Увійти


Коло НЕдовіри

Хабар у вигляді довідки про закриття кримінального провадження?

Хабар у вигляді довідки про закриття кримінального провадження1Чи може бути хабарем довідка про закриття кримінального провадження? Чи правомірною є вимога сільського голови до жителя с. Кукезів Кам’янка-Бузького району Білого Т. взамін на погодження проектів відводу земельних ділянок у власність, надати йому довідку про закриття кримінального провадження? Саме з такими запитаннями я звернувся до себе після того, як був свідком наступної розмови між Білим Т. та сільським головою Андрущенко А.О., що відбувалась перед входом до приміщення сільської ради в с. Старий Яричів 10.02.2020 року.
  • Автор: Олександр Жуков
Детальніше Коментар (0) Перегляди: 403

Чому порушником закону є сільська рада?

Чому порушником закону є сільська рада03 лютого 2020 року Львівський окружний адміністративний суд знову визнав дії Старояричівської сільської ради щодо порушення строків розгляду та ненадання запитуваної інформації на мої запити – протиправними.
  • Автор: Олександр Жуков
Детальніше Коментар (0) Перегляди: 290

УВАГА, УВАГА, УВАГА!!! БУДБТЕ ПИЛЬНИМИ!!! НЕ ПІДДАВАЙТЕСЬ НА ПРОВОКАЦІЇ!!! На Львівщині діє організоване прокурорсько-поліцейське злочинне угруповання?

На Львівщині діє організоване прокурорсько поліцейське злочинне угруповання 01В розмові з одним із суддів Львівщини мені стало відомо, що працівники поліції «махлюють» з номерами кримінальних проваджень, незаконно закриваючи одні і безпідставно відкриваючі на їх місце інші. Я не повірив, що до таких відвертих злочинних дій можуть вдаватись слідчі поліції- але даремно.
  • Автор: Олександр Жуков
Детальніше Коментар (0) Перегляди: 107

Куди течуть гроші і вода в Старому Яричеві?

Куди течуть гроші і вода в Старому Яричеві
 
Пропоную читачам розглянути кілька світлин, що мною зроблені на околиці смт.Новий Яричів Кам’янка-Бузького району. Щоб ще більше надати інформації поясню, що ці фото зроблено на місці знаходження двох свердловин водозабору, що належать Старояричівській сільській раді.
  • Автор: Олександр Жуков
Детальніше Коментар (0) Перегляди: 348

Закони України у КФ «ЯРИЧ» не діють?

Відповідь УКРпошти
 
30.10.2019 року мною оприлюднено публікацію під назвою «Для чого порушники закону реєструються у Кіпрі?», а 07.12.2019 року- «Знову про КФ «Ярич?». У згаданих дописах я згадав про те, що кондитерська фабрика «Ярич», яка знаходиться у с. Старий Яричів Кам’янка-Бузького району незаконно вивозить відходи виробництва на сміттєзвалище біля смт.Новий Яричів, а при спробі журналіста поспілкуватись з керівництвом цього підприємства та надати журналістський запит- відмовлено у спілкуванні та прийнятті запиту.
Детальніше Коментар (0) Перегляди: 161

Куди поділись сто тисяч бюджетних коштів ?

Куди поділись сто тисяч бюджетних коштівПродовжуючи журналістське розслідування використання бюджетних коштів Старояричівською сільською радою звернувся із запитом до Кам’янка-Бузького Управління Казначейської служби для отримання додаткових відомостей та документів, на підставі яких проведена оплата 42 029,78 грн. за технічне переоснащення електроустановок свердловин № 1 та № 2 Старояричівської сільської ради згідно договору № 22 від 22.12.2017 року.
  • Автор: Олександр Жуков
Детальніше Коментар (0) Перегляди: 488

На сайті

На сайті один гість та відсутні користувачі

Останні користувачі

  • Троценко - Добрянська Ольга
  • FumesothFet
  • Vasya
  • Sevnday
  • Sevenday

Статистика

Користувачі
506
Статті
634
Перегляди статей
650815

Лічильник