Увійти


Коло НЕдовіри

Комісія свою справу зробила, що далі?

 
У відповідь на запит журналіста ІА «Журналісти проти корупції» Басейнове управління водних ресурсів річок Західного Бугу та Сяну своєчасно надало вичерпну та повну інформацію. Начальник Управління Ковтун А.В. повідомив про вжиті ними заходи , спрямовані на виконання рішення комісії, за наслідком обстеження меліоративних каналів Яричівської осушної системи, проведеного 14.09.2020 року. Зокрема, 30.09.2020 року БУВР скерував листа до Державної екологічної інспекції у Львівській області Маланичу М.М. наступного змісту:
  • Автор: Олександр Жуков

Чи ведеться боротьба з корупцією у Львівській консерваторії?

Львівської національної музичної академії імені М.В. ЛисенкаПід час ознайомлення із журналами реєстрації вхідних-вихідних документів Львівської національної музичної академії імені М.В. Лисенка, звернув увагу на наявність реєстрації двох документів, які мені видались цікавими з точки зору їх змісту (за вих.№ 118 від 24.03.2020 року на адресу Міністерства культури та інформаційної політки –Біденку, зареєстрований лист під назвою «Дати дозвіл Тимошенко І.Б. здійснювати контроль за ректором», а за вих. № 153 від 01.06.2020 року- на адресу цього ж міністерства зареєстрований документ під назвою «Надати дозвіл за здійсненням контролю за Пилатюк О.Б., Пилатюк Н.І., Пилатюк А.І.»).
  • Автор: Олександр Жуков

Які таємниці приховані у контракті, укладеному між ректором музичної академії та Міністерством Культури?

Львівської національної музичної академії імені М.В. ЛисенкаНа мій журналістський запит Міністерство культури та інформаційної політики України надало копію контракту, укладеного між Міністерством культури України (міністр Нищук Євген Миколайович) та громадянином Пилатюком Ігорем Михайловичем (ректор Львівської національної музичної академії імені М.В. Лисенка).
 
Після ознайомлення з текстом цього документу в мене виникли риторичні питання до тих посадовців, які склали цей документ, його підписали та утаємничили від громадян України.
  • Автор: Олександр Жуков

Коли будуть ліквідовані незаконні споруди, коли припинять скидати нечистоти у меліоративний канал?

2020 09 14 11.27.3114.09.2020 року, після неодноразових нагадувань журналіста Басейнове управління водних ресурсів річок Західного Бугу та Сяну нарешті провели довгоочікуване комісійне обстеження меліоративних каналів на території Дублянської міської ради Жовківського району та Запитівської і Старояричівської сільських рад Кам’янка-Бузького району Львівської області.
  • Автор: Олександр Жуков
Детальніше Коментар (0) Перегляди: 155

Чи, має обмеження, необмежене коло потерпілих від незаконних дій сільської ради?

Чи має обмеження необмежене коло потерпілих від незаконних дій сільської радиЦя публікація буде продовженням теми, яка започаткована у попередній публікації під назвою «Фальсифікатори в погонах у Кам’янці-Бузькій?».
 
16.09.2020 року Кам’янка-Бузький районний суд Львівської області, розглянувши у судовому засіданні мою скаргу, скасував постанову заступника начальника ВП-начальника слідчого відділу Кам’янка-Бузького ВП Бути О.М. про закриття кримінального провадження.
  • Автор: Олександр Жуков

На сайті

На сайті один гість та відсутні користувачі

Останні користувачі

  • Троценко - Добрянська Ольга
  • FumesothFet
  • Vasya
  • Sevnday
  • Sevenday

Статистика

Користувачі
506
Статті
681
Перегляди статей
735603

Лічильник