Увійти


Коло НЕдовіри

Півтора мільйона гривень на вітер?

СМІТТЯСаме таку суму бюджетних коштів Старояричівської громади за підписом сільського голови Андрущенка А.О. перераховано сільською радою Приписюку О.О. (1 150 тис. грн.) та Білецькій С.В. (500.00 тис.грн.) за придбання колишнього приміщення кафе по вул. Галицькій, 89 в с.Старий Яричів. У публікації під назвою «Що приховано за договором купівлі-продажу торгового комплексу в с.Старий Яричів по вул.Галицькій,89?» я вже торкався цієї теми.
  • Автор: Олександр Жуков
Детальніше Коментар (0) Перегляди: 271

Обіцянки-цяцянки Кучми Т.Я., як радість для…?

ОБІЦЯНКИ КУЧМИУ своїх недавніх публікаціях під назвою «Звернення до Дрогобицької міськради-як до космосу?» та «Чому Росоха не дає землю Іванців?» згадувалось про те, як Дрогобицькі чиновники роками не розглядають питання про надання у власність присадибної земельної ділянки місцевій жительці Іванців А.М. по вул.Грюнвальдській, 13.
  • Автор: Олександр Жуков
Детальніше Коментар (0) Перегляди: 171
Детальніше Коментар (0) Перегляди: 254

Хто вкрав землю у Старому Яричеві?

ХТО ВКРАВ ЗЕМЛЮВід травня поточного року сільський голова Андрущенко А.О. не надає інформації на запити журналіста, а публічна інформація роками приховується від оприлюднення, не зважаючи на чинність відповідного Закону, який зобов’язує, в тому числі Старояричівську сільську раду Кам’янка-Бузького району Львівсьої області оприлюднювати інформацію про свою діяльність (Закон не для нього?). Про ці порушення Закону я згадував у публікації «Що приховано у документах Старояричівської сільської ради?».
  • Автор: Олександр Жуков
Детальніше Коментар (0) Перегляди: 489

Чому Росоха Р.В. не дає землю Іванців А.М.?

Чому Росоха Р.В. не дає землю Іванців А.МПісля оприлюднення публікації під назвою «Звернення до Дрогобицької міської ради –як до космосу?» жителька м.Дрогобича Іванців А.М. знову звернулась до міського голови Кучми Т.Я. з запитом про надання інформації про причину не виїзду на її адресу земельної комісії у відповідності до прийнятих рішень 08.02.2018р. та 08.06.2018р. для до вивчення питання про надання дозволу на виготовлення технічної документації на земельну ділянку під будинком у якому вона проживає. На даний час запит знаходиться у стані розгляду.
  • Автор: Олександр Жуков
Детальніше Коментар (0) Перегляди: 535

Як львів’янину вдалось уникнути «примусівки» до психлікарні?

Як львівянину вдалось уникнути примусівки до психлікарні14.08.2018 року у м.Львові відбулась випадкова зустріч із жителем м.Львова Гулинчуком В.В. Про те, як цій людині вдалось уникнути незаконної примусового обстеження у психіатричному закладі мені розповідав мій знайомий раніше, тож була нагода почути все з перших уст.
В травні 2013 року (в суботу) на його мобільний телефон Гулинчука В.В. зателефонував секретар судового засідання Залізничного районного суду м.Львова Колошкін П.І., який повідомив про слухання в майбутній понеділок справи про направлення його на лікування, пояснивши що виконує вказівку судді Галайко Н.М.
  • Автор: Олександр Жуков
Детальніше Коментар (0) Перегляди: 741

На сайті

На сайті 453 гостей та відсутні користувачі

Останні користувачі

  • Троценко - Добрянська Ольга
  • FumesothFet
  • Vasya
  • Sevnday
  • Sevenday

Статистика

Користувачі
506
Статті
477
Перегляди статей
493266

Лічильник