Увійти


Коло НЕдовіри

За «намахування» голови РДА доведеться відповідати?

За намахування голови РДА доведеться відповідатиУ недавній публікації під назвою «Чому Кам’янка-Бузька поліція «намахує» голову РДА?» я вже згадував про обставини відкриття кримінального правопорушення за ст.358 КК України з приводу підроблення документів Старояричівської сільської ради і про те, як керівництво Кам’янка-Бузького ВП «зреагувало» на заяву журналіста з приводу вказаних кримінальних порушень, що Кам’янка-Бузькою райдержадміністрацією була скерована до згаданого правоохоронного органу для розгляду та внесення відомостей до ЄРДР.
 • Автор: Олександр Жуков
Детальніше Коментар (0) Перегляди: 639

Як “Агро ЛВ Лімітед» уклав договір оренди землі з Білою Г.С.?

Як Агро ЛВ Лімітед уклав договір оренди землі з білою ГУ попередніх публікаціях під назвою «Як сільська рада здає в оренду земельні паї померлих громадян?», «Утаємничена оренда земельного паю?» (ч.1 та ч.2) мною згадувалось про порушення чинного законодавства з боку Старояричівської сільської ради при передачі в оренду у 2016-2017 роках земельних паїв померлих громадян, в тому числі і земельного паю померлої Маціни С.Г., власником якого з 2011 року є жителька с.Кукезів Біла Г.С.
 • Автор: Олександр Жуков
Детальніше Коментар (0) Перегляди: 196

Парадокс - суд не хоче віддавати чуже, а сільська рада – повернути своє!

Парадокс суд не хоче віддавати чуже а сільська рада повернути своєРішенням Львівського окружного адміністративного суду Львівської області від 26.12.2018 року Старояричівську сільську раду зобов’язано надати запитувану інформацію, викладену у запиті від 19.04.2018 року.
 • Автор: Олександр Жуков

І знову порушник закону сільський голова Адрущенко А.О.?

Ведмідь на велосипедіВже вкотре доводиться згадувати «незлим тихим словом» сільського голову Старояричівської сільської ради Андрущенка А.О. Вже в цирку вчать ведмедів іздити на мотоциклі та велосипеді, леви скачуть через вогняне кільце, мавпи роблять все, що їм накажуть, а сільського голову не можна привчити виконувати Закони України? Та й зрештою для чого його привчати - він повинен це робити в силу своїх службових обов’язків. Вісім адміністративних позовів журналіста ІА «Журналісти проти корупції» Львівський окружний адміністративний суд задоволив і визнав дії Старояричівської сільської ради протиправними (незаконними ????). Це що ж робиться у сільській раді? Можливо він (сільський голова) вважає себе «паханом», авторитетом, що діє по «поняттях», якому Закон – «по – цимбалах»? Як можна кваліфікувати його дії, якщо «чорнило» ще не висохло на рішеннях згаданого суду, а він знову порушує вимоги Закону України «Про доступ до публічної інформації».
 
 • Автор: Олександр Жуков
Детальніше Коментар (0) Перегляди: 399

Як сільська рада здає в оренду земельні паї померлих громадян?

паї померлих громадянНещодавно у публікації під назвою «Що відбувається з землею у Старояричівській громаді?» я згадував про надання в оренду земельних паїв померлих громадян Старояричівською сільською радою. Для отримання додаткової інформації по цьому питанню звернувся із запитом до сільської ради, відповідь на який надаю з коментарями.
 • Автор: Олександр Жуков
Детальніше Коментар (1) Перегляди: 435

Останні коментарі

 • Гість - Марія

  Вдячна автору статті за інформацію. Моя мама є одною із таких невідомих спадкоємців. Зверталися в сільську раду з документами про прийняття спадщини, але нас відправили назад бо, мовляв не всі ще документи готові. І тут раптом ми стали невідомими спадкоємцями, так, це таки сюрприз. Але квитанції на ...
Подивитися інші коментарі

Чи є кримінал у рішеннях сільської ради? (ч.1, тринадцята сесія сьомого демократичного скликання від 21.12.2016 року.)

ПротоколНа розгляд громади Старояричівської сільської ради Кам’янка-Бузького району Львівської області (для громадян, що мешкають у інших населених пунктах області теж буде не зайвим) пропонується ознайомитись із протоколом тринадцятої сесії сьомого демократичного скликання Старояричівської сільської ради від 21.12.2016 року. Прошу всіх, хто хоч трошки розуміється на питаннях організації та проведення засідань сесій органу самоврядування визначити для себе наявність або відсутність очевидних порушень вимог Закону.
 • Автор: Олександр Жуков

На сайті

На сайті 114 гостей та відсутні користувачі

Останні користувачі

 • Троценко - Добрянська Ольга
 • FumesothFet
 • Vasya
 • Sevnday
 • Sevenday

Статистика

Користувачі
506
Статті
534
Перегляди статей
546867

Лічильник