Увійти


Кому вигідно приховування злочину?

приховування злочинуОтримали відповідь на наше (окремих представників Народ-ної Ради Кам’янка-Бузького району і ГО “Коло Недовіри») повідомлення щодо факту викрадення у ніч з середи на чет-вер (22-23 березня 2017 року) трьох камер відеоспостережен-ня: двох камер з електроопори на перехрестку Святого Яна і однієї камери з електроопори на Батятичському залізничному переїзді від заступника начальника ГУНП у Львівській області А.М.Тарана. Використовуючи мовні звороти відписувача «уважно розглянув» цю «відповідь» (відписку- насмішку над нами).

Чомусь пригадалася стара байка, приблизний зміст якої такий:

на одній фірмі зовсім погано йшли справи. Керівник давав розпорядження працівникам адміністрації мінятися кабінетами, пересувати меблі і т.п., а справи не покращувалися. За цим всім спостерігала прибиральниця, яка не витримала і розказа-ла керівникові випадок з своєї юності, а саме, як молодою і красивою вона працювала у будинку розпусти. Спочатку справи йшли непогано, а потім погіршилися. Власник будинку почав змінювати меблі, робити ремонти в кімнатах, але спра-ви і надалі погіршувалися. Після того він пішов на радика-льний крок і замінив «жриць кохання» і як результат - буди-нок розпусти знову став прибутковим.До чого ця байка. В Україні міліцію замінили поліцією, вида-ли нову форму з новими шевронами, пересадили на нові ав-томобілі, а методи роботи залишилися старими.

Так у відповіді помінялася тільки «шапка», а її стиль і зміст «витягнуті» з міліцейського комп’ютера, де міняються тільки дати і прізвища.

У мене при «уважному розгляді» відповіді виникла асоціація роботи працівників Кам’янка-Бузького ВП з водієм фури, який їдучи за кермом тільки через тиждень побачив, що у нього вкрали його транспортний засіб.

Саме так відбулося і з тими камерами, які викрали ще в ніч з 22 на 23 березня, а відомості про цей факт внесено в жу-рнал Єдиного обліку заяв і повідомлень і ЄРДР тільки 27.03.2017 року, і то після того, як нами було подано пові-домлення в прокуратуру району про крадіжку, і про нама-гання І.В.Підлужного зібрати серед підлеглих працівників кошти для придбання нових камер, а отже, щоб приховати злочин.

Читачі повинні знати, хто в районі нас «захищає». Добитися заходів реагування від обласної поліції справа марна, бо ска-рга на І.Підлужного попаде на розгляд його кумові, який обіймає високу посаду у ВВБ ГУНП у Львівській області...

Зазначена відповіть є письмовим доказом спроби приховати посадовий злочин працівників Кам’янка-Бузького ВП праців-никами ГУНП у Львівській області, а отже про даний факт буде повідомлено керівництво НПУ.Повідомлення про факт крадіжки камер відеоспостереженння

Відповідь прокуратури про факт крадіжки та невнесення в ЄРДР

 

Загальний рейтинг ($ s)

$ s з 5 зірок
  • Немає коментарів

Залиште Ваші коментарі

Залишити коментар в якості гостя

0
Ваші коментарі можуть бути редаговані адміністратором.
Автор :

На сайті

На сайті 26 гостей та відсутні користувачі

Останні користувачі

  • Троценко - Добрянська Ольга
  • FumesothFet
  • Vasya
  • Sevnday
  • Sevenday

Статистика

Користувачі
506
Статті
664
Перегляди статей
684630

Лічильник