Увійти


Як живе міліція?

Представники  «Правого сектору»  Кам’янки-Бузької  зустрічалися з начальником  Кам’янка-Бузького  районного відділу УМВСУ у Львівській області підполковником міліції Ігорем Підлужним. ПС цікавився роботою райвідділу міліції, криміногенною  ситуацією, можливими пертурбаціями  у лавах правоохоронних органів та реакцією на події, що відбуваються в країні.

Щодо так званих«зачисток»-звільнень  і передачі нарозгляд судочинству  працівників, що ганьблять роботу міліціонера, то вони проводитимуться за наявності призначеного керівника Львівського обласного управління міліції.

«Чекаємо нового начальника, його вказівок. Спільно з ним та районною комісією народної довіри, розглядаючи порушення чинного законодавства, вирішуватиметься доля певних працівників правоохоронних органів,» - зазначив головний міліціонер Кам’янеччини.

Основним на данийчас для нашої міліції є виконання прямих обов’язків, адже кожного дня відбуваються правопорушення: крадіжки майна, нанесення тілесних ушкоджень, отруєння різного виду через не дотримання правил техніки безпеки і так далі.

Крім того, підтримання громадського порядку набуло політичного забарвлення.

Отож, порядок в районі підтримується патрулюванням в нічних період доби міліціонерами  разом з представниками громадськості. До цієї категорії входять колишні військовослужбовці, воїни-афганці на чолі з Андрієм Загайком та мисливці зі своїм очільником Богданом Піском.

Підполковник міліції Ігор Підлужний висловив думку про збільшення кількості біженців з Автономної республіки Крим. На даний час на території нашого району проживає три десятки кримських татар. Міліція проводить і проводитиме роботу щодо встановлення осіб, які переселяються до нас, разом з представниками влади і духовенства забезпечуватиме  сприятливі умови проживання та вживатиме заходів щодо не допущення конфліктів на релігійному грунті.

18-го березня начальника міліції було запрошено на засідання комісії народної довіри, що відбувалося в приміщенні адмінбудинку. Громада району висловила недовіру і запропонувала звільнити і притягти до відповідальності деяких працівників міліції. На що керівник  відповів, що «немає повноважень звільнити цих працівників без погодження з керівництвом області»…  За його словами все має відбуватися у правовому полі. Самому ж головному міліціонеру Кам’янеччини  на разі було висловлено довіру. На який період?  Час покаже...

Нагадуємо, що глава МВС України А. Аваков заявив, що всі призначені керівники міліції  будуть звільнені з посад і стануть виконуючими обов’язки начальників.  МВС разом з люстраційною комісією організує аналіз роботи керівних кадрів на місцях. unn.com.ua

Загальний рейтинг ($ s)

$ s з 5 зірок
  • Немає коментарів

Залиште Ваші коментарі

Залишити коментар в якості гостя

0
Ваші коментарі можуть бути редаговані адміністратором.
Автор :

На сайті

На сайті 127 гостей та відсутні користувачі

Останні користувачі

  • Троценко - Добрянська Ольга
  • FumesothFet
  • Vasya
  • Sevnday
  • Sevenday

Статистика

Користувачі
506
Статті
545
Перегляди статей
555854

Лічильник