Увійти


Чи забезпечать дотримання законності у Львівській Поліції Київські посадовці НПУ?

Чи забезпечать дотримання законності у Львівській Поліції Київські посадовці НПУУ зв’язку з невиконанням керівництвом Головного управління поліції Львівщини вимог КПК України та ненаданням для ознайомлення матеріалів службового розслідування за фактами порушень службової дисципліни з боку слідчого Кам’янка-Бузького ВП ГУ НП у Львівській області Парія А.В. сьогодні звернувся із скаргою до керівника Національної поліції України з проханням втрутитись у цей процес беззаконня, який творить зграя поліцейських чиновників області, в тому числі керівник слідчого управління Харченко Наталія.
 
Нижче подаю копію скарги, яка поштовим зв’язком скерована адресату.
 
Наслідки розгляду скарги та відповідь керівництва НПУ буде оприлюднена.
 
Керівнику Національної поліції України
01601, м. Київ, вул. Ак. Богомольця, 10
Скаржник : Жуков Олександр Сергійович,
журналіст ІА «Журналісти проти корупції»
79025, м. Львів, вул. Папоротна, 13, кВ.8
Тел.067-713-21-74
 
СКАРГА

щодо зловживання службовим становищем з боку керівництва ГУ НП у Львівській області та ненадання для ознайомлення матеріалів службового розслідування.
 
За вих.№ Ж-30/02/16-19 від 27.11.2019 року ГУ НП у Львівській області скерувало на мою адресу лист, яким повідомило, що за наслідком перевірки фактів, викладених у моїх скаргах працівниками СУ ГУ НП у Львівській області призначено службове розслідування, за результатами якого до слідчого Кам’янка-Бузького ВП ГУ НП у Львівській області Парія А.В. застосовано дисциплінарне стягнення у виді зауваження.

03.12.2019 року мною до ГУ НП у Львівській області скеровано заяву про надання для ознайомлення матеріалів службового розслідування.
Враховуючи те, що керівництво ГУ НП у Львівській області не надало для ознайомлення згадані матеріали 15.12.2019 року у Інтернеті оприлюднена публікація під назвою «Скільки часу потрібно поліціянтам, щоб надати для ознайомлення справу?».

Не дивлячись на згадану критичну публікацію до цього часу мені не надана можливість ознайомитись з матеріалами згаданого службового розслідування, що свідчить про зловживання керівництвом ГУ НП у Львівській області своїм службовим становищем та приховуванням від оприлюднення згаданих документів.

Враховуючи викладене та вимоги чинного законодавства, прошу Вас, шановний начальник Національної поліцїї України невідкладно вжити заходів для надання мені матеріалів згаданого службового розслідування. Одночасно прошу провести службове розслідування за фактом приховування від надання для ознайомлення матеріалів службового розслідування за фактами порушень службової дисципліни слідчим Кам’янка-Бузького ВП ГУ НП у Львівській області Парієм А.В.

Прошу розглянути скаргу у строки, встановлені вимогами КПК України

Для підтвердження викладеної інформації надаю наступні документи у додатку:
 
  1. Копія Заяви про надання для ознайомлення матеріалів службового розслідування від 03.12.2019 року та копія листа ГУ НП у Львівській області від 27.11.2019 року.
  2. Копія публікації «Скільки часу потрібно поліціянтам, щоб надати для ознайомлення справу?» від 15.12.2019 року.
 
Жуков О.С.

Загальний рейтинг ($ s)

$ s з 5 зірок
  • Немає коментарів

Залиште Ваші коментарі

Залишити коментар в якості гостя

0
Ваші коментарі можуть бути редаговані адміністратором.
Автор :

На сайті

На сайті 25 гостей та відсутні користувачі

Останні користувачі

  • Троценко - Добрянська Ольга
  • FumesothFet
  • Vasya
  • Sevnday
  • Sevenday

Статистика

Користувачі
506
Статті
670
Перегляди статей
693126

Лічильник