ж, скільки часу потрібно начальнику поліції полковнику Віконському В.В., щоб надати мені для ознайомлення запитувані документи???

Загальний рейтинг ($ s)

$ s з 5 зірок
  • Немає коментарів

Залиште Ваші коментарі

Залишити коментар в якості гостя

0
Ваші коментарі можуть бути редаговані адміністратором.
Автор :

На сайті

На сайті 93 гостей та відсутні користувачі

Останні користувачі

  • Троценко - Добрянська Ольга
  • FumesothFet
  • Vasya
  • Sevnday
  • Sevenday

Статистика

Користувачі
506
Статті
670
Перегляди статей
693174

Лічильник