Увійти


Прокурорсько-поліцейське злочинне угруповання фабрикує кримінальні справи?

Прокурорсько поліцейське злочинне угруповання фабрикує кримінальні справи
 
Нещодавно мною була оприлюднена публікація під назвою «УВАГА! БУДЬТЕ ПИЛЬНИМИ! На Львівщині діє організоване прокурорсько-поліцейське злочинне угруповання»? Як в воду дивися. Все справджується. Дійсно діє група чиновників в пагонах, які зловживаючи своїм службовим становищем «клепають» кримінальні справи для статистичної звітності і окозамилювання своєї професійної діяльності. Але все по порядку.
 
У вересні 2019 року у с. Старий Яричів Кам’янка-Бузькогo району на території ФГ «Озеро» , з проміжком часу в один день, щодо місцевого працівника Дмитренка І.В. було вчинено два кримінальних правопорушення: одне вчинив місцевий житель Копильчак М., а друге- невідомий злочинець, який під час побиття Дмитренка І. передавав йому «вітання» та погрози вбивством від сільського голови Андрія (можна припустити, що він є замовником побиття).


Залізничний відділ поліції м. Львова, зареєструвавши заяви Дмитренка І.В. про вчинені кримінальні правопорушення, від внесення їх до ЄРДР відмовився. Кам’янка-Бузький ВП ГУ НП у Львівській області теж відмовився вносити відомості до ЄРДР по заяві, у якій замовником побиття фігурує сільський голова Андрущено А.О., але за заявою про вчинення побиття Копильчаком М. відкрили кримінальне провадження за ст.125 КК України (умисне легке тілесне ушкодження).
 
Через Залізничний районний суд м. Львова Дмитренко І.В. домігся судового рішення, на підставі якого слідчим Залізничного ВП ГУ НП У Львівській області до ЄРДР були внесені відомості заяви потерпілого про вчинення побиття невідомою особою на замовлення сільського голови Андрущенка А.О. (три окремих кримінальних провадження, одне за ст. 125 КК України, друге за ст. 126 КК України, третє за ст. 129 КК України).
 
У кримінальному провадженні, фігурантом якого є Копильчак М. слідчі поліції проводили досудове розслідування (допити, експертизи, пояснення, тощо), а по другому кримінальному провадженню-« тихо-ша», ніби і не було побиття та погроз вбивством. В Дмитренка І. склалось враження, що слідчі умисно не проводять жодних слідчих (розшукових) дій, впродовж 5 місяців навіть не спромоглись його допитати. Тож він звернувся до поліції із запитом про надання для ознайомлення із згаданими (три ) кримінальними провадженнями.
 
19.02.2019 року у судовому засіданні Кам’янка-Бузького районного суду Львівської області розглядалась скарга на бездіяльність слідчого поліції, щодо ненадання відповіді на клопотання про ознайомлення із запитуваними справами. У судовому засіданні Дмитренко І.В. зачитав текст письмового пояснення до Суду з приводу згаданої скарги.
 
Інформація викладена ним мене шокувала. Виявляється, слідчі поліції та прокурори Радехівської місцевої прокуратури сфабрикували справу на Копильчака М. Мною вище вже згадувалось, що на Копильчака М. було відкрито кримінальне провадження за ознаками ст.125 КК України. Але в даний час йому (Копильчаку М.) пред’явлена підозра у вчиненні кримінального правопорушення по ст.126 КК України.
 
Потрібно пояснити читачам, що оголошення підозри- це перший крок до притягнення особи до кримінальної відповідальності. Ця процедура передбачає участь ряду слідчих та прокурорських працівників. Для того, щоб «повісити» на Копильчака ст.126 КПК України слідчі та прокурори вдались до так званих маніпуляцій з ЄРДР:
 
  • спочатку об'єднали три кримінальні провадження в одне і присвоїли йому один номер (за цим провадженням ховається невідома особа, що вчинила кримінальне правопорушення на замовлення сільського голови);
  • другим об’єднанням об’єднали необ’єднуване (кримінальне провадження на Копильчака М. об’єднали з кримінальним провадженням (невідомої особи – замовник Андрущенко А.О.), причому присвоїли номер провадження, який був закріплений за провадженням на Копильчака М.
 
Потрібно відмітити, що прокуратура внесла у постанову про об’єднання проваджень завідомо неправдиву інформацію, що злочини вчинені однією і тою самою особою.
 
З викладеного вбачається, що прокурор Кам’янка-Бузького відділу Радехівськоїмісцевої прокуратури Прокопович М.Ю. за найменших докорів сумління «впихнула у невпихуєме», тобто сховала за кримінальним правопорушенням, вчиненим Копильчаком М. злочин, що був вчинений невідомою особою на замовлення сільського голови (пояснюю так, як це вказано у заяві про вчинення кримінального правопорушення).
 
А тепер пояснюю фокус-покус Радехівської місцевої прокуратури і компанії з числа слідчих поліції ( Парій А.В. Гладиш Р.В., Вихопень Р.С. + начальник слідчого відділу Бута О.М.), які причетні до фальсифікації згаданого кримінального провадження.
 
Фокус полягає у тому, що на Копильчака М. заведено кримінальне провадження за ст.125 КК України, а підозра оголошена за ст.126 КК України. Звідки взялась ст.126 КК України у Копильчака М.? Може з космосу інопланетяни на нього притягнули? НІ , виявляється все дуже просто. Прокурор Друзюк М., як керівник Радехівської місцевої прокуратури погодив виділення із згаданих об’єднаних кримінальних проваджень нове кримінальне провадження, згідно якого (27.01.2020 року) за Копильчаком М. вже закріпили кримінальне правопорушення за ст.126 КК України.
 
Щоб ще стало зрозумілішим, прокурор Друзюк М. взяв ст.126 КК України, яка була закріплена за невідомою особою - замовлення сільського голови і приклеїв її до справи на Копильчака М., забраши від нього кримінальне провадження за ст.125 КК України. Тепер за невідомою особою закріплено вже дві ст.125 КК України, але вже немає ст.126 КК України- вона поїхала за Копильчаком М.
 
Як бачимо все дуже просто. Навіть не потрібно жодних заяв писати про вчинене Копильчаком кримінального правопорушення за ст.126 КК України, прокурори і слідчі беруть ці дані зі стелі. На підтвердження реєстрації нового кримінального провадження у витягу з ЄРДР вказали, що воно відкрито за заявою Дмитренка І.В. від 22.10.2019 року. Насправді це чиста прокурорсько-поліціейська вигадка, адже він не звертався у вказану дату ні до поліції, ні до прокуратури.
 
Ось так, шановні читачі зграя чиновників в пагонах «клепають» показники своєї злочинної діяльності - фабрикуючи кримінальні справи. Копильчаку М., який дійсно вчинив кримінальне правопорушення щодо Дмитренка І.В. навіть не снилось, що ним маніпулюють слідчі поліції так, як хочуть. Нічого дивного немає, що він підписав підозру, людина не має відповідної юридичної освіти. Але ж прокурори і слідчі добре розуміли, що вони витворяли, складаючи документи, у які вносились завідомо неправдиві відомості. Це ж звичайні злочинні дії і їм про це добре відомо.
 
Звератаюсь до прокурорсько-поліцейського керівництва області звернути увагу на викладені факти протиправної діяльності своїх підлеглих для вжиття невідкладних заходів щодо припинення порушень Закону та притягнення винних до відповідальності, тим більше що впродовж останніх кількох місяців мною на їх адресу скеровано значну кількість скарг на правоохоронців Кам’янка-Бузького району, що систематично порушують вимоги Закону.

Для підтверження викладеного надаю відеозапис виступу Дмитренка І.В. у судовому засіданні.
 

Загальний рейтинг ($ s)

$ s з 5 зірок
  • Немає коментарів

Залиште Ваші коментарі

Залишити коментар в якості гостя

0
Ваші коментарі можуть бути редаговані адміністратором.
Автор :

На сайті

На сайті 329 гостей та відсутні користувачі

Останні користувачі

  • Троценко - Добрянська Ольга
  • FumesothFet
  • Vasya
  • Sevnday
  • Sevenday

Статистика

Користувачі
506
Статті
670
Перегляди статей
693305

Лічильник