Увійти


«Велкам то зе Жовківський відділ поліції» ,«Європа бл…»

Жовківська поліція викликала швидкуРава-Руська, Українсько – Польський кордон. За кордоном – Європа, а що робиться за 32 км до кордону. Чи є тут Європа? Напевно, поки що ні. Це я пересвідчився на підставі того, що я побачив і почув.

19.09.2017 року, до мене зателефонувала моя знайома та попросила про допомогу. А саме, забрати з Рави-Руської її сина, який з невідомих на той час причин виїхавши 16.09.2017 з Івано-Франківська на автобусі до Польщі на роботу (мав при собі гроші та запрошення на роботу за кордоном), а через два дні 19.09.2017 опинився в Раві –Руській, без грошей, двох сумок та документів?

Дякувати нашому Всевишньому - живий. Однак коли я приїхав і побачив Віктора (сина моєї знайомої, якого я теж знаю) я трішки зніяковів. Його лице вже було «розмальоване» доброзичливцями. Добродійка з вулиці Двірцевої (біля вокзалу Рави-Руської, по християнськи допомогла Віктору). З її допомогою я забрав його з Рави – Руської.

Хто і як зробив це? Було незрозуміло, оскільки зі слів Віктора його вдарили з заду по голові.

Перший крок - їдемо у Відділ поліції Рави-Руської. От тобі і перша халепа – зачинено. Відділ поліції зачинено? В білий день. Європа бл…

Телефоную на 102, пояснюю черговому суть, а він мені гонорово так, - я знаю, вони всі тут в Жовкві. Хм. - А чому в Жовкві, а не в Раві-Руській?
Ну добре до Львова по дорозі їдемо в Жовкву. Приїхали. Ось як це було на відео:

 
 
Після декількох хвилин європейської ввічливості в «райвідділі» ми отримали здоровезну порцію хамства. Заборона відеофіксації? Зауважте, ніде на відео не попадає ні кімната для зброї ні інші секретні кімнати, де позначено чи визначено режимний об’єкт. А як тоді перепускний режим режимного об’єкту?

В режимний об’єкт вхід по перепустках, чи не так? Що це тоді виходить, ноу-хау якесь від Жовківського ВП. Якщо повірити працівнику поліції, то він всім громадянам України мав би виписати перепустки до поліції, як до режимного об’єкту. Бо як інакше громадянин потрапить до чергової частини поліції. Щоб до такої «бздури» додуматись, напевно треба багато років працювати в правоохоронному органі? Ось, що звучало журналісту від працівників поліції на відео:
 
 
 
«Не знімайте» - поліція що, боїться публічності? А в принципі я нікому, нічого не «знімав», а проводив відео-фіксацію пов’язану з повідомленням про вчинення злочину особою та момент надання медичної допомоги.

«Тут журналіст вирішує» - якщо поліція не знає, що має робити – тоді, так вирішує!

«Покиньте приміщення» - а це як ? Пішов на х … з нашого королівства? Не забули часом, чиє це приміщення? Авжеж- не приватне! І не додому до Вас я прийшов шановні захисники наших прав. Свої права, то ви он як захищаєте.

«Ви нам заважаєте працювати» - «офігіти не встати», вийшло три «легеня» і двом з них я заважаю працювати. «Твою дивізію…». Часом не перепрацювали?

Згодом в.о керівника Жовківського ВП, вибачився за таку поведінку своїх підлеглих і навіть при мені оголосив нараду з даного приводу (як правильно спілкуватись з громадянами ,людьми) на 20.09.2017.

Коли я виходив з Жовківського ВП я відчував, що весь «райвідділ», в думках крутив фразу «Та пішов ти на х…»?, «Хто ти тут такий»? «Ми тут таких я ти» ?І так дальше…

Признаюсь чесно, не хочу озвучувати те, про що думав я. Навіть не примушуйте мене, сказати ту фразу, яка крутилась в мене на язику. Можливо я помиляюсь. Навіть відверто кажучи, я дуже хотів би помилитись.

Якщо за 24 години відомості про цей злочин Жовківським ВП будуть включені в ЄРДР. Відповідно до ст. 50 КПК України, особа буде визнана потерпілим (або за клопотанням). Працівники СОГ знайдуть та повернуть потерпілому сумки, документи, гроші? Ось тоді, я визнаю, що гарно хлопці попрацювали. Фахівці. І зарплату не даремно отримують. Молодці.

А станом на сьогодні, якоїсь перспективи в реалізації поліцейської реформи Жовківського ВП, особисто я не бачу може хтось бачить???
 
І тому, «Велкам то зе Жовківський відділ поліції» ,«Європа бл…»
 
Журналістське розслідування з даного приводу розпочато. Далі буде…

Загальний рейтинг ($ s)

$ s з 5 зірок
  • Немає коментарів

Залиште Ваші коментарі

Залишити коментар в якості гостя

0
Ваші коментарі можуть бути редаговані адміністратором.
Автор :

На сайті

На сайті 168 гостей та відсутні користувачі

Останні користувачі

  • Троценко - Добрянська Ольга
  • FumesothFet
  • Vasya
  • Sevnday
  • Sevenday

Статистика

Користувачі
506
Статті
664
Перегляди статей
685962

Лічильник