Увійти


Коло НЕдовіри

Скільки землі потрібно депутату Венгераку О.М.?

Скільки землі потрібно депутату Венгераку О.МЯк, Ви, шановні читачі думаєте, скільки землі потрібно людині на селі, щоб прогодувати свою сім’ю з чотирьох осіб? Гектар, два, три? На мою думку, стільки- скільки в змозі обробити.

Ознайомившись із деклараціями депутата Старояричівської сільської ради Венгерака Олега Миколайовича, був вражений отриманими відомостями. Але все по порядку, сім’я Венгерака О.М. складається з чотирьох осіб: Венгерак О.М., дружина Венгерак Ірина Олегівна, син Андрій, донька Юлія.

 • Автор: Олександр Жуков

«Махлювання» , «дишлювання» та «фіглювання» документами у Кам’янка-Бузькій РДА?

Махлювання дишлювання та фіглювання документами у Камянка Бузькій РДА12.12.2020 року на електронну адресу Кам’янка-Бузької РДА скерував журналістський запит про надання для ознайомлення  з  протоколами  сесій Старояричівської сільської ради Кам’янка-Бузького району Львівської області за 2018-2020 роки.

13.12.2020 року на електронну адресу Кам'янка-Бузької райдержадміністрації скерував запит про надання для ознайомлення з протоколами сесій Старояричівської сільської ради за 31.05.2005 року та за 26.11.2006 року.

 • Автор: Олександр Жуков

Сільський голова «замінував» земельні ділянки громадян під час своєї відпустки ?

Сільський голова замінував земельні ділянки громадян під час своєї відпустки У попередній публікації про виявлені порушення вимог Закону при розгляді земельних питань на 16 сесії Старояричівської сільської ради від 25.04.2020 року мною згадувалось, що рішенням ради сільському голові було надано відпустку з 03.05.2017 року по 02.06.2017 року. У період відсутності голови його обов’язки виконувала секретар сільської ради Тис М.Й.

Впродовж місяця сільський голова відпочивав від «тяжкої» праці, мабуть відпочивав на морі або в інших місцях. То ж, через тиждень після закінчення відпустки, 09.06.2017 року відбулась 17 позачергова сесія сьомого демократичного скликання Старояричівської сільської ради.

 • Автор: Олександр Жуков
Детальніше Коментар (0) Перегляди: 422

Поліція з народом, чи проти народу?

КФ Ярич09.07.2020 року  Держводагенство України у Львівській області у відповідь на мій журналістський запит надало копії документів, на підставі яких ТзОВ «Кондитерська фабрика «Ярич»  у 2018 році отримала дозвіл на спец водокористування. Серед згаданих документів знаходилася копія довідки № 450 від 01.06.2018 року,  надана виконкомом Старояричівської сільської ради ТОВ «Кондитерська фабрика «Ярич» за підписом особи, що виконувала обов’язки голови Андрущенка А.О.

 • Автор: Олександр Жуков

Не сесія сільради, а суцільний кримінал?

Не сесія сільради а суцільний криміналЯк можна назвати дії чиновників органів місцевого самоврядування, які з порушенням закону вирішували питання щодо розподілу (надання у власність) земельних ділянок?

Якщо делікатно - зловживання службовим становищем, службове підроблення А, якщо  «по хлопськи» - крадіжка (привласнення) державного майна - земельних ділянок. Земля, що знаходилась у власності громади мала би  підлягати розподілу  за суворого  дотримання вимог Закону. А насправді,  «патріоти»,  «псевдодемократи»  і «глибоко віруючі» особи, дорвались до влади (корита), як свині, щоб не тільки  «мордою», але й ногами залізти до  годівниці, щоб побільше нажертися, вкрасти у ближнього, показуючи   дикунство ,  ненажерливість, захланність і зашкалювану заздрість.

 • Автор: Олександр Жуков
Детальніше Коментар (0) Перегляди: 516

Новина для організованого злочинного угруповання сільської ради – відкрите перше кримінальне провадження?!

Новина для організованого злочинного угруповання сільської ради відкрите перше кримінальне провадженняПерш за все хочу повідомити, що попередню публікацію під назвою "Бомба для прокурора? Як організоване злочинне угруповання сільської ради вирішувало земельні питання?" прочитало кілька тисяч громадян, що дає підстави стверджувати про значний суспільний інтерес до оприлюдненої інформації.
 • Автор: Олександр Жуков
Детальніше Коментар (0) Перегляди: 685

На сайті

На сайті 35 гостей та відсутні користувачі

Останні користувачі

 • Троценко - Добрянська Ольга
 • FumesothFet
 • Vasya
 • Sevnday
 • Sevenday

Статистика

Користувачі
506
Статті
697
Перегляди статей
763592

Лічильник