Увійти


Напишемо детектив, знімемо кіно про слідчого поліції та сільського голову?

Напишемо детектив знімемо кіно про слідчого поліції та сільського головуТаку кількість негативної інформації, як про незаконні дії слідчого Кам’янка-Бузького ВП ГУ НП у Львівській області Парія А.В., мабуть ще ніхто не писав. І це торкається не тільки тих кримінальних проваджень, які торкаються безпосередньо мене, але й інших громадян України (Білого Т,С., Дмитренка І.В) та ще невизначеного кола осіб.
 
Останні публікації під назвою «Хабар у вигляді довідки про закриття кримінального провадження?», «Бермудський трикутник у сільській раді- чому трійця чиновників намагається закрити кримінальну справу?», «Беззаконня слідчих поліції не має меж?» дають детальні описи незаконних дій керівництва та окремих наближених до нього депутататів Старояричівської сільської ради.
 
Враховуючи те, що цей процес є безкінечним, тягнеться впродовж значної кількості років один з учасників його, а саме Білий Т.С. звернувся до місцевої прокуратури зі скаргою на незаконні дії сільського голови та слідчого поліції наступного змісту:
 
10.02.2020 року я звернувся до голови Старояричівської сільської ради Андрущенка А.О. з проханням погодити проекти відводу земельних ділянок у власність для ведення особистого селянського господарства та житлового будинку і господарських споруд в с. Кукезів по вул. Шевченка, 21А.
 
Сільський голова замість того, щоб погодити згадані документи зателефонував зі свого телефону до слідчого Кам’янка-Бузької поліції, який проводить слідство у справі , в якій я фігурую свідком (підроблення документів) та надав мені слухавку для розмови. Останній вказав, що необхідно надати нові свідчення для закриття справи. Після короткої розмови зі слідчим у присутності журналіста Жукова О.С. я віддав телефон сільському голові, який заявив, що погодить мені документи тільки після надання довідки про закриття кримінального провадження.
 
Мені нічого не лишалось, як написати офіційну заяву до сільської ради з цього приводу, яку разом з оригіналами проекту відводу земельних ділянок залишив секретарю сільської ради.
 
Вважаю такі умови, які висунув сільська рада до мене для отримання погодження проектів відводу згаданих земельних ділянок незаконними. Мені незрозуміло, чому питання про погодження мені документів сільський голова здійснює разом зі слідчим і ставлять мені умови для отримання погодження- надання довідки, тобто надання нових показів у справі.

Звертаюсь до Вас, як до очільника прокуратури, що здійснює нагляд за законністю проведення досудового розслідування у згаданому кримінальному провадженні. Прошу розібратись у законності вчинення згаданих дій слідчим та сільським головою.
Про наслідки розгляду скарги прошу повідомити письмово на мою поштову адресу.
 І ось на адресу Білого Т. надійшла очікувана відповідь прокурора Радехівської місцевої прокуратури Торояновського Б. наступного змісту:
 
« Радехівською місцевою прокуратурою розглянуто Ваше звернення від 16.04.2020 року…., щодо незаконних, на Вашу думку, дій слідчого поліції та голови сільської ради. (а, як на Вашу думку, пане прокуроре Трояновський Б.?- питання автора).
 
Встановлено, що у провадженні СВ Кам’янка-Бузького ВП ГУ НП у Львівській області перебувають матеріали кримінального провадження № 12019140060001395, відомості про яке внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань 24.04.2019 року (за моєю заявою- примітка автора). Попередня правова кваліфікація ч.1 ст.366, ч.1 ст.364 КК України. Станом на даний час досудове розслідування триває (слідчий Парій А.В.,- який звертався до матері Білого Т. з проханням написати заяву про закриття кримінального провадження, - який з такою самою пропозицією підіслав до мене депутата сільської ради Венгерака О., - який так само через телефон сільського голови Андрущенка А.О. намагався вчинити тиск на Білого Т., щоб останній змінив покази - примітка автора).
 
Радехівською місцевою прокуратурою рішення сільської ради, на підставі яких Вами розроблена проектна документація, не скасовувалися за відсутності для того підстав.

Водночас повідомляю, що Ваше звернення в частині незаконних, на Вашу думку (а, яка думка з цього питання у прокурора Трояновського Б.?- примітка автора), дій слідчого СВ Кам’янка-Бузького ВП ГУ П у Львівській області на підставі ст.7 Закону України «Про звернення громадян» скеровано до ГУ НП у Львівській області для проведення службового розслідування відповідно до вимог чинного законодавства.

Крім того, роз’яснюю, що відповідно до ст.19 КАСУ юрисдикція адміністративних судів поширюється на справи у публічно-правових спорах, зокрема спорах фізичних чи юридичних осіб із суб’єктом владних повноважень щодо оскарження його рішень… З огляду на викладене, дії чи бездіяльність сільської ради можуть бути оскаржені до адміністративного суду».
Я прочитав і скаргу Білого Т. і відповідь прокурора Трояновського Б. Дуже вдячний прокурору за його пораду стоcовно звернення до адмінсуду. Я вже майже 10 судових позовів проти сільської ради виграв, а по суті нічого не міняється. Як не оприлюднював сільський голова публічну інформацію, так і не оприлюднює в Інтернеті, хоч Суд зобов’язав сільського голову це робити і останній давав обіцянки (навіть виконавча служба Кам’янка-Бузького району повірила у ці обіцянки). Багато інших зобов’язань з боку Суду були скеровані до сільської ради. Чи всі вони виконуються? Ні, на жаль, все - як вода в пісок! На посаді особа, яка не виконує обіцянок???? Ось і в даному випадку, як правоохоронний орган, що здійснює нагляд за дотриманням законності у досудовому розслідуванні місцева прокуратура тільки скерувала звернення до керівництва ГУ НП У Львівській області для службового розслідування. А далі, що? Чому, не вжила суттєвих заходів впливу на незаконні дії слідчого?
 
Як, колишній працівник правоохоронного органу можу лише з жалем констатувати, що в минулі часи такого слідчого, як Парій А.В. (з такою кількість правопорушень і зловживань службовим становищем) вже давно звільнили б з займаної посади або й притягнули до кримінальної відповідальності. Щоб не повадно було іншим слідакам творити «чудеса» беззаконня. Але, це все в минулому. Теперішні керівники поліції живуть іншим життям. Тільки встигай читати в Інтернеті - то там зловили на хабарі, то і іншому місці, то вбив дитину п’яний за кермом, то застрілив, то зґвалтував, то незаконно притягнув до кримінальної відповідальності, тощо. Але найбільше скарг на бездіяльність слідчих.
 
Не хочуть вони працювати належними чином, хоч і у відповідних ситуаціях урочисто кажуть : «Служу народу України» (повна невідповідність їх дій). Щоб полегшити собі службу - найчастіше вдаються до службових підроблень або бездіяльності - невнесення до ЄРДР кримінальних правопорушень або незаконне закриття кримінальних проваджень. Тільки в Кам’янка-Бузькому СВ таке робиться, що просто ЖАХ?
 
То ж? почекаємо, що зробить керівництво обласної поліції із зверненням місцевої прокуратури- притягне до дисциплінарки слідчого Парія А.В., чи знову спустить все на гальмах? А може, напишемо детектив про сільського голову та про слідчого поліції? Може пора кіносценарій писати про злочинні схеми та організовані злочинні угруповання?
 
Як би там не було, а про слідчого Парія А.В. знову готується кримінальний сюжет. Чи не пора замислитись керівництву СВ ГУ НП у Львівській області – хто працює у Кам’янка-Бузькому ВП ГУ НП у Львівській області?
 
 
 

Загальний рейтинг ($ s)

$ s з 5 зірок
  • Немає коментарів

Залиште Ваші коментарі

Залишити коментар в якості гостя

0
Ваші коментарі можуть бути редаговані адміністратором.
Автор :

На сайті

На сайті 124 гостей та відсутні користувачі

Останні користувачі

  • Троценко - Добрянська Ольга
  • FumesothFet
  • Vasya
  • Sevnday
  • Sevenday

Статистика

Користувачі
506
Статті
686
Перегляди статей
746337

Лічильник