Увійти


Як поліція «кришує» Дрогобицьких мільйонерів? ч.4

ЯК ПОЛІЦЯ КРИШУЄ ДРОГОБИЦЬКИХ ч.4«Сувора» водичка від начальника слідства обласної поліції  Самарчука М.В?

Продовжуючи розгляд  документів за заявою жительки м.Дрогобича Карпин М.М., яку вона подала до Дрогобицького ВП,  щодо злочину вчиненого Поптиком І.М., ми отримали для ознайомлення відповідь  слідчого управління ГУ НП у Львівській області за вих.№ К-295/03/16-17 від 22.08.2017 року за підписом його начальника  Самарчука Миколи Володимировича, яка надійшла до скаржниці. Пропонуємо разом провести аналіз цього документа-шедевру  Львівського «Скотланд-Ярду». 

Мало того, що слідство по заяві Карпин М.М. взагалі не проводиться, тому що слідчі загубили саму заяву-повідомлення про злочин  по кримінальному провадженню № 12016140110002607 то цілий полковник Самарчук М.В. пише таку брехню, що  його мало  з роботи звільнити.  Читаємо  «сповідь» начальника слідства- «З метою підтвердження чи спростування фактів, викладених у Вашому зверненні слідчим управлінням проведено перевірку у відповідності до Закону України «Про звернення громадян», в ході якої встановлено, що у провадженні СВ Дрогобицького ВП ГУ НП у Львівській області перебувають матеріали кримінального провадження № 12016140110002607, розпочатого 30.11.2016 року, з правовою кваліфікацією кримінального правопорушення, передбаченого ст.190 КК України».

Одразу виникає запитання до  цього полковника? А що робити з кримінальним провадженням №  12016140110001253 від 25.06.2016 року, до якого долучена заява-повідомлення Карпин М.М. від 14.09.2016 року?  Де поділось згадане кримінальне провадження? Хто приймав рішення про долучення заяви Карпин М.М. до згаданого кримінального провадження? Прізвище слідчого? Прізвище начальника слідчого відділу? Прізвище процесуального прокурора? Які  заходи впливу і ким були вжиті до згаданих службових осіб? Чому пан Самарчук М.В. про це не згадує у своєму листі?  Чому проведено перевірку  за фактом відкриття тільки одного кримінально провадження? Що друге приховали?  ПРОКУРАТУРА КУДИ ДИВИТЬСЯ?

Читаємо далі документ:

«За результатами проведеної перевірки було прийнято рішення суворо вказати слідчому, який проводить досудове розслідування у вищевказаному кримінальному провадженні, щодо необхідності додержання службової дисципліни, та попереджено, що у разі допущення недоліків у майбутньому до нього буде вжито заходів суворого дисциплінарного впливу, а також зобов’язано провести повне та об’єктивне досудове розслідування у кримінальному провадженні № 12016140110002607, виконати всі можливі та необхідні слідчі (розшукові) дії в повному обсязі, з метою прийняття законного процесуального рішення».

Знову читаємо локшино-навішувальний «трактат» начальника слідства обласної поліції!!! Це Вам не хухри-мухри! Це пише начальник слідчого управління! Цілий полковник!

«Прийнято рішення суворо вказати  слідчому»

- вчитайтесь у цю беліберду! Пише полковник простій громадянці України. Ким і коли прийнято рішення? На якій підставі це рішення прийнято?  Що це за слово «суворо» вказати? Може застосувати вираз-« дуже суворо вказати», може «Суворо-суворо вказати»? Що відбулось  із прийнятим рішенням суворо вказати?  Вказали? Хто, коли, за яких обставин?  Не вказали? Передумали? Чому?  Хто цей таємний слідчий? Чому  у документі не вказане прізвище цього слідчого? Він, що таємний співробітник? Може «тайняк», «сексот»? Якщо його попереджено про необхідність додержання службової дисципліни та про те, що  у випадку допущення недоліків у майбутньому- до нього будуть вжиті заходів «суворого» дисциплінарного впливу- то тим більше  скаржник мав би знати прізвище  службової особи, стосовно якої  були такі попередження.

Значить цього не було? Адже складається враження, що викладене у листі Самарчука М.В.- набір гучних фраз, які не несуть жодного навантаження, нікого ніхто не попереджав, ніякої перевірки не було (Чому не вказаний номер наказу про проведення службової перевірки?). Та й зрештою, яка перевірка могла бути, якщо у кримінальному провадженні відсутня заява скаржника? Слідчий бігає за Карпин М.М. , обриває телефони до неї , щоб вона принаймні надала електронну копію заяви від 14.09.2016 року. Про яке рішення «Суворо»- «надзвичайно суворо», «вкрай суворо»- «суворо суворішого», «суворо, суворо, суворо, суворо!!!» може йти мова при викладених обставинах? До цього часу слідчий поліції  не допитав Карпин М.М. і не знає про що з нею говорити (заяви немає)? То що ж пише у листі-брехні пан Самарчук М.В.? Про яке майбутнє він згадує у листі, якщо воно вже давно наступило для слідчого? Вже навіть наступило минуле? Де ж офіцерська честь полковника? Чи про це поняття в поліції вже давно забули і замість нього створений культ купюр зеленого кольору?

Читаємо далі «казало-мазало» начальника слідства поліції області:

«разом з цим, за порушення вимог ст.39 КПК України, щодо неналежного контролю за роботою підлеглих начальнику СВ Дрогобицького ВП ГУ НП у Львівській області Наливайку О.М. вказано на послаблення контролю за роботою підлеглих і попереджено, що у разі допущення порушень у майбутньому його буде притягнуто до суворої дисциплінарної відповідальності».

Отже, пан- начальник слідчого управління  обласної поліції Самарчук М.В. дуже полюбляє слово «суворо», він всіх суворо попереджає , суворо вказує, вживає  суворих заходів, тощо. НЕ забув і про пана Наливайка О.М.? Це словоблудство вказує на повну бездіяльність слідства у розслідуванні вказаного кримінального провадження і підтверджує те, що службові особи поліції зацікавлені у тому, щоб згаданий злочин не був розслідуваний. Чому? Хто, коли, кому, скільки…? Сам начальник слідства області фактично це підтвердив своїм листом на адресу Карпин М.М.?

Мабуть самим блюзнірським моментом цього листа є його закінчення, яке взагалі показує зневагу поліцейських чиновників до скаржниці- «Крім цього повідомляємо, що у кримінальному провадженні № 12016140110002607 на даний час досудове розслідування триває, проводяться слідчі (розшукові) дії, спрямовані на повне, всебічне, неупереджене дослідження всіх обставин вчиненого кримінального правопорушення». Більшого «фарисейства» мабуть придумати важко?

У кримінальному провадженні відсутня заява скаржниці, а пан Самарчук М.В. «глаголить» про «повне, об’єктивне, всебічне, неупереджене дослідження»… Хто ж навчив пана полковника  так невміло брехати?

Хочу принагідно нагадати керівництву обласної поліції, що  вже скоро буде два роки, як я очікую на запрошення для ознайомлення з матеріалами службової перевірки, щодо слідчого Кам’янка-Бузького ВП Мужика В. (тричі я приходив до управління і тричі не міг отримати для ознайомлення оформлені належним чином документи)?  Це що у Вас така практика, панове?

 Ми звертаємось до керівництва ГУ НП у Львівській області з проханням спільно з прокуратурою області  вжити реальних , а не «фейкових» заходів для розслідування, викладених фактів  службових злочинів, вчинених посадовими особами Дрогобицького ВП при розгляді заяви активіста нашої організації Карпин М.М. від 14.09.2016 року, притягнення винних до відповідальності, в тому числі кримінальної та, проведення ефективного досудового розслідування злочину, про який вказано у повідомленні.

Керівник Львівського відділення

ВГО «Журналісти проти корупції»

О.С.Жуков

Загальний рейтинг ($ s)

$ s з 5 зірок
  • Немає коментарів

Залиште Ваші коментарі

Залишити коментар в якості гостя

0
Ваші коментарі можуть бути редаговані адміністратором.
Автор :

На сайті

На сайті 146 гостей та відсутні користувачі

Останні користувачі

  • Троценко - Добрянська Ольга
  • FumesothFet
  • Vasya
  • Sevnday
  • Sevenday

Статистика

Користувачі
506
Статті
545
Перегляди статей
555749

Лічильник