Увійти


Чому начальник слідчого управління поліції Харченко Н. не знає Законів України?

Чому начальник слідчого управління поліції Харченко Н. не знає Законів України
 
Нещодавно у публікаціях я згадував про те, що обласна поліція заявивши «а» забула сказати «Я». Іншими словами керівництво Головного Управління Національної поліції у Львівській області так захопилось своїми повноваженнями та «царськими» посадами, що забуло про елементарні послуги, які вони у відповідності до вимог Закону України «Про Національну поліцію» зобов’язані надавати громадянам України, в тому числі щодо охорони прав і свобод людини, а також інтересів суспільства і держави. Серед основних принципів діяльності поліції Законом встановлені: принцип верховенства права, законності, відкритості і прозорості.
 
 
Сподіваючись на відкритість і прозорість діяльності поліції кілька разів звернувся до поліції з одного і того питання- надання для ознайомлення матеріалів службового розслідування , проведеного за моєю скаргою стосовно порушення службової дисциплін слідчим поліції.
 
У відповідь спочатку поліція надала мені листа, яким повідомила про можливість ознайомитись із матеріалами службового розслідування на слідчого Кам’ янка-Бузького ВП Парія А.В. Але вказавши букву «а», забула вказати букву «я», Тобто потрібно було ще раз, і ще раз звертатись із зверненнями про дату, місце, годину ознайомлення. Вся ця канітель здійснювалась в рамках кримінального провадження, тобто у відповідності до вимог КПК України. «Замануха» з боку поліції, якраз в цьому і полягала, щоб ніби-то на основі принципів діяльності (верховенства права, законності і прозорості затягнути процес надання для ознайомлення матеріалів службового розслідування, адже більше двох тижнів розглядалось моє звернення, щодо повідомлення телефоном місця та дати ознайомлення). Отож, це і є факт надання «кваліфікованих» послуг у сфері охорони прав і свобод громадян?
 
В мені вже почались сновидіння з цього приводу - телефоном запросили до ГУ НП у Львівській області для ознайомлення, а після мого прибуття до громадської приймальні ГУ НП очільниця СУ обласної поліції Харченко Н. двома руками показала мені дулі і повернувшись мовчки вийшла з приміщення. Як, Вам такий сон? Мабуть –сон в «руку»!!!
 
До чого таке сновидіння? Виявляється дуже симптоматичне: на наступний день отримав листа від слідчого управління ГУ НП у Львівській області за підписом Харченко Н., яким вона вказала, що «відповідно до положення ст.18 Закону України «Про звернення громадян», громадянин має право знайомитись з матеріалами перевірки його заяви чи скарги»(???).
 
Прочитавши згадані рядки подумав:
«Невже для того, щоб стати начальником слідчого управління поліції- не потрібно знати Закони України?».
Яке відношення моє звернення у порядку кримінального судочинства має до Закону України «Про звернення громадян»? Чому, я журналіст, повинен через Інтернет вчити слідчих поліції вимогам чинного Законодавства? Може поліції потрібно укласти угоду з керівництвом ІА «Журналісти пороти корупції» , щоб організувати навально-виховний процес ліквідації окремих прогалин юридичної безграмотності у слідчих поліції?
 
Повертаючись до надрукованого (копію оприлюднюю) хочу заявити, що мало того, що у інтернеті гуляють скандальні відомості про незаконні вказівки Харченко Н. на службовій нараді, то вона ще й мою заяву у кримінальному провадженні розглядала у відповідності до вимог Закону «Про звернення громадян». Чому? Невже слідчі не можуть відрізнити ці два Закони? Це ж скільки треба вчити слідчих одному й тому самому правилу Закону (ст.214 КПК) по всій Україні? Чи не дешевше навчити мавп з цирку- посадити у кожній черговій частині поліцїї по одній мавпі, щоб вони просто реєстрували заяви громадян України (жодних проблем з реєстрацією не буде) і Харченко Н. не зможе впливати на мавп бо не знає їх мови(знімаємо корупційну складову проблеми).
 
Мабуть, вона забула вимоги ст. 12 Закону України «Про звернення громадян»:
Стаття 12. Сфера застосування цього Закону
 
Дія цього Закону не поширюється на порядок розгляду заяв і скарг громадян, встановлений кримінальним процесуальним, цивільно-процесуальним, трудовим законодавством, законодавством про захист економічної конкуренції, законами України "Про судоустрій і статус суддів" ( 2453-17 ) та "Про доступ до судових рішень" ( 3262-15 ), Кодексом адміністративного судочинства
Отже, хочу запитати начальника слідства обласної поліції Харченко Н.- до чого тут ст.18 Закону України «Про звернення громадян»??? Яке відношення моя заява має до цього Закону? Чому, СУ ГУ НП у Львівській області мою заяву розглядало у відповідності до вимог Закону України «Про звернення громадян??? Невже для того, щоб виправдатись перед людьми за бездіяльність?

Загальний рейтинг ($ s)

$ s з 5 зірок
  • Немає коментарів

Залиште Ваші коментарі

Залишити коментар в якості гостя

0
Ваші коментарі можуть бути редаговані адміністратором.
Автор :

На сайті

На сайті 124 гостей та відсутні користувачі

Останні користувачі

  • Троценко - Добрянська Ольга
  • FumesothFet
  • Vasya
  • Sevnday
  • Sevenday

Статистика

Користувачі
506
Статті
664
Перегляди статей
685930

Лічильник