Увійти


Поліцейські неуки - скільки їх є?

Поліцейські неуки скільки їх єНещодавно із Скаргою на незаконні дії начальника слідчого відділу Кам’янка-Бузького ВП ГУ НП у Львівській області Бути О.М. у кримінальному провадженні №… звернувся до Радехівської місцевої прокуратури та Кам’янка-Бузького ВП. В черговий раз просив розглянути скаргу на порушення Закону України з боку начальника слідчого відділу Кам’янка-Бузької поліції Бути О.М. та вжити заходів для недопущення їх у майбутньому. Здається це «фігня», викликали мене на допит - значить так треба!?
 
Коротко про зміст скарги - порушення вимог КПК України при оформленні повістки про виклик мене до слідчого відділу поліції. Хочу зауважити, що скаргу надав у відповідності до вимог КПК України, а не у відповідності до вимог Закону України «Про звернення громадян», тому така мала би бути розглянута поліцєю у відповідності до вимог ст.220 КПК України- впродовж трьох днів з моменту отримання скарги, а не впродовж місяця.
 
У вказану дату та годину у повістці я прибув до начальника слідчого відділу Бути О.М., а його на робочому місці немає??? Його заступник Мазуркевич Л.О. каже – «Почекайте, він зараз прийде, він виконує обов’язки начальника ВП і знаходиться у приміщенні основного офісу поліції».
 
Значить, я повинен був встати зранку, щоб встигнути на ту годину, на яку мене викликали до поліції, заплатити із своєї кишені гроші за проїзд до місця проведення слідчих дій, а начальник слідства Бута О.М. на мене поклав великий прибор своїх повноважень і не прийшов у призначену годину до свого службового кабінету??? Щоб я його почекав??? Скільки я мав чекати?? Чому повістка оформлена з порушенням вимог КПК України? Він мені в сини по віку підходить!!! Нехай би своїх батьків так викликав до слідчого відділу і просив їх чекати в коридорі !!!
 
Вже таке саме зі мною практикувала слідча цього ж відділу поліції Кушинська У.Я.- викликала повісткою , а сама виїзджала у відрядження і не попереджала про її відсутність. Як, вам шановні читачі, таке беззаконня, яке чинить поліція? За часів радянської влади в колгоспі був кращий порядок, ніж сьогодні в поліції. Хто, відшкодував мені завдані збитки-Кушинська чи Бута???
 
Не відомо, яким чином моя скарга на незаконні дії начальника слідчого відділу Кам’янка-Бузького ВП ГУ НП у Львівській області Бути О.М. опинилась на розгляді у слідчому управлінні ГУ НП у Львівській області? Я не направляв скаргу у вказану дату до керівництва ГУ НП у Львівській області.
 
Не дивлячись на згадане 17.12.2019 року (через місяць) вже не раз згадуваний мною за порушення чинного законодавства заступник начальника слідчого управління( невже не має більш кваліфікованих кадрів?) Ткачик А. скерував на мою адресу лист за наслідком розгляду звернення. Наведу основний уривок тексту листа:
«За фактами зазначеними у вказаній скарзі, працівниками СУ ГУ НП у Львівській області проведено перевірку, за результатами якої встановлено, що за неповне заповнення заступником начальника ВП – начальником СВ Кам’янка-Бузького ВП ГУ НП у Львівській області повістки про виклик щодо проведення слідчої дії за Вашої участі у відповідності до ч.11 ст.19 Дисциплінарного статуту Національної поліції України Буту О.М. попереджено про необхідність дотримання службової дисципліни щодо подальшого безумовного дотримання вимог КПК України при складанні процесуальних документів».
Як маю зреагувати на таку «локшинонавішувальну» відписку такої високопосадової особи обласної поліції, як Ткачик А., який вже неодноразово «засвітився» у лабіринтах таких документів, до яких вносяться неправдиві відомості?
 
Невже йому важко опанувати Закон України «Про Дисциплінарний статут Національної поліції України»? Чиновник такого рангу поліції не знає елементарних вимог Закону???
 
Мушу провести урок лікбезу ( ліквідації безграмотності) з Ткачиком А. і нагадати, йому, що ст.19 Закону встановлює «Порядок застосування дисциплінарних стягнень». Тобто, у відповідності до вимог згаданого Закону України за наслідком вчинення порушення службової дисципліни, за наказом службової особи ГУ НП у Львівській області , яка має право накладати стягнення на поліцейського, має проводитись службове розслідування, а не «перевірка», як вказано у листі за підписом Ткачика А. , а вже за наслідком проведення службового розслідування, у відповідності до ч.11 ст.19 Закону, «У разі вчинення поліцейським незначного проступку керівник може обмежитись його попередженням про необхідність дотримання службової дисципліни».
 
Викладене у листі Ткачика А. розумію так, що начальник Бута О.М. вчинив щодо мене незначний проступок (викликав повісткою на допит, а сам пішов займатись іншими справами) і тому начальник обласної поліції погладив його по голівці і помахав погрозливо пальцем- такого більше роби. І Буті, і Ткачику і начальнику управління по барабану, що я потратив свій час, заплатив свої гроші, щоб прибути до слідчого, який не спромігся у вказану у повістці годину прибути у свій робочий кабінет??? Я повинен тішитись з цього беззаконня???
 
А, хто мені відшкодує завдану шкоду, хто поверне кошти, які я потратив на проїзд, та інші непередбачувані витрати, хто мені відшкодує завдані моральні збитки- Бута О.М., Ткачик А. чи полковник Віконський В.В.???
 
Чому при винесенні рішення щодо Бути О.М. керівництво поліції не прийняло до уваги п.4 ч.6 . ст.19 Закону «Обставини, що обтяжують відповідальність поліцейського»: настання тяжких наслідків, в тому числі збитків, завданих вчиненням дисциплінарного проступку.
 
Можливо Бута О.М., Ткачик А. та полковник Віконський В.В. отримують шалені посадові оклади (ще й з боку може, щось припадає) і для них 100 грн., потрачених мною на доїзд в обидві сторони, що два пальці …, а мені- пенсіонеру, кожна гривня витрачена на такі цілі- шматок відірваний від сімейного бюджету, від можливості придбати ліки, тощо.
 
Зрештою, виникає велике риторичне запитання- а, чи проводилось взагалі службове розслідування??? На мою думку, його не було !!!
 
Скільки ще поліцейських неуків працює у системі МВС?

Загальний рейтинг ($ s)

$ s з 5 зірок
  • Немає коментарів

Залиште Ваші коментарі

Залишити коментар в якості гостя

0
Ваші коментарі можуть бути редаговані адміністратором.
Автор :

На сайті

На сайті 58 гостей та відсутні користувачі

Останні користувачі

  • Троценко - Добрянська Ольга
  • FumesothFet
  • Vasya
  • Sevnday
  • Sevenday

Статистика

Користувачі
506
Статті
670
Перегляди статей
693158

Лічильник