Увійти


Для чого голова дисциплінарної комісії А. Ткачик підставив свого шефа?

Знову фальсифікація документів у Львівському ДБР 1Недавні мої публікації під назвою «Чому без п’яти хвилин генерал Віконський В.В. порушує закон», «Скільки часу потрібно поліціянтам, щоб надати для ознайомлення справу?» мабуть були прочитані керівництвом обласної поліції, тому що невдовзі до мене надійшло запрошення відвідати слідче управління поліції, попередньо зв’язавшись по телефону з Лесею Марко, яка у відповідь на телефонний дзвінок люб’язно запросила мене до офісного приміщення ГУ НП у Львівській області на пл.Ген.Григоренка, 3 в м. Львові для ознайомлення із запитуваними документами.
 
Отже, для початку пропоную читачам ознайомитись із основними положеннями висновку службового розслідування за фактом допущення порушень вимог кримінально-процесуального законодавства працівниками слідчого відділу Кам’янка-Бузького ВП ГУ НП у Львівській області.
Згаданй документ досить об’ємний і містить 15 аркушів друкованого тексту, з яких тільки третя частина носить відомості, які торкаються фактів порушень службової дисципліни слідчим Кам’янка-Бузького ВП ГУ П у Львівській області Парієм А.В. та начальником слідчого відділу Кам’янка-Бузького ВП ГУ НП у Львівській області Бутою О.М.
 
Щоб всім було зрозуміло, про які порушення службової дисципліни ведеться мова у цій публікації, поясню наступне.
 
Після незаконного закриття (третій раз ) кримінального провадження, відкритого мною у 2017 році на суддю Кам’янка-Бузького районного суду Львівської області Бакай І.А. слідчий Парій А.В. в шостий раз отримавши моє клопотання про надання для ознайомлення із згаданим кримінальним провадженням (жодного разу мені не надали можливості ознайомитись із згаданою справою), вже після закриття цього провадження виніс постанову про надання мені для ознайомлення згаданого кримінального провадження.
 
Цей слідчий – старший офіцер поліції, у якого за плечима чималий досвід слідчої роботи, вирішив у такий примітивний спосіб «купити» мене, теж колишнього старшого офіцера правоохоронного органу на такий «дешевій» провокації. Парій А.В. , як слідчий не мав права після винесення постанови про закриття кримінального провадження виносити постанову про надання мені для ознайомлення матеріалів кримінального провадження. Але він це зробив, і на моє переконання, з «гнилим» умислом.
 
Помилкою, назвав би таку дію молодого, недосвідченого слідчого, стаж якого на посаді не більше року. Але такий «зубр», як слідчий Парій А.В., щоб помилився??? Це пояснення для дітей. Мабуть, тепер шкодує за вчиненими діями? Тому, що через нього- неприємності у ще цілої низки посадових осіб поліції та прокуратури. Ще й під питанням окремі судді Кам’янка-Бузького районного суду?

Ознайомившись із матеріалами згаданого службового розслідування хочу заявити і повідомити начальнику ГУ НП у Львівській області полковнику Віконському В.В. , який затвердив згаданий висновок, і голові комісії – заступнику начальника СУ ГУ НП у Львівській області підполковнику поліції Ткачику А., і членам комісії – слідчому майору поліції Марко Л., старшому слідчому підполковнику поліції Осташ Т. про фальсифікацію ними згаданого висновку – внесення до нього неправдивої інформації. Виявлені мною факти службового підроблення згаданими посадовими особами цього документа спонукають мене заявити про вчинення ними кримінальних правопорушень до????  ...Поліції.
Крім того, прошу рахувати мою публікацію, як офіційне звернення до Президента України, керівництва Національної поліції України, Міністра внутрішніх справ України, Генеральної прокуратури України та ДБР щодо зловживань службовим становищем з боку згаданих службових осіб під час досудового розслідування кримінального провадження, тобто умисного приховування від розслідування кримінальних злочинів.
Мабуть, не зайвим буде пояснити полковнику Віконському В.В., що невжиття з його боку належних заходів для наведення порядку у досудовому розслідуванні кримінальних проваджень слідчими поліції буде автоматично тягнути за собою збільшення кількості скарг на незаконні дії не тільки слідчих, але й його , як керівника поліції.
 
Щоб не бути зовсім голослівним, наведу тільки один факт, який ніким не може бути спростований. За наслідками проведеного службового розслідування дисциплінарною комісією було встановлене неналежне виконання службової дисципліни з боку слідчого Парія А.В. та начальника слідчого відділу Кам’янка-Бузького ВП Бути О.М. За ці порушення Парія А.В. притягнуто до дисциплінарної відповідальності - накладено стягнення у виді зауваження, а начальнику слідчого відділу Буті О.М.– суворо вказано та попереджено. Виникає запитання до всіх діючих осіб - на якій підставі Буті О.М. суворо вказано та попереджено??? Хто, з членів дисциплінарної комісії придумав такий вид стягнення??? Скільки і кому Бута О.М. заплатив , щоб комісія «відмазала» його від притягнення до дисциплінарної відповідальності???
 
Судячи з того, що головою комісії був Ткачик А.В. , логічним є те, що текст висновку службового розслідування ним погоджувався з полковником Віконським В.В., мабуть це його пропозиція прописати у тексті висновку службового розслідування - «суворо вказати» Буті О.М.
 
Можу навести ще такі самі «перли» з боку Ткачика А. за 2018 рік, мабуть він забув, що писав мені у відповідь на мої скарги про порушення Закону слідчим Парієм А.В.?
 
Після оприлюдненої інформації хочу поставити інше риторичне запитання - чому комісія при винесенні вердикту за наслідком службового розслідування не звернула увагу на вимоги Дисциплінарного статуту Національної поліції, адже саме цей документ регламентує порядок і види дисциплінарних стягнень, що накладаються на порушників Закону.
 
Статтею 13 цього Закону встановлений вичерпний перелік видів дисциплінарних стягнень і такого виду стягнення, як «суворо вказати», «попередити» Дисциплінарним статутом не передбачено. Невже голова комісії Ткачик А. не знав про це, невже не міг передбачити, що запропонований ним вид стягнення Буті О.М.- прокол. Чи, він вирішив випробувати те, що йому вдалось зробити у 2018 році? Ну, а члени комісії, що робили: підписали «одобрямс»? Залякали? Пригрозили? Деморалізували?

Останнє питання, яке мною хочеться вияснити, чи направлялась копія висновку службового розслідування до Департаменту кадрового забезпечення Національної поліції України? Ця дія передбачена вимогами Закону України «Про Дисциплінарний статут Національної поліції України». Внутрішній голос підказує мені, що цього не було зроблено. А, що скаже Ткачик А.? Проведемо перевірку??? Обов’язково!!!
 
Хочеться звернути увагу читачів, що це тільки верхівка айсбергу поліцейського беззаконня (вишенька на торті) та тих порушень Закону, що кожного дня вчиняються правоохоронцями Львівщини при розслідуванні злочинів. Хазяї головного кабінету обласної поліції міняються досить часто, а рівень боротьби із злочинністю –нижче плінтуса!
 
Порушення чинного законодавства з боку працівників поліції при відсутності покарання за такі дії – зростають. Я нічого не вигадую, про все це люди говорять відверто і в трамваях, і в маршрутках, на роботі , скрізь. Невже поліції про це не відомо? А, якщо відомо, чому не роблять висновків і не покращують роботу?

Загальний рейтинг ($ s)

$ s з 5 зірок
  • Немає коментарів

Залиште Ваші коментарі

Залишити коментар в якості гостя

0
Ваші коментарі можуть бути редаговані адміністратором.
Автор :

На сайті

На сайті 169 гостей та відсутні користувачі

Останні користувачі

  • Троценко - Добрянська Ольга
  • FumesothFet
  • Vasya
  • Sevnday
  • Sevenday

Статистика

Користувачі
506
Статті
664
Перегляди статей
685962

Лічильник