Увійти


Вишенька зловживань на торті правосуддя?

Вишенька зловживань на торті правосуддя07.12.2019 року у відповідності до вимог ст.214 КПК України до слідчого Залізничного ВП ГУ НП у Львівській області подав заяву про вчинене кримінальне правопорушення начальником ГУ НП у Львівській області Віконським В.В. кримінального правопорушення за ознаками ст.ст.364 КК України, яке полягає у приховуванні від службового розслідування порушень службової дисципліни вчинених співробітниками Камянка-Бузького ВП ГУН у Львівській області Кушинською У.Я., Бутою О.М. , Микитою М.М. та заступником начальника СУ Ткачиком А.
 
Як і очкувалось, відомості моєї заяви до ЄРДР не вносились і кримінальне провадження не відкривалось (начальник Залізничного ВП Скіра Андрій повідомив, що заява наравлена до територіального управління ДБР для прийняття рішення в порядку ст.214 КПК України за підслідністю). Хочу зауважити, що Залізничний ВП є таким правоохоронним органом, у якому вимоги ст.214 КПК України повністю ігноруються і систематично порушуються на протязі кількох років. Мабуть про це відомо і новому прокурору області, яка зібрала всі відомості про невнесення слідчими поліції до ЄРДР відомостей про злочини після оприлюднення інформації про незаконні вказівки нового очільника СУ поліції Харченко Н. не реєструвати без її відома жодного кримінального провадження. Відомості прокуратура зібрала і, що зробила- «заховала»? Це для публіки пустила «туману», що буде розбиратись з таким явищем, як невнесення злочинів до ЄРДР і карати за це, а насправді все залишилось так, як і було раніше. Навіть мій запит з цього питання «завис» у повітрі !?
 
Отже, моя заява не зареєстрована у ЄРДР, досудове розслідування не проводилось, що спонукало мене оскаржити бездіяльність слідчого до Залізничного районного суду м.Львова. Як, Ви шановні читачі , здогадались, наш самий «справедливий » Суд поставив крапку у цій історії? Так воно і відбулось- за наслідком розгляду моєї скарги Суд ухвали рішення(називається масло-масляне), яким зобов’язав слідчого Залізничного ВП ще раз розглянути мою заяву??? Це ж скільки разів слідчий повинен розглядати одну і ту саму заяву, щоб начальник Скіра А. знову писав одні і ті ж листи мені??? У Законі чітко вказано- оскаржується «бездіяльність слідчого, яка полягає у невнесенні відомостей про кримінальне правопорушення до ЄРДР».
 
Яке ж, судове рішення ухвалив слідчий суддя Боровков Д.О. за наслідком розгляду скарги на бездіяльність слідчого Залізничного ВП щодо невнесення до ЄРДР відомостей про кримінальне правопорушення полковника поліції (майже генерала) Віконського В.В.???
 
Цитую дослівно:
«зобов’язати службову особу Залізничного ВП ГУ НП у Львівській області, уповноважену на прийняття та реєстрацію заяв і повідомлень про кримінальне правопорушення, розглянути відповідно до вимог ст.214 КПК України заяву Жукова О.С. від …».
Навмисно виділив слово розглянути, щоб всі читачі зрозуміли в чому полягає вишенька зловживань слідчого судді Боровкова Д.О.
 
Замість того, щоб вказати у судовому рішенні : «зобов’язати службову особу Залізничного ВП … внести відомості, викладені у заяві Жукова О,С. від …» він вжив слово «розглянути».
 
Очевидно, що ці два слова несуть різне навантаження та спонукають до різних дій: «розглянути»- до розгляду, а «внести» - до внесення. Чому таке слово вжив суддя Боровков Д.О. у своєму рішенні.? Відповідь лежить на поверхні! Як можна відкривати кримінальне провадження на- майже генерала??? Давати вказівку слідчому поліції про це??? Логічно??? Я вже згадував , що до аналогічного прийому написання судового рішення(задоволити частково скаргу) вдався і суддя Франківського районного суду м. Львова Ванівський Ю.М. при розгляді скарги на бездіяльність слідчого Залізничного ВП, щодо невнесення до ЄРДР відомостей, викладених у моїй заяві про вчинення кримінального правопорушення генералом поліції Середою В.В. Суддя Ванівський Ю.М. теж вказав у ухвалі- «вирішити питання щодо внесення у відповідності до вимог ст.214 КПК України відомості, викладені у заяві… Що з того вийшло?? Заступник начальника слідчого відділу ВП ГУ НП Дейнека Н. на моє запитання пояснив, що слідчий повторно «РОЗГЛЯНУВ» заяву і не знайшов підстав для внесення відомостей до ЄРДР. Все! Крапка! Питання розгянуте!
 
Аналогічним чином слідчим Залізничного ВП ГУ НП у Львівській області розглянута колективна заява від 09.12.2019 року про вчинене кримінальне правопорушення начальником слідчого управління ГУ НП у Львівській області Харченко Н., що приховала від службового розслідування порушення службової дисципліни вчинене слідчим Залізничного ВП ГУ НП у Львівській області щодо невнесення до ЄРДР відомостей про кримінальні правопорушення, викладені у заяві Дмитренка І. від 27.09.2019 року. Слідчий Залізничного ВП порушив вимоги Закону і не вніс до ЄРДР відомості про кримінальні правопорушення, викладені у заяві. Начальник Залізничного ВП Скіра Андрій теж надіслав листа, що наша заява скерована до ТУ ДБР (хто його просив це робити, яким Законом це регламентовано???).
 
Знову бездіяльність слідчого Залізничного ВП ГУ НП у Львівській області оскаржена до Залізничного районного суду м. Львова. 18.12.2019 року слідчий суддя Колодяжний С.Ю. за наслідком розгляду скарги, зловживаючи своїм службовим обов’язком, ухвалив судове рішення, яким теж зобов’язав уповноважену особу Залізничного ВП ГУ НП у Львівській області «розглянути» відповідно до вимог ст.214 КПК України заяву Жукова О.С. та Дмитренка І.В. про вчиненні кримінальні правопорушення начальником слідчого управління обласної поліції Харченко Н. Як, може суддя зобов’язувати розглядати заяву, яка вже розглядалась??? Так можна вчиняти до безконечності??? Чому, не зобов’язав «внести»???
 
Окремо хочу пояснити читачам, що словосполучення «зобов’язати розглянути» судді вживають тільки тоді, коли скарги торкаються високих чинів, у всіх інших випадках судді вказують «зобов’язати внести», мабуть, це теж, про щось свідчить? Крім цього, це свідчить те, як судді дотримуються одного з принципів судочинства- рівності всіх перед законом??? Для одних закон рівний, а для вибраних він ще «рівніший»???
 
Складається враження, що між поліцією та Судом існує домовленість щодо «дахування» керівників згаданих органів від порушень закону ???
 
Судді, ухвалюючи такі незаконні судові рішення під виглядом «часткового задоволення» скарг фактично узаконюють зловживання високо посадовців обласної поліції і самі зловживають службовим становищем.
 
Невже згадані особи входять до злочинного угруповання?
 
А, як на ці порушення та зловживання службовим становищем зреагує обласна прокуратура та Національна поліція України? Чи, потрібно звертатись до Генерального прокурора та ДБР ? А, що буде робити Вища рада правосуддя, формуючи такий «високопрофесійний» корпус суддів???

Загальний рейтинг ($ s)

$ s з 5 зірок
  • Немає коментарів

Залиште Ваші коментарі

Залишити коментар в якості гостя

0
Ваші коментарі можуть бути редаговані адміністратором.
Автор :

На сайті

На сайті 137 гостей та відсутні користувачі

Останні користувачі

  • Троценко - Добрянська Ольга
  • FumesothFet
  • Vasya
  • Sevnday
  • Sevenday

Статистика

Користувачі
506
Статті
664
Перегляди статей
685939

Лічильник