Увійти


Коло НЕдовіри

Як сільська рада здає в оренду земельні паї померлих громадян?

паї померлих громадянНещодавно у публікації під назвою «Що відбувається з землею у Старояричівській громаді?» я згадував про надання в оренду земельних паїв померлих громадян Старояричівською сільською радою. Для отримання додаткової інформації по цьому питанню звернувся із запитом до сільської ради, відповідь на який надаю з коментарями.
 • Автор: Олександр Жуков
Детальніше Коментар (0) Перегляди: 251

Чи є кримінал у рішеннях сільської ради? (ч.1, тринадцята сесія сьомого демократичного скликання від 21.12.2016 року.)

ПротоколНа розгляд громади Старояричівської сільської ради Кам’янка-Бузького району Львівської області (для громадян, що мешкають у інших населених пунктах області теж буде не зайвим) пропонується ознайомитись із протоколом тринадцятої сесії сьомого демократичного скликання Старояричівської сільської ради від 21.12.2016 року. Прошу всіх, хто хоч трошки розуміється на питаннях організації та проведення засідань сесій органу самоврядування визначити для себе наявність або відсутність очевидних порушень вимог Закону.
 • Автор: Олександр Жуков

Для чого оприлюднення рішення суду?

Судове рішенняВраховуючи, те що Старояричівська сільська рада всупереч рішень Львівського окружного адміністративного суду до цього часу не спромоглась виконати їх вимоги вирішив оприлюднити, як саме рішення, так і публічну інформацію, яку не бажає оприлюднювати сільська рада.
 • Автор: Олександр Жуков
Детальніше Коментар (0) Перегляди: 174

Самоправство, невігластво чи умисні дії сільської ради на шкоду інтересам людей?

04.11.2013 року ТОВ «Кондитерська фабрика «Ярич» за підписом Генерального директора Марценюка В.Ф. скерувала на адресу Старояричівської сільської ради клопотання про надання дозволу цьому підприємству на експлуатацію об’єкта поводження з небезпечними відходами на 2014 рік.
Своїм рішенням № 76 від 26.11.2013 року виконком Старояричівської сільської ради Кам’янка-Бузького району Львівської області прийняв рішення «Про погодження надання дозволу на експлуатацію об’єкта поводження з небезпечними відходами».
 • Автор: Олександр Жуков
Детальніше Коментар (0) Перегляди: 106

Чому голова РДА Кирилич В.І. не захотів розглядати скаргу?

Чому голова РДА Кирилич В.І. не захотів розглядати скаргу
 
У попередній публікації я без коментарів виклав текст скарги до Кам’янка-Бузької РДА та районної ради на незаконні дії Старояричівської сільської ради Кам’янка-Бузького району Львівської області, щодо ненадання інформації на журналістські запити згаданим органом самоврядування. У цій скарзі я також нагадав про визнання Львівським окружним адміністративним судом згаданих дій протиправними.
 • Автор: Олександр Жуков

Без коментарів про Старояричівську сільську раду.

СКАРГА на протиправні і незаконні дії Старояричівської сільської ради
В кінці січня 2019 року мною до Кам’янка-Бузької райдержадміністрації та Кам’янка-Бузької районної ради скеровано скаргу на протиправні і незаконні дії Старояричівської сільської ради Кам’янка-Бузького району Львівської області, які полягали у ненаданні запитуваної інформації на запити відповідно до вимог Закону України «Про доступ до публічної інформації».
 • Автор: Олександр Жуков
Детальніше Коментар (0) Перегляди: 195

На сайті

На сайті 308 гостей та відсутні користувачі

Останні користувачі

 • Троценко - Добрянська Ольга
 • FumesothFet
 • Vasya
 • Sevnday
 • Sevenday

Статистика

Користувачі
506
Статті
517
Перегляди статей
530178

Лічильник