Увійти


Скільки часу потрібно генералу Середі В.В., щоб надати для ознайомлення матеріали службового розслідування?

ГУ НП у Львівській області06.12.2017 року мною на адресу начальника Головного управління Національної поліції у Львівській області скеровано скаргу на незаконні дії службових осіб Залізничного ВП ГУ НП у Львівській області при досудовому розслідуванні кримінального провадження, у якому потерпілою стороною є автор цих рядків. Згаданою скаргою, я просив призначити службову перевірку дотримання чинного законодавства службовими особами згаданого підрозділу поліції, встановити винних у неналежному виконанні своїх службових обов’язків та притягнути їх до відповідальності, письмово повідомивши про наслідки розгляду скарги.
 
Майже два місяці тривало службове розслідування і 30 січня 2018 року ГУ НП у Львівській області за підписом його начальника на мою адресу був скерований лист, у якому вказано, що
 
«внаслідок службового розслідування встановлені факти неналежного проведення службового розслідування та порушення оперативними працівниками вимог кримінального процесуального кодексу України знайшли своє підтвердження». «До працівників, винних у допущенні порушень вимог законодавства вжито заходів дисциплінарного впливу».
Щоб дізнатись прізвища службових осіб поліції, які вчинили порушення Закону та отримали дисциплінарні стягнення мною 07.02.2018 року на адресу керівника обласної поліції скеровано заяву про надання для ознайомлення матеріалів службової перевірки, тим більше, що вона проводилась за моєю скаргою, як потерпілого у кримінальному провадженні.
 
Вже скоро мине 3 місяці , з часу скерування моєї скарги до очільника Львівської поліції Середи В.В., а конкретних відомостей до цього часу не отримав- хто, кого, за що притягнув до відповідальності, яке стягнення накладено - таємниця, за великою кількістю замків? Не хочуть керівники ГУ НП оприлюднювати інформацію про недоліки в роботі своїх підлеглих! Неприємно? Очевидно! А де ж прозорість в роботі Національної поліції? Це за часів застою не можна було дізнатись про порушників закону у формі. А зараз, щось помінялось? Поліція ж українська, національна, а звичаї, що панують в середині цієї установи- як в радянські часи, а може, ще й гірші.
 
Так виглядає, що я звернувся з заявою, а керівник обласної поліції або її не розглядав, або його заступники не хочуть, щоб я мав можливість ознайомитись із матеріалами службового розслідування (засекретили «оперативників - порушників закону»). Чому? Мабуть тому, що висновки службового розслідування сфальшовані- нікого не притягували до дисциплінарної відповідальності, а зліпили листа, щоб «замулити» очі. Такий напрошується висновок в мене після ненадання для ознайомлення документів.
 
Хочу зауважити, що не вперше стикаюсь з таким хамським відношенням з боку працівників поліції до мене. Та й не тільки я. У приймальній ГУ НП можна такого наслухатись від скаржників про справи «добродіїв- поліцейських»!!! З 2016 року очікую на ознайомлення з матеріалами службового розслідування, проведеного за моєю скаргою щодо порушника закону- слідчого Кам’янка-Бузького ВП. Мабуть матеріали набирають «державної ваги», щоб обрости пилюкою, нечитабельністю, давністю строків ? Та й хто пам’ятає про те, що кілька моїх запитів лишились не розглянутими?
 
То ж скільки ще часу Вам, пане генерале поліції третього рангу потрібно, щоб надати мені для ознайомлення матеріали службової перевірки або відмовити у їх наданні? Місяць? Два? Три?
 
Я буду чекати, тільки повідомте!
Журналіст Жуков О.С.

Загальний рейтинг ($ s)

$ s з 5 зірок
  • Немає коментарів

Залиште Ваші коментарі

Залишити коментар в якості гостя

0
Ваші коментарі можуть бути редаговані адміністратором.
Автор :

На сайті

На сайті 84 гостей та відсутні користувачі

Останні користувачі

  • Троценко - Добрянська Ольга
  • FumesothFet
  • Vasya
  • Sevnday
  • Sevenday

Статистика

Користувачі
506
Статті
670
Перегляди статей
693174

Лічильник