Увійти


Коло НЕдовіри

Чи можуть бути «договорняки» між слідчим суддею та слідчим поліції?

Чи можуть бути договорняки між слідчим суддею та слідчим поліції07.05.2019 року за наслідком розгляду моєї скарги на бездіяльність слідчого Залізничного ВП ГУ НП у Львівській області Франківським районним судом м.Львова оприлюднив публікацію під назвою «Суддя Ванівський Ю.М. виніс справедливе судове рішення!».
 • Автор: Олександр Жуков

Чи, стягне казначейство з зарплати сільського голови кошти за бездіяльність ради?

Чи стягне казначейство з зарплати сільського голови кошти за бездіяльність радиКожне незаконне рішення, дія чи бездіяльність державного службовця є наслідком невиконання чи неналежного виконання службових обов’язків, що в свою чергу може бути підставою для персональної відповідальності.
 • Автор: Олександр Жуков

До кого звернутись, щоб пожалітись?

відсторонення суддіПісля оприлюднення публікації «Скільки коштує сумління, чесність і неупередженість члена ВРП» мною на адресу слідчого Залізничного ВП скеровано заяву про вчинення членом ВРП Шапраном В.В. кримінальних правопорушень, передбачених ст.ст. 366 та 364 КК України. Звичайно, як і, очікувалось згадана заява була «відфутболена» керівництвом слідчого відділу Залізничного ВП ГУ НП у Львівській області вже по накатаній схемі (компетентний у кримінальних правопорушеннях та класний слідчий, т.в.о. начальника слідчого відділу Боровець Б. переписав до тексту листа, скерованого на мою адресу за наслідком розгляду заяви про вчинене кримінальне правопорушення Шапраном В.В., текст статей 364 та 366 з Кримінального Кодексу України та текст ст.214 КПК України- початок досудового розслідування), сподіваючись , мабуть, що я не вмію читати або не обізнаний із цими положеннями КПК та КК України. Насправді, це виглядає, як звичайна відписка, щоб «затуманити» мене своїми пізнаннями у галузі права.
 • Автор: Олександр Жуков
Детальніше Коментар (0) Перегляди: 204

Ще один потерпілий від свавілля сільської ради, чи останній?

НЕ ЖАЛІЄТЕ ВИ СЕБЕУ недавній публікації під назвою «Чи може зашкодити Білому Тарасу ще одна «афера» сільської ради?» згадувалось про розгляд Львівським окружним адміністративним судом позовної заяви жителів с.Кукезів Кам’янка-Бузького району Львівської області Білої Г.С. та Білого Т.С до Старояричівської сільської ради про визнання незаконними дій та зобов’язання вчинити дії.
 • Автор: Олександр Жуков
Детальніше Коментар (0) Перегляди: 153

Для чого сільському голові мандат депутата Верховної Ради України?

Для чого сільському голові мандат депутата Верховної Ради України12 червня 2019 року Восьмий апеляційний адміністративний суд розглянув у відкритому судовому засідання в м.Львові апеляційну скаргу Старояричівської сільської ради Кам’янка-Бузького району Львівської області на рішення Львівського окружного адміністративного суду від 28.01.2019 року за моїм позовом до Старояричівської сільської ради про визнання протиправними дій, зобов’язання вчинити дії.
 • Автор: Олександр Жуков
Детальніше Коментар (0) Перегляди: 142

Де Бе (розслідувань), чи Де Бе (приховувань)?

 
ДБРЗ часу створення Державного бюро розслідувань вже минуло трохи часу, а гучних (та й не зовсім) справ в активі цього новоствореного правоохоронного органу немає. Більше того, від колег та й простих громадян все частішають нарікання на цю структуру, яка «відфутболює» заяви про вчинені кримінальні правопорушення з боку чиновників державних органів, як тенісний шарик. В цьому переконався вже і сам не один раз. Створюється враження, що ця установа створена не для того щоб карати порушників закону, а захищати їх.
 • Автор: Олександр Жуков
Детальніше Коментар (0) Перегляди: 129

На сайті

На сайті 125 гостей та відсутні користувачі

Останні користувачі

 • Троценко - Добрянська Ольга
 • FumesothFet
 • Vasya
 • Sevnday
 • Sevenday

Статистика

Користувачі
506
Статті
557
Перегляди статей
565109

Лічильник