Увійти


Коло НЕдовіри

Він не тільки порушник природоохоронного законодавства, він ще й лукава людина?

IMG 20200801 174416
 
21.06.2020 року мною оприлюднена публікація під назвою «Порушник природоохоронного законодавства у кріслі голови сільської ради?», у якій я розповів про факти порушення чинного законодавства та надання неправдивої інформації сільським головою Андрущенко А.О. щодо виконання припису Державної екологічної інспекції у Львівській області.
 • Автор: Олександр Жуков

Кому треба навчитись заробляти гроші?

Кому треба навчитись заробляти гроші23 січня 2019 року при Старояричівській сільській раді створено комунальне підприємство «Яричів» (ЄДРПОУ 42768315, зареєстроване в с.Старий Яричів, вул.Заводська, 2, керівник- Коновал Андрій Васильович). У РЕЄСТРІ в числі інших видів господарської діяльності значиться забір, очищення та постачання води; каналізація, відведення й очищення стічних вод.
 
Для чого сільська рада створила комунальне підприємство? Для яких потреб? Тож розглянемо , як це підприємство здійснює свою господарську діяльність, спираючись на офіційні документи.
 • Автор: Олександр Жуков

Куди течуть фекалії «царського села»?

Куди течуть фекалії царського селаНещодавно мені довелось побувати у так званому «царському селі» під Львовом- с. Конопниці, Пустимитівського району. Місцеві жителі запросили подивитись на те, як в цьому селі працюють очисні споруди, що обслуговують не тільки Конопницю , але й сусіднє село Суховолю. Погода не сприяла журналісту нормально подивитись на весь «бардак» у цьому питанні, але й побаченого вистачає. Але все по порядку.
 • Автор: Олександр Жуков

Порушник природоохоронного законодавства у кріслі голови сільради?

Порушник природоохоронного законодавства у кріслі голови сільрадиЗавершивши оприлюднення фактажу, щодо незаконного видобування води Старояричівською сільською радою знову звернувся до документів Державної екологічної інспекції У Львівської області - Акт перевірки дотримання вимог природоохоронного законодавства згаданою сільською радою від 27 квітня 2018 року. Перевірку проводили старший державний інспектор з охорони навколишнього природного середовища Львівської області Антонов Олег Іванович, держані інспектори з охорони навколишнього природного середовища Львівської області Ярема Ігор Богданович, Ткачук Олена Валеріївна, Хрущ Ростислав Романович. Відповідальним за охорону навколишнього середовища у сільській раді є Андрущенко Андрій Олександрович.
 • Автор: Олександр Жуков
Детальніше Коментар (0) Перегляди: 192

Старояричівська сільрада вкрала у держави води на 35 млн.грн?

Старояричівська сільрада вкрала у держави води на 35 млн.грнУ квітні 2018 року Державна екологічна інспекція у Львівській області провела перевірку дотримання вимог природоохоронного законодавства Старояричівською сільською радою, в частині здійснення делегованих їй повноважень органів виконавчої влади.
 
Наведу окремі , вказані у акті, виявлені Інспекцією порушення Закону.
 • Автор: Олександр Жуков
Детальніше Коментар (0) Перегляди: 135

Знову Старояричівська сільська рада порушує закон?

Знову Старояричівська сільська рада порушує законВкотре Старояричівська сільська рада вчинила дії всупереч вимог Закону України «Про доступ до публічної інформації». Не хоче сільський голова надавати для ознайомлення публічні документи. Тому, під різними приводами ухиляється від своєчасного надання відповіді на запит, або надає недостовірну інформацію, або взагалі не реагує на запити.
 
Так само він поступив і з Дмитренко Ігорем, який звернувся до сільської ради з запитом про: ознайомлення із журналами вхідної та вихідної документації сільської ради, з актами прийому на баланс основних засобів, що знаходяться на балансі сільської ради. Встановлений вимогами Закону строк розгляду запиту минув, а сільська рада відповіді не надала. Повторне звернення до сільської ради позитивних наслідків не дало, працівник сільської ради заявила, що відповідь направлена поштою.
 • Автор: Олександр Жуков
Детальніше Коментар (0) Перегляди: 400

На сайті

На сайті 80 гостей та відсутні користувачі

Останні користувачі

 • Троценко - Добрянська Ольга
 • FumesothFet
 • Vasya
 • Sevnday
 • Sevenday

Статистика

Користувачі
506
Статті
670
Перегляди статей
693168

Лічильник