Увійти


Аваков та його команда пускає «туману» громадянам України?

Аваков та його команда пускає туману громадянам УкраїниПамятаєте, який скандал навколо Павлоградської поліції розгорівся у ЗМІ на початку червня 2020 року. Чого тільки варті заголовки публікацій:
 

МВД объявило о тотальной отработке и зачистках в Павлограде.

 

Павлоградский отдел полиции расформировали, его начальник задержан. Аваков заявил, что это связано с наркоторговлей.

 

Аваков: Павлоградский отдел полиции расформировали из-за сотрудничества с наркоторговцами.

 

Беспредел в полиции Павлограда. Аваков пошел на крайние меры.

 

Министр внутренних дел Арсен Аваков заявил, что в Павлоградском отделе полиции правоохранители вместо защиты и обеспечения безопасности граждан, занимались преступной деятельностью.

 
Наведу окремі цитати з оприлюднених публікацій:
«Кроме расформирования Павлоградского отдела полиции, будут оптимизированы структуры криминальной полиции, превенции и подразделений досудебного расследования. Лица, которые будут претендовать на руководящие должности и лица, проходящие по базе внутренней безопасности, будут вынуждены пройти процедуру проверки на полиграфе. После проверок будет сокращено до 20% личного состава», - рассказал Клименко.
 
Сейчас всех работников отдела вывели за штат. Отдельно проводится служебная проверка по факту фальсификации служебных материалов, отметили в МВД"
 
Павлоградский отдел полиции расформировали, его начальник задержан. Аваков заявил, что это связано с наркоторговлей.
Больше читайте тут: https://gordonua.com/news/localnews/pavlogradskiy-otdel-policii-rasformirovali-ego-nachalnik-zaderzhan-avakov-zayavil-chto-eto-svyazano-s-narkotorgovley-1503160.html

Глава Национальной полиции Игорь Клименко принял решение о переформатировании Павлоградского отдела полиции, вместе с четырьмя кустовыми подразделениями, которые в него входят. Обязательную проверку и переаттестацию пройдут около 500 сотрудников.

Аваков во время отчета в Верховной Раде 5 июня призывал депутатов не обвинять всю полицию "из-за нескольких негодяев".
Больше читайте тут: https://gordonua.com/news/localnews/pavlogradskiy-otdel-policii-rasformirovali-ego-nachalnik-zaderzhan-avakov-zayavil-chto-eto-svyazano-s-narkotorgovley-1503160.html
 
Так, во время проведения более 20 обысков сотрудники спецслужбы изъяли материалы фальсифицированных уголовных производств, средства для пыток и другие доказательства, подтверждающие преступную деятельность сотрудников полиции.
 Переглядаючи відеоматеріали наради, проведеної міністром МВС Аваковим А.Б. у Павлоградському ВП ГУ НП у Дніпропетровській області сприйняв їх критично, адже вся нарада відбувалась у дусі 80- 90-х років, на яких я теж неодноразово бував- велика свита чиновників, помпезні речі, шквал критики, обіцянки керівників наказати і притягнути до відповідальності винних, самокритичні виступи підлеглих з обіцянками припинити беззаконня (висловлювання типу-«перевертні в погонах» , «банда в погонах», ми накажемо, «им с нами не по пути», тощо). Минув місяць, чи щось змінилось з того часу? Чи стало безпечніше жити у Павлограді? Чи перестали поліцейські фальшувати кримінальні справи? Чи відчули люди якісь зміни у роботі цього правоохоронного органу? Я це знаю, а Ви здогадайтесь…

Почну з себе. Вже два роки проводиться досудове розслідування у моїй кримінальній справі. Мої клопотання до слідчого поліції не розглядаються. З грудня 2019 року не розглянуте клопотання про надання для ознайомлення постанови про підслідність. До суду направлено вже шістнадцять скарг на рішення, дії чи бездіяльність слідчого під час досудового розслідування, більшість яких задоволена, але судові рішення не виконуються (копія висновку про службове розслідування не надається, документи надані мені до матеріалів кримінального провадження не долучаються, приховуються документи, що були у матеріалах справи під час досудового розслідування у Львові, тощо).

Мої заяви до керівництва ГУ НП у Дніпропетровській області про проведення службових розслідувань за фактами вчинення порушень службової дисципліни слідчими Павлоградського ВП своєчасно не розглядаються, в порушення вимог Закону України «Про дисциплінарний статут Національної поліції України» службові розслідування не призначаються і не проводяться, а після кількох місяців умисного «мовчання» повідомляють про закінчення терміну для притягнення до відповідальності (приховування від притягнення до відповідальності). Мої запити про надання інформації щодо номерів наказів на призначення службових розслідувань не розглядаються. Слідчі не виконують судові рішення Павлоградського міськрайонного суду. Чому? Можливо це Ви, пане Аваков А.Б., дали їм таку вказівку?

Тож в мене напрошується один висновок- показуха, проведена Аваковим А. у Павлограді призначена для того, щоб створити видимість бурхливої діяльності в боротьбі з порушниками закону в погонах. Все залишилось так, як було раніше, я це відчуваю по собі. Мене цікавить одне питання, яке хочу задати міністру Авакову А.Б. - скільки ще я повинен написати скарг до Суду на бездіяльність поліцейських Павлоградського ВП, щоб заставити їх виконувати покладені на них Законом обов’язки? Вже написано 16 скарг. Скільки ще маю написати , пане Аваков, поясніть ? 10-20-30-50?

Я колишній працівник правоохоронного органу і не можу зрозуміти, чому таке «нехтування» поліцейськими вимогами Закону, чому вони систематично не виконують їх? Кримінальна справа, у якій я перебуваю у статусі потерпілого, що розслідується у Павлоградському ВП - суцільний фальсифікат: вже до Павлограда справа надійшла з вилученими із опису справи документами, що складалась у Львівській поліції і це підтверджується наявними у мене копіями опису справи Львівської та Павлоградської. І де ж та боротьба з «фальсифікаторами»? Кого притягнули до відповідальності за це? Поліцейська брехня вже набридла. Вже забули, що обіцяли, про що говорили? Пустили «туману», навішали «локшини» і все?

Справа не тільки в тому, що згадані порушення Закону зафіксовані у Павлоградському ВП ГУ НП у Дніпропетровській області. Таку картину можна спостерігати по цілій Україні. Хто в цьому винен? Я , чи Ви, пане Аваков А.Б.?
 

Загальний рейтинг ($ s)

$ s з 5 зірок
  • Немає коментарів

Залиште Ваші коментарі

Залишити коментар в якості гостя

0
Ваші коментарі можуть бути редаговані адміністратором.
Автор :

На сайті

На сайті 30 гостей та відсутні користувачі

Останні користувачі

  • Троценко - Добрянська Ольга
  • FumesothFet
  • Vasya
  • Sevnday
  • Sevenday

Статистика

Користувачі
506
Статті
697
Перегляди статей
764004

Лічильник