Увійти


Невже міністр МВС України незамінимий?

Невже міністр МВС України незамінимийНа шостому місяці моєї тихої «війни» з Павлоградським ВП ГУ НП у Дніпропетровській області нарешті «дочекався» великого переполоху, який зчинився довкола цього органу поліції у ЗМІ. Шість місяців переписки з правоохоронними органами Дніпропетровщини- як вода в пісок.
 
Керівники ГУ НП у Дніпропетровській області, Павлоградського ВП ГУ НП у Дніпропетровській області, Павлоградської місцевої прокуратури, Прокуратури Дніпропетровської області, Павлоградського міськрайонного суду Дніпропетровської області, нарешті самого головного поліцейського відомства України шість місяців нехтують належним розглядом моїх скарг, щодо бездіяльності слідчих Пахомової Ю. та Козелецького Б. під час досудового розслідування у кримінальному провадженні, у якому я є потерпілою стороною. Вже сьомий місяць згадані слідчі, керівники відділу та слідчого відділу Павлоградського ВП не можуть надіслати мені копії документів, отриманих ними в процесі досудового розслідування по моїй справі. Не дивлячись на окремі рішення Павлоградського міськрайонного суду, якими згаданих слідчих зобов’язано розглянути мої клопотання- все, залишається так , як було раніше. Мабуть до банди перевертнів в погонах з цього відділу поліції належать і керівники та слідчі , що задіяні у досудовому розслідуванні по моїй справі(не буває такого, щоб кримінальні чудеса у відділі поліції виробляли підлеглі таємно від керівництва). Про існування такої банди мені стало відомо з Інтернету, що міністр МВС Аваков А. «розігнав» весь відділ поліції у Павлограді.
 
Шість місяців слідчі не розглядають належними чином мої клопотання. Їх більше десятка. А скарг? Не менше! Про, що це може свідчити? Я схильний до думки про те, що кримінального провадження, як такого не існує і весь цей час поліція вкупі з прокуратурою та судом обдурюють мене, надсилаючи «липові» документи по справі. Вже вкотре судді Павлоградського міськоайонного суду Болдирєва У.М., Юдіна С.Г., Шаповалова І.С., Головін В.О., Бондаоенко В.М. , Зінченко А.С., Гаврилов В.А. розглядають мої скарги на бездіяльність слідчих поліції. Невже вони не бачать, що робиться по кримінальній справі? Чи їм до вподоби таке? А, може вони не розуміються на цьому? Що ж це за «справедливий» суд? Може потрібно заплатити за справедливе рішення? Напишіть мені шановні судді СМС на телефон, скільки коштує таке рішення і я розгляну пропозиції!
 
Я нарахував, що тільки до місцевого Суду мною скеровано Десять скарг з одного і того самого питання, чимала кількість суддів «по мічурінські» віднеслась до розгляду моїх скарг, хоч не треба мати великого розуму, щоб зрозуміти з викладеної інформації про існування «проблем» у слідстві Павлоградського ВП. Сьомий місяць мені «надсилає» слідчий (спочатку Пахомова Ю., а потім Козелецький Б.) запитувані документи. Навіть постановлені судові рішення не виконуються слідчими поліції. Мабуть, пішки можна було би давно їх доставити до Львова. А прокуратура , що «виробляє»? Повідомляє листом, що призначене службове розслідування за фактом порушення службової дисципліни з боку слідчої Пахомової Ю., але одночасно вказують, що цей документ має таємне значення (службова інформація), тому надати мені для ознайомлення не можуть. Як Ви, шановні читачі оцінюєте , такі «локшинонавішувальні» дії державних чиновників? Сидять в кабінетах, займаються всім чим можна заробити кошти, тільки не службовими обов’язками. Нехай би про це розповідали своїм дітям, а не писали такі «бздури» у листах до громадян! Така, моя думка.
 
Хочу зауважити, що начальник Дніпропетровської поліції теж наплював на мене з висоти своєї посади. Він генерал, йому можна все? Він зі своєї посади може не тільки наплювати, але й «на-ти»? Нехай но порахують скільки скарг я написав на незаконні дії слідчих Павлоградського ВП ГУ НП у Дніпропетровській області до нього і, яким чином вони розглянуті, які заходи вжиті за наслідком їх розгляду? Одне слово –«зеро».
 
Ну , а як себе поводять генерали поліції у Києві? Наприклад, керівник Національної поліції Клименко І.В. «забив» на мене великий цвях у Закон України «Про звернення громадян». Йому до одного місця, що я чотири рази (24.01.2020 року, 13.02.2020 року, 18.02.2020 року, 17.03.2020 року) рекомендованими поштовими відправленнями звертався до нього зі скаргами на незаконні дії слідчих Павлоградського ВП ГУ НП у Дніпропетровській області, що за ці скарги платив кошти з своєї невеликої пенсії. Він з висоти своєї посади, як самий старший по посаді поліцейський , «на-в» на мене, як на громадянина України, як на пенсіонера СБУ, показуючи своє гниле нутро, як «великого бетховена» поліцейської справи, що «палець об палець не вдарив» для розгляду моїх звернень та надання відповідей на них. Чи, це в порядку речей? Не маєте часу на мене, пане генерале?
 
Скільки можна писати про одне і те саме? Дайте відповідь, пане генерале!? Чи, Ви гадаєте, що я запив холодною водою Вашу бездіяльність? Чому, Ви докотились до такої нікчемної поведінки? Що , відчуваєте себе великим паном? Не царське діло розглядати скарги якого сь там журналіста? Ви , не тільки не можете надати відповідь на скаргу,Ви й ще не можете контролювати перевертнів в погонах ! А, може Ви очолюєте цю групу у Павлограді? Куди дивиться пан Аваков А.? Невже він, захищаючи пана Клименка І. думає, що він вічний на цій посаді і не замінимий? За часів моєї служби «такого безпрєдєла» не було.
 
Як відомо, не замінимих не буває! Запам’ятайте, це. Рано чи пізно, доведеться піти! Робіть щось, щоб люди бачили і відчували захист поліції!

Загальний рейтинг ($ s)

$ s з 5 зірок
  • Немає коментарів

Залиште Ваші коментарі

Залишити коментар в якості гостя

0
Ваші коментарі можуть бути редаговані адміністратором.
Автор :

На сайті

На сайті 34 гостей та відсутні користувачі

Останні користувачі

  • Троценко - Добрянська Ольга
  • FumesothFet
  • Vasya
  • Sevnday
  • Sevenday

Статистика

Користувачі
506
Статті
674
Перегляди статей
708435

Лічильник