Увійти


Бездіяльність правоохоронців - це спосіб існування ?

вигнали з квартириДо нас звернувся житель м.Львова Гриців Р.М. з проханням оприлюднити його офіційні звернення до Залізничного ВП та органів прокуратури про вчинення гр.Колодій Б.Б. кримінальних правопорушень (незаконне проникнення та захоплення житла) та бездіяльності працівників поліції, щодо припинення згаданих злочинних дій. Фактично згаданий потерпілий у кримінальному провадженні внаслідок незаконних дій згаданої особи позбавлений місця проживання- серед білого дня зламали замки в дверях його квартири , вставили нові, незаконно проникли в приміщення і силою не пускають його до власного помешкання. А поліція споглядає на це все і не втручається. Чому? Може тому, що сестра Колодій Б.Б. працювала у правоохоронних органах? Може хтось дав таку вказівку?
 
Про незаконність дій гр.Колодій Б.Б. свідчить ще одна заява Гриціва Р. до Залізничного ВП від 03.08.2018 року, у якій він вказує про розправу Колодій Б.Б. , яку вона вчинила над невісткою скаржника, Гриців Л.Т. та онуками, яким він надав у своїй квартирі тимчасове місце для проживання на час лікування одного з онуків(діагноз-ДЦП) у лікарні м.Львова.
 
«Колодій Б.Б., будучи напідпитку, ображаючи Гриців Л.Т. грубими нецензурними словами, незважаючи на мої заперечення, вигнала Гриців Л.Т. з належної мені на праві одноособової приватної власності квартири та викинула її і дитячі речі в коридор, а у свого внука Богдана кинула важким кульком з ліками в скляних упаковках, чим дуже перелякала його і завдала психічної травми дитині».
 
Ми вирішили оприлюднити одну з його скарг від 30.07.2018 року, що скерована на адресу Львівської місцевої прокуратури № 2 та Залізничного ВП, у якій найбільш повно та об’єктивно викладені обставини подій з надією, що після оприлюднення цієї скарга правоохоронцями будуть вжиті належні заходи для припинення згаданих злочинних дій з боку Колодій Б.Б. Жодного реагування з боку правоохоронців для припинення згаданих протиправних дій Колодій Б.Б. станом на дату написання публікації немає.

Загальний рейтинг ($ s)

$ s з 5 зірок
  • Немає коментарів

Залиште Ваші коментарі

Залишити коментар в якості гостя

0
Ваші коментарі можуть бути редаговані адміністратором.
Автор :

На сайті

На сайті 190 гостей та відсутні користувачі

Останні користувачі

  • Троценко - Добрянська Ольга
  • FumesothFet
  • Vasya
  • Sevnday
  • Sevenday

Статистика

Користувачі
506
Статті
664
Перегляди статей
685980

Лічильник