Увійти


Чудо окуляри

Окуляри для поліціїЯкі дії працівники Поліції вчиняються, коли громадянин зареєстрував повідомлення про кримінальне правопорушення? Давайте змоделюємо ситуацію…

Поступило повідомлення про вчинення злочину у чергову частину Поліції. Черговий невідкладно реєструє його в єдиний журнал реєстрації та видає талон - повідомлення з відповідним номером. Згодом передає його у слідство. Начальник слідства читає його, і несе до начальника Поліції на затвердження, той дивиться на документ і можливо відбувається наступне:

- Ну, що Серьога! Будемо рішати, є з чого тут «скрутити» чи нє? Начальник слідства витягає та дає начальнику Поліції «чудо вукуляри» і каже: - а ну но Ігорцю насувай се на ніс. Начальник Поліції насунув на ніс вукуляри і каже. - Ти диви, було повідомлення про вчинення злочину, а вдєгнув вукуляри і стало воно звернення громадянина, написане згідно однойменного закону.

- Серьогаа! «йоханий бабай», дивисі сюда,  - прокричав від захоплення начальник Поліції , - «курда фрах», тілько подивисі , був кримінал / нема криміналу, був кримінал / нема криміналу, - знімаючи з носа і знову натягуючи на ніс викрикував начальник.

Від сильного збудження та захоплення, йому затряслись ноги, він спітнів, з него всюди потекло. Все це від того, коли він на секунду уявив собі про перспективи використання таких вукулярів, кожного дня на кожне кримнальне правопорушення. Ноги його задубіли та перестали тримати.

Він присів на своє начальницьке крісло і тремтячим голосом прошепотів  - Сєрьоогаа! Ти хоть розумієш, што ти щас здєлав. - Да ти гігант мислєй, да ти отєц поліцейської демократії і реформ в нашем районє.

Начальник слідства збліднів, йому відняло мову та підкосились ноги коли той побачив, як Ігорюня з двома витягнутими руками поперед себе, на рівні шиї зірвався з крісла і повільними, різкими рухами задубілих ніг совгаючи по підлозі підошвами наближався до нього. В очах начальника слідства, як на плівці документального фільму промайнуло все його життя, і в думках він попрощався з найріднішими і вже готовий був «відійти» у інший світ, заплющив очі і чекав коли чорти його заберуть.

Чому чорти, а не ангели? Так, ангели праведних забирають, а чорти грішників. Знав, що совість чиста бо ніколи нею не користувався. А покаятись? Покаятись, не вспів? Ні, не хотів каятись. «Та , нехай собі чорти забирають!»

На цій думці він почув голосний «чмок» та відчув, щось мокре, мяке та приємне в себе на лисині. Це були губи начальника Поліції. Який пустив сльозу, йому заперло дух і він довго не міг нічого сказати, обнявши двома руками свого коллєгу. Витерши сльозу рукавом «пінжака», ставши струнко, гордо піднявши голову догори, начальник Поліції згадав, що він як не як а «Палковнік».

Зухвало промовляючи,  - от тєперь Серьоня! Ми заживьом, - почав фантазувати в слух.

- Дивись Сєрьога! Яка «тєма»: Ми покриваємо кримінал по заявах, несем матеріал з вукулярами в Прокуратуру гражданіну «Шляпі».  - Спочатку, даємо прокурору вукуляри, потім матеріали.

- «Шляпа» натєгнув на ніс вукуляри, -  каже - «Опа», а тут нєту кримінала.  «Пракурор с виснавком пагоділся». А коли, хтось напише скаргу слідчому судді? Принесем і до судді. Сматрі сюда, дружбан! Суддя мєдлєнно но увєрєнно натєгає на ніс вукуляри, «Опа», і немає в етіх докумєнтах криміналу.

 - Ухвала суду – відмовити. Тим більше, в суді, «Іоанна 446/775/16-та » та «Самсон» в «делє». А той цей як його, «Малиш», що йому «кто та» дорогу іграшку на великих колесах подарував, теж починає робити кроки на зустріч «головокружітєльной карєрє». Ну і «перспектіва»,  - онімівши від щастя,застигли в погляді один на одного два начальники.

Згодом один продовжив.

 - Значиться так: «тєрпілам» кажемо відповідно до Закону України «Про звернення громадян» і по тєхнікє, тупо бриєм «бабло». З «братух», «рициків» і з тих , шо в пєрвий раз, криєм «матом», лякаєм компроматом, бриєм «бабло» і відпускаєм. Завтра ж настане? А їсти хочеться всєгда.

 - В біблії десь приблизно говориться так, не думай про день завтрашній, він настане і Бог подбає про тебе. Однак не тому пану ми служимо, щоб такого дотримуватись. Нам сьогодні треба і на завтра нам треба, нам завжди треба і багато, ми ж думаємо як бізнесмени.

 - Хм! А що буде, якщо якась «скотиняка» нам все це «наламає».

Подумали «Бізнесмени» і нахмуривши брови, синхронно замовчали. Схрещені та скручені пальці начальників на руках і ногах, підняті високо догори руки, повільно опускались зверху до низу і навпаки, з шепотом : «мєнтовський фарт» зійди на нас. Це не все, на що здатні люди коли дуже сильно чогось остерігаються. Закляття «жиби адвокат збридивсі» кримінальною справою. Робити натще і на темно.

Дочекавшись темноти, два начальники закрились в кабінеті. Вимкнули світло стали, спиною до вікна, розставили ноги на ширину плечей, опустили голову проміж ніг. В такому положенні вони повинні були побачити місяць на небі...

Але, щось сильно вдарило їм в голову і вони попадали на підлогу так і не побачивши місяця.

 - Та ну його «нафіг за про дурне, можна сі скалічити, - пробубонів один з них.

Закінчивши свої обряди вони вийшли з відділу і попрямували додому.

Мораль цього опису така: не знання Закону не звільняє від відповідальності, ні працівника поліції, ні прокурора, ні суддю. Ніякий обряд Вам не допоможе! Закон один для всіх!

Палас Віктор Григорович Желдецька сільська рада

Загальний рейтинг ($ s)

$ s з 5 зірок
  • Немає коментарів

Залиште Ваші коментарі

Залишити коментар в якості гостя

0
Ваші коментарі можуть бути редаговані адміністратором.
Автор :

На сайті

На сайті 119 гостей та відсутні користувачі

Останні користувачі

  • Троценко - Добрянська Ольга
  • FumesothFet
  • Vasya
  • Sevnday
  • Sevenday

Статистика

Користувачі
506
Статті
545
Перегляди статей
555749

Лічильник