Увійти


Коло НЕдовіри

Хто знищив ставок у Старому Яричеві ?

ФГ ОЗЕРО 2

01.05.2018 року та 12.05.2018 року мною на адресу голови Старояричівської сільської ради Андрущенка А.О. скеровано журналістський запит  та повторний запит стосовно діяльності ФГ «Озеро». Зокрема у  запитах  я просив надати наступну інформацію:

 • Автор: Олександр Жуков
Детальніше Коментар (0) Перегляди: 3359

«Офшор» у Старому Яричеві?

офшорна зона06.05.2018 року була оприлюднена публікація під назвою «Що приховують документи Старояричівської сільської ради?». В цій публікації згадувалось про те, що 05.06.2018 року журналістом була виявлена незаконно встановлена заправка дизельним паливом на території колишнього колгоспу в с.Старий Яричів, як пояснив працівник, заправка належить ПП «Експрес Т» БП Ст.Яричів.
 • Автор: Олександр Жуков
Детальніше Коментар (0) Перегляди: 498

Корупціонер на корупціонері?

Корупціонер на корупціонеріТільки лінивий або «нерозумний» сьогодні не говорить про корупцію. Прийняті відповідні Закони, створені актикорупційні органи (прокуратура, антикорупційне агентство, на підході Суд), а «вихлопу» в боротьбі не видно навіть в день із свічкою.Чому боряться і не можуть побороти? Чи може так боряться, щоб створювати ілюзію боротьби?
 • Автор: Олександр Жуков

Хто любить «бублики» Панилика Ю.Б.?

Хто любить бублики ПаниликаДо нашої громадської організації звернувся житель м.Львова Кравець М.Б. з проханням провести журналістське розслідування з приводу шахрайських дій Панилика Юрія Богдановича (проживає в Україні без місця реєстрації) та  бюрократично-корупцйних дій чиновників, які  «займаються»  його розшуком та притягненням до кримінальної відповідальності.

 • Автор: Олександр Жуков
Детальніше Коментар (0) Перегляди: 121

Як ділили землю селянам?

земельний пайДвадцять років назад  Президент України підписав Указ «Про порядок паювання земель, переданих у колективну власність сільськогосподарським підприємствам та організаціям».

Схематично нагадаю читачам, що передбачав цей акт:

 • Автор: Олександр Жуков
Детальніше Коментар (0) Перегляди: 123

Чи пішов Синютка О.М. туди, куди його спровадив Дрогобицький намісник Шутко В.А?

голова Дрогобицької райдержадміністрації Шутко В.АПродовжуємо оприлюднення документів, які накопичились у директора ПП «Постінтур» Соляна М.І. впродовж кількох років звернень у різні державні інстанції для того, щоб завершити почату справу по «замороженому» недобудованому об’єкту - «Адмінбудівлі райфінвідділу і КРУ» в м.в м.Дрогобичі (власність Львівської ОДА)
 
 
 
 • Автор: Олександр Жуков
Детальніше Коментар (0) Перегляди: 303

На сайті

На сайті 97 гостей та відсутні користувачі

Останні користувачі

 • Троценко - Добрянська Ольга
 • FumesothFet
 • Vasya
 • Sevnday
 • Sevenday

Статистика

Користувачі
506
Статті
442
Перегляди статей
441987

Лічильник