Увійти


Як “Агро ЛВ Лімітед» уклав договір оренди землі з Білою Г.С.?

  • Автор: Олександр Жуков
Як Агро ЛВ Лімітед уклав договір оренди землі з білою ГУ попередніх публікаціях під назвою «Як сільська рада здає в оренду земельні паї померлих громадян?», «Утаємничена оренда земельного паю?» (ч.1 та ч.2) мною згадувалось про порушення чинного законодавства з боку Старояричівської сільської ради при передачі в оренду у 2016-2017 роках земельних паїв померлих громадян, в тому числі і земельного паю померлої Маціни С.Г., власником якого з 2011 року є жителька с.Кукезів Біла Г.С.
 
 
Згадані публікації набули певного резонансу серед жителів згаданої сільської ради та керівництва ТзОВ «Агро ЛВ Лімітед» читають наші публікації), адже вже невдовзі представник цієї фірми вибачався перед Білою Г.С. за те, що вони незаконно використовували її земельний пай, попередньо вияснивши всі обставини порушень закону у сільській раді. Для виправлення згаданих порушень було запропоновано укласти Договір оренди згаданого паю з цим підприємством , обіцяючи при цьому відшкодувати завдані, за три роки збитки.
 
Щоб не скочити знову в «халепу» Біла Г.С. попросила журналіста провести юридичну оцінку запропонованого тексту Договору оренди і через кілька днів такий документ був підписаний Білою Г.С. у моїй присутності.
 
Отже, завдяки проведеному (воно продовжується) журналістському розслідуванню справедливість по відношенню до Білої Г.С. поновлена- оренда земельного паю здійснюється від орендодавця Білої Г.С. , а не від сільської ради, яка впродовж трьох років незаконно використовувала цю земельну ділянку. Хочу зауважити, що моя присутність при підписанні цього Договору та інших зобов’язань орендаря перед Білою Г.С. є певною мірою – забезпеченням нормального виконання взятих на себе зобов’язань (я завжди можу повернутись до цієї теми), тим більше , що розслідування продовжується.

З приводу вказаних порушень поліцією відкрито кримінальне провадження і проводиться досудове розслідування, яке має встановити всі обставини порушень закону, виявити винних у цьому службових осіб, притягнути їх до відповідальності та відшкодувати завдані збитки Білій Г.С. (збитки мають бути пораховані під час кримінального розслідування або у порядку цивільного позову).
 
Але хочу наголосити на тому, що такі порушення не є поодинокими, адже випадок, що стався із Білою Г.С. (незаконне використання земельного паю) в повній мірі стосується і інших власників паїв, якими користувалась сільська рада і такі прізвища відомі. До них ще черга дійде.
 
З огляду на викладене в мене, як у людини, що не має жодного особистого інтересу до згаданих паїв (я не є власником земельної ділянки) виникла думка, щодо захисту інтересів згаданих власників. Кожен власник паю здав його в оренду і впевнений тому, що з ним буде все гаразд? Що, документ не можуть підробити, пай не можуть забрати, не можуть незаконно продати, подарувати і т.п.? Хто дасть таку гарантію? Чи, хтось із власників цих паїв ставив собі запитання про законність відсоткової ставки оренди? Чому в Договорах проставлена оренда у розмірі , наприклад 5%, а не 10%? Чи, хтось вираховував обгрунтованість цих відсотків? Всі ці питання спонукають до роздумів про те, що власники паїв мали би об’єднатись у громадську організацію, яка б мала представляти і відстоювати їх інтереси перед такими підприємствами, як «Агро ЛВ Лімітед» або перед сільською радою. За наявності такої організації не було би «чудес» з покійниками. Мабуть є над чим подумати?
Жуков О.С.

Загальний рейтинг ($ s)

$ s з 5 зірок
  • Немає коментарів

Залиште Ваші коментарі

Залишити коментар в якості гостя

0
Ваші коментарі можуть бути редаговані адміністратором.
Автор :

На сайті

На сайті 34 гостей та відсутні користувачі

Останні користувачі

  • Троценко - Добрянська Ольга
  • FumesothFet
  • Vasya
  • Sevnday
  • Sevenday

Статистика

Користувачі
506
Статті
630
Перегляди статей
641002

Лічильник