Увійти


Коло НЕдовіри

Закони України у КФ «ЯРИЧ» не діють?

Відповідь УКРпошти
 
30.10.2019 року мною оприлюднено публікацію під назвою «Для чого порушники закону реєструються у Кіпрі?», а 07.12.2019 року- «Знову про КФ «Ярич?». У згаданих дописах я згадав про те, що кондитерська фабрика «Ярич», яка знаходиться у с. Старий Яричів Кам’янка-Бузького району незаконно вивозить відходи виробництва на сміттєзвалище біля смт.Новий Яричів, а при спробі журналіста поспілкуватись з керівництвом цього підприємства та надати журналістський запит- відмовлено у спілкуванні та прийнятті запиту.

Куди поділись сто тисяч бюджетних коштів ?

Куди поділись сто тисяч бюджетних коштівПродовжуючи журналістське розслідування використання бюджетних коштів Старояричівською сільською радою звернувся із запитом до Кам’янка-Бузького Управління Казначейської служби для отримання додаткових відомостей та документів, на підставі яких проведена оплата 42 029,78 грн. за технічне переоснащення електроустановок свердловин № 1 та № 2 Старояричівської сільської ради згідно договору № 22 від 22.12.2017 року.
  • Автор: Олександр Жуков
Детальніше Коментар (0) Перегляди: 286

Знову про КФ «Ярич»?

КФ ЯричУ недавній публікації під назвою «Для чого порушники закону реєструються у Кіпрі?» я згадував про те, як намагався попасти на прийом до керівництва кондитерської фабрики «Ярич» у с. Старий Яричів Кам’янка-Бузького району Львівської області і, як охорона цього підприємства недопустила мене не тільки до начальства, але й відмовилась приймати письмовий журналістський запит на доступ до інформації. Мені у непристойній формі заявили,щоб я направив свій запит письмово.
 
  • Автор: Олександр Жуков
Детальніше Коментар (0) Перегляди: 585

Чому Старояричівці «гадять» селищному голові Кулику Р.Д.?

Чому Старояричівці гадять селищному голові Кулику Р.Д. 1
 
Львівськимй окружний адміністративний суд своїм судовим рішенням від 25.07.2017 року:

П О С Т А Н О В И В :
 
Адміністративний позов задовольнити повністю.
 
Визнати протиправною бездіяльність виконавчого комітету Новояричівської селищної ради Кам'янка-Бузького району Львівської області та селищного голови Новояричівської селищної ради Кам'янка-Бузького району Львівської області Кулика Романа Дмитровича щодо незабезпечення припинення експлуатації несанкціонованого сміттєзвалища твердих побутових відходів, яке знаходиться в урочищі «Гайки» поблизу смт.Новий Яричів, Кам'янка-Бузького району, Львівської області.
 
Зобов'язати виконавчий комітет Новояричівської селищної ради Кам'янка-Бузького району Львівської області та селищного голову Новояричівської селищної ради Кам'янка-Бузького району Львівської області Кулика Романа Дмитровича невідкладно вжити заходів, спрямованих на виконання припису від 25.02.2013 року №193-06 та рішення Державної екологічної інспекції у Львівській області від 18.03.2013 року №10, зокрема, припинити вивезення механізованим загоном по санітарній очистці виконавчого комітету Новояричівської селищної ради твердих побутових відходів на сміттєзвалище в урочищі «Гайки» та його подальшу експлуатацію.
  • Автор: Олександр Жуков
Детальніше Коментар (0) Перегляди: 442

Чому не виконується судове рішення , чому сміття продовжують викидати в урочищі «Гайки»?

Чому не виконується судове рішення чому сміття продовжують викидати в урочищі Гайки
 
25.07.2017 року Львівський окружний адміністративний суд за наслідком розгляду позову керівника Радехівської місцевої прокуратури в інтересах держави в особі Державної екологічної інспекції у Львівській області до Виконкому Новояричівської селищної ради, Селищного голови смт Новий Яричів Кулик Романа Дмитровича про визнання протиправною бездіяльність, зобов’язання вчинення дій постановив судове рішення, яким адміністративний позов задовольнив повністю.
  • Автор: Олександр Жуков
Детальніше Коментар (0) Перегляди: 325

Для чого порушники закону реєструються у Кіпрі?

Для чого порушники закону реєструються у Кіпрі29 жовтня 2019 року, в робочий час, для подачі наручно журналістського запиту, звернувся на прохідну кондитерскої фабрики «Ярич» у с. Старий Яричів Кам’янка-Бузького району Львівської області. Пояснив працівникам охорони мету свого візиту та надав на їх вимогу своє журналістське посвідчення.
  • Автор: Олександр Жуков
Детальніше Коментар (0) Перегляди: 315

На сайті

На сайті 173 гостей та відсутні користувачі

Останні користувачі

  • Троценко - Добрянська Ольга
  • FumesothFet
  • Vasya
  • Sevnday
  • Sevenday

Статистика

Користувачі
506
Статті
623
Перегляди статей
629157

Лічильник