Увійти


Чиї інтереси захищає прокурор Друзюк М.?

Чиї інтереси захищає прокурор Друзюк М05.12.2019 року на адресу Радехівської місцевої прокуратури мною скеровано скаргу на недотримання розумних строків слідчим Кам’янка-Бузького ВП ГУ НП у Львівській області під час досудового розслідування у кримінальному провадженні (справа стосується службових осіб Старояричівської сільської ради).
 
Що спонукало журналіста - розслідувача (колишнього оперативника ) звернутись до прокурора? Річ у тому, що згідно чинного законодавства органи прокуратури здійснюють нагляд за дотриманням вимог Законів України слідчими поліції при досудовому розслідуванні. Нагляд за дотримання вимог Законів у досудовому розслідуванні Кам’янка-Бузького ВП здійснює Радехівська місцева прокуратура, очолювана прокурором Друзюком М.
 
Отже, у згаданій скарзі я навів факти порушень службової дисципліни (читай вимог кримінально-процесуального законодавства) з боку слідчого згаданого органу поліції Піско Ю.І., який порушив строки розгляду клопотання про долучення до матеріалів кримінального провадження документів та проведення слідчих дій. Одночасно я навів факти внесення до офіційного документа- постанови слідчого Кам’янка-Бузького ВП ГУ НП у Львівській області Піско Ю.І. про задоволення мого клопотання , відомостей, які не відповідають дійсності.
 
Ну, як можна називати постанову про задоволення клопотання, якщо слідчий вказує у тексті цього процесуального документа наступне:
« клопотання Жукова О,С. … в частині отримання тимчасового доступу до речей і документів…. буде вирішено по мірі необхідності в рамках розслідування даного кримінального провадження».
Обіцянка-цяцянка!!! Невже це є задоволення клопотання??? Якщо, словосполучення «буде вирішено» слідчий розуміє, як задоволення мого клопотання - тоді я не розумію, що він робить на посаді слідчого поліції??? Як, можна назвати відмову- задоволенням??? Якщо вночі у ліжку жінка мужчині заявляє: буде вирішено пізніше - це задоволення, чи відмова??? Як, такі жіночі примхи розуміє слідчий Піско Ю.І. та прокурор Друзюк М.?
 
Крім того слідчим Піско Ю,І. не було задоволено моє клопотання в частині розгляду відомостей, щодо правової кваліфікації дій службових осіб сільської ради, які так і просяться до перегляду. Слідчий Піско Ю.І. і в цьому питанні заявив, що:
«У випадку виявлення в ході проведення досудового розслідування… в діях службових осіб … кримінального правопорушення , передбаченого …, то буде вирішено питання щодо притягнення до відповідальності».
Фактично, слідчий Піско Ю.І. відмовився виконати покладені на нього обов’язки , щодо розгляду заяви або повідомлення про вчинене кримінальне правопорушення, вчинивши зловживання службовим становищем. Всі ці правопорушення слідчим Піско Ю.І. вчинено з простроченням процесуальних строків, встановлених ст.220 КПК України (замість, встановлених законом трьох днів, слідчий Піско Ю.І. розглядав клопотання впродовж шести днів).
 
Щоб остаточно поставити крапку над зловживаннями слідчого Піска Ю.І. хочу зауважити, що після того, як він відмовився внести відомості про вчинене кримінальне правопорушення до ЄРДР (вказане у згаданому клопотанні) моя заява про це кримінальне правопорушення була розглянута Залізничним ВП і відомості внесені до ЄРДР. Іншими словами слідчий Піско Ю.І. відмовився виконати свій обов’язок , встановлений вимогами ч.1 ст.214 КПК України, а слідчий Залізничного ВП ГУ НП у Львівській області такий обов’язок виконав і відкрив кримінальне провадження за моєю заявою? Як? назвати такі дії слідчого ПІско Ю,І.? Жартами, чи порушеннями службової дисципліни?
 
Отож, мною було оскаржено цю постанову до Радехівської місцевої прокуратури. У скарзі висловлювалось прохання, з врахуванням неодноразових порушень слідчим Піско Ю.І. процесуальних строків до судового розслідування у кримінальному провадженні невідкладно вжити заходів для проведення службового розслідування порушень службової дисципліни та притягнення до відповідальності у відповідності до вимог Дисциплінарного статуту Національної поліції України. Зразу напрошується питання до прокуратури, що робить процесуальний прокурор? Чому не контролює, як здійснюється досудове розслідування, чому порушуються закони, чому не вживаються заходи для припинення цих порушень? Може прокурор області поцікавиться цими чому, чому, чому??? Може ці прокурори займають чиїсь місця???
 
І, що ж зробив керівник Радехівської місцевої прокуратури? Направив звернення керівництву обласної поліції для проведення службового розслідування( згідно Закону наказ про службове розслідування може надати тільки посадова особа поліції, якій надано право притягати поліцейських до дисциплінарної відповідальності- начальник ГУ НП У Львівській області)? Ні, пан прокурор Друзюк М. цього не зробив!!! Він вже настільки «зацарювався» на посаді , що мою скаргу переслав до Кам’янка-Бузького ВП ГУ НП у Львівській області. Хто, його просив надсилати мою скаргу у поліцію??? Я, не давав йому таких повноважень!!! Я, просив виконати його свій службовий обов’язок, але він цього не зробив, не вжив заходів для припинення порушень Закону, скерувавши свої повноваження слідчому відділу поліції.
 
Отримавши згадану скаргу до мене зателефонувала заст. начальника СВ Кам’янка-Бузького ВП ГУ НП у Львівській області Мазуркевич О.О., пояснила ситуацію і запросила мене у свій службовий кабінет для того, щоб я дав письмові пояснення у доповнення до скарги. Уявляєте, як розгортаються події? Я подав скаргу і очікую надання відповіді, а мене знову «шарпають»- давай ще письмові пояснення? Для чого письмові пояснення? Слідчий відділ Кам’янка-Бузького ВП не має права здійснювати службове розслідування, а службова перевірка- як заспокійливі ліки для скаржника (мабуть для створення видимості реагування та вжиття заходів, щоб порушник закону не був притягнутий до відповідальності- службова перевірка проведена, фактів порушень не виявлено).
 
Моя скарга у кримінальному провадженні незаконно розглядається у рамках строків , встановлених для Закону України «Про звернення громадян», вимогами якого заборонено пересилати скаргу до іншого органу. Мазуркевич О.О. в розмові зі мною зауважила, що має ще двадцять днів строку для розгляду моєї скарги по суті в рамках службової перевірки . Отакої!!!
 
В мене немає слів для коментарів незаконних дій прокурора Друзюка М . Замість трьох днів, встановлених вимогами КПК України для розгляду клопотання (саме так слід розуміти мою скаргу в частині прохання до прокурора скерувати подання до поліції про призначення службового розслідування) скарга вже розглядається майже місяць.
 
Замість того, щоб направити повідомлення про факти порушень службової дисципліни, викладені у моїй скарзі (виникає питання- чому процесуальний прокурор не контролює хід досудового розслідування???) з вимогою до керівництва обласної поліції про проведення службового розслідування прокурор Друзюк М. направляє скаргу у слідчий відділ Кам’янка-Бузького ВП ГУ НП у Львівській області для службової перевірки(???). Це що, приховування від службового розслідування порушень службової дисципліни з боку слідчого поліції??? Чи, прокурор не знає вимог Закону України «Про Дисциплінарний статут Національної поліції України»? Чим обумовлені такі незаконні дії прокурора??? Може, має особисту зацікавленість???
 
Хочу запитатись у прокурора області та очільника обласної поліції, коли Ви, наведете порядок у органі досудового розслідування під назвою Кам’янка-Бузький ВП ГУ НП у Львівській області? Скільки разів я маю згадувати про порушення Закону державними чиновниками Кам’янка-Бузького ВП ГУ НП у Львівській області? Чи, Ви, теж маєте особисту зацікавленість у приховуванні від досудового розслідування низки кримінальних правопорушень, вчинених службовими особами Старояричівської сільської ради та інших осіб???
 
Хотілось би знати, чиї інтереси захищає прокурор Друзюк М, приховуючи від службового розслідування порушення службової дисципліни слідчими Кам’янка-Бузького ВП ? Невідомо які, тільки не державні!!! Тож, кому він служить і, чому держава утримує його на посаді ???

Загальний рейтинг ($ s)

$ s з 5 зірок
  • Немає коментарів

Залиште Ваші коментарі

Залишити коментар в якості гостя

0
Ваші коментарі можуть бути редаговані адміністратором.
Автор :

На сайті

На сайті 7 гостей та відсутні користувачі

Останні користувачі

  • Троценко - Добрянська Ольга
  • FumesothFet
  • Vasya
  • Sevnday
  • Sevenday

Статистика

Користувачі
506
Статті
664
Перегляди статей
684639

Лічильник