Увійти


«ЗАКАЗУХА», ч.1.

СЛІДЧИЙ ВІДДІЛ ПОЛІЦІЇ

Як начальник слідства Залізничного ВП вербував колишнього працівника СБУ?

24.04.2017р. звернувся до чергового Залізничного ВП ГУ НП у Львівській області капітана поліції Житняка В.М. з повідомленням про вчинені кримінальні правопорушення суддею Дрогобицького міькрайонного суду Львівської області Коваля Р.Г.та працівниками Дрогобицького ВП (читайте на сайті «Коло НЕДовіри» публікацію «Правовий нігілізм Дрогобицьких правоохоронців?».

Знову черговий посилає мене до канцелярії, щоб я там зареєстрував повідомлення про злочин. Знову(вже вкотре) відмовляюсь це робити і вимагаю реєстрації в чергового. Нарешті черговий починає читати повідомлення та додатки до нього, потім комусь телефонує, прибігає молодий слідчий забирає з собою документи. Через деякий час цей молодик запрошує мене до кабінету начальника слідства, я відмовляюсь мотивуючи тим, що прийшов не на допит, а зареєструвати повідомлення про злочин.

Нарешті до чергової частини приходить сам начальник слідства, що знає мене візуально і дає вказівку черговому інспектору зареєструвати моє повідомлення у черговій частині. В процесі цих розмов начальник слідства запитується в мене, чи напишу я , як журналіст про них (поліцію) позитивну публікацію? Я пояснюю, що у разі позитивної співпраці така публікація очевидно, що буде. І ось сьогодні 25.04.2017 року ми вирішили розпочати оприлюднення на замовлення начальника слідства Залізничного ВП серії публікацій про діяльність цього правоохоронного органу (мабуть з позитивом не вдасться). Причина банально проста - систематичне порушення керівництвом слідства цього органу вимог ст.214 КПК України. Це не просто порушення Закону- це систематичне порушення Закону цілим колом посадових осіб Залізничного ВП. Це змахує на організоване угрупування чиновників в пагонах, які кожного дня укривають від розслідування злочини (чергова частина, слідство, розшук, дільничі інспектора). Ми ще повернемось до цієї теми у майбутніх публікаціях.

Хотів би повідомити начальника цього органу п.Гарасима П.С. про пропозицію заступника по слідству, яку він мені запропонував під час розмови, при реєстрації мого повідомлення у черговій частині- бути тим, хто передасть суддям хабаря- для затримання на гарячому. Ось з таким «позитивом» звернувся до мене (колишнього старшого офіцера СБУ) згаданий чиновник слідства.

Перепрошую, за запитання, у Вас що так запросто начальник слідства вербує агентуру? Чти може він «має птаха в голові»? У відповідь, я запропонував йому, щоб він звернувся до Вас з такою пропозицією (я це йому сказав у вічі) і дуже хотів би побачити, яка буде на це Ваша реакція? Замість того, щоб займатись своїми службовими обов’язками , не порушуючи вимог ст.214 КПК України займатись розслідуванням злочинів, цей панок (зовсім ще молодий) пропонує мені бути «підсадною качкою»? Кого Ви тримаєте на роботі панове поліцаї? І це після того, як 21.04.2017 року у Вашому кабінеті я висловив всі свої претензії до Вас, як порушника Закону, так і до Вашого підлеглого- начальника слідства- жодне моє повідомлення (10) про вчинені кримінальні правопорушення з боку суддів до ЄРДР не включені. В той час, як аналогічні заяви про кримінальні правопорушення суддів скеровані до відділів поліції у інших областях України внесені до ЄРДР і розпочате досудове розслідування. Я сприймаю такі дії слідчого підрозділу Вашого відділу поліції, як анти державницькі, як такі що спрямовані на укриття злочинів від розслідування та сприяння злочинцям у продовженні своєї злочинної діяльності. Чи може така діяльність спрямована на зміцнення нашої держави?

25.04.2017 року при подачі чергового повідомлення про вчинене кримінальне правопорушення з боку судді Кам’янка-Бузького районного суду Самсіна М.Л. від чергового інспектора довідався, що моє попереднє повідомлення про вчинені кримінальні правопорушення судді Дрогобицького міськрайонного суду Коваля Р.Г. ( талон-повідомлення № 57 від 24.04.2017р.), яке зареєстроване у ЖЄО за № 10306 знову до ЄРДР не включено і скеровано для перевірки начальнику розшуку Бондару. Один із працівників поліції пожартував, що у цій установі є працівник розшуку Богданов М., який має заробітну плату у 50 тис.грн. і розслідує всі злочини. Та це чи ні? Стосовно розміру заробітної плати в мене є сумніви, а от щодо довіри керівництва до цього працівника мабуть є рація- майже всі мої повідомлення скеровані йому. Для чого? Чому? Хто дав вказівку? Які наслідки?

«Позитивний» серіал публікацій про діяльність Залізничного ВП розпочато. Ми обов’язково донесем до відому керівництва Національної Поліції про «позивну» діяльність цього підрозділу і будемо очікувати відповідної реакції.

Львівське відділення ВГО
«Журналісти проти корупції»
ГО «Коло НЕдовіри»

Загальний рейтинг ($ s)

$ s з 5 зірок
  • Немає коментарів

Залиште Ваші коментарі

Залишити коментар в якості гостя

0
Ваші коментарі можуть бути редаговані адміністратором.
Автор :

На сайті

На сайті 77 гостей та відсутні користувачі

Останні користувачі

  • Троценко - Добрянська Ольга
  • FumesothFet
  • Vasya
  • Sevnday
  • Sevenday

Статистика

Користувачі
506
Статті
670
Перегляди статей
693168

Лічильник