Увійти


До чого «дописались» у сільській раді?

  • Автор: Олександр Жуков
До чого дописались у сільській раді 1У попередній публікації під назвою «Невже працівники сільської ради можуть бути «аферистами?» мною в рамках журналістського розслідування започатковано оприлюднення публічної інформації, що приховувалась Старояричівською сільською радою від мешканців , проживаючих на території сільської ради та інших громадян. Зокрема, згадано про незаконні рішення сільської ради, якими скасовані попередні рішення сесій про надання у власність земельних ділянок громадянам Руданецькій Н.І. ( с. Старий Яричів, вул. Сонячна, 42) та Кіц І.З.(с. Старий Яричів, вул. Ів.Франка, 38).
 
Мабуть, згадана публікація досягла свого ефекту, адже після оприлюднення згаданої інформації стались події, які підтверджують, незаконність дій окремих працівників сільської ради.
 
30.05.2019 року з телефону № 097-678-93-30 на мій мобільний телефон зателефонував невідомий мужчина старшого віку (ймовірно батько Кіц І.З.), який вияснивши що розмовляє з журналістом в грубій формі пред’явив претензії стосовно наявності в мене прав для оприлюднення інформації про земельну ділянку його доньки, а на мою пропозицію зустрітись та вияснити, в чому полягають мої порушення- відмовився.
Сільський голова Андрущенко А.О. пішов далі, він у завуальованій формі погрожував мені розправою за оприлюднені відомості, причому телефонував кілька разів, навіть після того, як я попросив його не турбувати мене. ЦІ два телефонні дзвінки явно мають одну мету - заставити мене припинити журналістське розслідування та оприлюднення порушень Закону з боку службових осіб сільської ради.
 
Продовжуючи оприлюднення незаконних рішень сільської ради звертаю увагу читачів на черговий «опус»- вершину «мистецтва» беззаконня (фальшування).
 
До чого дописались у сільській раді 1
 
20.10.2015 року до сільської ради із заявою про скасування рішення сесії ради № 42 від 10.01.2014 року звернулась гр.Романюк Ярослава Михайлівна. Причому у рукописному тексті цієї заяви чомусь, не вказане прізвище особи, яка підписала цю заяву, але почерк , яким написана ця заява дуже подібний до почерку заяв, написаних до сільської ради іншими громадянами. Але і це ще не головна «фігура» у цьому питанні. На заяві сільський голова наклав резолюцію наступного змісту:
«М.Тис. Винести на розгляд земельної комісії та сесії сільської ради. 20.10.2015 року.
Підпис Андрущенко А.О.».
На розгляд земельної комісії ця заява не виносилась, протокол її засідання та рекомендації комісії у матеріалах відсутні.
 
Незважаючи на згадані порушення, сорок шоста позачергова сесія шостого демократичного скликання Старояричівської сільської ради рішенням № 3 від 21.10.2015 року вирішила:
«Відмінити рішення тридцять першої сесії шостого демократичного скликання Старояричівської сільської ради від 21 жовтня 2015 року «Про виготовлення технічної документації щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр.Романюк Ярослави Михайлівни».
До чого дописались у сільській раді
 
Згадане рішення скріплено гербовою печаткою сільської ради та завірене сільським головою Андрущенко А.О. Навмисно дослівно оприлюднив згадане рішення, щоб показати всю «дурість» осіб, які його написали.
 
Про що свідчить викладене? На мою думку, працівники сільської ради вже до того дописались, поприймались, що фальшувати рішення сесій для них стало звичайною справою. Вони вже не слідкують за текстом рішень, які вони оприлюднюють. Не соромлячись «клепають» заяви, що оформлені з порушенням і, на мою думку, які написані не автором самої заяви. Як, можна не зауважити, що відміняють рішення сесії, яке ще не прийнято? Невже ні секретар сільської ради Тис М. , ні сільський голова Андрущенко А. не читають і не вникають у зміст рішень, що підписуються? Це ж повний «аншлаг»? Ну, а, як депутати могли голосувати на сесії за таку «бздуру»? Хто ж «аферист»? Чи, я щось вигадав і оприлюднюю про сільську раду відомості, які не відповідають дійсності?
 
Чому в мене виникли такі думки? Мабуть, місцеві жителі можуть пригадати, що приблизно з 2004-2006 згадана дівчина на прізвище Романюк Я.М. , ставши сиротою у десятилітньому віці була направлена для проживання у дитячий будинок-сиротинець. З того часу вона у с. Старий Яричів вона не проживає. Виникає логічне запитання- хто ж тоді писав заяву від імені Романюк Я.М? Це вже не перший і не другий випадок, коли заяву, щодо земельної ділянки від імені особи, що зазначена у заяві пише невстановлена, поки що, особа. Хто ж, був зацікавлений у тому, щоб земельна ділянка стала власністю іншої особи? Хто ж нарешті проживає у будинку, де колись мешкала Романюк Я.М.? Чи, законно відбулось відчуження майна? Але одночасно, це певний дзвіночок для правоохоронних органів, та й для самої сільської ради. Пора замислитись всім над вчиненими діяннями.
 
Рано чи пізно все таємне стає явним. То ж, ті особи, що працюють у сільській раді і причетні до згаданий махінацій із написанням заяв для розгляду на засіданнях ради від інших осіб, будуть викриті і притягнуті до відповідальності. Я це заявляю, як колишній працівник правоохоронних органів і журналіст. Всі намагання з боку сільського голови та інших осіб, які висловлюють погрози розправи на мою адресу у зв’язку з моєю журналістською діяльністю, будуть теж предметом окремих кримінальних проваджень. Я це знаю точно.

Загальний рейтинг ($ s)

$ s з 5 зірок
  • Немає коментарів

Залиште Ваші коментарі

Залишити коментар в якості гостя

0
Ваші коментарі можуть бути редаговані адміністратором.
Автор :

На сайті

На сайті 123 гостей та відсутні користувачі

Останні користувачі

  • Троценко - Добрянська Ольга
  • FumesothFet
  • Vasya
  • Sevnday
  • Sevenday

Статистика

Користувачі
506
Статті
545
Перегляди статей
555854

Лічильник