Увійти


І знову порушник закону сільський голова Адрущенко А.О.?

  • Автор: Олександр Жуков
Ведмідь на велосипедіВже вкотре доводиться згадувати «незлим тихим словом» сільського голову Старояричівської сільської ради Андрущенка А.О. Вже в цирку вчать ведмедів іздити на мотоциклі та велосипеді, леви скачуть через вогняне кільце, мавпи роблять все, що їм накажуть, а сільського голову не можна привчити виконувати Закони України? Та й зрештою для чого його привчати - він повинен це робити в силу своїх службових обов’язків. Вісім адміністративних позовів журналіста ІА «Журналісти проти корупції» Львівський окружний адміністративний суд задоволив і визнав дії Старояричівської сільської ради протиправними (незаконними ????). Це що ж робиться у сільській раді? Можливо він (сільський голова) вважає себе «паханом», авторитетом, що діє по «поняттях», якому Закон – «по – цимбалах»? Як можна кваліфікувати його дії, якщо «чорнило» ще не висохло на рішеннях згаданого суду, а він знову порушує вимоги Закону України «Про доступ до публічної інформації».
 
 
До мене звернувся член громади с.Кукезів Герасимович Андрій, який розповів про події, що відбувались у селі 25-26 березня поточного року (прошу дивитись відео).
 
 
В село Кукезів на вул. Ів.Франкка за участі «землевпорядника» Венгерака (мабуть депутата сільської ради) для «проведення благоустрою» земельної ділянки, на якій розташована сільська бібліотека трактором почались проводитись земляні роботи. Місцеві жителі зателефонували до депутатів сільської ради, які проживають у с.Кукезів - Кука Б. та Лисяка Я., щоб вияснити , що робить сільська рада у селі біля бібліотеки. Але останнім нічого не було відомо (жодних засідань ради по цьому питанню не було), про що вони повідомили Герасимовичу В.
 
Враховуючи те, що ніхто в селі не знав, хто, що, для чого, на яких підставах, проводить ці роботи, - виникла ціла купа питань без відповідей. Люди почали вимагати наявність документів для проведення згаданих робіт, які їм ніхто не надав. Але своїми діями активісти с.Кукезів припинили згадані роботи, які чомусь, дуже нагадували незаконне захоплення згаданої земельної ділянки.
 
Пізніше до цього процесу (благоустрою) долучився сільський голова Андрущенко А.О., зі слів якого кукезівчанам стало відомо, що в сільській раді є відповідні документи на «благоустрій» цієї ділянки. Незважаючи на ці пояснення, місцеві жителі викликали наряд Кам’янка-Бузького відділу поліції для припинення незаконних, на їх думку, дій сільського голови, щодо захоплення згаданої земельної ділянки ( за вказівкою сільського голови трактор прокопав рів по одній стороні ділянки, щоб можна було встановити огорожу). У поясненні, яке склав працівник Кам’янка-Бузького ВП Шеремета І.Б. житель с.Кукезів Герасимович В. вказав, що 25.03.2019 року сільський голова Андрущенко А.О. почав здійснювати захват земельної ділянки в с.Кукезів і просив перевірити цю інформацію.
 
Сподіваюсь, що районний відділ поліції відповідально проведе перевірку цієї заяви, адже у ній містяться відомості кримінального характеру, які підлягають внесенню до ЄРДР. Не хочеться, щоб пізніше при перевірці знайшли «стрілочника-відбувайла».
 
Отже, викладене свідчить, що в сільській раді продовжується «гетьманське» керівництво- депутати сільської ради жителі з с. Кукезів не знають, що робить в селі сільський голова? І щоб не пояснював Андрущенко А.О.- він порушив Закон і не довів до відому місцевих жителів правомірність своїх дій, не повідомив громаду села, чим обумовлені його вчинки, в чому полягав т.з. «благоустрій», не надав відповідних підтверджуючих документів? З огляду на те, що згадані роботи припинені, можна зробити висновок про те, що вони були незаконними.
 
Таким чином, віз і нині там, де був. Вже і Кам’янка-Бузька райдержадміністрація, і районна рада, і відділ поліції, і землевпорядні, фінансові організації району знають про «чудеса», які виробляє Старояричівська сільська рада з землею. Але дивним чином всі закривають очі на порушення Закону. Чому? Невже всі вони мають свій інтерес у цьому? Чи не пора припинити незаконні дії посадовців цього органу самоврядування? Чи будуть чекати повторення громадських акцій протесту на зразок перекриття автотраси Чоп-Київ або чогось подібного?
 
Прошу вважати цю публікацію попередженням про можливі негативні наслідки бездіяльності та офіційним зверненням до Кам’янка-Бузького відділу поліції про вчинення кримінального правопорушення службовими особами Старояричівської сільської ради.
 
Жуков О.С.

Загальний рейтинг ($ s)

$ s з 5 зірок
  • Немає коментарів

Залиште Ваші коментарі

Залишити коментар в якості гостя

0
Ваші коментарі можуть бути редаговані адміністратором.
Автор :

На сайті

На сайті 64 гостей та відсутні користувачі

Останні користувачі

  • Троценко - Добрянська Ольга
  • FumesothFet
  • Vasya
  • Sevnday
  • Sevenday

Статистика

Користувачі
506
Статті
546
Перегляди статей
558194

Лічильник