Увійти


Чому начальник Залізничного ВП не виконує рішень суду?

начальник ГАРАСИМДивні чудеса відбуваються у Залізничному відділі поліції м.Львова. Начальник відділу п.Гарасим  П.С. дослужився до підполковника поліції,  а законів  України  мабуть так і не знає. Але все по порядку.

13.05.2017 року ми звернулись до слідчого Залізничного відділу поліції  із повідомленням про кримінальне правопорушення, вчинене суддею Залізничного районного суду м.Львова Бориславським Ю.Л., який до цього часу не вніс до РЕЄСТРУ 43 судові рішення (ухвали про відкриття провадження) по цивільних справах за 2010 рік (це теж характеризує цього керівника не з кращої сторони, який  постійно відписує нам про велику завантаженість суддів). Ось вказане повідомлення було скероване у відповідності до вимог ст.214 КПК України до слідчого Залізничного ВП. Що ж зробив слідчий згаданого органу? Відкрив провадження? Ні. Вніс відомості до ЄРДР? Теж ні. А що? Нічого кращого, як незаконно займатись «футболом» у робочий час керівництво згаданого правоохоронного органу не придумало. Заяву від футболили до прокуратури. Чому? Невже це передбачено Законом? Ні! Це вигадка поліцейського керівництва- тобто ним вчиняються незаконні дії з перевищенням службових повноважень(ст.365 КК України).

               

Після «відфутболення» нашої  заяви про кримінальне правопорушення судді Бориславського Ю.Л. ми звернулись із скаргою на незаконні дії слідчого Залізничного ВП до слідчого судді Залізничного Суду. Враховуючи вимоги чинного законодавства та етичну сторону справи (не буде ж суддя розглядати судову справу, по якій проходить голова Суду?) за поданням Суду матеріали через апеляційну інстанцію скеровані до Галицького районного суду м.Львова.

31.05.2017 року слідчий суддя Галицького районного суду м.Львова Городецька Л.М. у відкритому судовому засіданні розглянула нашу скаргу і  постановила ухвалу, якою задоволила наші вимоги і зобов’язала слідчого Залізничного відділу поліції розглянути по суті нашу заяву про злочин від 13.05.2017 року відповідно до ч.1 ст.214 КПК України та про прийняте рішення повідомити скаржника. А що ж далі відбулось? Чи виконав слідчий судове рішення Суду відповідно до вимог ч.1 ст.214 КПК України? Ні не виконав!  Він просто наплював на Закон. Слідчому відділу згаданого органу поліції Закони України не писані і вони їх не виконують принципово. Принаймні жодне моє повідомлення про вчинене кримінальне правопорушення до ЄРДР не включене, а їх мною скеровано  до слідчого ВП більше двох десятків.

Враховуючи таке затяте відношення до наших заяв з боку слідчого ВП ми знову звернулись до слідчого судді Залізничного Суду на бездіяльність слідчого відділу поліції, що вчинив злочин, передбачений ст.382 КК України- невиконання судового рішення(про обставини розгляду скарги суддею Боровковим Д.О.- окрема детективна  історія). І ось тут наступає момент істини, ми відкриваємо ще одну сторінку беззаконня, що твориться у поліційній установі. Згаданий суддя 03.07.2017 року знову задоволив нашу скаргу і постановив ухвалу, якою зобов’язав «службову особу Залізничного ВП, уповноважену на прийняття та реєстраціє заяв і повідомлень про кримінальне правопорушення, внести до ЄРДР  відомості, які містяться у повідомленні керівника Львівського відділення ВГО «Журналісти проти корупції» Жукова О.С.».

Звертаю увагу читачів, що двоє слідчих суддів- Городецька Л.М. та Боровков Д.О. двічі ухвалюють судові рішення, якими зобов’язують слідчого Залізничного ВП виконати встановлені ст.214 КПК України дії(Закон зобов’язує слідчого вчиняти згадані дії, щодо  внесення відомостей, викладених у  заяві(повідомленні) про злочин до Єдиного реєстру досудових розслідувань).  Що робить слідчий відділу поліції? Він двічі не реагує на ці судові рішення. Як можна розцінити такі дії правоохоронців? Можливо Міністр внутрішніх справ України або начальник ГУ НП у Львівській області дозволив п.Борусовському М., чи п.Гарасиму П.С. ігнорувати судові рішення? Ми звернемось до згаданих посадових осіб за роз’ясненням  дій слідчого ВП, може вони візьмуть на себе відповідальність за таку неадекватну поведінку своїх підлеглих?

Для того, щоб показати найвищий «пілотаж» розумової діяльності працівників поліції пропоную вчитатись у рядки листа, адресованого нам начальником Залізничного ВП Гарасимом П.С.- «Повідомляємо, що копія ухвали слідчого Галицького районного суду м.Львова Городецької Л.М. № 462/2100/17 від 31.05.2017 року, яка надійшла до Залізничного ВП ГУ НП у Львівській області розглянута.

Вказана копія ухвали від 31.05.2017 року, зареєстрована в журналі Єдиного обліку заяв і повідомлень про вчинені кримінальні правопорушення та інші події у Залізничному ВП за № 16101 від 23.06.2017 року.

В ході розгляду матеріалів, керуючись ст.216 КПК України матеріали скеровано в Львівську місцеву прокуратуру № 2 для прийняття рішення згідно ст.214 КПК України».

Хочу зауважити, що в цирку вчать ведмедів їздити на велосипеді та мотоциклі, вчать і левів, і тигрів, інших тварин,  вони піддаються навчанню. А що ж   представники поліції не піддаються навчанню? Невже їх розумові здібності нижчі ніж у тварин? Чому вони спочатку читають ст.216 КПК України, а потім ст.214 КПК України? Хто їх вчив  читати і виконувати Закони України з кінця до початку? Один і той самий злочин у поліції реєструють кілька разів? Це що потрібно для статистики? Щоб потім показати, як перевантажені слідчі? Це ж для чого реєструють ухвалу Суду у ЖЄО? Чому повноваження слідчого на себе взяв начальник Залізничного ВП підполковник Гарасим П.С.? Може він отримує заробітну плату  начальника слідства? Хто його уповноважував реєструвати у ЖЄО ухвалу суду та не виконувати рішення Суду? Для чого матеріали про злочин двічі направляються у прокуратуру, якщо в рішенні Суду є пряма вказівка «внести відомості до ЄРДР»? Чи може службові особи згаданого органу поліції не розуміють, що тягне за собою  невиконання судового рішення?  Виглядає так, що згадані дії керівництво відділу поліції вчиняє свідомо і можливо з певним злочинним умислом? Чому начальник Залізничного ВП не виконує рішень Суду?

Львівське відділення ВГО

«Журналісти проти корупції»

О.С.Жуков

Загальний рейтинг ($ s)

$ s з 5 зірок
  • Немає коментарів

Залиште Ваші коментарі

Залишити коментар в якості гостя

0
Ваші коментарі можуть бути редаговані адміністратором.
Автор :

На сайті

На сайті 16 гостей та відсутні користувачі

Останні користувачі

  • Троценко - Добрянська Ольга
  • FumesothFet
  • Vasya
  • Sevnday
  • Sevenday

Статистика

Користувачі
506
Статті
664
Перегляди статей
684231

Лічильник