Увійти


Фальсифікатори в погонах у Кам’янка-Бузькій?

Камянка Бузька поліція20.06.2020 року мною на сторінках Інтернету оприлюднено публікацію під назвою «Старояричівська сільська рада вкрала у держави води на 35 млн. грн.?».
 
За даними сайту - цю публікацію прочитало чимало громадян не тільки в Україні, але й наших співвітчизників за кордоном.
 
 
Нагадаю, що мова велась про те, як Старояричівська сільська рада у 2017 році прийняла на баланс дві свердловини від ТЗОВ «Кондитерська фабрика «Ярич», ніби-то для забезпечення водою жителів с. Старий Яричів (так пояснив у листі сільський голова, не дивлячись на те, що село не має власного трубопроводу для постачання населення артезіанською водою- кожен власник будинку забезпечує водопостачання з криниці.).
 
Внаслідок мого журналістського розслідування було встановлено, що у 2017 році сільська рада уклала договір на технічне переоснащення електроустановок згаданих свердловин з ТзОВ «Львівенергоавтоматика» на суму 42 029,76 грн. Згадані у договорі роботи не виконані, а сільська рада перерахувала згаданій фірмі вказану суму бюджетних коштів. Це законно зроблено, чи, ні? Для чого це зроблено? Правильно я поставив питання?
 
Що мала би зробити наша «доблесна», «чесна», «непідкупна», «продана», «проклята» поліція в такому випадку, за наслідком розслідування кримінального провадження, відкритого за моєю заявою ще у 2018 році? Правильно! Мала би, притягнути до відповідальності, винних посадових осіб сільської ради у фальсифікації документів, завдяки яким було незаконно витрачено згадану суму державних коштів.

Чому незаконно? Тому, що укладати угоду на технічне переоснащення електроустановок, свердловин, які добувають воду з надр держави у великих обсягах без отримання дозволу на спеціальне водокористування сільська рада не мала права. Крім того сільська рада не мала права видобувати воду з свердловин, які знаходяться на території земельних ділянок, що належать іншій юридичній особі без переоформлення права власності. Це звичайна крадіжка державних водних ресурсів. Це добре відомо поліції, в тому числі слідчим Піску Ю.І., Гарді-Кушинській У.Я., начальнику слідчого відділу Буті О.М. Це добре відомо сільському голові, який, загнаний в кут безспірними доказами своєї незаконної діяльності (укладав договір на технічне переоснащення свердловин саме Андрущенко А.О.) і проведена перевірка дотримання вимог природоохоронного законодавства сільською радою державною екологічною Інспекцією у 2018 році, якраз підтвердила використання сільською радою згаданих свердловин без спеціального дозволу на водокористування, без переоформлення права власності на земельні ділянки.

Іншими словами вже давно відомо, що воду сільрада качає незаконно, тільки невідомо кому? А з другого боку, чому невідомо? Відомо і це. Поміркуємо разом. Чи мінялись трубопроводи в селі, після купівлі-продажу свердловин сільською радою? НІ, не мінялись, ніхто таких робіт з 2017 року не проводив. Який висновок напрошується? Воду, як качали до 2017 року, так і станом на даний час качають по одних і тих самих трубах? Куди качають??? Кому качають??? За що качають??? Відповідь лежить на поверхні. Значить сільська рада знаходиться у корупційній схемі з олігархами? Це ж вони використовують цю воду для бізнесових потреб? Та й, ще у яких величезних об’ємах? Невже 35 млн.грн. валяється на дорозі?
 
А що робить поліція в цей час? Вона теж долучена до цих схем-оборудок? Мабуть так, тільки з іншого боку, там де гроші лежать? Хто отримує відкати- генерал зі Львова, чи Києва, начальник слідства зі Львова чи Києва, чи все вирішується на місцевому рівні- начальник Кам’янка-Бузького відділу поліції або слідства беруть хабарі?
 
Чому так думаю? Та, дуже просто. З часу відкриття кримінального провадження за фактом службового підроблення документів на технічне переоснащення електроустановок свердловин слідчий Піско Ю.І., а ще до нього слідча Гарда-Кушинська У.Я. вперто намагаються приховати злочинні дії сільського голови, які лежать на поверхні. Навіть тоді, коли мною скеровано клопотання про долучення до справи листа Держводагенства про те, що сільська рада не має такого дозволу слідчий не долучив до справи цей лист і швиденько намагався закрити кримінальне провадження . Вже в четвертий раз буду домагатись скасування постанови про закриття цього кримінального провадження. Саме цікаве полягає в тому, що двічі слідчі намагались «тишком-нишком» незаконно закрити справу, порушуючи закон і, не повідомляючи мене про наявність постанови про закриття. Таку тактику вони обрали, намагаючись «знайти лоха», щоб «втюрити» локшину на вуха.
 
Ось і в цьому році слідча Гарда-Кушинська У.Я. «відзначилась», хоч до ордену представляй- слідчий суддя Кам’янка-Бузького районного суду скасував незаконну постанову про закриття нею цього кримінального провадження, про це вказано в ухвалі від 22.06.2020 року.

Запам’ятаймо цю дату, адже цією датою слідчий суддя Кам’янка-Бузького районного суду скасував постанову слідчого Піска Ю.І., про відмову у визнанні мене потерпілим після півторарічного перебування у цьому статусі у цьому кримінальному провадженні. Це взагалі парадокс- без належного обгрунтування, тільки на тій підставі, щоб позбавити мене можливості приймати участь у досудовому розслідуванні (мабуть слідчий не знав, що робити з потерпілим) , як припинити мої ініціативні «закиди» слідства своїми клопотаннями- вирішив позбавити мене статусу потерпілого. При цьому він навіть не подумав, а хто ж буде потерпілим у цій справі, за якою державі нанесено величезні збитки? А, для чого йому про це думати? Він, що- патріот Батьківщини? Він, що переживає за те, що розкрадають державне майно? Йому це десь далеко, йому ближче своя сорочка. Він керується іншими мотивами??? Мабуть особистими, інакшого пояснення немає. Хіба, що має неналежні знання з кримінального процесу? Тоді, йому потрібно пройти повторне вивчення цієї дисципліни та повторно здати відповідні іспити. Хто ж його допустив до цієї роботи?
Продовжую. Нагадаю, що 20.06.2020 року мною оприлюднена публікація про розкрадання сільською радою води з державних надр на суму 35 млн.грн., згадавши про бездіяльність та можливу участь у цьому розкраданні в якості «криши» працівників поліції, які розслідують це кримінальне провадження. 22 .06.2020 року Кам’янка-Бузький районний суд скасував дві постанови (про закриття кримінального провадження та про відмову у визнанні потерпілим) , винесені слідчими Піско Ю.І. та Гардою-Кушинською У.Я.

Що зробила місцева прокуратура за наслідком скасування судом згаданих постанов? А, нічого. Чому? Невже це питання не торкається прокурорів? А, де нагляд за дотриманням законності при досудовому розслідуванні? Що, в носі колупаються що дня? Невже соплі жують у кабінетах? Як, ще можна назвати бездіяльність прокурорів, описаних мною. у десятках заяв, скарг та повідомлень? Невже пані Венедиктова І.В про це не знає? Пора вже розплющити їй очі на беззаконня «законників» : майбутніх злочинців-прокурорів?
 
Як реакція на ці дві події (для унеможливлення моєї участі у досудовому розслідуванні)- публікацію у Інтернеті та судові рішення від 22.06.2020 року , заступником начальника відділу поліції-начальником слідчого відділу Кам’янка-Бузького ВП ГУ НП у Львівській області Бутою О.М. 30.06.2020 року винесена ще одна постанова про закриття кримінального провадження(через вісім днів після скасування такої самої судом). Це що знущання над правосуддям? Це виклик судовій системі, чи завідомо сплановані дії для отримання «заробітної плати за цю незаконну дію»? Мабуть, такі дії коштували цього?
 
Навіть до гадалки не потрібно йти, щоб довідатись про замовний характер дій цього «перевертня в погонах». Не провівши жодної слідчої дії, з тих, які вказані у судовому рішенні він знову закрив кримінальне провадження? А, як бути з тими 35 млн. грн., вкраденої у держави води? Мабуть, він рекомендує нам , всім громадянам України, запити ці зловживання холодною водою з тих скважин? І це все беззаконня мають «запивати» всі громадяни України? Це мають робити, я . моя родина, близькі, знайомі, жителі села Старий Яричів, всі громадяни? Чому? Невже ми цього варті, щоб якісь «упирі» з сільської ради та «солодкої» фірми, зареєстрованої на Кіпрі, мали право це робити? Невже ми забули гасла «Слава Україні» та «Героям Слава»! Невже нами має хтось керувати на шкоду нашим інтересам? Що скажуть про нас діти, внуки, правнуки? Не зберегли, покинули нас напризволяще?
 
А тепер про моральний аспект цієї справи. Я, як справжній патріот своєї Батьківщини проводжу журналістське розслідування за фактом розтрати бюджетних коштів, та розкрадань державних надр.
 
Кам’янка-Бузький відділ поліції на чолі з начальником слідчого відділу, впродовж кількох років вперто намагаються приховати від належного досудового розслідування ці факти, щоб особа, яка вчинила кримінальне правопорушення уникла відповідальності(мабуть мова ведеться про голову сільської ради). В мене питання до загалу наступного змісту. Хто, в даному випадку працює на користь України, а хто працює проти України? Я, як журналіст, чи поліція ? Якщо, поліція в особі Піска, Гарди-Кушинської, Бути працює проти України- чи місце їм на займаних посадах??? Якщо я працюю проти України, тоді мене потрібно посадити у в’язницю за те, що пишу наклепи на чесних, порядних, добросовісних, законослухняних, відданих своїй справі поліцейських? Але з висоти прожитих років хочу зауважити про те, що у вісімдесятих роках такі працівники Кам’янка-Бузького ВП ГУ НП у Львівській області , як Піско, Гарда-Кушинська, Вихопень, Гладиш, Парій, Мазуркевич, Бута, Мужик, за всі вчинені порушення закону однозначно були б притягнуті до кримінальної відповідальності і відбували б покарання у одній з колоній для правоохоронців. Я це знаю точно, тому, що працював у такому підрозділі СБУ ще у 90-х роках.
 
Якщо, державний службовець працює проти держави, що це означає? За, що держава йому платить заробітну плату? Щоб, він її не захищав? Це питання адресую міністру Авакову А., та іншим начальникам Національної поліції України та ГУ НП у Львівській області.
 
Також хочу знати, хто наділив слідчого Піска Ю.І. повноваженнями керівника відділу районної поліції, адже кримінальне провадження, у якому він здійснював досудове розслідування закрите. Яке він мав право розглядати мою заяву, адресовану Кам’янка-Бузькому відділу поліції? Невже немає керівника? Хто його наділив правами начальника ВП надавати відповіді на звернення громадян? Невже він знаходиться у статусі начальника поліції? Такі елементарні ляпсуси порушень Закону?

Про яке належне досудове розслідування можна вести розмову з ними, якщо вони не можуть належним чином оформити повістку про виклик до слідчого або провести іншу слідчу дію? Я маю вже не один приклад таких порушень Закону. Тому маю повне право заявити на всю Україну про недовіру цілому слідчому відділу поліції, який себе повністю скомпрментував у своїй діяльності.
 
Прошу керівництво Міністерства внутрішніх справ, ГУ НП у Львівській області та місцевий відділ поліції позбавити мене від «брехні», яку «втуляє» цей молодик у погонах, заявляючи у відповіді на моє звернення, що «повторно скеровуємо Вам копію постанови…». Навчились брехати без жодного докору сумління. Якщо я не отримував такої постанови у встановлений законом строк, щоб викрутитись надає мені брехливу інформацію? Скільки разів вже таке було раніше? Порахуйте, панове слідчі.
 
На закінчення цієї публікації хочу повідомити читачів, що за наслідком мого звернення до керівництва ГУ НП у Львівській області за фактами порушень службової дисципліни з боку слідчого Піска Ю.І. та заступника начальника СВ Бути О.М. проведено службове розслідування, за наслідками якого їх притягнуто до дисциплінарної відповідальності. Про це мене повідомив заступник начальника СУ ГУ НП у Львівській області Ткачик А.
 
Чи це правда, будемо перевіряти. Жодної довіри до слідства в мене не має. Брехня на кожному кроці, яку керівництво цього органу не припиняє, а заохочує.
Прошу рахувати цю публікацію, як офіційне звернення до суду для скасування незаконної постанови заступника начальника ВП - начальника слідчого відділу Кам’янка-Бузького ВП ГУ НП у Львівській області Бути О.М. про закриття кримінального провадження № 12018140060002327 від 01.07.2018 року.
Одночасно, заявляю, що категорично заперечую щодо розгляду моєї скарги на постанову слідчого Бути О.М. про закриття кримінального провадження слідчими суддями Кам’янка-Бузького районного суду Львівської області Самсіним М.Л. та Бакай І.А., які себе повністю скомпроментували в очах громадськості своїми незаконними злочинними діями на протязі останніх десяти років, про що мною описано у десятках публікацій на цю тему. Чого тільки варті кілька тисяч невнесених до Реєстру судових рішень за 2010- 2017 роки, систематичні внесення до РЕЄСТРУ судових рішень за час перебування у відпустках, відрядженнях та лікарняних. За межею всіх можливих виправдовувальних пояснень є ухвалення судових рішень суддею Самсіним М.Л. під час перебування у відпустці секретаря судового засідання Грубої Л. у 2017-2018 роках, про що мною описано у публікаціях.

Тому прошу Кам’янка-Бузький районний суд Львівської області назавжди позбавити мене можливості бачити у судових засіданнях в якості головуючих по моїх заявах та скаргах суддів Самсіна М.Л. та Бакай І.А. Для цього прошу внести у автоматизовану систему документообігу суду відомості оприлюднені у публікації під назвою «Чому я не довіряю судді Самсіну М.Л.?», «Домовленість, чи «згвалтування» секретаря суддею-2017 рік?» та інші, які унеможливлюють, на мій погляд , вчинення судочинства цими особами.

Загальний рейтинг ($ s)

$ s з 5 зірок
  • Немає коментарів

Залиште Ваші коментарі

Залишити коментар в якості гостя

0
Ваші коментарі можуть бути редаговані адміністратором.
Автор :

На сайті

На сайті 43 гостей та відсутні користувачі

Останні користувачі

  • Троценко - Добрянська Ольга
  • FumesothFet
  • Vasya
  • Sevnday
  • Sevenday

Статистика

Користувачі
506
Статті
697
Перегляди статей
764009

Лічильник