Увійти


Щоб надати журналісту для ознайомлення матеріали службового розслідування генералу Середі В.В. знадобився тиждень після оприлюднення публікації!

 
ГУ НП у Львівській областіУ недавній публікації «Скільки часу потрібно генералу Середі В.В., щоб надати для ознайомлення матеріали службового розслідування?» ми згадували, що майже два місяці журналіст Жуков О.С. очікував відомостей про наслідки службового розслідування, проведеного за його скаргою на незаконні дії службових осіб Залізничного ВП ГУ НА у Львівській області.
 
Мабуть згадана публікація зробила свою позитивну справу?
 
Днями журналіст отримав лист слідчого управління ГУ НП у Львівській області , у якому вказано наступне:
 
«Встановлено, що у Головному управлінні Національної поліції у Львівській області проводилось службове розслідування, щодо неналежного проведення досудового розслідування працівниками Залізничного ВП ГУ НП у Львівській області.

За результатами службового розслідування встановлено, що факти, щодо неналежного проведення досудового розслідування та порушення оперативними працівниками вимог кримінального процесуального кодексу України знайшли своє підтвердження.

До працівників, винних у допущенні порушень вимог законодавства вжито заходи дисциплінарного впливу.

Одночасно інформуємо, що ознайомитись з матеріалами службового розслідування можете у зручний для Вас час, попередньо узгодивши дату та годину за телефоном …, у старшого слідчого СУ ГУ НП Ф…».
 
Ось така реакція керівництва ГУ НП у Львівській області на критичний матеріал, щодо ненадання для ознайомлення матеріалів службового розслідування. Але напрошується риторичне запитання - невже кожного разу потрібно оприлюднювати факти ненадання для ознайомлення документів? Невже після цієї публікації все стало на свої місця ? Невже кожному, хто звернувся до поліції буде надана така можливість? Побачимо!
 
Шкода, що у цій відповіді не вказані прізвища «героїв» цього розслідування та заходи дисциплінарного впливу, вжиті до них.
 
Але ми ще повернемось до цієї теми після ознайомлення із вказаними документами.
 
Журналіст Жуков О.С.

Загальний рейтинг ($ s)

$ s з 5 зірок
  • Немає коментарів

Залиште Ваші коментарі

Залишити коментар в якості гостя

0
Ваші коментарі можуть бути редаговані адміністратором.
Автор :

На сайті

На сайті 69 гостей та відсутні користувачі

Останні користувачі

  • Троценко - Добрянська Ольга
  • FumesothFet
  • Vasya
  • Sevnday
  • Sevenday

Статистика

Користувачі
506
Статті
545
Перегляди статей
555749

Лічильник