Увійти


За «намахування» голови РДА доведеться відповідати?

  • Автор: Олександр Жуков
За намахування голови РДА доведеться відповідатиУ недавній публікації під назвою «Чому Кам’янка-Бузька поліція «намахує» голову РДА?» я вже згадував про обставини відкриття кримінального правопорушення за ст.358 КК України з приводу підроблення документів Старояричівської сільської ради і про те, як керівництво Кам’янка-Бузького ВП «зреагувало» на заяву журналіста з приводу вказаних кримінальних порушень, що Кам’янка-Бузькою райдержадміністрацією була скерована до згаданого правоохоронного органу для розгляду та внесення відомостей до ЄРДР.
 
Нагадаю читачам, що СВ Кам’янка-Бузького ВП виявився «підсліпуватим» і не виявив у моїй заяві даних про кримінальне правопорушення. Пишу про «підсліпуватість» тому, що Залізничний ВП, який за аналогічною моєю заявою вніс відомості до ЄРДР виявився «зрячим»? Невже у Кам’янці- Бузький СВ поліції у своїй діяльності керується іншими законами України? Невже на слідчих цього органу не розповсюджуються вимоги ст.214 КПК України? Що на це може сказати п. Яріш В.В., чи п. Бута М.О.? Адже саме за підписом керівника відділу поліції Яріша В.В. на адресу голови РДА скеровано офіційну відповідь, у яку внесено завідомо неправдиві відомості.
 
Враховуючи вказані порушення вимог чинного законодавства я знову звернувся до Залізничного ВП із заявою по вчинення кримінального правопорушення (зловживання службовим становищем та службове підроблення) службовими особами Кам’янка-Бузького відділу поліції.
 
Як Ви думаєте, шановні читачі, що вчинили службові особи слідчого відділу Залізничного ВП? Ви думаєте, що вони чесно і сумлінно виконали, покладені на них законом обов’язки і внесли відомості, викладені у моїй заяві до ЄРДР? НІ, цього не відбулось. Слідчі Залізничного ВП, не дивлячись на застереження, яке я виклав у заяві :
 
«Нагадую службовим особам слідчого підрозділу Залізничного ВП ГУ НП у Львівській області щодо неухильного виконання вимог ст.214 КПК України і будь-яке відхилення (прострочення терміну внесення відомостей до ЄРДР, скерування матеріалів для розгляду до дільничого інспектора, до підрозділу карного розшуку або до прокуратури без внесення відомостей до ЄРДР) від вказаних вимог буде підставою для відповідного реагування з мого боку на ці порушення, скерували заяву до працівника підрозділу дільничних інспекторів ВП Василькевич М.Г. (про це мене повідомив оперативний черговий Залізничного ВП на наступний день після подання заяви).»
 
Тобто, не дивлячись на мої застереження щодо недопустимості порушень Закону слідчими поліції, якраз і вчинено згадане порушення. Що це? Приховування слідчими Залізничного ВП кримінального правопорушення, вчиненого колегою по роботі (з Кам’янка-Бузького ВП)? Але це теж протиправна дія, яка підпадає під ознаки кримінального правопорушення, передбаченого ст.364 КК України?!
Невже начальник відділення Залізничного ВП Дейнека Н.С. цього не знає? Напрошується висновок, що для них Закону не існує? Виглядає так, що вимоги КПК України повинні виконувати громадяни, але не працівники поліції? Так?
 
Отримавши таку негативну інформацію про наслідки розгляду заяви та невнесення відомостей, викладених у ній до ЄРДР я змушений був звернутись зі скаргою до Залізничного районного суду м.Львова на бездіяльність слідчого відділу поліції.
 
Що ж далі відбувалось? У судовому засіданні 22.04.2019 року начальник слідчого відділення Залізничного ВП просив суд відмовити мені у задоволенні моєї скарги, щодо зобов’язання службових осіб згаданого правоохоронного органу внести відомості, викладені у моїй заяві до ЄРДР, пояснивши та, надавши до Суду копію супровідного листа про скерування згаданих матеріалів до прокуратури. У судовому засіданні я нагадав цьому панові (Дейнеці Н.С.) про те, що у минулому судовому засіданні він теж надав до суду копію витягу з ЄРДР та копію повідомлення про початок досудового розслідування, скерованих на мою адресу.
 
Ще такої відвертої брехні з боку посадової особи поліції не бачив і не чув! Вже минуло більше місяця, а я до цього часу не отримав ні витягу з ЄРДР, ні повідомлення, яке долучене до судової справи. Тому, надання п. Дейнекою Н.С. до Суду згаданого листа я сприйняв, як чергову «побрехеньку», адже оперативний черговий відділу поліції заявив, що моя заява за вказівкою начальника слідчого відділу скерована до згаданої Василькевич М.Г. То , хто ж бреше нагло і відверто – оперативний черговий (він жодного відношення не має до слідства) , чи п. Дейнека Н.С. (що приховує від розслідування черговий злочин, вчинений працівниками поліції)?
 
За наслідком розгляду скарги Суд постановив судове рішення, яким зобов’язав уповноважену службову слідчого підрозділу Залізничного ВП внести відомості, викладені у моїй заяві до ЄРДР та розпочати досудове розслідування.
 
А що ж далі буде? Враховуючи те, що слідчий Залізничного ВП вчинив кримінальне правопорушення я знову змушений звернутись із відповідною заявою про вчинене кримінальне правопорушення слідчим Залізничного ВП. Такі дії можуть тривати до безконечності- поки слідчі Залізничного ВП будуть порушувати Закон, а за порушення Закону потрібно відповідати, чине так?
 
 
 
 
Жуков О.С.

Загальний рейтинг ($ s)

$ s з 5 зірок
  • Немає коментарів

Залиште Ваші коментарі

Залишити коментар в якості гостя

0
Ваші коментарі можуть бути редаговані адміністратором.
Автор :

На сайті

На сайті 74 гостей та відсутні користувачі

Останні користувачі

  • Троценко - Добрянська Ольга
  • FumesothFet
  • Vasya
  • Sevnday
  • Sevenday

Статистика

Користувачі
506
Статті
674
Перегляди статей
708075

Лічильник