Увійти


Хто відповідатиме за знущання над сиротою?

 • Автор: Олександр Жуков
Хто відповідатиме за знущання над сиротоюУ попередній публікації мною згадувалось про те, що невстановленою особою від імені Романюк Ярослави Михайлівни до Старояричівської сільської ради подана заява про відміну рішення сесії № 42 від 10.01.2014 року.
 
Нагадаю читачам, що у 2001 році в семилітньому віці Романюк Я.М. була направлена на навчання у Добромильську школу –інтернат. Особистому життю цієї дитини не позаздриш – залишилась після смерті батьків одна , без жодної підтримки, що наклало свою печатку на її життя.
 
Після того, як вона була направлена до школи інтернату в селі Старий Яричів залишився старий будинок та присадибна ділянка. Мене дивує той цинізм та жорстокість, з якою чиновники сільської ради поставились до цієї дитини (нехай вони та їх діти не зазнають того горя, що зазнала ця дитина на своєму, ще короткому життєвому шляху).
 
Цитую документи, які знаходяться у особовій справі неповнолітньої Романюк Я.М., що зберігаються у Добромильській спеціальній школі-інтернаті. Виявляється сільська рада у свій час надала до згаданого закладу документи, щодо майна Романюк Я.М.
 
Перше. Довідка виконкому Старояричівської сільської ради Кам’янка-Бузького району Львівської області за підписом сільського голови Андрущенка А.О. за № 1274 від 10.12.2009 року про те, що Романюк Я.М. дійсно зареєстрована і проживає в с. Старий Яричів Кам’янка-Бузького району Львівської області по вул. Б.Хмельницького, 8».
 
Друге. Акт опису майна неповнолітніх або осіб, які потребують опіки. Акт складено одноособово головою сільської ради Андрущенко А.О. 10.12.2009 року про те, що майна яке належить Романюк Я.М., що проживає в с. Ст.Яричів Кам’янка-Бузького району Львівської області по вул. Б.Хмельницького, 8- немає. Їй належить житловий будинок, дерев’яний, обкладений глиною, огорожа дерев’яна, ворота металеві, будинок зачинений.
 
Третє. Рішенням виконкому Старояричівської сільської ради № 13 від 30.01.2008 року «Про закріплення за малолітньою Романюк Ярославою Михайлівною житлової площі» вирішено:
 
 1. Закріпити за малолітньою Романюк Я.М. цілу житлову площу по вул. Б.Хмельницького, 8 та земельну ділянку для обслуговування житлового будинку площею 0.19 га в с. Старий Яричів Кам’янка-Бузького району Львівської області по вул. Б.Хмельницького, 8.
 2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на сільського голову Андрущенка А.О.
  Четверте. Листом за вих. № 160 від 04.06.32009 року виконком Старояричівської сільської ради Кам'янка-Бузького району Львівської ради (за підписом сільського голови Андрущенка А.О.) направив на адресу Добромильської школи –інтернату наступні документи:
 3. Акт обстеження умов проживання неповнолітньої Романюк Я.М.
 4. Акт опису майна, що належить неповнолітній Романюк Я.М.
 5. Рішення виконкому Старояричівської сільської ради про закріплення житлової площі за малолітньою Романюк Я.М.
 6. Рішення про призначення опікуна за неповнолітньою Романюк Я.М. та її житлом.
 7. Копія свідоцтва про право власності на будинок та довідка про склад сім’ї неповнолітньої Романюк Я.М., жительки с. Старий Яричів Кам’янка-Бузького району Львівської області.
 
Окремо, хочу привернути увагу читачів до акту обстеження матеріально-побутових умов життя неповнолітньої Романюк Я.М. від 10.12.20109 року, що складений та підписаний членами комісії:

Андрущенко А.О. , Голушкова М.Я. , Захарко М.(депутат). Нагадаю, що Романюк Я.М. на той час було 15 років. У цьому акті вказано, що умови проживання незадовільні, а у висновку комісії вказано наступне:
 
«Житловий будинок придатний для проживання, але потребує капітального ремонту»(цікаво, чи могли би проживати у такому будинку члени згаданої комісії та їх діти?).
 Для чого деталізовано описані вказані документи? Саме для того, щоб показати всю правду про чиновників, які працюють у сільській раді, б’ють себе в груди і кажуть, що вони все роблять для людей. Скільки цинізму , брехні та корупційної складової у діях згаданих осіб. Їм згадана дитина як, …..
Фактично, станом на сьогоднішній день чиновники Старояричівської сільської ради, які написали від імені згаданої дитини-сироти заяву про відміну рішення сесії № 42 від 10.01.2014 року вкрали останнє майно, що їй належало- земельну ділянку ( місцеві жителі кажуть , що будинку по вул. Б.Хмельницького, 8) вже не існує. То ж, про який патріотизм місцевого чиновництва можна говорити, якщо заради наживи - готові все продати (віддати)? Чомусь, про земельні ділянки для своїх близьких та родичів не забувають, систематично впродовж купу років- то для ведення особистого селянського господарства, то для будівництва житлового будинку, то для будівництва гаражу(по кілька разів за окремими видами) приймають рішення для виділення земельних ділянок. Чому, для сироти сільський голова не виділив додаткової земельної ділянки? Шкода? Чи немає землі? Чому, не вжив заходів для збереження будинку або його капітального ремонту? Своя сорочка ближче до тіла? Совісті немає у людей(чиновників сільської ради), які забрали останнє у згаданої Романюк Я.М. Невже воно їм кісткою в горлі не стало?
 
Як сільський голова контролював рішення виконкому? Чому внаслідок цього контролю будинок зник з вулиці?А, що ж тепер робити із закріпленою за Романюк Я.М. житловою площею? Будинок же був придатний до проживання, тільки потребував ремонту? Кому передали у власність земельну ділянку по вул. Б.Хмельницького, 8? Хто, буде відповідати за злочин, вчинений по відношенню до згаданої дитини?

Загальний рейтинг ($ s)

$ s з 5 зірок
 • Немає коментарів

Залиште Ваші коментарі

Залишити коментар в якості гостя

0
Ваші коментарі можуть бути редаговані адміністратором.
Автор :

На сайті

На сайті 144 гостей та відсутні користувачі

Останні користувачі

 • Троценко - Добрянська Ольга
 • FumesothFet
 • Vasya
 • Sevnday
 • Sevenday

Статистика

Користувачі
506
Статті
545
Перегляди статей
555749

Лічильник