Увійти


Беззаконня слідчих поліції не має меж?

 
Нагадаю, що у цих дописах я вказав про те, як сільський голова Старояричівської сільської ради разом із слідчим Кам’янка-Бузької поліції Парієм А.В. намагаються закрити кримінальну справу, відкриту за моєю заявою, щодо службового підроблення документів сільської ради про виділення земельної ділянки жителю с. Кукезів Білому Тарасу.
 
Вже дійшло до тог, що сільський голова напряму телефонує слідчому, щоб останній дав вказівку Білому Т, щодо написання заяви про відмову у кримінальному провадженні, а потім ставив вимогу надати довідку про закриття кримінальної справи за підпис на проектах погодження відводів земельних ділянок Білому Т. Більше десяти років сільський голова зловживає своїм службовим становищем і не погоджує учаснику АТО Білому Т. документи на виділені земельні ділянки.
 
Дійшло до того, що слідчий та Андрущенко А. вирішили використати депутата сільської ради Венгерака О. у цьому питанні, який телефонував мені з пропозицією відмовитись від заяви про кримінальне правопорушення. Кому цікаво, може послухати розмову, яка відбулась в мене з Венгераком О., що «не знав для чого мені телефонував» і просив «по людські» закрити справу (читай публікацію під назвою «Бермудський трикутник у сільській раді-чому рійця чиновників намагається закрити кримінальну справу?»).
 
Слідчий Парій А.В. ніяк не може заспокоїтись, адже не вдається закрити це кримінальне провадження, у якому «стирчать вуха» сільської ради, її депутатського корпусу та керівництва. Слідчий ніби зомбований на вчинення певних незаконних дій, то вимагає написання заяви від Білого Т., то направляє до Білого Т. «винуватця» справи Лисяка Я. з вимогою припинити справу, то підсилає до мене Венгерака О. з пропозицією написати заяву про помилковість повідомлення про злочин, а тепер взагалі придумав таке, що нормальний «слідак» не вчинить такого.

Зі слів Білої Г.С. мені стало відомо, що 23.04.2020 року слідчий Парій А.В. приїхав до неї , щоб вона написала заяву про закриття кримінального провадження. Хочу пояснити читачам, що мати Білого Тараса - Біла Галина Степанівна не має жодного відношення до згаданого кримінального провадження. То ж, дії і вимоги слідчого поліції є незаконними. Яке, він має право вимагати від особи, яка не має відношення до кримінального провадження, написання заяви про закриття кримінальнї справи, у якій фігурує її син? Як може поліця примушувати вчиняти незаконні дії інших осіб? Це ж чистий кримінал? Я, ще такого не чув? Невже таке допускається у кримінальних справах? Чи , це така незаконна практика у слідчому відділі Ка’янка-Бузького ВП?

Замість того, щоб припинити незаконні дії сільського голови Андрущенка А.О., який всупереч вимог чинного законодавства( вже третій місяць не погоджує проектну документацію Білого Т.), посилаючись то на наявність кримінальної справи, а фактично на слідчого поліції ; то вимагав від Білого Т. надати довідку про закриття справи; то письмово обіцяв погодити проекти на сесії сільської ради; то потім взагалі письмово заявив, що до закінчення слідства не погодить проект відводу земельної ділянки (нагадаю таке беззаконня тягнеться вже більше десяти років), слідчий Парій А.В. вимагає від матері Білого Т. написання заяви про закриття кримінального провадження. І , як Вам, подобається таке беззаконня?
 
Скільки часу можна ще терпіти таке беззаконня у Кам’янка-Бузькій поліції, у Старояричівській сільській раді? Чому, не реагує на ці порушення закону процесуальний прокурор Радехівської місцевої прокуратури Прокопович М.Ю.? Чому, не реагує належними чином на порушення Закону з боку згаданого слідчого ( вже немає місця для печаток на його порушення)керівництво ГУ НП у Львівській області на чолі з полковником Віконським В.В.? Чому приховують згадані порушення начальник слідства відділу поліції Бута О. та новий очільник Кам’янка-Бузької поліції Флис А.?

Загальний рейтинг ($ s)

$ s з 5 зірок
  • Немає коментарів

Залиште Ваші коментарі

Залишити коментар в якості гостя

0
Ваші коментарі можуть бути редаговані адміністратором.
Автор :

На сайті

На сайті 66 гостей та відсутні користувачі

Останні користувачі

  • Троценко - Добрянська Ольга
  • FumesothFet
  • Vasya
  • Sevnday
  • Sevenday

Статистика

Користувачі
506
Статті
686
Перегляди статей
746310

Лічильник