Увійти


Хто зупинить слідчу Кушинську У.Я.?

Вона це зробила майстерно. Ніби то запросила, але одночасно і відмовила (справу за три місяці так і не змогла привести до порядку - підшити документи та внести їх до внутрішнього опису). На мої зауваження з приводу її незаконних дій відреагувала теж блискавично. Вона в той же день, коли фактично відмовила мені у наданні для ознайомлення із справою (09.10.2018 року) скерувала на мою адресу повістку про виклик на 22 жовтня 2018 року в кабінет № 3 до слідчого Кам'янка-Бузького ВП ГУ НП у Львівській області капітана поліції Кушинської У.Я. для участі у проведенні слідчих дій, а саме допиту в якості потерпілого.
 
Спробував би я не приїхати на виклик! Що мене очікувало б в такому разі? Читаю викладений у повістці текст ст.139 КПК України, щодо наслідків неприбуття на виклик:
 
1. Якщо підозрюваний, обвинувачений, свідок, потерпілий, цивільний відповідач, який був у встановленому КПК України порядку викликаний (зокрема, наявне підтвердження отримання ним повістки про виклик або ознайомлення з її змістом іншим шляхом), не з'явився без поважних причин або не повідомив про причини свого неприбуття, на нього накладається грошове стягнення у розмірі: - від 0.25 до 0.5 розміру мінімальної заробітної плати- у випадку неприбуття на виклик слідчого, прокурора; - від 0.5 до 2 розмірів мінімальної заробітної плати- у випадку неприбуття на виклик слідчого судді, суду.
 
Як законослухняний громадянин (щоб уникнути можливих негативних наслідків) у вказану дату прибув у вказаний у повістці кабінет. 10-00 год., в кабінеті знаходиться слідчий Парій А.В., якому не відомо, чому слідча Кушинська У.Я. відсутня на робочому місці. Звертаюсь до начальника слідчого відділу Бути О.М., який повідомив мене, що слідча Кушинська У.Я. знаходиться у відрядженні, при цьому зауважив, що 09.10.2018 року (дата підписання повістки про виклик) вона ще не знала про майбутнє відрядження.

Щоб на це сказав кожен кого б це торкнулось? Слідча Кушинська У.Я. має мій мобільний телефон і при бажанні могла б зателефонувати, щоб попередити про свою відсутність на роботі. Але цього не зробила!? Чому? Тому, що плює на таких, як я з висоти свого статусу слідчого поліції? Між іншим в мою сторону «плюнула» вдруге. А скільки таких нелюб’язних кроків вона могла зробила в сторону інших громадян? Чи може я перший удостоївся такого «душевно- люб’язного» відношення? Між іншим, я не підозрюваний і не обвинувачений, а потерпілий! Оце таким чином поліція надає послуги громадянам України? Викликає повісткою, попереджає про застосування штрафних санкцій, а самі в той час не з’являються на місце служби. Як це розуміти та кваліфікувати? Це, що не зловживання службовим становищем? Хочу зауважити, що ст.17 Конвенції про захист прав та основних свобод людини забороняє зловживання правами.

А як вписуються дії Кушинської У.Я. у вимоги ст.18 Закону України «Про Національну поліцію»? Невже такі дії спрямовані на повагу прав, честі і гідності людини? Чи можна назвати такі дії слідчої наданням належних послуг у сфері охорони прав і свобод людини? Чи може вони свідчать про верховенство права в діяльності згаданої службової особи?
 
Чому б слідчій Кушинській У.Я. не заплатити мені штраф за завдану мені шкоду, як це встановлено ст.139 КПК України? Чи може вона мислить , що грошові знаки я друкую вдома? Хто мені поверне витрачені на дорогу кошти?
 
Пишучи ці рядки знову прогнозую можливі виклики до слідчої Кушинської У.Я. Що маю робити, якщо і втретє мене «на…ть» слідчі Кам’янка-Бузького відділу поліції? Мастаків на таке у цьому відділі вистачає.
 
Жуков О.С.

Загальний рейтинг ($ s)

$ s з 5 зірок
  • Немає коментарів

Залиште Ваші коментарі

Залишити коментар в якості гостя

0
Ваші коментарі можуть бути редаговані адміністратором.
Автор :

На сайті

На сайті 106 гостей та відсутні користувачі

Останні користувачі

  • Троценко - Добрянська Ольга
  • FumesothFet
  • Vasya
  • Sevnday
  • Sevenday

Статистика

Користувачі
506
Статті
546
Перегляди статей
558285

Лічильник