Увійти


Як слідчий за одну хвилину скоїв три злочини не виходячи з кабінету?

Слідчий ВП НеофітаФорма поліцейського, менталітет  «мєнта»?

№ 307379 -  такий номер був присвоєний повідомленню, про протиправні дії слідчого Личаківського ВП ГУ НП у м.Львів. Чому і за що? Майже, ні за що. Але цей слідчий сам собі наговорив

Язик мій ворог мій?

Ось з чим я прийшов до поліції. Це було повідомлення про вчинення злочину, яке було  скоєне  начальником слідства даного відділу поліції. Відповідно до ч.4 ст.214 КПК України  слідчий зобовязаний  зареєструвати  таке повідомлення. До мене підійшов черговий слідчий і ми піднялись до нього в кабінет. Після декількох хвилин розмови, а саме відмови у реєстрації злочину, я зрозумів, що слідчий не зрозумів – що він уже «приїхав». Побачивши моє посвідчення журналіста та активіста Всеукраїнської громадської організації «Журналісти проти корупції» я повідомив  слідчого, що на даній стадії він порушує мої права як громадянина (міжнародна Конвенція з прав людини) перешкоджає в діяльності  громадської організації, перешкоджає  діяльності журналіста. Ось як це було.

 

 

На відео зафіксовано перешкоджання діяльності громадській організації, діяльності журналіста та відмова реєстрації злочину.

Нічого не хочу поганого даному слідчому. Тому, що він чиясь дитина, комусь лагідний чоловік, а можливо і люблячий батько?

Чому ж так? Коли працівник одягає форму поліцейського, в нього нібито «нечистий» вселяється? Чи можливо це вплив якихось внутрішніх інструкцій на мозок? Хлопці!  Від тих інструкцій- спочатку починає відмикати права півкуля мозку, потім ліва? Згодом зявляється відчуття «Володаря Всесвіту» і працівник в думках починає думати про: «Азьм  єзьм» чи то «Ми Ніколаі вториє повєлєваєм».

І тут на тобі, «червячок земний» з чолобитною прийшов з правами- «Йоптить»?

Однак закон один для всіх і тому, я повідомив про дане порушення,  цей же правоохоронний орган. В цей день на роботу прийшов і сам начальник даного відділу поліції, якому я повідомив, про те, що в даному ВП працює організоване злочинне  угрупування.

Хм. Ви знаєте шановні? Своєю заявою начальника поліції я не здивував. Напевно він знає про це?  Аби не злякати злочинців та не «завалити», «операцію» по їх  затриманню, начальник промовчав. Цікаво, хто ж очолює це угрупування?

Шановні працівники поліції! Особливо слідчі. Вас вдома чекають, якого …я, Ви підставляєте свою родину на те щоб вона прожила без Вас.

Чи Ви гадаєте, що слідчий суддя не винесе ухвалу про притягнення слідчого до відповідальності? Смішно на це надіятись.

Ні, слідчий суддя в принципі  зможе це зробити- постановивши «завідомо неправосудне рішення» ст.375 ККУ і тоді його родина можливо залишиться без годувальника.

Хоча давайте трішки почекаємо. Я подав на даного слідчого, повідомлення про вчинення ним злочинів. Думайте логічно, хтось зі слідчих все-рівно рано чи пізно відкриє кримінальне провадження на свого колегу і комусь буде «торба». Кому? Не хочете здогадатись кому? Далі буде ще цікавіше…

Загальний рейтинг ($ s)

$ s з 5 зірок
  • Немає коментарів

Залиште Ваші коментарі

Залишити коментар в якості гостя

0
Ваші коментарі можуть бути редаговані адміністратором.
Автор :

На сайті

На сайті 29 гостей та відсутні користувачі

Останні користувачі

  • Троценко - Добрянська Ольга
  • FumesothFet
  • Vasya
  • Sevnday
  • Sevenday

Статистика

Користувачі
506
Статті
670
Перегляди статей
693126

Лічильник