Увійти


Як слідча поліції похоронила живого фермера?

Як слідча поліції похоронила живого фермераЩе один член організованого прокурорсько-поліцейського злочинного угруповання Кам’янеччини попав в поле зору журналіста. Сьогодні , 28.02.2020 року у судовому засіданні Кам’янка-Бузького районного суду розглядалась скарга голови фермерського господарства «Дубина» с. Батятичі Д.В.П., який оскаржив постанову слідчої СВ Кам’янка-Бузького ВП ГУ НП у Львівській області Кушинської У.Я. у кримінальному провадженні № 12019140220000232 від 29 травня 2019 року про закриття кримінального провадження.
 
Потрібно одразу заявити про те, що як у багатьох інших випадках слідчі цього угрупування часто відмовляють громадянам, у внесенні до ЄРДР злочинів про вчинені кримінальні правопорушення. Нагадаю, що:
у 2019 році слідчим відділом Кам’янка-Бузького ВП ГУ НП у Львівській області 43 рази відмовлено у внесенні до ЄРДР відомостей про вчиненні кримінальні правопорушення.
В це число попав і голова СФГ «Дубина», який змушений був звертатись до Суду, щоб відомості, викладені у його заяві були внесені до ЄРДР. Член злочинного угруповання Кам’янка-Бузького ВП ГУ НП у Львівській області (слідчий) відмовився виконувати вимоги ст.214 КПК України і не вніс відомості, викладені у заяві Д.В.П. до ЄРДР( чому до цього часу не проведено службове розслідування за фактом порушення службової дисципліни цим невідомим слідчим? Чому на дошці оголошень у Кам’янці-Бузькій не вивішують відомості про вчинені правопорушення слідчими цього відділу поліції так, щоб всі громадяни знали своїх «героїв»)?
 
Після того, як слідчий суддя Кам’янка-Бузького ВП ГУ НП у Львівській області Костюк У.І. постановила ухвалу, якою зобов’язала слідчого внести відомості до ЄРДР, у РЕЄСТРІ було зареєстроване кримінальне провадження за ознаками злочину? встановленого ч.1 ст.197-1 КК України (самовільне заняття земельної ділянки та самовільне будівництво). Потрібно пояснити, що в судовому засіданні скаржник заявив, що впродовж багатьох років вони обробляли? надані їм відповідно до державних актів на право користування земельними ділянками і встановили факт самовільного зайняття невстановленими особами (???) їх земельних ділянок на території Батятицького старостинського округу. Хто б це міг так нагло, при живих землекористувачах здійснити рейдерське захоплення землі у селі? Всі ж один другого знають. Які можуть бути секрети в селі? Значить «рейдер» відомий?
 
Замість того, щоб розібратись у цьому питанні, дослідити всі обставини справи, знайти винного і притягнути його до відповідальності слідча Кушинська У.Я. , як член згаданого угруповання, вдалась до фальсифікації документів. Зокрема, у тексті постанови вказано наступне: «…У його сина Д.П.В.( прізвище з етичних міркувань не вказую) у постійному користуванні перебувала земельна ділянка, відповідно до державного акту на право користування землею площею 48 га, яка знаходиться на території Батятицької сільської ради. Однак після смерті Д.П.В., землі, що були в нього в постійному користуванні перейшли до земель запасу державної власності…». В подальшому у тексті цієї постанови оприлюднена велика кількість вимог Цивільного Кодексу України з посиланням на постанови Верховного Суду України(у цивільних справах), які були зведені до одного- користування земельною ділянкою припиняється зі смертю особи, якій належало таке право. Зважаючи інформацію про смерть сина керівника СФГ «Дубина» слідча Кушинська У.Я. постановила кримінальне провадження закрити, у зв’язку з відсутністю ознак складу кримінального правопорушення.
 
Дивує те, що у судовому засіданні слідча Кушинська У.Я. була відсутня, а присутній при розгляді скарги слідчий Мужик В.М. не зміг нічого пояснити слідчому судді по суті кримінального провадження. Навіть не можу уявити для чого він був присутній? Хіба, що, як статист!
 
На підставі викладеного, хочу зауважити, що вимальовується ще одна злочинна схема, якою користуються члени згаданого угрупування- смерть особи. По «формулі стелі» слідчі Кам’янка-Бузького ВП ГУ НП у Львівській області можуть оголосити підозру особі у вчиненні кримінального правопорушення за статтею КК України (яке особа не вчиняла),а тепер виявляється, що можна поховати (вказати у офіційних документах про смерть живої людини) особу для винесення незаконної постанови про закриття кримінального провадження.
 
В судовому засіданні керівник ФГ «Дубина» заявив, що його син Д.П.В. живий і висловив обурення тим, що слідча поліції у документах вказала на його смерть. Як це розуміти? Натяк, чи бажання?
 
Мабуть не потрібно обсмоктувати ці обставини, але вони вказують на те, що слідча порушила вимоги КПК України і внесла до офіційного документа завідомо неправдиві відомості. Агов!!! Начальники з Головного управління Національної поліції у Львівській області Віконський В. та Харченко Н. Ви кого понабирали у слідство? Прокол за проколом!!! Чи, так має бути? Чи, Ви спеціально їх натаскуєте на беззаконня? Чому не вживаються заходи для покращення роботи слідчого апарату? Що чекаємо?
 
Як, Ви думаєте, що написала у висновку про обгрунтованість Постанови про закриття кримінального провадження заступник начальника слідчого відділу поліції Мазуркевич О.? Вона погодила цю Постанову і вказала, що така відповідає вимогам КПК України (погодилась із похоронами Д.П.В.).

А, що зробила місцева прокуратура? Теж погодила. Ось таке слідство, ось такий нагляд за законністю у досудовому розслідуванні. Хочу вказати, що таке може чекати кожного з нас. Мене теж не оминула ця тема. Слідча Кушинська У.Я. хоче і мене наказати за порушення закону, вчинені нею та слідчим Піско Ю.І.(вони ж при пагонах), але про це у наступній публікації.
 
Прошу подивитись відео судового засідання, у якому скаржник з «вдячністю» згадує слідчому Мужику В.М. про смерть свого сина.
 

Загальний рейтинг ($ s)

$ s з 5 зірок
  • Немає коментарів

Залиште Ваші коментарі

Залишити коментар в якості гостя

0
Ваші коментарі можуть бути редаговані адміністратором.
Автор :

На сайті

На сайті 375 гостей та відсутні користувачі

Останні користувачі

  • Троценко - Добрянська Ольга
  • FumesothFet
  • Vasya
  • Sevnday
  • Sevenday

Статистика

Користувачі
506
Статті
670
Перегляди статей
693331

Лічильник