Увійти


Чому приховуються злочини в Кам’янка-Бузькому відділі поліції?

Чому приховуються злочини в Камянка Бузькому відділі поліціїЦікавий документ попав до рук активістів ГО «Коло НЕдовіри»  та «Журналісти пороти корупції», а саме  витяг з ЄРДР кримінального провадження №  12017140220000217 від  27.03.2017 року.

У цьому витягу вказано, що  заявником або потерпілим по заяві є : матеріали правоохоронних та контролюючих органів про виявлення фактів вчинення чи підготовки до вчинення кримінальних правопорушень.

Витяг з кримінального провадження крадіжка камер відеоспостереження

Правова кваліфікація-  ст.185 ч.1(крадіжка).

Фабула

В ніч на 23.03.2017 року невстановлена особа шляхом вільного доступу,  перебуваючи по вул. Незалежності та вул. Я. Мудрого, що в м.Кам’янка-Бузька таємно викрала три камери зовнішнього спостереження марки «Hikvison DS-2CD2T42WD-i8 4.00 mm». Сума завданих збитків становить 15 000 грн.

Орган досудового розслідування: Кам’янка-Бузький відділ поліції Головного  управління Національної поліції у Львівській області.

Слідчий Парій А.В.

Прокурор: Яворський Н.І.

Аналіз згаданого документа викликав в мене купу запитань, адже навіть  у людини, що немає спеціальних знань  має  викликати здивування, що про злочинні  дії (крадіжку) у відділ поліції заявили невстановлені  « правоохоронні та контролюючі органи». В повідомленні не вказано, які саме органи заявили про згаданий злочин. Чому? Що черговий Кам’янка-Бузького ВП, який реєстрував це повідомлення не встановив  назву  юридичної особи(осіб), які подали    згадану заяву (вказано матеріали  правоохоронних і контролюючих органів).

Я розумію так, що до чергової частини ВП інопланетяни скерували купу документів (матеріали правоохоронних і контролюючих органів) - невідомо, яких правоохоронних органів і невідомо, яких контролюючих органів? Що це за органи? Чому вони не встановлені черговим при прийманні документів? Які саме документи подавались до чергової частини? Хто їх подавав? Установчі дані заявника?  Чому черговим Кам’янка-Бузького ВП  порушені вимоги Інструкції МВС України № 1377 від 06.11.2015 року «Про порядок ведення у єдиному обліку в органах поліції заяв і повідомлень про вчинені кримінальні правопорушення та інші події» ? Хто заявив про суму завданих збитків? Як інопланетяни можуть встановити суму завданих збитків? Звідки взялась сума збитків у 15 000 грн.?

Наскільки мені відомо вартість однієї камери зовнішнього спостереження становить 10 819,08 грн. Звідки взялась  сума збитків у 15 000 грн., якщо елементарні розрахунки  показують що вартість викраденого майна становить 3 х 10 819,08 = 32 457,24 грн.? Чому правоохоронні органи про крадіжку не заявили у день вчинення злочину - 23.03.2017 року? Чому приховували від реєстрації вказаний злочин? Хто дав вказівку приховувати цей злочин? Чому цей злочин до цього часу не розкритий, адже кошти на придбання  відеокамер були виділені з бюджету райдержадміністрації та  міської ради? Як може поліція розкривати інші злочини, якщо не може розкрити злочин, який вчинено під носом у поліції - при спостереженні  за вказаними відеокамерами? Чи це було зроблено навмисно? Зрозуміло, що слідчий не буде проявляти активності!. Адже він залежний від керівництва ВР. Що скаже прокурор Яворський  Н.І.? Скільки можна  c-і жувати і прикривати злочинні дії правоохоронців Кам’янеччини?  

Відповідь на запит про відеокамери

Відповідь на запит про відеокамери 2

Відповідь на запит про відеокамери 3

Ліс як винищувався, так і винищується самим злочинним чином. Ночами фури  та лісовози незаконно  вивозять кругляк на заздалегідь приготовлені  місця для розпиловки  та за кордон.  Що керівництво поліції не знає про ці місця у районі? Знає прекрасно і «кришує» їх. Про ці місця відомо всім мешканця  м.Кам’янка-Бузька та навколишніх сіл. Невже громадські активісти повинні інформувати поліцію про це? Але кого інформувати, якщо сама поліція задіяна у злочинних схемах?

Камери викрадені саме для цього. А що роблять поліцейські генерали?  Може пан Середа є самим головним контрабандистом по лісу?  Може це він «кришує» злодіїв  через своїх підлеглих у Кам’янка-Бузькому районі? Якщо він не причетний до цього бізнесу, чому до цього часу  керівники Кам’янка-Бузьког ВП не припинили незаконний потік лісу за кордон та до злочинців?  Вчора приблизно о 22-00 год. я був випадковим свідком, коли дві фури з кругляком без відповідних  чіпів на торцях деревини повернули  з Київської траси  в с.Великосілки у напрямку до м.Кам’янка-Бузька. Мабуть подальший маршрут відомий? Невже громадяни України стануть очевидцями  знищення всіх лісів  з допомогою наших правоохоронних органів?

Львівське відділення ВГО

«Журналісти пороти корупції»

Загальний рейтинг ($ s)

$ s з 5 зірок

Люди в цій бесіді

Залиште Ваші коментарі

Залишити коментар в якості гостя

0
Ваші коментарі можуть бути редаговані адміністратором.
Автор :

На сайті

На сайті 145 гостей та відсутні користувачі

Останні користувачі

  • Троценко - Добрянська Ольга
  • FumesothFet
  • Vasya
  • Sevnday
  • Sevenday

Статистика

Користувачі
506
Статті
545
Перегляди статей
555749

Лічильник