Увійти


Як поліція «кришує» Дрогобицьких мільйонерів? ч.3

Досудове слідство без справиДосудове слідство без справи?

Що ж відбувалось після того, як Карпин Марта подала до Дрогобицької поліції заяву-повідомлення про злочин, вчинений  подружжям Поптиків  з Дрогобича?

05.12.2016 року  Карпин М. звернулась до начальника відділу поліції Карапати М.Г. з проханням надати номер кримінального провадження, за яким до ЄРДР внесено відомості про кримінальне правопорушення, викладені у заяві  від 14.09.2016 року та повідомити, які слідчі дії проводились.

Заступник начальника відділу- начальник СВ Дрогобицького відділу поліції ГУ НП у Львівській області Фільварська-Драган Т.І. листом від 16.12.2016 року повідомила Карпин М.М. про внесення відомостей про шахрайські дії згідно ухвали суду від 18.11.2016р.  в ЄРДР за № 12016140110002607 від 30.11.2016 року за ознаками злочину, встановленого ч.1 ст.190 КК України (шахрайство).

«Про більш детальні відомості про хід досудового розслідування Вам потрібно звернутись до слідчого Дрогобицького ВП Жука А.Р.»

.А де ж витяг з ЄРДР? Чому ціла підполковнивша не надала разом з відповіддю витяг з ЄРДР? Чи його не існує? Чи знову брехня?

Хочу звернути увагу читачів, що 29.10.2016 року заступник начальника Дрогобицького ВП Журавчик А.Б. (цілий підполковник) надав Карпин М. листа, у якому вказано, що  відомості, які містяться у заяві Карпин М. внесені до ЄРДР  за № 12016140110001253 ( Де  ж витяг з ЄРДР? Знову немає? Знову брехня? ). Це, що лист написаний з «будуна»? Це лист написаний  після того, як цей пан «пере недопив», чи як це розуміти? Як розуміти вказані суперечливі відомості? Чому пан Бунь А.Я., цілий прокурор не реагує на такі очевидні кримінальні правопорушення? Чи вони разом були з п.Журавчиком А.Б.? Це ж службове підроблення, чи службове недбальство?

Крім звернень до місцевої поліції з приводу бездіяльності слідства Карпин М.М. написала чималу кількість скарг до ГУ НП у Львівській області, Львівської обласної прокуратури, Голові громадської ради Львівської ОДА, народному депутату Веселовій Н.В., тощо. А «віз» і нині стоїть на місці, « коні» не тягнуть, слідство не проводиться. Чому?

З часу звернення Карпин М.М. до поліції з заявою про злочин минуло майже рік(вона так і не отримала копію повідомлення про внесення відомостей до ЄРДР, чому?). Що за цей час змінилось? Нічого! Слідство «танцює танго» бездіяльності на одному місці! Навіть більше того!

Тільки 18 серпня 2017 року її вперше було викликано слідчим СВ Дрогобицького ВП ГУ НП Легким Р.А. для дачі свідчень. Карпин М.М. з’явилась у вказаний день та годину за вказаною адресою  у повістці для дачі показань. Однак вона допитана не була у зв’язку з тим, що в матеріалах кримінального провадження № 12016140110002607 відсутня її заява-повідомлення від 14.09.2016 року і пояснення до неї(немає витягу з ЄРДР- немає і кримінального провадження?). Вказане змахує на те, що  слідчі тільки вдають вигляд про  відкрите кримінальне провадження, а насправді його немає? На запитання Карпин М.М. слідчий  Легкий Р.А. не міг дати жодних логічних пояснень про зникнення із справи заяви про злочин і виправдовувався тим, що йому попередній  слідчий( Жук А.) передав справу без заяви та пояснень. Під час розмови з Карпин М.М. слідчий Легкий Р. навіть попросив останню надати електронну версію заяви та пояснень(це майже анекдот).

Таких «чудес» ми давно не спостерігали! Зникли документи з кримінальної справи в слідчому відділі Дрогобицької поліції(можливо їх ніколи і не було у кримінальній справі, тому що і справи немає?). Це що нормальне явище, чи кримінальне правопорушення? Чому не встановлена службова особа, що вчинила це правопорушення? Чому вона до цього часу не  звільнена з займаної посади і щодо неї не відкрите кримінальна справа? Чи може вона отримала за такі дії хабаря і поділилась з керівництвом ? Скільки ще таких прихованих від оприлюднення фактів зникнення документів з кримінальних справ зафіксовано у Дрогобицькому відділі поліції? До чого докотилось слідство- просить у заявника надати копію заяви! А як же може проводитись слідство  без оригіналу заяви-повідомлення? Суцільний кримінал в діях службових осіб слідчого відділу! Про вчинене кримінальне правопорушення з боку слідчого  Дрогобицького ВП Карпин М.М. скеровано повідомлення до прокуратури. Як прокурор зреагує на таке службове недбальство,  чи умисні дії? Закриє очі? Буде вдавати, що нічого не сталось? Чи може потрібно звертатись до Генеральної прокуратури України? Запитань виникає багато. Знаємо точно, що ставити крапку й цьому журналістському розслідуванні ще рано.

 

Керівник Львівського відділення

ВГО «Журналісти проти корупції»

О.С.Жуков

Загальний рейтинг ($ s)

$ s з 5 зірок
  • Немає коментарів

Залиште Ваші коментарі

Залишити коментар в якості гостя

0
Ваші коментарі можуть бути редаговані адміністратором.
Автор :

На сайті

На сайті 127 гостей та відсутні користувачі

Останні користувачі

  • Троценко - Добрянська Ольга
  • FumesothFet
  • Vasya
  • Sevnday
  • Sevenday

Статистика

Користувачі
506
Статті
664
Перегляди статей
685930

Лічильник