Увійти


Коло НЕдовіри

Умисність чи безвідповідальність підприємця?

Умисність чи безвідповідальність підприємцяЗдійснюючи журналістське розслідування в інтересах жителя с. Кукезів Кам’янка-Бузького району Білого Т.С. стикнувся із неординарною ситуацією. Нагадаю читачам, що мова ведеться про тривалий у часі конфлікт між ним та Старояричівською сільською радою, внаслідок якого він не може отримати належним чином оформлені документи на земельну ділянку для будівництва житлового будинку. Відділ у Кам'янка-Бузькому районі Головного управління Держгеокадастру у Львівській області не зміг надати останньому Технічну документацію із землеустрою його сусідів по земельній ділянці по вул.Шевченка, 10 в с.Кукезів Кам’янка-Бузького району Львівської області тому, що виконавець землевпорядних робіт в архів відділу згадані документи не передавав.
 • Автор: Олександр Жуков
Детальніше Коментар (0) Перегляди: 175

Я тебе знайду. вб’ю і закопаю… Хто, і за, що погрожує журналісту розправою

Я тебе знайду. вбю і закопаю Хто і за що погрожує журналісту розправоюЗа останній рік мною чимало зроблено дописів про порушення чинного законодавства Старояричівською сільською радою, особливо у сфері доступу до публічної інформації. Шляхом звернення до суду із адміністративними позовами вдалось це питання врегулювати і Старояричівська сільська рада вже знає, як потрібно надавати відповіді на запити, щоб не «нарватись» на черговий позов до суду.
 • Автор: Олександр Жуков
Детальніше Коментар (0) Перегляди: 131

Передвиборна програма сільського голови- кандидата у народні депутати?

Передвиборна програма сільського голови кандидата у народні депутати 1Ознайомившись із «Передвиборною програмою Андрущенка Андрія Олександровича, кандидата від політичної партії «Громадянська позиція» в народні депутати України по одномандатному виборчому окрузі № 119 на позачергових виборах народних депутатів України 21 липня 2019 року» в мене склалась позитивна думка, щодо державницьких намірів цієї особи, втілювати в життя ті проблеми, які заважають демократичному та економічному розвитку нашої держави, які означені у цьому документі.
 • Автор: Олександр Жуков
Детальніше Коментар (0) Перегляди: 121

Чи можуть бути «договорняки» між слідчим суддею та слідчим поліції?

Чи можуть бути договорняки між слідчим суддею та слідчим поліції07.05.2019 року за наслідком розгляду моєї скарги на бездіяльність слідчого Залізничного ВП ГУ НП у Львівській області Франківським районним судом м.Львова оприлюднив публікацію під назвою «Суддя Ванівський Ю.М. виніс справедливе судове рішення!».
 • Автор: Олександр Жуков

Чи, стягне казначейство з зарплати сільського голови кошти за бездіяльність ради?

Чи стягне казначейство з зарплати сільського голови кошти за бездіяльність радиКожне незаконне рішення, дія чи бездіяльність державного службовця є наслідком невиконання чи неналежного виконання службових обов’язків, що в свою чергу може бути підставою для персональної відповідальності.
 • Автор: Олександр Жуков

До кого звернутись, щоб пожалітись?

відсторонення суддіПісля оприлюднення публікації «Скільки коштує сумління, чесність і неупередженість члена ВРП» мною на адресу слідчого Залізничного ВП скеровано заяву про вчинення членом ВРП Шапраном В.В. кримінальних правопорушень, передбачених ст.ст. 366 та 364 КК України. Звичайно, як і, очікувалось згадана заява була «відфутболена» керівництвом слідчого відділу Залізничного ВП ГУ НП у Львівській області вже по накатаній схемі (компетентний у кримінальних правопорушеннях та класний слідчий, т.в.о. начальника слідчого відділу Боровець Б. переписав до тексту листа, скерованого на мою адресу за наслідком розгляду заяви про вчинене кримінальне правопорушення Шапраном В.В., текст статей 364 та 366 з Кримінального Кодексу України та текст ст.214 КПК України- початок досудового розслідування), сподіваючись , мабуть, що я не вмію читати або не обізнаний із цими положеннями КПК та КК України. Насправді, це виглядає, як звичайна відписка, щоб «затуманити» мене своїми пізнаннями у галузі права.
 • Автор: Олександр Жуков
Детальніше Коментар (0) Перегляди: 294

На сайті

На сайті 142 гостей та відсутні користувачі

Останні користувачі

 • Троценко - Добрянська Ольга
 • FumesothFet
 • Vasya
 • Sevnday
 • Sevenday

Статистика

Користувачі
506
Статті
574
Перегляди статей
579250

Лічильник