Увійти


Прокурорсько-поліцейське злочинне угруповання Кам’янеччини продовжує свої брудні справи?

Прокурорсько поліцейське злочинне угруповання Камянеччини продовжує свої брудні справиНещодавно мною була оприлюднена публікація під назвою «УВАГА! БУДЬТЕ ПИЛЬНИМИ! На Львівщині діє організоване прокурорсько-поліцейське злочинне угруповання»? Подробиці фабрикації кримінальних справ у Кам’янка-Бузькому ВП ГУ НП у Львівській області мною згадані у публікації під назвою “Прокурорсько-поліціейське злочинне угруповання фабрикує кримінальні справи?».
 
Ця тема має своє продовження, все нові факти злочинних дій відкриваються у діяльності правоохоронців Кам’янка - Бузького району Львівської області за відсутності контролю за діяльністю своїх підлеглих з боку , як начальника ГУ НП у Львівській області Віконського В.В. (заступник Харченко Н.) так і прокурора Львівської області Діденко І. Мало того, що вони не контролюють свої підлеглих, вони й не реагують на ті численні звернення -скарги та публікації у Інтернеті, щодо «чудес» беззаконня, які витворяють чудотворці згаданих органів.
 
Нагадаю, що мною вже згадувалось про те, як у Кам’янка-Бузькому районному суді розглядалась скарга Дмитренка І.В. на бездіяльність слідчого Кам’янка-Бузького ВП щодо невнесення відомостей, викладених у його заяві про вчинене кримінальне правопорушення до ЄРДР.
 
У попередній публікації я вже згадував, як «фокусники» у пагонах з числа прокурорів та слідчих поліції приклеїли Копильчаку М. та оголосили йому підозру у вчиненні кримінального правопорушення за ст.126 КК України, яке навіть не було внесено до ЄРДР. Нагадаю,що згадані чудотворні правоохоронці працюють за формулою «стелі». Саме з цієї високої площини до них приходять «видіння» , які вони потім викладають на папері у вигляді документів(фабрикують кримінальні справи). Чому так відбувається? Дуже просто- безнаказанність породжує вседозволеність. Це аксіома, вона не підлягає доказуванню! Керівництво поліції і прокуратури поблажливо ставиться до своїх «чудотворних» підлеглих. А, як інакше може бути? Вони ж «клепають» показники «чудотворної діяльності». Хто ж, буде різати курку, яка несе золоті яйця?

Такий самий принцип діє у поліції та прокуратурі.

Для прикладу наведу вже згадувані мною цифри - 43 судові рішення Кам’янка-Бузького районного суду Львівської області у 2019 році за наслідком розгляду скарг на бездіяльність слідчих Кам’янка-Бузького ВП (прокурорів теж треба згадати), щодо невнесення відомостей, викладених у заявах громадян про вчинені кримінальні правопорушення.
 
Це 43 порушники Закону у поліції та така ж кількість порушників Закону у прокуратурі. Чи, хтось був притягнути до відповідальності за ці порушення? Ні . На жаль такої інформації не має. Але, судячи по реакції обласного керівництва поліції та прокуратури – нікого за це не карають(ні гривнею, ні стягненнями), хоч є вимоги Закону України «Про дисциплінарний статут Національної поліції України», за якими за кожне порушення Закону має призначатись службове розслідування.
 
Мої численні скарги,щодо проведення службових розслідувань за наслідком порушень службової дисципліни працівниками поліції - як вода в пісок. Начальник ГУ НА у Львівській області Віконський В.В. не реагує на мої заяви, щодо проведення службових розслідувань, йому той Закон, як «зайцю- стоп сигнал». На жодне із п’яти поданих 03.02.2020 року заяв (по справах № 446/2366/18; 446/2350/18; 446/2349/18; 446/1771/19; 446/1593/19) відповіді про призначення службових розслідувань до цього часу не отримав. А прокурор Діденко І. нічим не краща, теж приховує порушення своїх підлеглих, як страус в пісок ховає свою голову уникає гострих питань з дотриманням законності прокурорами.

Повертаючись до згаданої справи Кам’янка-Бузького районного суду Львівської області № 446/1840/19 хочу відмітити, що 18.11.2019 року слідчий суддя постановив ухвалу, якою задоволив скаргу Дмитренка І.В. , щодо невнесення до ЄРДР відомостей, про вчинене щодо нього кримінального правопорушення Копильчаком М. Слідчі поліції не зреагували належним чином на звернення (клопотання) Дмитренка І.В. Більше того, як виявляється в Кам’янка-Бузькому ВП взагалі загубили цей документ, прийнамні у судовому засіданні слідчий Парій А.В. та прокурор не могли пояснити причин відсутності цього документа в них. Навіть після того, як Дмитренко І. наполіг на проведенні пошуку зниклого документа у відділі поліції, ніхто не поспішав проводити його пошуки. Навіть після вказівки прокурора Друзюка М., повноцінне службове розслідування за фактом зникнення документа під час досудового розслідування ніхто не проводив.

«Фокусник»- слідчий Парій А.В. взагалі так зманіпулював відповідь на запити Дмитренка І.В., що судове рішення Кам’янка-Бузького ВП ГУ НП у Львівській області взагалі не вносилось до ЄРДР(до цього часу не внесено). Мабуть, і відповідний прокурор Радехівської місцевої прокуратури (Прокопович М.Ю.)теж вчиться «фокусам» невиконання рішень суду. А може у Кам’янка-Бузьких органах працюють послідовники відомого Вольфа Месінга? Може , вони таємно навчають слідчих поліції та прокурорів, робити «чудеса-фокуси» у кримінальних справах.
Вже майже місяць, як у Кам’янці-Бузькій працює новий керівник відділу поліції Флис А.Б., який замінив попереднього начальника Яріша В.В. Тривалий час виконуючим обов’язки начальника відділу поліції був керівник слідчого відділу Бута О.М., якому, як подейкують поліцейські , бракнуло грошей (кілька тисяч зелених до круглої суми з чотирма нулями), щоб «купити» собі посаду начальника.

Виявляється, що всі «фокусники» працюють за інтерес? Можна купувати посади? Тоді зрозумілими є дії і начальства з області, і підлеглих на місцях- всі заробітчани? Якщо йти згаданою логікою, тоді зрозумілими є й дії слідчих, що постійно закривають мої кримінальні провадження- все за гроші? А, хто ж інвестор? Той, хто має гроші? Про це будемо згадувати у наступних публікаціях. У Кам’янка-Бузькому ВП це поставлено на конвеєр. Виглядає так, що всі 43 судові рішення Суду, за якими криється бездіяльність слідчих поліції – це відпрацьовані «подяки» порядних громадян? А скільки ще невідомих лазівок?

А тепер про Закон України «Про Національну поліцію», у якому вказані принципи діяльності цього органу- верховенство права, дотримання прав і свобод людини, законність. Мабуть, і близько цих принципів немає у діяльності Кам'янка-Бузького ВП ГУ НП у Львівській області. Якщо, все купується і продається- принципів немає! Єдиний принцип , яким, мабуть, керуються поліцейські Кам’янка-Бузького ВП у спотвореному вигляді вказаний у ст.11 Закону- Взаємодія з населенням на засадах партнерства, який кожен розуміє по своєму. Взаємодія – в одні ворота?
 
Знову в мене напрошується риторичне питання. Чому, не реагують на ці злочинні дії підлеглих Рябошапка Р., Клименко І., нарешті, куди дивиться гарант Конституції- Президент України Зеленський В.О.?
 

Загальний рейтинг ($ s)

$ s з 5 зірок
  • Немає коментарів

Залиште Ваші коментарі

Залишити коментар в якості гостя

0
Ваші коментарі можуть бути редаговані адміністратором.
Автор :

На сайті

На сайті 320 гостей та відсутні користувачі

Останні користувачі

  • Троценко - Добрянська Ольга
  • FumesothFet
  • Vasya
  • Sevnday
  • Sevenday

Статистика

Користувачі
506
Статті
670
Перегляди статей
693299

Лічильник