Увійти


Невже таке могло статися, що слідчий і прокурор приховують злочин?

Невже таке могло статися що слідчий і прокурор приховують злочин
 
Недавно оприлюднені публікації під назвою «Чию скаргу розглядав суддя Сaмсін М.Л.?» та «Прокуратура приховує злочини?» знайшли своє продовження. Нагадаю, що мова ведеться про розслідування злочинів, вчинених щодо Дмитренка І.В., а саме - погроз вбивством та нанесення тілесних ушкоджень.
 
18.11.2019 року за наслідком розгляду його скарги щодо бездіяльності слідчого Кам’янка-Бузького ВП ГУ НП у Львівській області і невнесення відомостей про вчинені кримінальні правопорушення, викладених у його клопотанні від 16.10.2019 року суддею Самсіним М.Л. постановлена ухвала, якою зобов’язано слідчого Кам’янка-Бузького ВПГУ НП у Львівській області (Парія А.В.) внести відомості, вказані у згаданому клопотання до ЄРДР.
 
Оскільки автор цієї публікації був присутнім у цьому судовому засіданні, хочу зауважити, що мене здивувала поведінка і прокурора Косовської І.А. і слідчого Парія А.В., які заперечували проти скарги. Чому? Слідчий порушив Закон, а прокурор не звернув увагу на це порушення? Невже прокурор у такий спосіб заохочує слідчого поліції до інших порушень Закону? Причому у залі судового засідання вказані особи заявили, що такого клопотання до канцелярії Кам’янка-Бузького ВП Г НП у Львівській області не надходило(клопотання подавалось через чергового відділу поліції). Цікавим є те, що незважаючи на численні скарги і до керівництва районної поліції і до місцевої прокуратури і до керівництва обласної поліції та НПУ- ніхто не хоче дізнатись, куди поділось клопотання Дмитренка І.В.? Хто із службових осіб Кам’янка-Бузького ВП приховав це клопотання і не дав йому належного «ходу»? У спецслужбі зник документ. Це ж «НП»? І нікого це не цікавить??? Значить, у судовому засіданні і прокурор, і слідчий повідомили суду неправдиву інформацію? Так виглядають обставини викладеної інформації?
 
В матеріалах судової справи № 446/1840/19 знаходиться супровідний лист від 09.12.2019 року (???- три тижні Суд «маринував» це судове рішення в себе), яким ухвала суду направлена для відома та виконання начальнику Кам’янка-Бузького ВП ГУ НП у Львівській області. За вх. № 2513 від 11.12.2019 року цей супровідний лист зареєстровано у канцелярії Кам’янка-Бузького ВП ГУ П у Львівській області. І що далі? А нічого. Лежить цей лист та ухвала суду у кабінеті слідчого…. Істи ж, не просить. Може ще лежати невизначене коло днів та місяців без руху. Судове рішення не виконується.
 
Дмитренко І.В. 16.12.2019 року та 03.01.2020 року звернувся із заявами до Кам’янка-Бузького ВП ГУ НП у Львівській області з проханням надати витяги з ЄРДР за наслідком виконання судового рішення по справі № 446/1840/19. І два рази Дмитренко І.В. отримував витяги з ЄРДР до яких відомості, вказані у рішенні Кам’янка-Бузького районного суду не внесені. Слідчий Парій А.В. Пояснив, що прокуратура об’єднала всі злочини, викладені у заявах Дмитренка І.В. в одне провадження , тому рішення суду не вносилось до ЄРДР (???).
 
Значить винна прокуратура? Значить це прокурори не внесли до ЄРДР відомості, викладені у клопотанні Дмитренка І.В.? Для чого це зроблено? А яке відношення прокурор має до виконання судового рішення, що адресоване слідчому поліції?
 
А, що ж тоді внесено до ЄРДР Залізничним ВП ГУ НП у Львівській області? Виявляється (у витягу з ЄРДР) вказано, що до ЄРДР в рамках вже відкритого кримінального провадження внесено відомості, викладені у судовому рішенні Залізничного районного суду м. Львова від 04.10.2019 року, яким зобов’язано службову особу Залізничного ВП внести до ЄРДР відомості викладені у заяві Дмитренка І.В. від 27.09.2019 року(ЖЄО № 23464), щодо вчинення кримінальних правопорушень невідомою особою за ознаками злочинів, встановлених ст.ст.125, 126 та 129 КК України.
 
Таким чином,слідчим Кам’янка-Бузького ВП ГУ НП у Львівській області Парієм А.В. потерпілому у кримінальному провадженні Дмитренку І.В. надано витяги з ЄРДР по кримінальному провадженню до якого внесено завідомо неправдиві відомості, які жодного відношення до кримінального провадження, яке перебуває у його провадженні не мають, тому що торкаються зовсім іншої особи, яка вчинила кримінальне правопорушення. До цього часу слідчим Парієм А.В. не внесено відомості, викладені у судовому рішенні Кам'янка-Бузького районного суду Львівської області від 18.11.2019 року. Фактично згаданими діями слідчим Пaрієм А.В. приховано від досудового розслідування ще одне кримінальне провадження. Як розуміти такі дії слідчого???
 
Слід відмітити, що до цього часу не розглянута по суті заява Дмитренка І.В. до Залізничного ВП ГУ НП у Львівській області про надання витягу з ЄРДР. Головним управлінням НП у Львівській області не розглянута по суті його скарга на бездіяльність слідчих Залізничного та Кам’янка-Бузького ВП ГУ НП у Львівській області від 08.10.2019 року та не проведено службового розслідування за фактами порушення службової дисципліни службовим особами згаданих органів щодо невнесення до ЄРДР відомостей, викладених у заявах про вчинені кримінальні правопорушення. Керівництво Національної поліції України теж відмовило Дмитренку І.В. у розгляді по суті його скарг на бездіяльність слідчих Кам’янка-Бузького та Залізничного ВП ГУ НП у Львівській області , щодо невнесення до ЄРДР відомостей викладених у заяві від 27.09.2019 року (ЖЄО 23464).
 
Мабуть, посадові особи згаданих органів поліції та прокуратури чекають, щоб погрози вбивством, які лунали на адресу Дмитренка І.В. з боку невідомої особи, такі відбулись??? Чому, не розслідується друге кримінальне провадження? Що приховують правоохоронці? Незаконні дії сільського голови, на замовлення якого, ніби-то діяв невідомий злочинець?

Загальний рейтинг ($ s)

$ s з 5 зірок
  • Немає коментарів

Залиште Ваші коментарі

Залишити коментар в якості гостя

0
Ваші коментарі можуть бути редаговані адміністратором.
Автор :

На сайті

На сайті 11 гостей та відсутні користувачі

Останні користувачі

  • Троценко - Добрянська Ольга
  • FumesothFet
  • Vasya
  • Sevnday
  • Sevenday

Статистика

Користувачі
506
Статті
664
Перегляди статей
684231

Лічильник