Увійти


Коло НЕдовіри

Знову Старояричівська сільська рада порушує закон?

Знову Старояричівська сільська рада порушує законВкотре Старояричівська сільська рада вчинила дії всупереч вимог Закону України «Про доступ до публічної інформації». Не хоче сільський голова надавати для ознайомлення публічні документи. Тому, під різними приводами ухиляється від своєчасного надання відповіді на запит, або надає недостовірну інформацію, або взагалі не реагує на запити.
 
Так само він поступив і з Дмитренко Ігорем, який звернувся до сільської ради з запитом про: ознайомлення із журналами вхідної та вихідної документації сільської ради, з актами прийому на баланс основних засобів, що знаходяться на балансі сільської ради. Встановлений вимогами Закону строк розгляду запиту минув, а сільська рада відповіді не надала. Повторне звернення до сільської ради позитивних наслідків не дало, працівник сільської ради заявила, що відповідь направлена поштою.
  • Автор: Олександр Жуков
Детальніше Коментар (0) Перегляди: 261

Невже офшорна фірма буде дбати за екологію в Україні??

В кінці минулого року мною було оприлюднено ряд публікацій («Закони України у «КФ «Ярич» не діють?», «Для чого реєструються порушники Закону у Кіпрі?», «Знову про «КФ «Ярич?», у яких я згадував про те, як керівництво цього підприємства, що зареєстровано у офшорі, нехтує Законами України: не допускало журналіста до адмінкорпусу для вручення інформаційного запиту; не отримувало поштового відправлення з цим самим запитом на пошті; повторно не приймало запит журналіста у приміщенні фірми.
 
  • Автор: Олександр Жуков
Детальніше Коментар (0) Перегляди: 152
Детальніше Коментар (0) Перегляди: 197

МОВЧИТЬ ПРЕЗИДЕНТ УКРАЇНИ, МОВЧИТЬ І ЙОГО ОФІС - ПОВНА БЕЗДІЯЛЬНІСТЬ?

МОВЧИТЬ ПРЕЗИДЕНТ УКРАЇНИ МОВЧИТЬ І ЙОГО ОФІС ПОВНА БЕЗДІЯЛЬНІСТЬНу, що можна говорити? «Любі друзі», «товариші», «мій народе», «громадяни України», «друзі» - так говорили Президенти України в минулому звертаючись до громадян нашої держави з високих трибун.
 
  • Автор: Олександр Жуков

Хто кришує незаконний видобуток піску у Старому Яричеві?

У чиїх кишенях осіли мільйони за пісок 1Все почалось в кінці 2019 року з приходом на роботу у ФГ «Озеро» Дмитренка Ігора Васильовича. Без будь-яких видимих причин, спочатку його побив Копильчак Михайло (сподіваюсь, що останній дуже шкодує про свій вчинок- проходить обвинуваченим у кримінальному провадженні), а через день невідомий наніс Дмитренку І. кілька ударів по обличчю , пояснюючи свої дії замовленням сільського голови Андрущенка А.О.
  • Автор: Олександр Жуков
Детальніше Коментар (0) Перегляди: 317

ПРЕЗИДЕНТ УКРАЇНИ ТА ОФІС ПРЕЗИДЕНТА?

ПРЕЗИДЕНТ УКРАЇНИ ТА ОФІС ПРЕЗИДЕНТАКолись у радянські часи на шпальтах газет можна було прочитати такий лозунг: «Ми говоримо партія- розуміємо, що це- Ленін, ми говоримо Ленін- розуміємо , що це партія».
  • Автор: Олександр Жуков
Детальніше Коментар (0) Перегляди: 104

На сайті

На сайті 50 гостей та відсутні користувачі

Останні користувачі

  • Троценко - Добрянська Ольга
  • FumesothFet
  • Vasya
  • Sevnday
  • Sevenday

Статистика

Користувачі
506
Статті
656
Перегляди статей
670955

Лічильник