Увійти


Коло НЕдовіри

Від Старояричівської сільської ради-як від лукавого?

Від Старояричівської сільської ради як від лукавогоЛишилось кільканадцять годин до Нового року- року Свині. Може наступний рік не буде таким «свинським» і «собачачим» по відношенню до більшості громадян України (ріст тарифів на житлово – комунальні послуги, суцільна корупція, зменшення купівельної спроможності у громадян, збільшення кількості бідних та статків багатих людей,тощо). На цьому фоні згадав про незаконні дії окремих чиновників, які лукавством чинять беззаконня.
  • Автор: Олександр Жуков
Детальніше Коментар (0) Перегляди: 349

Гоголівські «Мертві душі» у Старому Яричеві?

Гоголівські Мертві душі у Старому ЯричевіКам’янка-Бузькою райдержадміністрацією на виконання розпорядження голови Львівської облдержадміністрації проведено аудит використання земель сільськогосподарського призначення на території району.
  • Автор: Олександр Жуков
Детальніше Коментар (0) Перегляди: 402

Півтора мільйона гривень на вітер?

СМІТТЯСаме таку суму бюджетних коштів Старояричівської громади за підписом сільського голови Андрущенка А.О. перераховано сільською радою Приписюку О.О. (1 150 тис. грн.) та Білецькій С.В. (500.00 тис.грн.) за придбання колишнього приміщення кафе по вул. Галицькій, 89 в с.Старий Яричів. У публікації під назвою «Що приховано за договором купівлі-продажу торгового комплексу в с.Старий Яричів по вул.Галицькій,89?» я вже торкався цієї теми.
  • Автор: Олександр Жуков
Детальніше Коментар (0) Перегляди: 321

Обіцянки-цяцянки Кучми Т.Я., як радість для…?

ОБІЦЯНКИ КУЧМИУ своїх недавніх публікаціях під назвою «Звернення до Дрогобицької міськради-як до космосу?» та «Чому Росоха не дає землю Іванців?» згадувалось про те, як Дрогобицькі чиновники роками не розглядають питання про надання у власність присадибної земельної ділянки місцевій жительці Іванців А.М. по вул.Грюнвальдській, 13.
  • Автор: Олександр Жуков
Детальніше Коментар (0) Перегляди: 208
Детальніше Коментар (0) Перегляди: 305

Хто вкрав землю у Старому Яричеві?

ХТО ВКРАВ ЗЕМЛЮВід травня поточного року сільський голова Андрущенко А.О. не надає інформації на запити журналіста, а публічна інформація роками приховується від оприлюднення, не зважаючи на чинність відповідного Закону, який зобов’язує, в тому числі Старояричівську сільську раду Кам’янка-Бузького району Львівсьої області оприлюднювати інформацію про свою діяльність (Закон не для нього?). Про ці порушення Закону я згадував у публікації «Що приховано у документах Старояричівської сільської ради?».
  • Автор: Олександр Жуков
Детальніше Коментар (0) Перегляди: 545

На сайті

На сайті 244 гостей та відсутні користувачі

Останні користувачі

  • Троценко - Добрянська Ольга
  • FumesothFet
  • Vasya
  • Sevnday
  • Sevenday

Статистика

Користувачі
506
Статті
494
Перегляди статей
509538

Лічильник