Увійти


Коло НЕдовіри

Чому не виконується судове рішення , чому сміття продовжують викидати в урочищі «Гайки»?

Чому не виконується судове рішення чому сміття продовжують викидати в урочищі Гайки
 
25.07.2017 року Львівський окружний адміністративний суд за наслідком розгляду позову керівника Радехівської місцевої прокуратури в інтересах держави в особі Державної екологічної інспекції у Львівській області до Виконкому Новояричівської селищної ради, Селищного голови смт Новий Яричів Кулик Романа Дмитровича про визнання протиправною бездіяльність, зобов’язання вчинення дій постановив судове рішення, яким адміністративний позов задовольнив повністю.
 • Автор: Олександр Жуков
Детальніше Коментар (0) Перегляди: 108

Для чого порушники закону реєструються у Кіпрі?

Для чого порушники закону реєструються у Кіпрі29 жовтня 2019 року, в робочий час, для подачі наручно журналістського запиту, звернувся на прохідну кондитерскої фабрики «Ярич» у с. Старий Яричів Кам’янка-Бузького району Львівської області. Пояснив працівникам охорони мету свого візиту та надав на їх вимогу своє журналістське посвідчення.
 • Автор: Олександр Жуков
Детальніше Коментар (0) Перегляди: 154

Хто поверне дітей з Італії в Україну?

Хто поверне дітей з Італії в Україну05 жовтня 2019 року у віддлення комісаріату громадської безпеки Фраттамаджіоре (провінція Неаполь) до офіцера судової поліції Манна Фердінандо, головного інспектора Державної поліції звернувся пан Гавдан Віталій , громадянин України, що проживає у тещі Бабіцької Марії з заявою. У цій заяві Гавдан В. вказав, що з 12.09.2019 року перебував у гостях в тещі разом з дружиною Гавдан Іриною, синами Гавдан Ернесто, 2011 р.н. та Гавдан Матвієм, 2013 р.н., яка проживає у м.Фраттамаджіоре по вул. Венеція, 72.
 • Автор: Олександр Жуков
Детальніше Коментар (0) Перегляди: 762

Таємниця кредитної спілки «Галіція кредит».

Таємниця кредитної спілки Галіція кредитДо журналіста ІА «Журналісти проти корупції» звернувся житель м.Львова, який розповів цікаву історію створення та функціонування кредитної спілки «Галіція кредит», діяльність якої закінчилась «пшиком», сотнею обдурених людей та кримінальною справою, яка чомусь, впродовж кількох років не розглядається у Суді. Ось, про що розповів один із потерпілих у згаданій «піраміді» Гулинчук В.В.:
 • Автор: Олександр Жуков
Детальніше Коментар (0) Перегляди: 106

Незаконна діяльність Старояричівського пісчаного кар’єру припинена, що далі

У чиїх кишенях осіли мільйони за пісок 1Внаслідок побиття невідомим працівника ФГ «Озеро» Дмитренка І.В. село та округа залишились без «халявного» піску. Впродовж тривалого часу всі знали, що в лісі є кар’єр, де можна задарма набрати піску. Брали, возили , кому скільки треба. Все ж дармове! Платити не потрібно! Як, за колишніх часів. Невже було погано людям в цьому питанні? Ні, потрібно було збудоражити всіх і вся! Побили працівника ставку. Хто це зробив? Сільський голова Андрущенко А.О. хоче знати, хто це від його імені вчинив таку розправу над Дмитренком? Про це заявив в розмові з потерпілим у моїй присутності. Але в поліцію заяву про це не подає. Чому? А, якщо завтра, знову хтось вчинить таке саме фізичне насильство над Дмитренком І.В. і буде знову козиряти прізвищем сільського голови? Що тоді робити дітям, дружині, батькові Дмитренка І.? Знову їхати дивитись в очі сільському голові? Знову сільський голова буде скликати позачергову сесію і скаржитись на «ті тушок», завезених журналістом Жуковим О.С., що паралізували роботу сільської ради? Питання відкрите і не прогнозоване.
 • Автор: Олександр Жуков
Детальніше Коментар (0) Перегляди: 390

У чиїх кишенях осіли мільйони за пісок?

У чиїх кишенях осіли мільйони за пісок 1Я вже згадував у попередній публікації про обставини зустрічі потерпілого Дмитренка І.В. , його родини з головою Старояричівської сільської ради Андрущенко А.О., під час якої намагались встановити причини побиття Дмитренка Копильчаком М., невідомим та погрозами вбивства на його адресу.
 • Автор: Олександр Жуков
Детальніше Коментар (0) Перегляди: 803

На сайті

На сайті 254 гостей та відсутні користувачі

Останні користувачі

 • Троценко - Добрянська Ольга
 • FumesothFet
 • Vasya
 • Sevnday
 • Sevenday

Статистика

Користувачі
506
Статті
599
Перегляди статей
603283

Лічильник